رفتن به مطلب

کدام رم به این مادربورد میخورد لطفا راهنمائی کنید فوری

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

لطفا راهنمائی کنید

برای این مادر بورد Gigabyte GA-770T-USB3

و سی پی یو AMD Athlon II X3 440

میخواهم رم جدید بگیرم اما میخواهم بدونم دقیقا چه مدل رمی بهش میخوره و اصلا هم نمیخواهم اورکلاک انجام دهم چون دقیقا نمیدونم چطوری است

آخه در سایتها مثلا نوشتن این رم برای Intel است خوب یعنی کسی که cpu AMD داره نمیتونه استفاده کنه ؟

و یه چیز دیگری که مهم است کلا چه رمی این مادربورد را ساپورت میکنه مثلا روی مادر بورد زده 1333 بعد روی جعبش نوشته +1666 و روی رمی که در مادر بورد نوشته PC3 10600/10666

حالا اگر خواستم رم جدید بگیرم کدام درسته که به مادر بورد مشکلی پیش نیاد

ممنون میشوم راهنمائی کنید

خداحافظ

ویرایش شده توسط worldgood
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود

دوست عزیزم مادربورد شما جهت ساپورت Support for AM3 processors: AMD Phenom™ II processor/ AMD Athlon™ II processor

بر طبق سایت مربوطه میباشد و اگر اهل اوور کلاک نمیباشید میتوانید تا 16 گیگ رم

ddr3 - 1333 را بروی ان نصب نمایید . یعنی چهار رم چهار گیگ ( حد اکثر )

که این بهترین گزینه برای شما میباشد . اگر اصلا اهل اوور کلاک نمیباشید . و اگر اهل گیم و انجام گرافیکهای سنگین هم نمیباشید فعلا 2الی 4 گیگ ان برایتان کافی میباشد و استفاده رم مربوطه فرقی بین

AMD ویا INTEL ندارد و فقط مختص به اینتل نمیباشد .

معذالک این مشخصات کامل توسط سایت سازنده مادر بورد شما میباشد .

باتشکر : مهران

http://www.gigabyte....spx?pid=3320#sp

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

سلام

آقا ممنون

البته الان 2 گیگ رم داره اما میخواستم 8 گیگ استفاده کنم چون برای ادیت فیلم و عکس و کارهای سنگین گرافیکی میخواهم

فقط یه سوالی بعضی از رمها چرا جلوشون نوشته برای Intel یعنی با سیستم amd جوابگو نیست ؟

و ببخشید چه فرقی بین اینها 1333 و PC3 10600/10666 و +1666 است آخه روی جعبه مادربورد و خود مادر بورد و روی رم ها هرکدومشون یکی از اینها را نوشته یعنی همشون یکی است ؟

چون میخواهم بدونم اگر خواستم رم جدید بگیرم باید کدام مشخصه را داشته باشه تا با این مادر بورد مشکلی نداشته باشه

ممنون

خداحافظ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیر سوال کدی .بایستی بروم . اساتیدم بزودی میایند و پاسخ میدهند .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

عزیزم بهترین گزینه موجود برای شما مدل کورسیر سری XMS 2*4 گیگ فرکانس 1600 هست با گارانتی تخت جمشید.

ADATA سری XPG Gaming هم مناسب کار شماست با گارانتی انفورماتیک گستر.

رم 2 گیگ خودتن رو بفروشید و حتما دوماژول 4 گیگ یا جدا و یا بصورت دوال در یک پک تهیه کنید.

اینکه روی بسته بندی رم مینویسه اینتل یعنی با این پلتفورم بهینه شده و اینطور نیست که با AMD کار نکنه.بعضا با AMD نتایج خوبی هم میگیرند.

لینک به دیدگاه

سلام

آقا ممنون

راستی شاید خواستم 16 گیگ براش بگیرم بعد شرکت gskill ایمیلی زد و گفت بهتره که 4 تا 4 گیگ استفاده کنی که بشود 16 گیگ و گفت مادربورد شما نمیتواند دو تا 8 گیگ که بشود 16 گیگ را ساپورت کنه حالا واقعا باید 4 تا 4 گیگ باشه و نمیشود 8 گیگ استفاده بشود ؟

راستی gskill یه سری داره به اسم ARES این ها خوبه یا همون Ripjaws و چه فرقی داره

ممنون

خداحافظ

لینک به دیدگاه

برادر وقتى GSKILL ميگه 4 تا 4 گيگ،‌ ديگه بحثى نداريم. تمومه. ;)

Ares براى اين اومد كه ارتفاع كمترى نسبت به Ripjaws داشت. اگر ارتفاع رم به كولر شما برخوردى نداره، فرقى نداره كدوم رو بگيرين. اگر كه ممكنه گير كنه همون Ares رو بگيرين.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

سلام

ممنون

البته منظورم این بود که ممکنه محصولات gskill اینطوری باشه و اگر از corsair استفاده بشود آیا ممکنه از 8 گیگ هم ساپورت کنه ؟ و یا اینکه کلا این مادربورد 8 گیگی ساپورت نمیکنه و باید 4 گیگ باشه ؟

راستی الان قیمت 16 گیگ با ماژول های 4 گیگ مدل زیر چقدر

corsair Dominator

و

corsair Vengeance

و

سری های gskill

ممنون و ببخشید زیاد پرسیدم

خداحافظ

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون

البته منظورم این بود که ممکنه محصولات gskill اینطوری باشه و اگر از corsair استفاده بشود آیا ممکنه از 8 گیگ هم ساپورت کنه ؟ و یا اینکه کلا این مادربورد 8 گیگی ساپورت نمیکنه و باید 4 گیگ باشه ؟

راستی الان قیمت 16 گیگ با ماژول های 4 گیگ مدل زیر چقدر

corsair Dominator

و

corsair Vengeance

و

سری های gskill

ممنون و ببخشید زیاد پرسیدم

خداحافظ

مادربرد شما توانایی ماژول های 8 گیگی رو اصلا نداره. حالا هر مارکی باشه.

حداکثر ماژول های 4 گیگی میتونین برای هر اسلات بگذارین.

قیمت رو هم میتونین از بخش مشاوره بخواهین.

لینک به دیدگاه

آقا ممنون

راستی این مادربورد 1600 را ساپورت میکنه چون گفتم بعدا اگر مادربورد را بروز کنم و جدید باشه که بتونه 1600 هم ساپورت کنه

اگر این مادربوری که الان استفاده میکنم 1600 هم ساپورت نکنه آیا اتوماتیک میاد روی 1333 و مشکلی نداره ؟

مرسی

لینک به دیدگاه

آقا ممنون

راستی این مادربورد 1600 را ساپورت میکنه چون گفتم بعدا اگر مادربورد را بروز کنم و جدید باشه که بتونه 1600 هم ساپورت کنه

اگر این مادربوری که الان استفاده میکنم 1600 هم ساپورت نکنه آیا اتوماتیک میاد روی 1333 و مشکلی نداره ؟

مرسی

عزیز،

من مدل سیستم شما رو داشتم تا همین هفته ی پیش. از من میشنوی رم 1600 با تایمینگ CL8 بگیر. مدل Ripjaws هستسش تو بازار، آبی رنگه فکر کنم. یا مدل Ares 1600 CL8 بگیر.

این هم به این سیستمت میخوره و هم به هر سیستمی که در آینده بخری.

بله اگر 1600 رو نتونه برد شما قبول کنه، اتوماتیک فرکانس میاد 1333 وایمیسه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...