رفتن به مطلب

فروش 2 پک رم 2400 پتریوت

AmirMahmood
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 72
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام یه سوال مین برد شما maximus extrame هست و این رم ها را ساپورت نکرده خیلی تعجب هست چون بهترین مادربرد ایسوس هستش

پس حتما روی بقیه مین ها هم جواب نمیده مگر مثلا x58 یا amd

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام یه سوال مین برد شما maximus extrame هست و این رم ها را ساپورت نکرده خیلی تعجب هست چون بهترین مادربرد ایسوس هستش

پس حتما روی بقیه مین ها هم جواب نمیده مگر مثلا x58 یا amd

-این مشکل بیشتر بر میگرده به بایوس ها تا قابلیت خود مین بردها.

-از طرفی من احساس می کنم(فقط احساس یا حدس )که مموری کنترلر پردازنده تا مموری کنترلر پردازنده فرق می کنه!چرا!؟چون دو پردازنده با دو مین مشابه و نسخه بایوس مشابه و همینطور رم مشابه نمیتونن فرکانس مشابهی از رم روبالا بیارند!این مستقیم بر میگرده به خود پردازنده و بچ اون.

-چند وقت پیش داشتم رم 1600 رو روی مینی تست میکردم که با همه بایوس ها موفق نمیشد فرکانس 2133 رو بوت کنه.جالب تر اینکه در نسخه ای از بایوس موفق شدم در این فرکانس 100درصد استیبل بشم اونم با تاخیر 9 و ولتاژ 1.62 که به نظر خودم عالیه!

-بصورت کامل و صددرصد قطعی نمیشه گفت این رمها با بقیه پلتفورمها جواب نمیده!فنوم دو ها که کلا مموری کنترلر ضعیفی دارند ولی فکر کنم روی FM1 یا FM2 ها و یا روی بولدوزرها خوب جواب بده.

پ ن : فرجام نتیجه تست شما چی شد!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اومدم :دی

ابتدا با اجازه از استارتر برای کاربر عزیز ghmolavi باید توضیح بدم که :

رمهای فوق با ماکسیموس وی اکستریم هیچ گونه مشکلی نداشتن

منها ایشون قبل از V extreme مادربورد z77 v pro داشتن که اون نمیتونست بخوبی ساپورت کنه و جدیدا" v extreme رو خریدن و به لیست قطعاتشون اضافه کردن و تاپیک مربوط به قبل از عوض کردن مادربوردشونه :دی

حالا که دیدن مادربورد خفن خریدن گفتن که رم فرکانس بالاتر تهیه کنن و یا 2400 مگاهرتز از G.skill تا رنگ بندی سیستم زیباشون که سراسر مشکی و قرمزه تکمیل بشه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام جان V داشتن ، نه V Pro

به مادربرد بهمن برخورده! ;)

یادمه سر 460 هات هم خیلی تعصب داشتی :-j

راستی بهمن اینکه قدرت مموری کنترلر ها در پردازنده های مختلف کمی متفاوت هست فرض درستی هست!

پ ن : یکم شوخی و اسپم تو تاپیک دیگران می چسبه

با عرض پوزش از استارتر @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

همونطور که فرجام گقته رم ها با ماکسیموس هیج مشکلی نداره و کار میکنه و از اونجایی که از پاتریوت دل خوشی ندارم و 4 تا رم بخاطر کولر ایر عزیز با هم جا نمیشن . سفارش دادم از خارج کشور یک 16 گیگ 2*8 مارک gskill و مدل ترایدنت ایکس برام بیارم که به احتمال زیاد اونا هفته دیگه دستم می رسه . برای همین قصد فروششو دارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به مادربرد بهمن برخورده! ;)

یادمه سر 460 هات هم خیلی تعصب داشتی :-j

راستی بهمن اینکه قدرت مموری کنترلر ها در پردازنده های مختلف کمی متفاوت هست فرض درستی هست!

پ ن : یکم شوخی و اسپم تو تاپیک دیگران می چسبه

با عرض پوزش از استارتر @};-

اتقاقا خودم طرف دار این جور کارام . تازه این کار باعث میشه تاپیک هی بیاد بالا مردم بیشتری ببینند .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان :دی

مین بوردت خیلی ... :دی توهین کردم به بوردت :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام باید از دلش در بیاری خیلی ناراحت شده.... :D

معین جان بله به CPU هم بستگی داره. البته از شوخی گذشته فکر می کنم ساپورت مموری فرکانس بالا در برد های مختلف و CPU های مختلف بستگی به شانس هم داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام باید از دلش در بیاری خیلی ناراحت شده.... :D

معین جان بله به CPU هم بستگی داره. البته از شوخی گذشته فکر می کنم ساپورت مموری فرکانس بالا در برد های مختلف و CPU های مختلف بستگی به شانس هم داره

مخصوصا من احساس می کنم در پردازنده ها این امر صادق هست.مین برد هم به بایوس برمی گرده مخصوصا اون ورژنایی که جلوش نوشته Improv memory perf یا enhance memory...بهتر مموری اور میشه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

بعد از کلی وقت دوباره اپ ..

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دلیل فروشتون چیه و اینکه روی چه بوردی جواب نمیده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دلیل فروش اینکه یه رم دیگه گرفتم رو این دیگه به دردم نمی خوره . راستش اینکه اینو می دونم که رو ماکسیموس وی اکستریم جواب میده و رو p8z77-v جواب نمی ده

لینک به دیدگاه

با سلام

4 تا از این رم ها دارم (2 پی 2*2گیگ)-قصد تعویض با اینها رو دارید ؟

البته یه شش ماهی رو سیستم بودن ها

http://www.gskill.com/products.php?index=350

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
با سلام

4 تا از این رم ها دارم (2 پی 2*2گیگ)-قصد تعویض با اینها رو دارید ؟

البته یه شش ماهی رو سیستم بودن ها

http://www.gskill.com/products.php?index=350

ممنون دوست عزیز فقط با سری های TridentX Gskill تعویض میشود . در غیر این صورت فقط فروش

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...