رفتن به مطلب

مرسدس بنز از آخرین دست آورد خود یعنی SLS AMG سری Black پرده برداشت

EVOLUTION
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

شنبه, 20 آبان 1391

Mercedes-Benz-SLS_AMG_Black_Series_2014_800x600_wallpaper_01.jpg

مرسدس بنز از آخرین دست آورد خود در مرکز ارتقای خودرو های خود یعنی AMG رونمایی کرد،SLS AMG Black Series نام ابر خودروی جدید بنز است. این مدل AMG دارای تغییرات اساسی می‌باشد،از نظر عملکرد هم در همان رده SLS GT3 قرار می گیرد شاید هم بهتر!این خودرو به صورت یک سری محدود به فروش خواهد رسید و نام تجاری آن سری سیاه می‌باشد. در ادامه با ما همراه باشید.…

Mercedes-Benz-SLS_AMG_Black_Series_2014_800x600_wallpaper_16.jpg

قلب این خودرو،یک موتور 6.2 لیتری V8 می‌باشد.این موتور می‌تواند 622اسب بخار نیرو تولید کند،همچنین در دور موتور486،5500rpm پوند گشتاور تولید کند،این اعداد و ارقام نشان می‌دهد که این خودرو 39 اسب بخار بیشتر و 11 پوند گشتاور کمتری در مقایسه با مدل GT تولید می‌کند.

نیروی محرکه توسط یک کانال انتقال قدرت با جعبه دنده هفت سرعته DCT به محور عقب منتقل می‌شود. و به لطف چنین مشخصاتی، امکان دستیابی به حداکثر سرعت 316 کیلومتر در ساعت مهیا گردیده است.شتاب صفر تا صد کیلومتر این خودرو هم تنها ظرف 3.6ثانیه به طول می‌انجامد.

Mercedes-Benz-SLS_AMG_Black_Series_2014_800x600_wallpaper_15.jpg

این خودرو دارای دو نسخهٔ GT3 و خیابانی است،از جمله امکانات اضافه شده بر روی نسخهٔ مسابقه ای می‌توانیم به بال ثابت و بزرگ فیبر کربنی همراه با یک کیت اختیاری افزایش نیروی تعلیق اشاره کرد و البته موارد استثنایی همانند ترمزهای سرامیکی کربنی نیز ضمن بهبود عملکرد به عنوان تجهیزات استاندارد برای این سوپر اسپرت عرضه می‌شوند.رینگ‌های این خودرو 19 اینچی و 20اینچی می‌باشد که خریداران می‌تواند هر کدام را به دلخواه سفارش داد.

Mercedes-Benz-SLS_AMG_Black_Series_2014_800x600_wallpaper_10.jpg

Mercedes-Benz-SLS_AMG_Black_Series_2014_800x600_wallpaper_12.jpg

مجله پدال

اینهم سایت اصلی خارجیش :

http://blogs.cars.co...es-gallery.html

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مقابل سمند حرفی برا گفتن نداره! :دی

تازه اشانتیون هم نداره که :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این دیگه چیه ؟!! 8-}

تو حالت 5500 دورموتور در دقیقه ایجاد فقط 586 پوند گشتاور ؟! اصلا اب تو دل ادم تکون نمیخوره !!

تو بد ترین پیچها هم !!

صفر تا صد 3.6 ثانیه . موتور مخصوصا جعبه دندش خداس !!!

بهتره من برم بفکر همون ژیستانگ خودم باشم . حتی فکر اونا هم بمن نیومده !

به به . زنده باد ژیستانگ !!

post-11245-0-19654000-1352588967_thumb.jpg

post-11245-0-59971200-1352601114_thumb.jpg

post-11245-0-00820400-1352601169_thumb.jpg

post-11245-0-27128100-1352601184_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهران جان جون هرکی دوس داری بده یه دوری بزنیم دیگه // خسته شدیم از بس فرغون ( پراید ) سوار شدیم ( سایپا مطمئن :wacko: )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان

ژیستانگ من قابل شما رو نداره دوست عزیزم .

برگ سبزیست تحفه درویش / چه کند بینوا همین دارد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من موندم اگر این AMG نبود خود بنز چی کاره بود!

اولین مدل از این تیپ خودرو رو هم تو سال 2005 با همکاری مک لارن تولید کرد.

درسته ما ایرانی ها از بنز خیلی خوشمون میاد ولی به نظر من در حد BMW هم نیست...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا مهران جان بهترین ماشینی که تا الان سوار شدم مربوط به اولین ماشین خوانواده ما بود .. میدونی چی بود اسم ماشین ؟

هلمن اره هلمن اولین ماشینی بود که پدرم سال 1362 به مناسبت متولد شدن بنده خریده بود این ماشین ساخت انگلیس بود و انصافا خفنترین ماشینی بود که من یادم میاد حتی پدرم دوبار هم باها چپ کرده بود ولی حتی خون دماغ هم نشده بود خلاصه خاطره داشتیم با این ماشین خشگل هی هی هی هی یادش بخیر

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی واقعا این AMG بنز رو بجای ارتقا کلمه بهتررو بگیم پرتابش کرده !!

من بخصوص به موتور گیربکس بنز واقعا ایمان دارم !!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی هرچی بیشتر تو بحرش میرم و نگاش میکنم اعصابم خردتر میشه !!!

ماباید دنبال سمند وسپند و سهند و چه میدونم .....

اصلا هیچی بهتره بگذریم !!

لینک به دیدگاه

درسته ما ایرانی ها از بنز خیلی خوشمون میاد ولی به نظر من در حد BMW هم نیست...

برادر میشه دلیلش رو هم بگی؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببینید یک شرکتی مثل زاگاتو ایتالیایی(اگر اشتبا نکنم خیلی یادم نیست الان هم خوابم میاد :دی)میاد یک بدنه طراحی میکنه برای BMW ولی انجین همون قلب تپینده BMW هست.

ولی واقعا بنز دیگه همه ماشین های رده بالاشو داره با این AMG تولید .هر روز هم یکم بهبود یا یک کیت جدید می بنده روش رنگش رو عوض می کنه میشه خودرو جدیدترش.

حالا شما برو تو لیست محصولات پورشه یا آئودی تنوع در مدل،قیمت،طراحی(اصالت قیافه دست نمی خوره ها) و ... چقدر بالا و عالی هست.من خودم فقط تو مسابقات اتوموبیل سواری اینارو سوار شدم ولی در واقعیت و بررسی ها دیدم که بارها گفته شده خودروهای بنز اصلا اون انعطاف،نرمی و لذت رانندگی (همون رکاب خودمون هستا)رو مثلا در مقابل خودروهای پورشه ندارند.

لینک به دیدگاه

این درسته که BMW برنده جایزه موتور سال میشه اما اینکه بگیم بنز پشت سر BMWس ...

البته خب هر کسی نظری داره اما این غول ایمنی که ابداعاتش واقعا منحصر به فرده رو نباید دست کم گرفت

در مورد تنوع هم بنز چی کم گذاشته؟ سری E برا قشر متوسط، سری S برا مایه داراش، SL، CLS، SLK، ML و ....

اما طراحی حق بهت میدم من عاشق CLS های نسل قدیمم و زمانی که برای بار اول عکس نسل جدید رو دیدم :| اینجور شدم!

به قول یه نویسنده ای بیش از حد مدرنه!

ولی واقعا بنز دیگه همه ماشین های رده بالاشو داره با این AMG تولید .هر روز هم یکم بهبود یا یک کیت جدید می بنده روش رنگش رو عوض می کنه میشه خودرو جدیدترش.

خب عزیزه من BMW هم M Power رو داره، از سری یک بگیر تا شش، ام پاور ازشون غول میسازه و جزئی از این شرکته

AMG هم برای بنز همینکار رو می کنه و بلک سریس هم حرفه ای ترینش، و این دوتا مشتری خاصه خودش رو داره با تولید محدود

در مورد هندلینگ و کیفیت و ... هم به عنوان یه جهان سومی حرفی برای گفتن ندارم و وقتی هر کدوم از اینها یک سال زیر پام بود نظر میدم!

ویرایش شده توسط Classified
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مقابل سمند حرفی برا گفتن نداره! :دی

تازه اشانتیون هم نداره که :دی

چرا اشانتیون نداره !! اتفاقا اشاتیونشم اصل المانه ولی خب اینجا جاش نیست . دوست عزیز !!

بعدا باست پ . خ میکنم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این درسته که BMW برنده جایزه موتور سال میشه اما اینکه بگیم بنز پشت سر BMWس ...

البته خب هر کسی نظری داره اما این غول ایمنی که ابداعاتش واقعا منحصر به فرده رو نباید دست کم گرفت

در مورد تنوع هم بنز چی کم گذاشته؟ سری E برا قشر متوسط، سری S برا مایه داراش، SL، CLS، SLK، ML و ....

اما طراحی حق بهت میدم من عاشق CLS های نسل قدیمم و زمانی که برای بار اول عکس نسل جدید رو دیدم :| اینجور شدم!

به قول یه نویسنده ای بیش از حد مدرنه!

خب عزیزه من BMW هم M Power رو داره، از سری یک بگیر تا شش، ام پاور ازشون غول میسازه و جزئی از این شرکته

AMG هم برای بنز همینکار رو می کنه و بلک سریس هم حرفه ای ترینش، و این دوتا مشتری خاصه خودش رو داره با تولید محدود

در مورد هندلینگ و کیفیت و ... هم به عنوان یه جهان سومی حرفی برای گفتن ندارم و وقتی هر کدوم از اینها یک سال زیر پام بود نظر میدم!

آخه میدونی چیه من از دوران بچگی عاشق مسابقات اتوموبیل رانی بودم(با سونی 1 نیدفور اسپید بازی میکردیم و یک نسخه اختصاصی داشت برای پورشه که تمام محصولات پورشه بود شاید اون علاقه منو نسبت به پورشه زیاد کرده)از فورزا گرفته و تمام نسخه های نید فور اسپید،گراند توریسمو،دیرت،گرید،F1 ،UTD ،بورنوت رونج و پارادایز و....

واقعا همه به نحوی خودروهای چندتا شرکت رو طراحی می کنند که میشه اونها رو از شرکت هایی مثل بنز و BMW و فولکس و... جدا کرد!

الانم که الانه این شرکت ها خودشون نمیتونن به تنهایی یک خودرو مثل غولهای کوینگزیخ،لامبورگینی،فراری،بوگاتی،پاگانی،مک لارن،حتی پورشه و آئودی داشته باشند.خداییش پورشه کررا جی تی تو سال 2005-2006 و اسپایدر 918 تو 2010 یکی از بیرقیب ترین خودروهای پورشه بود که میشه با کمی اغماز بغل غولهای خیابانی مثل رونتون یا مثلا آونتیدور یا ویرون و ... گذاشت اونها رو.

لینک به دیدگاه

الانم که الانه این شرکت ها خودشون نمیتونن به تنهایی یک خودرو مثل غولهای کوینگزیخ،لامبورگینی،فراری،بوگاتی،پاگانی،مک لارن،حتی پورشه و آئودی داشته باشند.خداییش پورشه کررا جی تی تو سال 2005-2006 و اسپایدر 918 تو 2010 یکی از بیرقیب ترین خودروهای پورشه بود که میشه با کمی اغماز بغل غولهای خیابانی مثل رونتون یا مثلا آونتیدور یا ویرون و ... گذاشت اونها رو.

مردسدس 722 چی؟!

به سبد محصولاتی تمام شرکت هایی که گفتید به جر آئودی و پورشه دقت کنید، کوئینگزگ که برای ساخت ماشین ناز میکنه تولیدش به 4تا محدود

میشه ولی به چه قیمتی؟

بوگاتی،پاگانی و ... هم همینطور و کلا ایتالیایی (به جز فیات و آلفارومئو و ..) تمرکزشون روی سوپر اسپرته خودروهاشون کمتر از

300,000$ نیستن اما بنز و بی ام و و بقیه آلمانی ها و اروپایی ها بیشترین محصولات و بیشتر فروش رو دارن. اگه به کلیپ ها و گالری های

توی نت دقت کرده باشید بیشترین مشتری خاص سمت ایتالیایی ها میره تا اروپایی نمونش پورشه 918 اسپایدر و کررا جی تی، فراوانیشون به اندازه بقیه سوپر اسپرت هاست؟! نه! اما استاد مارکتینگن از 911 بگیرین تا باکستر و کاین و ... توی همه کلاس ها بهترین رو دارن چه پورشه چه بنز چه بی ام و ... و انتخاب بهترین برمیگرده به سلیقه، جیب و ...

ویرایش شده توسط Classified
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر بحث قیمت باشه که الان تو تمام بررسی ها خودرو های آسیایی یا آمریکایی خیلی مناسب ترند نسبت به اروپایی ها.(مثل دودج،شورلت،سوبارو،میتزوبیشی،نیسان یا حتی هیوندای که من مطمئن هستم تو چندسال آینده بهترین خودروها رو با بهترین اوپشن ها با قیمتی در اختیار مصرف کننده ها قرار بده که هیچ کس دنبال بنز،BMW نره!)

من میگم محصولات بنز و BMW در حد آئودی و پورشه نیستند مطمئنا!اونها هم همه رنج خودرو برای همه نوع سلیقه و قیمت دارند.

بحث اینه که اگر تو آلمان باشی ترجیح میدی محصولات بنز و BMW رو استفاده کنی یا آئودی و پورشه!توی یک کلاس مشخص با قیمت مشابه محصولات رو در نظر بگیر.اون چیزی که من خوندم اکثر خودروهای پورشه مخصوصا یکسری مدلهاش مثل کامن اس به دلیل محبوبیت تو خود آلمان به فروش میرسه و حتی بقیه کشورهای همسایه محدود به دستشون میرسه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...