رفتن به مطلب

شب های محرم

Mohammad.J
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فکر کنم مطالب بالا کافی بود برای عزاداری پیامبر ...

عزاداری برای امام حسین واجب نیست و فکر نکنم کسی گفته باشه واجبه و یا جایی گفته باشن شما باید حتما بیای عزاداری کنی !

به قول محمود کریمی میگفت تو اسپانیا سنت خودشون که گاو بازیه هنوز تو شهر این سنتو بپا داشتن ، تو فرانسه سنت گوجه پرتاپ کردنشون تو شهرو هنوز دارن !!

اونوقت ما قیامی مثل قیام عاشورا که بزرگترین مسئله در جهان هست رو باید بیخیال بشیم ؟!!!

اسلام دین شادیه و روزهای شاد هم زیاد داره این همه اعیاد داره ولی مسئله خودمونیم که کاری به اعیاد نداریم

لینک به دیدگاه

السلام علیک یا اباعبدالله

امشب که بند بند تنم درد میکند

احساس میکنم که شب اکبر آمده

شب هشتم:

علی اکبر(ع)

صلوات

لینک به دیدگاه

فک می کنم شعری که دوستمون

Uchiha_Madara

گذاشتن خودش بیانگر همه حرفای من و دوستان هست زنده نگه داشتن عاشورا یعنی زنده نگه داشتن ارمان حسین که در جامعه ما بی شک مرده است

مراسم امروزی بدون شک اقدامی در راستای خواسته های امویان امروزی است

و چه دردناک که خون حسین وسیله میل به ارمانهای یزید شده و بسیار کار امد تر و برراتر از شمشیر هزاران عبیدا... عمر سعد و امثال شمر عمل می کنه

در جواب دوستمون اقا مهدی هم من نگفتم عزاداری در اسلام نبوده گفتم عذاری به این شکل منبعی نداره

در اخر فقط یک نکته رو بگم و دیگه تو این تاپیک پستی نمیدم چون میدونم اخرش چی میشه

وقتی جهت درست نباشه هزاران سال عبادت و جهاد همه بی حاصل و پوچ میشه و نه تنها حاصلی برای صاحبش نداره بلکه نتیجه اش عمری خدمت برای دستگاه های اموی تاریخ میشه

برای من زشت ترو پلیدترازعمر سعد و شمر آن دسته مرمانی هستند که برای دفاع ازاسلام به صحرای کربلا به جهاد امده بودند تا خون کسی را که به داعیه حکومت بر اسلام خروج کرده بود را بریزند .......تا خون نوه پیغمبر دینشون را بریزند .

ویرایش شده توسط rommatti
لینک به دیدگاه

منفی اشتباها داده شد مدیران لطفا اصلاحش کنن و مثبتش کنن ...

لینک به دیدگاه

السلام علیک یا اباعبدالله

ملائکه دل ما را به کربلا ببرید

کنار پیکر سقای با وفا ببرید

شب نهم:

عباس بن علی(علیه السلام)

صلوات

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در این مجموعه شاهد نمونه های متنوعی از تصاویر با کیفیت و طرح های زیبا با موضوع امام حسین و عاشورا می باشید، این بخش شامل تصاویر با کیفیت و والپیپر می باشد، این تصاویر با فرمت JPG ذخیره شده و برای دانلود قرار گرفته شده است. نمونه هایی از این تصاویر را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Moharam02-persiangfx.com-01.jpg

Moharam02-persiangfx.com-02.jpg

Moharam02-persiangfx.com-03.jpg

Moharam02-persiangfx.com-04.jpg

Moharam02-persiangfx.com-05.jpg

Moharam02-persiangfx.com-06.jpg

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Moharam02-persiangfx.com-07.jpg

Moharam02-persiangfx.com-08.jpg

Moharam02-persiangfx.com-09.jpg

Moharam02-persiangfx.com-10.jpg

Moharam02-persiangfx.com-11.jpg

Moharam02-persiangfx.com-12.jpg

Moharam02-persiangfx.com-13.jpg

Moharam02-persiangfx.com-14.jpg

Moharam02-persiangfx.com-15.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Moharam02-persiangfx.com-33.jpg

Moharam02-persiangfx.com-34.jpg

Moharam02-persiangfx.com-35.jpg

Moharam02-persiangfx.com-36.jpg

Moharam02-persiangfx.com-37.jpg

منبع : persianGfx.com

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تصاویر بسیار زیبا از اشورا

1261660285__Y_A___H_U_S_S_I_A_N__by_alnassre.jpg1261660358_a__shoora__a_by_alnassre_003.jpg1261661987_ya_hussain_40_of_MOHARAM_by_alnassre.jpg1261660539_ASHORA_by_SAEED_ART.jpg1261660567_ashoura_by_ashoura.jpg1261660589_Hossein_by_proama_003.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

با آب طلا نام حسین قاب کنید

با نام حسین یادی از آب کنید

خواهید مه سربلند و جاوید شوید

تا آخر عمر تکیه بر ارباب کنید

بنده هم به نوبه خودم فرارسیدن تاسوعا و عاشورای سرور و سالار شهیدان را به تمام کاربران عزیز و شیعیان جهان تسلیت عرض مینمایم ....

لینک به دیدگاه

من هم به نوبه خودم فرا رسید تاسوآ و عاشورا حسینی رو تسلیت عرض می کنم

--------------------------------------------------------------------------

به نظرم هم واقعا لایک های هر پست نشان از حق بودنش داره

من 2 -3 سال واقعا هیئت نمی رم و از تلوزیون پیگیری می کنم چرا چون چیزایی دیدم که به معنایه واقعه ای انحراف بود وبه بهانه و اسم پاک امام حسین تموم می شد

یا اون طرفی که با پرچم حسین از دیوار سفارت می ره بالا و چنان ضربه ای رو به ارزشهای والای اسلامی می زنه که یزید و وهابیون هم نمی تونستن بزنن و واقعا دنیا فکر می کنه این حسینی که اینا می گن اینجور رفتارها رو می کرده ؟

چند روز پیش از دمه یکی از این دکه هایی که چای می دن رد شدم با ماشین دیدم زده حسین پسر خداست البته خوشبختانه روز های بعد برش داشته بودن ولی وقتی این رو دیدم واقعا آشفته شدم

البته همین حسین پسر خداست و نور خداست و از این قضایا رو هم تو مداحی چند نفر از این مداح ها شنیدم

من واقعا شرمنده امام حسین و اهل بیت هستم که همینجوری ما ملت گناه کار داریم از اعتبار این معصومین خرج می کنیم بدون تغییری در ایمانمون :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امان از اون وقتی که حسین(ع) به خیمه گاه برگشت و به طرف خیمه عباس رفت و عمود خیمه رو برانداخت

این به آن معنا بود که مشک عباس سوراخ شده بود

عباس شرمنده سکینه و اولاد حسین(ع) شده بود

حسین(ع) تنها شده بود

و همش به اون موقعی فکر میکرد که عباس رو پاهای حسین(ع) بدون دست و سر شکسته برای اولین و آخرین بار گفت داداش حسین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدانگهدار مدینه

دارم میرم از این دیار

اینجا کسی وفا نکرد

دارم میرم به سوی یار

آتیش به جونم میزنه

یاد مدینه و دیوار

مادر ما به زیر پا

مردم میخندیدن به کنار

میرم به کربلا بشم

فدای امر خدا

سلام به جسم اکبرم

در خاک و خون شناورم

افتاده بود با تن پاک

مانن ماه تابناک

از آسمان تا پای من

در خاک و خون تپیده شده

دستش اول از تن جدا

سقای تشنه کام ما

خدانگهدار زینبم

میرم به سوی مادرم

سرم روی نیزه ها

اما به فکر بچه ها

خدانگهدار باباجون

رقیه ی شیرین زبون

خدانگهدار سکینه

به یاد تو دل حزین

ای ساقی کربلا

شهید دشت نینوا

دست و سرت ار تن جدا

فرق سرت شده دو تا

می سوزم از داغ غمت

کو چشم و دست و بدنت

امان امان از مدینه

آقا چقدر مهربونه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید!

در میان دریای طوفانی این قطب نماست که جهت صحیح را به ما نشان می دهد و ما را از هلاکت نجات می دهد. اما دیده اید که این قطب نمای کوچک چقدر حساس به میدان هایی غیر از میدان زمین است و چنانکه تحت تاثیر دیگر میدان ها قرار گیرد، جهت را اشتباه نشان خواهد داد. در دریای مواج و متلاطم افکار و سوالات،‌ تفکر است که همچون قطب نمایی راه صحیح را از ناصحیح و کلام درست را از نادرست نمایان می کند. اما تفکر نیز به شرط اینکه گرفتار آهن رباهای هوی ها، سودها، تعصّب ها، عادت ها و تقلید ها نشده باشد. وگرنه این قطب نمای منحرف به جای اینکه ما را به مقصد برساند، ما را به سوی هلاکت راهنمایی خواهد کرد. راستی آن کس که تفکّر ندارد به نجات نزدیک تر است تا کسی که تفکّراتش را به انحراف کشیده اند؟

قصد داریم تفکری سیستمی به شما ارایه دهیم تا خود بتوانید در گرداب سوال های فراوان زندگی، کشتی وجود خویش را ناخدایی کنید. اما آنچه مسلم است این است که در قدم اوّل ورود به این بحث و هر بحثی باید ذهن خود را خالی از هر عقیده ای کنیم تا بتوانیم حقیقت را درک کرده و به آن برسیم.

9.jpeg

فرض اول: آزاده باش و آزاد بیاندیش.

بی جهت نیست که مولایمان امام حسین می فرمایند: اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید. آزاده بودن و حریت یعنی همین. یعنی فکرت را آزاد کن و نگذار تحت تاثیر میدان های خارجی، فکر تو از رفتن به راه صحیح واماند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم که شما سوریه رفتید یا نه حرم حضرت رقیه در خرابه های شام قرار داره که هنوز وجود دارن من نمیدونم که اسرا چجوری اونجا دوام اوردن و از همه بدتر جون دادن یک دختر 3 ساله

درکش برای من خیلی سخته

حرم حضرت رقیه خیلی کوچیکه و درست در کنار خرابه ها قرار داره

امید وارم که سفر به کربلا و سوریه نصیب همتون بشه تا از نزدیک این داستان کربلا و روضه ها رو درک کنید

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نقل قول :

" راستی آن کس که تفکّر ندارد به نجات نزدیک تر است تا کسی که تفکّراتش را به انحراف کشیده اند؟ "

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...