رفتن به مطلب

فروش سی پی یو 2500k لو ولتاژ با ماکزیمم فرکانس 5850

Behzad Tak
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

یکعدد سی پی یو 2500k کارکرده لو ولتاژ برای فروش ارایه میشود . ( اصولا قرار نبود این سی پی یو رابفروشم ولی خوب یکباره تصمیم بفروش گرفتم blushsmiley.gif )

سی پی یو فوق فرکانس 5850 ( این سی پی یو بالاترین فرکانس ثبت شده در ایران را دارا میباشد ) را 4c/4t با ولتاژ 1.52 تست پاس میکند ( البته زیر LN2 winksmiley02.gif )

CPU-Z Validator 3.1

http://img.hwbot.org..._id_840528.jpeg

در فرکانس 4800 و برای مصارف 7/24 با ولتاژ 1.28 ولت کاملا استیبل بوده و تست سنگین wprime 1024 را پاس میکند و با یک کولر متوسط (1216x) ماکزیمم دمای آن حدود 57-58 درجه میباشد که این خصلت در نوع خودش کم سابقه میباشد و یک مزیت بسیار بزرگ محسوب میشود .

25108338038426742241.jpg

قیمت پایه برای سی پی یو فوق 15% پائینتر از قیمت روز آکبند آن میباشد ( با توجه به متغییر بودن قیمت سی پی یو قیمت پایه را امروز عصر گرفته و ضمیمه تاپیک میکنم ولی فعلا میشه قیمت آکبند را 700 در نظر گرفت )

به دلیل خرید 3570k به قیمت 640 هزار تومان به مدت 48 ساعت قیمت به 540 کاهش پبدا میکند و بعد از آن فروش کنسل خواهد شد .

عکس و رعایت قوانین فروم :

87156717499094385435.jpg

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

بهزاد جان من واقعا تو کف عکسی هستم که گرفیتد عجب کیفیتی داره !!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهزاد جان من واقعا تو کف عکسی هستم که گرفیتد عجب کیفیتی داره !!!!!

عرض ارادت سعید خان .

والا خیلی عجله ای و با گوشی موبایل گرفته شده و شما چون به بنده لطف دارید اینگونه میبینید @};-

بهزاد جان من که رفتم تو کف :دی

معین جان قابل دار نیست و امر بفرمائید تقدیم میشه @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا بهزاد مهارت خاصی در عکاسی دارن،همینه که مشتری میاد و عاشق قطعه میشه .

.................................................................................................

آقا بهزاد قیمت کف کف رو برام پ خ کن شاید خریدمش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا بهزاد مهارت خاصی در عکاسی دارن،همینه که مشتری میاد و عاشق قطعه میشه .

.................................................................................................

آقا بهزاد قیمت کف کف رو برام پ خ کن شاید خریدمش.

ممنونم از لطفتون میکائیل جان

قیمت کف و پایه هم عرض کردم به کسر 15% از قیمت روز و آکبند این سی پی یو خواهد بود که عصر از بازار استعلام گرفته خواهد شد .

البته اصلا قابل دار نیست @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عرض ارادت سعید خان .

والا خیلی عجله ای و با گوشی موبایل گرفته شده و شما چون به بنده لطف دارید اینگونه میبینید @};-

معین جان قابل دار نیست و امر بفرمائید تقدیم میشه @};-

لطف داری،سروری بهزاد جان ... @};-

لینک به دیدگاه

البته بهزاد جان امروز 3570 k 640 بود قیمت آکش ...

با توجه به این آخرین قیمت مدنظرتونو پخ کنید برام

ویرایش شده توسط mahdi8063
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته بهزاد جان امروز 3570 k 640 بود قیمت آکش ...

با توجه به این آخرین قیمت مدنظرتونو پخ کنید برام

امروز عصر کل بازار ایران و رضا را گشتم فقط یکجا 2500k داشت و قیمت را بر مبنای قیمت قدیم و 770 میگفت .( حالا هر کسی قیمتی از 2500K و مستند دارد راهنمائی کند و برام عجیب بود که 2600k به وفور بود ولی 2500k نبود )

قیمت 3570K هم امروز ساعت 18:30 حدود 690 اعلام کردند و 3770k هم 980-990 ( دلار امروز صبح 2620 بود ولی دم غروب 2820 شده بود و 200 تومن نسبت به صبح گرانتر شده بود )

به هر حال فعلا مبنای محاسبه همان حدود 700 برای آکبند هست و با این حساب قیمت پایه حدود 580-590 میباشد .

یک 2500k معمولی هم دارم هر کسی خواست 550 میدم و اصلا اور نشده و شاید سر جمع یک ماه هم کار نکرده باشه .

در ضمن یک پیشنهاد دارم برای کسانیکه 3570K به قیمت مناسب سراغ دارند و حاضرم این سی پی یو را + 100 بدم و یک 3570K آکبند بگیرم . اینجوری مثلا اگر کسی 3570K با قیمت 650 سراغ داشته باشد این سی پی یو برایش 550 میوفته . ( البته مدت یکی دو ماه هست که قیمت 2500k اگر از 3570K گرانتر نبوده ارزانتر هم نبوده و تقریبا برابر بودند حالا دلیلش را نمیدانم و شاید کم شدن زمینه 2500k باشد )

مهدی جان لطفا آدرس جائی که 640 قیمت داده را بفرمائید من خریدار هستم چون دلیل فروش این سی پی یو خرید 3570k هست که بتونم رم را تا فرکانس 2800 افزایش دهم .

لینک به دیدگاه

دوست گرامی مطمئنی با دوربین موبایل عکس گرفتی چون منم بدجوری رفتم تو کف عکس :blink: :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گرامی مطمئنی با دوربین موبایل عکس گرفتی چون منم بدجوری رفتم تو کف عکس :blink: :wacko:

بله دوست عزیز این عکس با گوشی آیفون 4 گرفته شده . :)

اگر به properties عکس و تب details رجوع کنید مشخصات دوربینی که عکس را ثبت کرده مشاهده خواهید کرد شامل اطلاعاتی از قبیل نوع دوربین و سرعت شاتر و iso و .....

لینک به دیدگاه

خدمت شما بهزاد جان

http://forum.persiantools.com/t322013.html

تو بازار هم بخواین 650 قیمت دارم ...

این سی پی یو 2500 هست که به این خاطر که کمه قیمتش هم قیمت 3570 میزنن ولی اطلاع دارید که قدرتش با 2500 چقدر فرق داره ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدمت شما بهزاد جان

http://forum.persian...om/t322013.html

تو بازار هم بخواین 650 قیمت دارم ...

این سی پی یو 2500 هست که به این خاطر که کمه قیمتش هم قیمت 3570 میزنن ولی اطلاع دارید که قدرتش با 2500 چقدر فرق داره ...

بله تاپیک دوست شیرازیمون را دیروز دیدم که البته قیمتشان را نسبت به دیروز کاهش دادند .

و صد البته که به تفاوتهای این دو واقف هستم همانگونه که به توانائی بینظیر سی پی یو خودم واقف هستم .

در پست قبلیم هم راه حل خیلی مناسبی برای دوستانی که 3570K را به قیمت خیلی مناسب سراغ دارند پیشنهاد دادم که فکر نکنم نیازی به عنوان کردن دوباره آن باشد .

حالا یک نفر بره 3570K را بخره 200 تومن و بیاد بده به من و من سی پی یو خودم به همراه 100 تومن تقدیمش میکنم و عملا این سی پی یو برایش 100 تومن میوفته :)

و لازم میدونم به یک مورد هم اشاره کنم که خیلی ها از دمای غیر قابل کنترل سری آیوی بریج شکوه دارند و نهایت فرکانسی که میتوانند برای امورات 7/24 در نظر بگیرند 4500 هست آن هم با دمای حدود 80 در صورتیکه این سی پی یو در فرکانس 5000 هم دمای کاریش در لود به 80 نمیرسه و قطعا دوستان در جریان هستند که فرکانس 5000 سی پی یو 2500K چقدر از فرکانس 4500 سی پی یو 3570k قویتر هست . B)

لینک به دیدگاه

درود بهزاد جان این همون سی پی یویی بود که فرجام باهاش بالاترین رکورد اورکلاک سندی رو زد دیگه ؟؟؟؟

زمانی تو کف این سی پی یو بودم .

ای کاش زمانی که 3570K رو داشتم بهم پیشنهاد تعویض با اینو میدادی با کله قبول میکردم .

الان هیچی پول برام نمونده وگرنه حتما میگرفتمش و رو هوا میزدم .

دوستان عزیز این سی پی یو رو از دست ندید این سی پی یو یکی از نمونه های خوب سندی ها هست که رندوم چنین اتفاقی میوفته .

خوشا به حال خریدارش اگر اورکلاکر باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بهزاد جان این همون سی پی یویی بود که فرجام باهاش بالاترین رکورد اورکلاک سندی رو زد دیگه ؟؟؟؟

زمانی تو کف این سی پی یو بودم .

ای کاش زمانی که 3570K رو داشتم بهم پیشنهاد تعویض با اینو میدادی با کله قبول میکردم .

الان هیچی پول برام نمونده وگرنه حتما میگرفتمش و رو هوا میزدم .

دوستان عزیز این سی پی یو رو از دست ندید این سی پی یو یکی از نمونه های خوب سندی ها هست که رندوم چنین اتفاقی میوفته .

خوشا به حال خریدارش اگر اورکلاکر باشه .

سلام علی جان

بله این همان سی پی یو هست فقط اون موقع لو ولتاژ بودن آن هنوز کشف نشده بود :p

به هر حال قابل دار نیست و میتونم تقدیمتان کنم و برای پولش هم نگران نباشید یکروز بالاخره حساب کتاب میکنیم . @};-

لینک به دیدگاه

من اگر الان 400 جور کنم 100 درصد ازتون میخرم . والا خیلی در کفش بودم . طوری که به فرجام گفتم که سی پی یوت تو حلقم . چون الان همین دیروز 2600k خریدم دیگه خالیه خالیم باید یه سرچی به جیبم بزنم . جیبم مشکل نداشته باشه 100 درصد شک نمیکنم .

لینک به دیدگاه

با درود به همه ی دوستان،

قیمت آقا بهزاد تو این تاپیک برای این CPU بر اساس مثل قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری است. (*)

تاپیک کاملا واضح هستش. ایشون یه چیزی در این دیدن که قیمتش رو اینجور گذاشتن. وگرنه همه ی تاپیک های فروش آقا بهزاد همیشه پایینتر از کف بازاره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود به همه ی دوستان،

قیمت آقا بهزاد تو این تاپیک برای این CPU بر اساس مثل قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری است. (*)

تاپیک کاملا واضح هستش. ایشون یه چیزی در این دیدن که قیمتش رو اینجور گذاشتن. وگرنه همه ی تاپیک های فروش آقا بهزاد همیشه پایینتر از کف بازاره.

آرمین جان شما لطف دارید .

حقیقتش همچنین سی پی یو ئی به ندرت پیدا میشه .

پارسال همین موقع اگر این سی پی یو موجود بود زیر 1200-1100 قیمت نمیخورد حتی اگر لو ولتاژ هم نبود .( اون موقع آکبند 2500k حدود 260-270 بود )

الان هست که با آمدن 3570k و آیوی بریج دیگه 5850 ماکس فرکانس به حساب نمیاد که تازه آنها هم فقط زیر LN2 و در دمای 180- بالاتر از این میزنند .

من خودم حتی با وجود داشتن 3770k مدتهاست که از این سی پی یو رو سیستم 7/24 استفاده میکنم و تمامی کارهام اعم از رندر و ... را با همین سی پی یو انجام میدهم .

الان هم دلیل اینکه تصمیم بفروش گرفتم این هست که 2 تا کیت رم 2666 دارم که داره حروم میشه :lol: و میخوام یه جوری از فرکانس آنها استفاده کنم چون با این سی پی یو بالاتر از 2250 نمیشه ست کرد :)

لینک به دیدگاه

آرمین جان شما لطف دارید .

حقیقتش همچنین سی پی یو ئی به ندرت پیدا میشه .

پارسال همین موقع اگر این سی پی یو موجود بود زیر 1200-1100 قیمت نمیخورد حتی اگر لو ولتاژ هم نبود .( اون موقع آکبند 2500k حدود 260-270 بود )

الان هست که با آمدن 3570k و آیوی بریج دیگه 5850 ماکس فرکانس به حساب نمیاد که تازه آنها هم فقط زیر LN2 و در دمای 180- بالاتر از این میزنند .

من خودم حتی با وجود داشتن 3770k مدتهاست که از این سی پی یو رو سیستم 7/24 استفاده میکنم و تمامی کارهام اعم از رندر و ... را با همین سی پی یو انجام میدهم .

الان هم دلیل اینکه تصمیم بفروش گرفتم این هست که 2 تا کیت رم 2666 دارم که داره حروم میشه :lol: و میخوام یه جوری از فرکانس آنها استفاده کنم چون با این سی پی یو بالاتر از 2250 نمیشه ست کرد :)

چیزی که واضحه خوش به حال صاحب جدیدش. ;) اونم ایشالا مشتریش پیدا میشه. (*)

خوب بفروشین عزیز @};-

لینک به دیدگاه

ایشالا خودم براش مشتری پیدا میکنم یا خودم برش میدارم . هرچی باشه آقا بهزاد یدونه باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این پردازنده درواقع پردازنده تکیه تو ایران

همین الانش نمیتونید با 3570 روی 5 گیگاهرتز راحت و بدون مشکل تست بگیرید خیلیاشون اصلا 5 هم نمیزنن! روی 4.8 هم راحت دماشون به 80 و بلکه هم 90 میرسه در حالی که این 2500 کا فرکانس بسیار بالاتری میتونه تست بگیره بدون مشکل دمایی

قیمت برای پردازنده ای که مثلش پیدا نمیشه واقعا عالیه

چون روی ایر به راحتی 3570 رو له میکنه

لینک به دیدگاه

من کاملا با حرفای فرجام موافقم اصلا یادمه دوتا 3570 تست کردم که یکیش رو خودم خریده بودم تو فرکانس 4.9 به زور بوت میکرد و دماش راحت 85 بود .

یه 3570هم آقا فرجام لطف کردن برامون پیدا کردن که اونم زیر واتر تا 5 میرفت دماش 85 بود :دی

خلاصه اینکه هرکی نخره رفته از کفش چه چیزیم رفته .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به دلیل خرید 3570k به قیمت 640 هزار تومان به مدت 48 ساعت قیمت به 540 کاهش پبدا میکند و بعد از آن فروش کنسل خواهد شد .

لینک به دیدگاه

سلام بهزاد جان

با این کاهش قیمت که دادید من CPU شمارو به قیمت 540 تومن خریدارم :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بهزاد جان

با این کاهش قیمت که دادید من CPU شمارو به قیمت 540 تومن خریدارم :)

سلام صابر جان @};-

عزیزم شما اگر همان موقع هم میگفتید چه به این قیمت چه پائینترهم تقدیم شما میشد . :blush:

هفته قبل هم که تهران تشریف داشتید عرض کردم که احتمالا این سی پی یو را آگهی کنم ولی شما چیزی نگفتید و ا لا اصلا این تاپیک را نمیزدم .

به هر حال با کمال میل تقدیم شما میشه و فکر نمیکنم هیچ کسی مثله شما قدر این سی پی یو را بداند .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...