رفتن به مطلب

خریدار لپ تاپ قوی برای بازی

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان خوبم خریدار یک عدد لپ تاپ قوی برای بازی هستم دوستان اگه دارین مدل رو به همراه قیمت لطف کنین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اگه از من میشنوی لب تاپ رو برا بازی نگیر/

1- خودم MSI GE 620DX Plus دارم میشه 8 ماهی که گرفتم 2 میلیون تومان

مشکل : گرم شدن در اجرای بازی تا 90 درجه پردازنده و 80 درجه گرافیک میره بالا

راه حل : باید دمای اتاق کمتر از 20 درجه باشه و در تنظیمات مدیریت توان پردازنده هم اون عدد 100 رو بکنی 40 یا 30 درصد تا دما بیاد رو 75 و 65 اینا

2- برادرم Asus G74SX داشت 2-3 ماهی میشد که گرفته بودش 3 میلیون و 800 هزار تومن

که بازم همون مشکلات رو داشت ولی کمتر از اون با این تفاوت که وسط لب تاپ و تاچ پدش بدجوری گرم میشد و هوای خروجی گرماش کمتر از ماله من بودش دست رو نمیسوزوند

خلاصه دیدیم ارزش نداره لب تاپ برا بازی ( البته توی کانفیگ پایین مشکلی از نظر گرما نداشتیم توی هردو ، ( وضوح بازی کمتر از وضوح ال سی دیش بشه ) )

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون دوست من . مشکل جا دارم به خاطر اون میخوام بخرم msi رو نمیفروشین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از راهنماییتون دوست من . مشکل جا دارم به خاطر اون میخوام بخرم msi رو نمیفروشین؟

خواهش کاری نبود / وظیفه هستش / انشاالله که دوستان بیشتر کمک خواهند کرد

نه والا ، شرمندتم :wub: @};-

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

درود

هر چند که تاپیک خرید هست و شاید زیاد مرتبط نباشه این پست اما به عنوان پیشنهاد ، بنده حدود 20 روزه MSi CX61 i 7 گرفتم. به نظر بنده لبتاب خوبیه برای گیم مخصوصا چون ال سی دی فول اچ دی نداره به راحتی با گرافیک دو گیگابایتی GT 640 و پردازنده i7 3610 QM که داره از عهده بازیهای فعلی بر میاد , زیاد هم گرم نمیکنه.البته از 20 روز پیش تا حالا حدود 200 تومن پاینتر اومده و الان حدود 2400 هستش و به نظرم با توجه به کانفیگ خیلی خوب و کیفیت ساخت بالایی که داره انتخاب خیلی خوبیه.

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون خیلی لطف کردین قصد فروش اگه داشتین خبرم کنین

لینک به دیدگاه

داداش یه نظرم asus N55SL بگیر. گرافیک 650 داره.i7 هستش و رم 4 داره (البته تا 8 ساپورت میکنه). یکی از دوستام چند ماهه خریده خیلی راضیه

یکم صبر کن قیمت ها داره میاد پایین. حیفه که گرون بخری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...