رفتن به مطلب

عکس های کیس و سیستم تون رو در این تاپیک قرار بدید !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من وقتی با اون همه کابل یک پاور غیر مودولار مواجه میشم خونسردی خودم رو حفظ میکنم و فورا" در کیس رو میبندم همونطوری :دی

:lol: :lol: :lol: : )))))

لینک به دیدگاه

بابا نمیشه هر کاری کنی نمیشه انقدر تمیز کابلارو منیج کنی

مخصوصا برای کسی که sli یا cross باشه و شونصد تا هارد داشته باشه

هر چی سعی کنی باز آخرش هفت در هشت در میاد

من این سری خیلی جدی نشستم پاش که تمیز در بیاد ولی آخ که نمیشه

ولی اگه کیست خلوت باشه راحت تر میتونی کابلارو بچینی

لینک به دیدگاه

بابا نمیشه هر کاری کنی نمیشه انقدر تمیز کابلارو منیج کنی

مخصوصا برای کسی که sli یا cross باشه و شونصد تا هارد داشته باشه

هر چی سعی کنی باز آخرش هفت در هشت در میاد

من این سری خیلی جدی نشستم پاش که تمیز در بیاد ولی آخ که نمیشه

ولی اگه کیست خلوت باشه راحت تر میتونی کابلارو بچینی

يك مطلب ديگه هم كه تو مديريت كابل كشى هست اينه كه اگر شما يكى باشين (مثل من) كه هى تو سيستم دست ببرى، فلان چيزو بالا يا پايين كنى، هارد همسايه يا پاور رفيقت رو بزنى تست كنى، هى چيز به سيستم اضافه و حذف كنى، هر شيش ماه يك بار دل و روده سيستم رو پايين بيارى كه كيست رو تو تشت با كف و صابون بشورى، هر چه قدر هم مديريت كابل كشى كنى بازم خودت خرابش ميكنى، واسه همين اگر يكى مثل من كه بيشتر با سخت افزار سيستم بازى ميكنه تا با نرم افزار بازى، بدون كابل منجمنت دنيا راحت تره.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

بسیاربسیار لذت بردم . به این می گن اسمبل. معلومه وقت زیادی گذاشتید. :clapping:

البته بایستی بگم که کار بهمن عزیز هم چیزی از این دوستمون کم نداره چون تعداد هاردها و عدم کیبل منیجمنت بودن پاورشون خیلی کار رو دشوار می کنه.

همیشه وقتی کابل ها رو می دم پشت سینی مادربرد و با اون همه کابل روبرو می شم :confused: با خودم می گم !!! خوب ، حالا از کجا باید شروع کنم ؟!!! :confused:

آآآآآآآآآآآآ ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی گفتی

منم تو سیستم الان این مشکلو ندارم و عکسشو میزارم

ولی سیستم جدیده که دارم جمع میکنم ، با اینکه پاورش کابل مننجمنت هست ولی بازم هنوز ، هارد و گرافیک نیومده جنگل مولاست ، واقعا نمیدونم چه کنم

یکی کمک کنه

عکس سیستم فعلی رو هم با سیستم جدیده میزارم ، حدود دو هفته دیگه

لینک به دیدگاه

آقا مبارکه.

سیستم توپه، همه چیزش سطح بالاست. فکر کنم گرافیک رو گذاشتین بعدا بگیرین که اونم هم سطح بقیه تجهیزاتتون باشه؟

ممنون آرمین جان. فعلن چون بازی نمی‌کنم گرافیک نگرفتم، یا شاید هم اگه حین کار نیاز شد از کارت‌های ورک‌استیشن استفاده کردم (البته احتمالن با اون کلک نرم‌افزاری)

مدیریت کابل کشی خیلی خوبه بر عکس من :دی

مرسی فرجام عزیز. شما هم سیستم خیلی توپی بستی

آقا واقعا لذت بردم از سیم کشی و cabal managment. شما.

واقعا عالیه. عزیز کلاس آموزشی میگذاری برای ما؟؟؟؟ :D :wub:

ممنون هومن جان

اختیار دارین ، شاگرد خواستی ما در خدمتیم

واقا توی کابل منیجمنت هیچ صحبتی نیست عالی کار شده @};-

حیفم اومد فقط مثبت بدم باید یچی میگفتم :D

ممنونم لطف داری شما

تبریک میگم. کابل کشی خیلی با سلیقه ای انجام دادید. B) کاش پاور من هم ماجولار بود تا میتونستم اون همه کابل اضافه رو ازش جدا کنم و خیلی راحت تر کابل کشی تر و تمیزی انجام بدم. الان مجبورم کلی کابل رو که مصرف نمیشه با هزار کلک پشت کیس مرتب کنم....

مرسی بهمن جان. منم سیستم جدیدت رو تبریک می‌گم

ببخشید دوست گرامی شما احیاناٌبا کولر مستر قرارداد دارید؟؟؟ :wacko: :wacko: :wacko:

نه. راستش من فقط کیس رو مد نظر داشتم ، پاور و کولر اتفاقی شد ولی با این حال راضیم ازش

لینک به دیدگاه

از همه‌ی دوستان که به من لطف داشتن ممنونم @};-

از سالار عزیز و پوریا جان هم بسیار بسیار سپاسگزارم @};-

لینک به دیدگاه

سلام این هم سیستم من فقط یکمی شلوغه البته پیشرفت هم داشتم قبلا قطعات روی میز پخش بود! :D

دیگه به بزرگی خودتون ببخشید

post-10642-0-34169100-1338138681_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم کیس که نه سیستم فعلی بنده

ooz44sqg3e3j9jkrp932_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

فرجام جان،

کیس شما Oc Station گرین هستش اگر اشتباه نکنم. بسیار علاقه مندم به این کیس. منتها میشه بپرسم تمیز کردنش چطوره؟ جای انگشت جذب میکنه؟

حقیقتش از جنس پلاستیکی شیشه پنل سمت راست کیس خودم راضی نیستم، (بهش آکریلیک میگن اگه اشتباه نکنم؟؟) چون چند وقت که با شیشه پاک کن تمیز کردم پر از خط و خوط شده. میخام بدونم جنس این کیس چطوره، اینم خط و خوش جذب میکنه یا تمیز کردنش راحت تره؟؟

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

سلام این هم سیستم من فقط یکمی شلوغه البته پیشرفت هم داشتم قبلا قطعات روی میز پخش بود! :D

دیگه به بزرگی خودتون ببخشید

آقا سیستم به این توپی، یه کیس خوب هم بگیری بسیار عالی میشه. ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام جان،

کیس شما Oc Station گرین هستش اگر اشتباه نکنم. بسیار علاقه مندم به این کیس. منتها میشه بپرسم تمیز کردنش چطوره؟ جای انگشت جذب میکنه؟

حقیقتش از جنس پلاستیکی شیشه پنل سمت راست کیس خودم راضی نیستم، (بهش آکریلیک میگن اگه اشتبها نکنم؟؟) چون چند وقت که با شیشه پاک کن تمیز کردم پر از خط و خوط شده. میخام بدونم جنس این کیس چطوره، اینم خط و خوش جذب میکنه یا تمیز کردنش راحت تره؟؟

درسته آرمین جان

والا من ازین پارچه های خیلی نرم مخصوص تمیز کردن عینک و LED دارم برای همین خش و اینها نمیوفته! البته اکریلیک در برخورد با جسمهای خشن به شدت حساس هستش

درسته از جنس اکریلیکه اما جای انگشت و اینا روش نیوفتاده تاحالا :دی بیشتر خاکستر قلیون جذبش میشه :)))

من که راضی هستم ازش ضخامت و استحکام خوبی هم داره :دی

لینک به دیدگاه

من هم میخاستم از

Oc Station استفاده کنم ولی چون توی اتاقم رفت و امد زیاده پشیمون شدم.

ادم خیالش از همه چی راحته.گرما ... تهویه .... گردوخاک و از همه مهمتر یه جلوه خاصی هم داره پدرسوخته

B)

لینک به دیدگاه

راستی فرجام جان این سیستم زیر خاکستر قلیونت نمیره :p

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فعلا" که داره میسوزه و میسازه :دی

لینک به دیدگاه

سلام اقا فرجام میشه یک عکس بزارین که اسکلت کامل معلوم باشه؟ممنون

لینک به دیدگاه

انگار فقط سر من بی کلاه مونده . نمی دونم کی فرصت می شه این کیس رو یه مرتبی بکنم و یه عکس بذارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بالاخره فرصت کردم قطعات جدیدم رو داخل کیس سرو سامانی بدم و یه کیس نسبتا مرتب درست کنم :D

30470777440692999461.jpg01468250862278124974.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام به دوست های گل اینم سسیستم من بعد از تمیز کاری

post-7141-0-84429800-1338318948_thumb.jpg

post-7141-0-02494600-1338319010_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

بالاخره فرصت کردم قطعات جدیدم رو داخل کیس سرو سامانی بدم و یه کیس نسبتا مرتب درست کنم :D

30470777440692999461.jpg01468250862278124974.jpg

بهمن جان ، من همیشه مچذوب از ویژگیهای خاص کیس های شما میشم . و این ویژگی هم، وجود مقادیر زیادی از هارد دیسک هست. :wub: ;)

لینک به دیدگاه

از اون سیستم هاست که ادم دوست داره کنارش وایسه باهاش یه عکس تکی بگیره هرجا رفت به رفقاش نشون بده :)

لینک به دیدگاه

با سلام به دوست های گل اینم سسیستم من بعد از تمیز کاری

کاپیتان هلاک اون پاورتم. نفس اون پاور یه شهر رو برق میده، سی پی یو رو توسوکت به رقص درمیاره. کارت درسته.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان ، من همیشه مچذوب از ویژگیهای خاص کیس های شما میشم . و این ویژگی هم، وجود مقادیر زیادی از هارد دیسک هست. :wub: ;)

لطف دارید هومن جان الان یکی دیگه از ویژگی هاش وجود مقادیر معتنا بهی کابل پاور 8 پین و 6 پین وصل شده به کارت گرافیک 480 لایتنینگه :D که هر کاریش میکنم نمیشه تر و تمیز وصلشون کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از اون سیستم هاست که ادم دوست داره کنارش وایسه باهاش یه عکس تکی بگیره هرجا رفت به رفقاش نشون بده :)

اختیار داری آرمین جان ;) شوخی میکنی دیگه ؟ :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...