رفتن به مطلب

عکس های کیس و سیستم تون رو در این تاپیک قرار بدید !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بالاخره فرصت کردم قطعات جدیدم رو داخل کیس سرو سامانی بدم و یه کیس نسبتا مرتب درست کنم :D

کارتون درسته آقا بهمن

رم و مادربوردو CPU و کولرش از نظر من بهترینای سال هستن ( خودم تابستون دقیقا اینا رو میخوام ;) )

مبارکتون باشه . انشاا... 100 سال واستون کار کنه ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

بهمن جان داخل کیس رو خیلی قشنگ مشکی کردی انگار که از اول همینطوری بوده....

راستی کولرت یکدونه ty14 PWM نیاز داره.من نمیدونم این فنها روی 1300 دور فقط 21 دسی بل صدا دارند خوب تا 1500 دور هم باید زیر 30 دسی بل صدا داشته باشند ولی دمندگیشون تا 100CFM بره بالا عملکرد کولر محشر میشه.ای کاش دور بیشتری داشتند.

شونه رمهات خیلی بلنده؟

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

کاپیتان هلاک اون پاورتم. نفس اون پاور یه شهر رو برق میده، سی پی یو رو توسوکت به رقص درمیاره. کارت درسته.

مخلصیم اقا

لینک به دیدگاه

سلام.

قابل توجه اونهایی که میگفتن 6990 و 2600k تو اوور با پاور 785 کار نمیکنه.

کارت رو به زور تو کیس جا کردم. :D

(رو up98 آپلود شد)

ml4l7blt74wyi0abdmb.jpg

ویرایش شده توسط Core iMan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش عکس برای من و بعضیا باز نمیشه :دی اینجا آپ کنی بهتره :دی اون up98 بعضی وقتا سرورش تعطیل میشه دوباره میاد :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واینکه از ولتاژها با برنامه AIDA عکس بزار تا ببینیم که با کمبود ولتاژ روبرو نیستی

لینک به دیدگاه

واینکه از ولتاژها با برنامه AIDA عکس بزار تا ببینیم که با کمبود ولتاژ روبرو نیستی

برنامش رو ندارم اگه میشه لینک بدید. پیداش نکردم. دنبال همچین برنامه ای بودم

لینک به دیدگاه

برنامش رو ندارم اگه میشه لینک بدید. پیداش نکردم. دنبال همچین برنامه ای بودم

خدمت شما

http://www.aida64.com/downloads

لینک به دیدگاه

از کجاش قسمت ولتاژها رو بیارم پیدا نمیکنم. من exterme edition رو دانلود کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

از کجاش قسمت ولتاژها رو بیارم پیدا نمیکنم. من exterme edition رو دانلود کردم

با سلام

اگر ورژن بالا رو دانلود کرید باید سریال هم بدی تا فکر کنم ولتاژ ها رو نشون بده

این سریال رو بزن ببین جواب میده

http://upin.ir/image...7748y3tatcs.txt

این آخرین ورژن هست من دارم استفاده میکنم

اینجا که تو عکس مشخص کردم هست

fo8jrrqobrh009pepxd.jpg

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

سلام.

قابل توجه اونهایی که میگفتن 6990 و 2600k تو اوور با پاور 785 کار نمیکنه.

کارت رو به زور تو کیس جا کردم. :D

(رو up98 آپلود شد)

برادر مطمئنم اون کیس نه خودش و نه سازندگانش عمرا تو خواب هم نمیدیدن روزی در معیت 2600K و 6990 باشن. :lol: :lol:

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بهمن جان داخل کیس رو خیلی قشنگ مشکی کردی انگار که از اول همینطوری بوده....

راستی کولرت یکدونه ty14 PWM نیاز داره.من نمیدونم این فنها روی 1300 دور فقط 21 دسی بل صدا دارند خوب تا 1500 دور هم باید زیر 30 دسی بل صدا داشته باشند ولی دمندگیشون تا 100CFM بره بالا عملکرد کولر محشر میشه.ای کاش دور بیشتری داشتند.

شونه رمهات خیلی بلنده؟

با دور پایین و بالای فن تست کردم معین جان. این کولر انقدر قویه که خیلی تاثیری توش نداره. مسئاله دیگه هم اینه که سی پی یو های IVY Bridge مشکل انتقال حرارت به سطح رو دارند ( به دلیل استفاده از خمیر سیلیکون اون هم از نوع بی کیفیتش به جای لحیم بین سطح هسته و زیر پوشش IHS )

بنابر این از یه جایی به بعد که حرارت تولیدیه هسته ی CPU از نرخ انتقال خمیر سیلیکون مربوطه بالاتر رفت حرارت در زیر IHS محبوس میشه و هر کولری هم داشته باشی تاثیری نداره !! چون حرارت اصلا به کولر نمیرسه تا بخواد دفعش بکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوبی اون خمیر اینه که براحتی میتونی IHS رو برداری.تو اون لحیمی ها باید حرارت میدادی تا ول کنه ولی الان اصلا به این کارها نیاز نیست.کلا اینتل تو انتقال حرارت به سطح IHS خیلی مشکل داره و باید یه فکری بکنه.شما هیت پایپهات کاملا خنکه در حالی که زیر IHS تنور داری!

لینک به دیدگاه

خوبی اون خمیر اینه که براحتی میتونی IHS رو برداری.تو اون لحیمی ها باید حرارت میدادی تا ول کنه ولی الان اصلا به این کارها نیاز نیست.کلا اینتل تو انتقال حرارت به سطح IHS خیلی مشکل داره و باید یه فکری بکنه.شما هیت پایپهات کاملا خنکه در حالی که زیر IHS تنور داری!

چطوری باید IHS رو برداریم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آرمین جان اینجا جای مناسبی نیست ولی یک توضیح کوچک میدم خدمتت.AMD بخاطر پینهایی که داره خطرناکه و ممکنه پینها در اثر گرما جدا بشن.اینتل های قدیمی هم لحیمی بودند که باید گرما میدادی و در بعضی از موارد پردازنده میرفت اون دنیا.کلا کار پرخطری هست.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز . بابا اینجا جای بحث های تخصصی نیست ها ;) این بحث ها برای خودشون تاپیک دارن :D برای اینکه از این بحث ها خارج بشید ، عکس 2 تا سیستم خفن :D =)) براتون میذارم تا حال کنید . اند سیستم به اینها میگن :D =))

این از کیس جدید که خفنگ تره :D کیس X7 هست . هر کاری کردم نتونستم بهتر سیمها رو ردیف کنم . خیلی سیم بود :wacko:

post-59-0-01169900-1338443972_thumb.jpg

این نمای داخل که بد نشده

post-59-0-77222300-1338444271_thumb.jpg

این هم نمای پشت که خیلی شلوغه

مشخصات این سیستم :

i5 2400

Asus P8Z68 V Pro

Asus GTX560 DCU

2x2 GB Adata Gaming 1600 CL9

Seagate 1TB Sata3 7200RPM 64MB

DVD RW Plextor 890 + Pioneer FX 218L

Green X7

Green 685B

این هم کیس قدیمیتر که قطعاتش کمی تغییر کردن . کیس مگنوم پلاس هست . چون نه کیس مدیریت کابلکشی داره و نه پاور ، همینه که هست ، نمای پشت هم نداریم . برای همین نمای جلو رو از 2 زاویه گذاشتم که ناراحت نشه :D

post-59-0-31064400-1338444442_thumb.jpg

post-59-0-99217600-1338444470_thumb.jpg

مشخصات این سیستم :

Intel G620

Asrock H61M-PS

EVGA GTS450 1GB FPB

2x4GB Team 1333

Samsung 80GB Sata2 HJ 7200RPM 8MB

Maxtor 160GB Diamond

DVD Rom Pioneer

DVD RW Pioneer 212

Grenn Magnum Plus

Green 535A

همه فنها هم استوک هستن . :D

لینک به دیدگاه

به به حامد جان مبارک باشه فن پاورش برات بچرخه..

آقا امضات رو آپدیت بزن

شیرینی فراموش نشود cancan.gifcheerleader3.gif29dz8zk.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان شما شیرینی رو به گردن آقا حامد بندازید من اینجا جای همتون نوش جان میکنم. =P~ البته عکس هاش رو هم اینجا آپ میکنم.Oh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

تبریک به دوستان با این همه ذوق و سلیقه B)

منم میخواستم عکسهای سیستم رو بزارم که از شانس بد ما، مین ترکید at%20wits%20end.gif

تو اولین فرصت و بعد از آپگرید :p یا دانگرید :( سعی می کنم عکسها رو آپ کنم :whew:

لینک به دیدگاه

برادر مطمئنم اون کیس نه خودش و نه سازندگانش عمرا تو خواب هم نمیدیدن روزی در معیت 2600K و 6990 باشن. :lol: :lol:

درسته برادر انگار تو یه خونه 20 متری که 10 متر پارکینگ هم نداره یه لامبورگینی با یه بوگاتی جا کنی :D و توش هم عروسی بگیری :lol:

و

اینم از عکس برای ولتاژ دوست عزیز . علامت خطر یعنی کم آورده؟ حالا نظرتون چیه؟ 785 کم میاره؟آخه سیستم مثل الاغ سختترین فشار ها رو تحمل میکنه و مشکلی پیش نمیاد.

qlso652eidlqgrpqqir.jpg

لینک به دیدگاه

....

این از کیس جدید که خفنگ تره :D کیس X7 هست . هر کاری کردم نتونستم بهتر سیمها رو ردیف کنم . خیلی سیم بود :wacko:

این نمای داخل که بد نشده

این هم نمای پشت که خیلی شلوغه

مشخصات این سیستم :

i5 2400

Asus P8Z68 V Pro

Asus GTX560 DCU

.....

این هم کیس قدیمیتر که قطعاتش کمی تغییر کردن . کیس مگنوم پلاس هست . چون نه کیس مدیریت کابلکشی داره و نه پاور ، همینه که هست ، نمای پشت هم نداریم . برای همین نمای جلو رو از 2 زاویه گذاشتم که ناراحت نشه :D

مشخصات این سیستم :

Intel G620

Asrock H61M-PS

EVGA GTS450 1GB FPB

2x4GB Team 1333

......

همه فنها هم استوک هستن . :D

آقا حامد حق با شماست، نصفه شبی خواب آلود بودم داشتم تو تاپیک به بیراهه میرفتم - ممنون از تذکر؛

کیس زیبایی بستین. مطمئنم اون کیس X7 جزو خوشبخت ترین کیس های دنیاست چون صاحبش اشراف کامل به تک تک اجزا و قطعاتش داره. ;)

---------------------------------

@};- دوستان، من یک پیشنهاد دارم (البته اگه مقبول بیفته) @};-

خوب ما عکس های سیستم های خوشکلمون رو اینجا میزاریم، اطلاعات سیستم هم یا در امضامون هست و یا تو عکس معلومه و یا اینکه مینویسیمشون. خودم هروقت یک سیستم جدید میبندم، یکی از چیزهایی که خیلی بهش علاقه دارم اینه که ویندوز 7 چه امتیازی به تک تک قطعات میده، بعد از نصب درایورها اولین جایی که میرم Windows Experience Index هستش که امتیاز بندی ها رو ببینم.

البته قبول دارم این سیستم امتیاز دهی WEI خیلی از دید حرفه ای بنچمارکینگ قابل اتکا نیست، ولی همینی هم که هست باز هم نشان دهنده قدرت سیستم در حد خودش از دید مایکروسافته. خوبیشم اینه که به صورت استاندارد بر روی همه ویندوز 7 ها هستش و همه بهش دسترسی دارن. مثلا من دوست دارم بدونم امتیاز G620 روی سیستم آقا حامد چقدره، یا رم تیم با این CPU و مادر برد چه امتیازی میگیره.

مثلا دیدم رم 1333 کینگ مکس با CPU 2100 یک امتیاز بیشتر نسبت به یک مدل رم G.Skill1333 با همین CPU رو بدست میاره. خوب این خودش میشه یک مرجع زنده ی تجربی.

قطعا هیچکدوم از ما امکان تست همه سیستم ها رو نداریم ولی اینجا که عکس سیستم رو با اطلاعاتش میزاریم، خیلی عالی میشه که یک شات هم از امتیازهای ویندوز 7 بزاریم که اینطوری بدونیم ویندوز 7 چه امتیازی به قطعات هر کدوممون میده و از طرفی اگر قطعه های مشابه داریم بتونیم امتیاز اونها رو با هم مقایسه کنیم.

@};- خلاصه به عنوان پیشنهاد عالی میشه اگر به همراه عکس کیس، یک تصویر هم از WEI سیستم مربوطه هم بزارین. @};-

:x

post-10228-0-98987800-1338491247_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

آرمین جان . در مورد پیشنهادتون خوبتون باید عرض کنم که در زمستان سال 89 یک تاپیک با همین هدف ایجاد شد و بعد از آن به مسابقه هم تبدیل شد. اگر اطلاعاتی لازم دارید م توانید به این تاپیک مراجعه کنید . البته با توجه به قدیمی شدن تاپیک ، به نظرم خیلی خوب میشه که دوستان عزیز، اطلاعات و امتیازات سیستمهای بروز شده سیستمهاشون رو در اون تاپیک قرار بدهند تا دوباره اون تاپیک هم یک جان تازه بگیره.

خودم هم اخیرا یک لپ تاپ خریدم که اطلاعاتش رو در انجا قرار می دهم.

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=5685&st=0

لینک به دیدگاه

نمیدونم لپتاپ سیستم به حساب میاد یا نه - ولی مطمئنم نیت ASUS تولید سیستم بوده. :-j ASUS K52JK

39266508574335040230.jpg

14471216956862232027.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...