رفتن به مطلب

عکس های کیس و سیستم تون رو در این تاپیک قرار بدید !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

آره باید بذارم روی پایینی اما خب دومی x16 نیست سومی x16 هست که گرمای پاور روی کارکرد کارت تاثیر میذاره!

فکر کنم یه مقوایی چیزی بذارم بینشون خوب باشه!

ممنون از دوستان عزیز :)

لینک به دیدگاه

Processor AMD Phenom II X3 710 Processor   RAM 4.00 GB Graphics ATI Radeon HD 4730 Seriesx2   Gaming graphics 2815 MB Total available graphics memory

post-12319-0-55443800-1363306699_thumb.jpg

post-12319-0-85963600-1363306716_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

تصاویر سیستم جدید :D

97zqaa9vy6eggkzmp59.jpg

سلام علی آقا ...مبارکه..میبینم که  فن هم به دستت رسید ... چه غولی شده این ice matrix 600

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اسوس در طراحی این برد سعی کرده پل شمالی رو به نقطه ی بالاتری منتقل کنه  که با این کار هم از همون هیت پایپ روی مدار تغذیه استفاده کنه و هم بتونه اسلات های بیشتری از PCI-E رو روی برد جای بده.

ولی این فاصله رو اونقدر کم نکرده که حتی بزرگترین سینک ها نیز کمی فاصله رو حفظ می کنند با پشت گرافیک.

سلام

اصولا یکی از ایرادهای بردهای سری جدید اسوس که قابلیت ساپورت 4 گرافیک را دارند از جمله rampage iv extreme و maximus v extreme هم همین هست که اسلات اول خیلی نزدیک به محل قرار گیری سی پی یو هست و همین موضوع باعث میشه که امکان نصب کولرهائی همچون سیلور آرو و آرچون و استفاده همزمان از اسلات اول گرافیک مقدور نباشد .

nddika6mryvj79094ww.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام

اصولا یکی از ایرادهای بردهای سری جدید اسوس که قابلیت ساپورت 4 گرافیک را دارند از جمله rampage iv extreme و maximus v extreme هم همین هست که اسلات اول خیلی نزدیک به محل قرار گیری سی پی یو هست و همین موضوع باعث میشه که امکان نصب کولرهائی همچون سیلور آرو و آرچون و استفاده همزمان از اسلات اول گرافیک مقدور نباشد .

nddika6mryvj79094ww.jpg

همونطور که خودتون مستحضر هستید اکثرا این مین ها رو برای مقاصد خاص زیر LN2 می برند :دی

از طرفی کسی کارت رو بصورت تکی  بخواد استفاده کنه از اسلات سوم استفاده می کنه.

البته نا گفته نماند سیلور آرو و D14 واقعا  سینک های بزرگی هستند که با خیلی چیزهای دیگه هم مشکل پیدا می کنند!مثل رمهای شانه بلند،سینک مدار تغذیه و ...

متاسفانه ماچو هم پلیت زیرش به سینک مدار تغذیه کراسهیر گیر می کنه و بسختی بسته میشه (درست نمیشه بست دما خیلی بالا میره)دیگه فکر کن D14 و سیلور آرو چی میشه!

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

البته با واترکولینگ هم مشکل ندارند.

اما برای SLI توی این مادربرد اصلاً نمیشه از اسلات دوم و سوم استفاده کرد!! چون اسلات دوم x16 نیست. در ثانی اینجوری کارت بالایی خفه می شود بهتره یک اسلات فاصله باشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام

nddika6mryvj79094ww.jpg

یکی دیگه از مشکلات این طراحی اسوس اینکه گرما زیاد PLX با گرمای خود کارت جمع میشه . که باعث گرم شده برد و کارت میشه و مخصوصا واسه کارت این گرمای مضاعف زیادجالب نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یکی دیگه از مشکلات این طراحی اسوس اینکه گرما زیاد PLX با گرمای خود کارت جمع میشه . که باعث گرم شده برد و کارت میشه و مخصوصا واسه کارت این گرمای مضاعف زیادجالب نیست

دقیقاً این افزایش دمای vga رو شخصاً تجربه کردم! با وی جن دمای کارتم روی اسلات اول در گیم 70 درجه به بالا بود.الان با ام پاور msi روی اسلات اول نهایتاً در لود کامل دمای vga به 57 درجه میرسه!

13درجه به نظرم خیلی زیاده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

(*)  (*) با تشکر از جناب حسینی بابت تهیه کارت گرافیک (*)  (*)

Before

2.jpg1.jpg

After

3.jpg4.jpg

ویرایش شده توسط MJ Motamedi
لینک به دیدگاه

After

4.jpg

OH MY GOD

ميبينم كه تير آهن 18 بستى به سيستم!  (*) 

مباركه آقا 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

OH MY GOD

ميبينم كه تير آهن 18 بستى به سيستم!  (*) 

مباركه آقا 

ممنونم آرمین جان

قابل شمارو نداره @};-

ویرایش شده توسط MJ Motamedi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دقیقاً این افزایش دمای vga رو شخصاً تجربه کردم! با وی جن دمای کارتم روی اسلات اول در گیم 70 درجه به بالا بود.الان با ام پاور msi روی اسلات اول نهایتاً در لود کامل دمای vga به 57 درجه میرسه!

13درجه به نظرم خیلی زیاده

می گم مشکلات ما چقدر شبیه همه :دی

منم دقیقا همین مشکل رو دارم . تازه واسه من رو اسلات دومه کارتم ( به دلیل اینکه بتونم 16x , 8X بگیرم) باز این مشکل رو دارم این PLX تا روشن می کنی دماش میره رو 50 درجه . تو بازی که نگو دماش اون بالا بالا هاس

لینک به دیدگاه

(*)  (*) با تشکر از جناب حسینی بابت تهیه کارت گرافیک (*)  (*)

Before

2.jpg1.jpg

After

3.jpg4.jpg

بس ناجوانمردانه خفنه 8-X 8-X 8-X ( کمی در شعر سهراب سپهری دست بردم)

خیلی مبارک باشه محمد جان :clapping: :party:

لینک به دیدگاه

درود بر تمام دوستان

امروز بالاخره رفتم تهران و سی پی یو FX 8350 رو خریدم :D مادربردم داره بال در میاره :D

جا داره از آقای حسینی که هم بهشون زحمت دادم هم توی خرید من رو راهنمایی کردند تشکر کنم چون با راهنمایی ایشون با قیمت بسیار عالی سی پی یو رو خریدم. باز هم ممنون @};- @};- @};-

این هم عکس هاش :D

s6uk82ai5uhrp2vsa69.jpg

3a15ii0t6dszvp24pusq.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود بر تمام دوستان

امروز بالاخره رفتم تهران و سی پی یو FX 8350 رو خریدم :D مادربردم داره بال در میاره :D

جا داره از آقای حسینی که هم بهشون زحمت دادم هم توی خرید من رو راهنمایی کردند تشکر کنم چون با راهنمایی ایشون با قیمت بسیار عالی سی پی یو رو خریدم. باز هم ممنون @};- @};- @};-

این هم عکس هاش :D

s6uk82ai5uhrp2vsa69.jpg

3a15ii0t6dszvp24pusq.jpg

مبارکت باشه علی جان.

آفرین به پی گیریت ! :clapping: 

لینک به دیدگاه

مبارکت باشه علی جان.

آفرین به پی گیریت ! :clapping: 

ممنونم معین جان قابل شما رو نداره

امر بفرمایید هنوز خودم وصل نکردم تقدیم شما می کنم :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواهش می کنم علی جان این پردازنده برازنده همون Crosshair V Formula-Z هست...

الان سیستمت خوراکه فرکانس رم زدنه :دی

لینک به دیدگاه

ممنونم :)

نه روی AMD فرکانس بالای 2133 خوب نیست خیلی :D باید تایمینگ روش بزنم توی دور و بر همین 2000. برم اون G.Skill Pi ها رو از توی جعبشون در بیارم منتظر بودم سی پی یو برسه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا اون PI ها رو با این ویجنس های کورسیر مقایسه کن ببین چقدر این ویجنس ها ضعیفن تو اور.اصلا چیپاشون یکجوری که من دوتاش رو داشتم بالای 1.67 اصلا بوت نمیشد.

لینک به دیدگاه

سلام به آقا معین و علی آقا و تبریک به غلی آقا بابت خرید cpu  جدیدشون . 

آقا معین من هم pi داشتم و هم vagence باید بگم که اصلا pi  رو نباید تو فرکانس خوردن با vagence مقایسه کرد . 

یادمه تو پلتفورم آیوی بریدج با 1.7 ولت روی 2600 با تایمینگ 7-10-10 استیبل میشد و خیلی خوب تست پاس میکرد . که خودمم یادمه تست گرفتم خیلی حال کردم با این موضوع تازه با زیاد کردن تایمینگ میشد فرکانس رو بالاتر هم ببری . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام به آقا معین و علی آقا و تبریک به غلی آقا بابت خرید cpu  جدیدشون . 

آقا معین من هم pi داشتم و هم vagence باید بگم که اصلا pi  رو نباید تو فرکانس خوردن با vagence مقایسه کرد . 

یادمه تو پلتفورم آیوی بریدج با 1.7 ولت روی 2600 با تایمینگ 7-10-10 استیبل میشد و خیلی خوب تست پاس میکرد . که خودمم یادمه تست گرفتم خیلی حال کردم با این موضوع تازه با زیاد کردن تایمینگ میشد فرکانس رو بالاتر هم ببری . 

نه من رو حساب اینکه رمهای قبلی علی جان ویجنس بود و حالا اینا اومده دستش متوجه میشه انعطاف رم برای اورکلاک و تایمینگ چیه!؟

وگرنه بخوای مقایسه کنی که باید با دامینیتور جی تی مقایسه اش کنید :دی

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا وینجنس رو با رم 1333 معین مقایسه کن  :D   :p

البته اگه اون وینجنس 3000 مگاهرتزی رو داشتیم که.....

800 چوق قیمتشه بیاد ایران که نمیاد میشه 3 تومن راحت شایدم بیشتر :دی

لینک به دیدگاه

سلام دوستان اینهم سیستم من پس از مدتی که نبودم(فعالیت نداشتم) :

دوربین گوشی 3.2 سامسونگ هست میدونم باورتون نمیشه دی:

95774113316185716517.jpg

09615900835841859985.jpg

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سعی کردم از دنیای گیم دور بشم ولی نمیشه :دی این تفریحم از خودم بگیرم دیگه...

به لطف آقای حسینی عزیز 2 عضو جدید وارد کیسم شد بسیار هم ایشون رو اذیت کردم اما مثل همیشه با روی باز و حوصله زیاد بنده رو شرمنده کردن

post-8297-0-28620300-1363619495_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سعی کردم از دنیای گیم دور بشم ولی نمیشه :دی این تفریحم از خودم بگیرم دیگه...

به لطف آقای حسینی عزیز 2 عضو جدید وارد کیسم شد بسیار هم ایشون رو اذیت کردم اما مثل همیشه با روی باز و حوصله زیاد بنده رو شرمنده کردن

بسیـــــــــــــــــار عالی

اینهم یه روز خوب دادا........ @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...