رفتن به مطلب

عکس های کیس و سیستم تون رو در این تاپیک قرار بدید !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 6 ساعت قبل، Mohammad.J گفته است :

سلام
وقت بخیر
جسارتا میشه مدل پاور را بفرمایید؟

درود

بهتره اسمش اینجا برده نشه  چون به نحوی مقصر خودم بودم که 4-5 سال از این پاور ایرانی کار کشیدم . البته خدا رو شکر قبلش رو سیستم اصلی بود و باز کردم

لینک به دیدگاه

عضو جدید خوانواده 

میدونستم کوچیکه ولی نه انداره یه انگشت دیگه!

20170128_194138.jpg

20170128_194447.jpg

20170128_194540.jpg

Untitled.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اینم کیس فعلی بنده

IMG_20170128_1628421.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این قطعات  در عرض کمتر از 4 روز بعد از ارسال از کشور پرتغال بعد از عبور از اسپانیا، آلمان و ایتالیا رسیدن 

شاید بپرسید 4 تیکه پلکسی گلس دیگه چیه که از خارج سفارش دادم ؟ همینجا فراوونه دیگه

این قطعات با هزینه ارسال و گمرکیشون دقیقا 3.5 برابر کمتر از قیمتی که در تهران دادن در اومدن! درست خوندید تهران 3.5 برابر بالاتر قیمت دادن

تمام پیچ های و حتی آچار مورد نیاز رو هم در بسته بندی قرار دادن کامل و دقیق هم هر قطعه رو برچسب زدن، بعد ما ادعای فلان و بیسار داریم...

بگذریم.

( این قطعات یک سری کاور برای بخش های مختلف کیس 900d هستند)

20170130_133654.jpg

20170130_134518.jpg

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

این قطعات  در عرض کمتر از 4 روز بعد از ارسال از کشور پرتغال بعد از عبور از اسپانیا، آلمان و ایتالیا رسیدن 

شاید بپرسید 4 تیکه پلکسی گلس دیگه چیه که از خارج سفارش دادم ؟ همینجا فراوونه دیگه

این قطعات با هزینه ارسال و گمرکیشون دقیقا 3.5 برابر کمتر از قیمتی که در تهران دادن در اومدن! درست خوندید تهران 3.5 برابر بالاتر قیمت دادن

تمام پیچ های و حتی آچار مورد نیاز رو هم در بسته بندی قرار دادن کامل و دقیق هم هر قطعه رو برچسب زدن، بعد ما ادعای فلان و بیسار داریم...

بگذریم.

20170130_133654.jpg

20170130_134518.jpg

سلام دوست عزیز

میشه تو پیام خصوصی بگید از چه طریقی سفارش دادید؟

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/09, 04:39:51، Mohammad.J گفته است :

سلام
وقت بخیر
جسارتا میشه مدل پاور را بفرمایید؟

دادا جسارتا همه عکسارو نقل قول نکن

لینک به دیدگاه

دادا جسارتا همه عکسارو نقل قول نکن

سلام
عذرخواهی میکنم
با تاپاتاک بودم ادیت کردن یک مقدار مشکل بود
لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

بگذریم.

عجـــــب گوش بر هایی هستن.

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/06, 18:45:54، SaeedEminem2 گفته است :

تو این فضا یه عکس از سیستمم بذارم حالتون عوض شه

و اینکه قدر داشته هاتون رو بدونید !

مادربرد Am2

پردازنده Phenom II X4 965

پاور رو تازه از همینجا گرفتم واسه ارتقا که خب همه چی مالید. دست دومه

رم 4 تا دو گیگه

گرافیک هم 9600 GT

سلام،

فکر نکنم کسی قدر 9600GT را بیشتر از من بداند!

توانایی خرید کارت گرافیک های بهتری را دارم ولی دل کندن از XFX 9600GT بسیار سخت است.

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/10, 05:23:31، ROGfan گفته است :

عضو جدید خوانواده ?

سلام

دوست عزیز مشکل دما ندارین با این ssd?

شنیدم تو دمای بالایی کار میکنن معمولا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم این روزای ما که مثه جیب ملت خسته س 

بعد از حدود 7 8 ماه یه گراف بهش اضاف شد تا کمی ارزش عکس پیدا کنه ^*^

IMG_20170131_091410.jpg

IMG_20170131_091506.jpg

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، 303 گفته است :

سلام

دوست عزیز مشکل دما ندارین با این ssd?

شنیدم تو دمای بالایی کار میکنن معمولا

درسته . من در کنار این ۲ تا ۸۵۰ پرو به صورت raid 0 دارم و برای امتحان ۴۰۰ گیگ اطلاعات رو برای تست گزاشتم . مادربورد هم سنسورجدا  داره که میشه چسپوند به این بند انگشتی برای تشخیص دما. نهایت دمای گزارش شده ۵۷ درجه بود که بسیار قابل قبوله

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ROGfan گفته است :

درسته . من در کنار این ۲ تا ۸۵۰ پرو به صورت raid 0 دارم و برای امتحان ۴۰۰ گیگ اطلاعات رو برای تست گزاشتم . مادربورد هم سنسورجدا  داره که میشه چسپوند به این بند انگشتی برای تشخیص دما. نهایت دمای گزارش شده ۵۷ درجه بود که بسیار قابل قبوله

خیلی هم عالی

بنده قصد خرید یه 960 evo داشتم که مطمئن نبودم از دماش

ممنون برای اطلاعاتتون

لینک به دیدگاه

سلام.
بالاخره وقت کردم ی سری عکسای سیستم رو اماده کنم براتون.
DSC_0037.JPG

.

DSC_0014.JPG

.

DSC_0025.JPG

.

DSC_0034.JPG

یه عکس هم از پشت کیس
DSC_0008.JPG

مشخصات سیستم

Untitled.jpg

نوار LED هم Deepcool RGB360 هست.
به امید درست شدن اوضاع مملکت و در دسترس بودن همه قطعات، های اند برای همه ایرانیان.
موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/10, 05:23:31، ROGfan گفته است :

عضو جدید خوانواده ?

20170128_194138.jpg

در 4 ساعت قبل، ROGfan گفته است :

سلام،

اگر یک عدد مبدل M.2 به PCI-E و یکی دیگر از این حافظه ها را تهیه کنید،  افزایش سرعت رایانه را به خوبی تجربه خواهید کرد. مبدل را سفارش دادم و در انتظار رسیدنش هستم.

دمایی که آزمایش کردم، برای حافظه های خانواده ی EVO در پیکربندی RAID0 حدود 60 درجه ی  سلسیوس است و در حالت کاربری عادی حدود 35 درجه. و بیشترین دما متعلق به Controller آن که در پشت درگاه قرار دارد است. برای آگاهی از دمای بیشینه حسگر را بر روی آن بچسبانید.

لینک به دیدگاه

درون و برون.

20170131_220548.jpg20170131_220957.jpg 20170131_221053.jpg20170131_220714.jpg 960EVO 500GB.png

پیش از فعالیت در زمینه ی طراحی صنعتی و شبیه سازی، هیچ گاه نیاز روز افزون به ذخیره سازی اطلاعات برایم به درستی قابل درک نبود. تا اندازه ای که SSD و HDD ها با بالاترین ظرفیت نیز پاسخگو نیستند و به فکر راه اندازی سیستم ذخیره سازی خارجی مانند NAS هستم.

سیستم صوتی متصل به رایانه به صورت دست ساز تهیه شده است. تقویت کننده های صدا(Sound Amplifiers)، هم از قطعات کارخانه ای و هم به صورت دست ساز تهیه شده اند.

لینک به دیدگاه

حوصله ام سر رفته بود همینطوری یدونه ساختم. درونش هم 5 سانتیمتر led rgb گذاشتم. تهیه شده کاملا از وسایل دور ریختنی! دوست داشتم یدونه بخرم ولی قیمتش را دیدم.........

شاید هم یک تاپیک زدم در مورد روش و چگونگی ساختش. واقعا این روزا جای همچین تاپیک هایی خالیه..

IMG_20170201_003402.jpg

IMG_20170201_003430.jpg

IMG_20170201_003449.jpg

IMG_20170201_004053.jpg

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، +Wise+ گفته است :

درون و برون.

سلام

بالاتر از یکی از دوستان درباره ی دمای کاری ssd شون پرسیدم

شما مشکلی با دمای کارکرد این مدل ssd سامسونک ندارید؟

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/11, 14:27:28، aramnazdari گفته است :

سلام دوست عزیز

میشه تو پیام خصوصی بگید از چه طریقی سفارش دادید؟

اگر متوجه شدید به منم اطلاع بدید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 303 گفته است :

سلام

بالاتر از یکی از دوستان درباره ی دمای کاری ssd شون پرسیدم

شما مشکلی با دمای کارکرد این مدل ssd سامسونک ندارید؟

سلام،

بیشترین سرعت خواندن عملی حدود 3 گیگابایت بر ثانیه است و در صورت گرم شدن نیز سرعت خواندن چندان کاهش نمی یابد.

بیشترین سرعت نوشتن عملی حدود 1.5 گیگابایت بر ثانیه است و در صورت گرم شدن سرعت آن به 0.6~0.7 گیگابایت بر ثانیه کاهش می یابد.

بیشینه دمای اندازه گیری شده بعد از نوشتن حدود 500 گیگابایت داده، حدود 60 درجه ی سلسیوس بود.

توضیحات:

1-کارایی حافظه را بر اساس نیازم بهینه سازی کرده ام و دسترسی به سرعت هایی بیش از مقادیر نوشته شده امکان پذیر است.

2-برای کاهش صدای خروجی از محفظه ی رایانه، سرعت چرخش خنک کننده ها در حالت کند تنظیم شده اند.

3-نوشتن پیوسته ی داده ها تا حجم 50 گیگابایت بدون کاهش سرعت انجام می پذیرد.

4-انتقال 500 گیگابایت داده برای آزمودن بیشینه دما، از حافظه ای با سرعت خواندن، فراتر از سرعت نوشتن Samsung 960 EVO انجام گرفته است. عضو ROGfan از 2 عدد Samsung 850 Pro با پیکربندی RAID 0 استفاده کرده اند که در زمان های آغازین انتقال داده ها چندان قطعه ی مورد نظر را زیر فشار قرار نمی دهد و بعد از مدتی اثراتش کارساز و نمایان می شود.

لینک به دیدگاه

اينم عكس هاي سيستم ما ك تقريبا داره كامل ميشه و روز ب روز در حال بهتر شدنه 

1485709150394.jpeg

1485709374981.jpeg

1485709546515.jpeg

1485709679474.jpeg

1484310579508.jpeg

لینک به دیدگاه

سلام. من خیلی تو این تایپیک به وسایلی برخوردم که از خارج ایران خریداری شده. میشه لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم یه خرید مطمعن و کم دردسر داشته باشم؟ آیا بصرفه هست اصلا؟

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، nariman jafari گفته است :

سلام. من خیلی تو این تایپیک به وسایلی برخوردم که از خارج ایران خریداری شده. میشه لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم یه خرید مطمعن و کم دردسر داشته باشم؟ آیا بصرفه هست اصلا؟

راه ها که نه ولی یک راه مطمئن هست اما قبلش چند نکته داره

اولا اینکه قیمت اون قطعه از مشابه اش داخل ایران بیشتر می شه. حدود 30 تا 40 درصد بیشتر

یعنی واسه قطعاتی که تو خود ایران مشابه دارن زیاد صرف نمی کنه. مگر اینکه به قیمتش اهمیت ندی

هزینه خلاصه اش  حدود دلاری 5000 تا 6000  حساب می شه. یعنی مثلا قطعه 100 دلاری می شه حدود 500 تا 600 هزار تومان

اگه وزن محصول از سه چهار کیلو بیشتر باشه هزینه تصاعدی می ره بالا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...