رفتن به مطلب

عکس های کیس و سیستم تون رو در این تاپیک قرار بدید !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خدا رحم کنه... اگر به مشکل برخوردم می آم تو فوروم داد و بی داد می کنم. :lol: ^_^

سیم USB در اثر کشش پاره شده یا چیز دیگه یی؟

خیالتون راحت اگر خوش شانس باشید و از قبل مثل من مشکل نداشته باشه مشکلی پیش نمیاد.

چون در زمان طراحی از روشی استفاده کردن که سیم به هیچ صورت کشیده نمیشه.

فقط سیم در اون محفظه پلاستیکی کاملا خم میشه که اون قسمت پورت اگر لحیمش خوب باشه مشگلی پیش نمیاد ولی اگر خوب لحیم نشه تو ان محفظه به راحتی میشکنه.(مثل پورت کیس من)

اما من قشنگ لحیم کردن تا دیگه پاره نشه.

با تشکر.

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

اره حامد جان کاملا درست جا زدم .

چون اگر درست جا نمیزدم پیچاش درست قرار نمیگرفت.(فقط ابعاد 885 یکم فرق میکنه.

فقط یک نکته برای کسانی که پاور می خوان جا بزنن در X7 قسمت پاور یک براکت نصب شده که اون باز کنید .

بعد پاور را نصب کنید.

بعد نسبت به طول پاور براکت را نصب کنید.

مگه پاور شما GP885B نیست ؟ ابعادش 15x16.5x8.6 هستش .

لینک به دیدگاه

مگه پاور شما GP885B نیست ؟ ابعادش 15x16.5x8.6 هستش .

کاملا درسته حامد جان.

ولی 100% دوستمان پاور خودش را نصب کنه این نکته را اعلام مکینه.

چون پشت پاور یک ورق وجود داره که من برای نصب پاور کاملا با فشار توانستم در ان قسمت قرار بدم.

با تشکر.

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

چی بگم . تا از نزدیک نبینم نمیتونم نظر درستی بدم . اگر این موردی که میگی ، ایراد کیس باشه ، ایراد کمی نیست .

لینک به دیدگاه

چی بگم . تا از نزدیک نبینم نمیتونم نظر درستی بدم . اگر این موردی که میگی ، ایراد کیس باشه ، ایراد کمی نیست .

نه حامد جان زیاد مهم نیست.

با یکم دقت واون نکته.

که حتما باید ان براکت در قسمت پاور کنده شود دقت شود با کمی فشار پاور در جای خودش قرار میگیره.

ان براکت هم پیچی است که بعد نصب باید دوباره پیچ شود.

با تشکر.

هادی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

اینم کیس من دوباره رفتم مگنوم 2 گرفتم البته این ورژن 2 هست(نمیدونم چی توش تغییر کرده که ورژنش عوض شده)

همون سیستم قبلی با کمی پس رفت (عکس سیستم قبلی در پست شماره 213 و صفحه 22 هست)

57317571503968758799.jpg

42973577870113638836.jpg

لینک به دیدگاه

سلام . از اونجایی که کیس گرین هانتر تهویه مناسبی برای سیستمهای خوب نداره و جا هم کم داره همچنین مدیریت کابل کشی نداره تصمیم گرفتم خورده تغیراتی اعمال کنم . دوستان اگه نظری دارن بدن بلکه بازم بهتر بشه. (فقط از کابل کشی ایراد نگیرید کلی وقتمو گرفت تا این شد. سیمهاش خیلی کلفت و بد قلق هستش)

تغییرات :

1- تعویض 2 عدد فن 120 mm کولر مستر زیبا به جای کولر های قرمز نچندان خوب + کنترلر فن که برای تنظیم 2 تا فن ورودی و 2 تا فن خروجی گذاشتم

41767616720236054904.jpg

2- تغییر رنگ کامل کیس به مشکی براق + ایچاد حفره برای کابل (توسط پانچ) + فن 120mm آبی برای ورودی + فن 120mm برای هارد + 2 تا فن 120mm قرمز برای کولر سی پی یو و خروجی که وقتی دور فن رو بالا میبرم پر نور میشه (آماده برای load :p قرمز آتیشی) عکس با فلاش هست و نورش زیاد معلوم نیست

79734497587489701498.jpg

3- قرار دادن فن 8mm در پشت سی پی یو بی تا ثیر نبود

27547615838681743349.jpg

ویرایش شده توسط Core iMan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . از اونجایی که کیس گرین هانتر تهویه مناسبی برای سیستمهای خوب نداره و جا هم کم داره همچنین مدیریت کابل کشی نداره تصمیم گرفتم خورده تغیراتی اعمال کنم . دوستان اگه نظری دارن بدن بلکه بازم بهتر بشه. (فقط از کابل کشی ایراد نگیرید کلی وقتمو گرفت تا این شد. سیمهاش خیلی کلفت و بد قلق هستش)

تغییرات :

1- تعویض 2 عدد فن 120 mm کولر مستر زیبا به جای کولر های قرمز نچندان خوب + کنترلر فن که برای تنظیم 2 تا فن ورودی و 2 تا فن خروجی گذاشتم

41767616720236054904.jpg

2- تغییر رنگ کامل کیس به مشکی براق + ایچاد حفره برای کابل (توسط پانچ) + فن 120mm آبی برای ورودی + فن 120mm برای هارد + 2 تا فن 120mm قرمز برای کولر سی پی یو و خروجی که وقتی دور فن رو بالا میبرم پر نور میشه (آماده برای load :p قرمز آتیشی) عکس با فلاش هست و نورش زیاد معلوم نیست

79734497587489701498.jpg

3- قرار دادن فن 8mm در پشت سی پی یو بی تا ثیر نبود

27547615838681743349.jpg

ویرایش شد

با سلام

با چی رنگ زدید؟؟؟

اگر با اسپری زدید رنگش بلند نمیشه؟؟؟؟

راستی ممنون که عکس گزاشتید اگر میتونید یه عکس بزرگ و بدون ادیت از داخل کیس برام PM کنید

تاپیک داشت خاک میخورد بنظر

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

اسپری زدم پرید (رنگ کورهای زدم) - با سیم چین بریدم تمییز نشد (پانچ کردم) - درب پشتی راه نمیداد ( با فرز cnc در آوردم) بقیه مشکلات هم به کنار...

عکس قبلیش اینه

xol4u1taadsjp6mv63c.jpg

لینک به دیدگاه

آره بابا دیونم کرده بود . کارگاه تراشکاری هم داریم کاراشو خودم انجام دادم. موندم کیس این همه ایراد داره چطور میدن دست مردم.

عکس ادیت نشده فقط برش خورده (به جان خودم راست میگم :D )

ویرایش شده توسط Core iMan
لینک به دیدگاه

به قول معروف ، هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری . این کیس برای سیستم های معمولی طراحی شده . نه برای سیستم های های اند . به خاطر اینکه قیمتش رو پایین نگه دارن امکانات و فضای اون رو کم طراحی کردن . همین ;)

لینک به دیدگاه

فن کنترولر رو چند خریدی؟ از کجا؟ مدل دیگهیی هم داره که USB نداشته باشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره بابا دیونم کرده بود . کارگاه تراشکاری هم داریم کاراشو خودم انجام دادم. موندم کیس این همه ایراد داره چطور میدن دست مردم.

عکس ادیت نشده فقط برش خورده (به جان خودم راست میگم :D )

با سلام

رنگ کوره ایی چیه دیگه با پمپ باد زدید؟؟؟من پمپ باد دارم

منم میخوام مگنوم 2 رو رنگ کنم کمک هم تو تاپیک خودش خواستم ولی انگار اینجا دارم به جواب میرسم

با تشکر

و عذر خواهی از دوستان

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

نه همین یه مدله 36 ت هم usb داره هم ram reader بد نیست با یه تیر 2 نشون زده قیمتشم مناسبه

لینک به دیدگاه

نه همین یه مدله 36 ت هم usb داره هم ram reader بد نیست با یه تیر 2 نشون زده قیمتشم مناسبه

لینک به دیدگاه

با سلام

رنگ کوره ایی چیه دیگه با پمپ باد زدید؟؟؟من پمپ باد دارم

منم میخوام مگنوم 2 رو رنگ کنم کمک هم تو تاپیک خودش خواستم ولی انگار اینجا دارم به جواب میرسم

با تشکر

و عذر خواهی از دوستان

رنگی مخصوص هست که در داخل کوره پخته میشه .کیس رو باید آهن کنی پلاستیک نداشته باشه. پوششهايی که عمل خشک شدنشان به کمک حرارت کوره انجام می گيرد رنگ های کوره ای گفته می شود. اين پوششها معمولا به صورت سيستم های تک لايه اعمال می گردند که علاوه بر جنبه تزئينی، جنبه حفاظتی نيز مطرح باشد. از قبيل صنايع اتومبيل سازی، صنايع فلزی، ساخت لوازم خانگی، کابينت آشپزخانه، ماشين لباس شويی، يخچال، لوازم اداری، کولر، آبگرمکن، صنايع آلومينيم و غيره ...

اين رنگها مقاومت خوبی در مقابل آب، مواد پاک کننده، مواد شيميايی معمولی و ... دارند.

لینک به دیدگاه

از کجا تهیه کردید؟

رنگو؟ ازرنگ فروشی :D (صنعتی) اپوکسی و کوره ای. راستش کار خودتون نیست اگه آشنا دارید بدید کارخونه هایی که لوازماشون رو رنگ میزنن اونا کوره هم دارن. وگرنه باید یه کوره هم تهیه کنید. قیمتی نداره حد اقل 10 20 ملیون :p

لینک به دیدگاه

بابا کنترولر فن رو می گم ! :lol:

بابا یه نقل قولی چیزی :D

http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=56803

جدیدا فنهای خوبی آورده 3 سوت هم همش رفت. اگه میخواهی زود سفارش بده تا اینم تموم نشده. اگه برات مشکله میتونم برات بگیرم ;)

لینک به دیدگاه

خوب اینم سیستم من

البته دوربین گیرم نیومد با ایپاد گرفتم کیفیت عکس ها پایینه

35620319219714537698.jpg

54356523102254112512.jpg98777526303923919301.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

تو عید آدم اوقات فراقت زیاد داره. :party: تاپیک رو دیدم معطل نکردم از سیستم چند تا عکس گرفتم. سیستمم تعریفی نداره ولی من تلاشمو کردم دیگه خوب و بدش و نمیدونم.

یک سال پیش که این کیس رو خریدم گفتم چه جاداره، الان حرفم رو پس میگیرم؛ چون بدجور جا کم آوردم. [-X

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

m2vcdgmvc5rlzq5sc9.jpg

ببخشید دیگه بهم ریختست :دی سیستم تسته دیگه :دی

http://up98.org/upload/server1/02/f/m2vcdgmvc5rlzq5sc9.jpg

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...