رفتن به مطلب

عکس های کیس و سیستم تون رو در این تاپیک قرار بدید !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان این هم سیستم هندلی من ببخشید دیگه شلوغه سلیقه ندارم دی: از ivy دوباره برگشتم روی amd

بابت کیفیت هم ببخشید دوربین n72 هست !!

3نوع عکس گرفتم دیدم تاحالا کسی اینشکلی عکس نگرفته

سلام کامیار جان

مبارک باشه ان شاالله

راستی چرا از آیوی کوچ کردید؟

مشکلی داشت؟

ممنون

ویرایش شده توسط mjf
لینک به دیدگاه

سلام ممنون

والا من کلا از موقعی که اونو خریدم احساس کردم پول الکی دادم و پشیمون شدم و من هم کلا از amd بیشتر خوشم میاد چه کارت هاش چه سیپیوش چون p/p عالی دارند

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان خوبم

اینم از سیستم سابق در کیس تروپر. کیس سابقم CM 690II دیگه پر شده بود و نیاز به کیس فول تاور داشتم تا فضای بیشتری داشته باشم. 

کیس تروپر یک سری مزیت داره و یکسری ضعف. ابتدا بگم حتی اگر سرتا پاش هم مزیت بود باز هم توجیه کننده قیمت فضایی اون نیست. البته در حال حاضر این جمله ی آخر رو میشه در مورد همه ی قطعات کامپیوتر به کار برد. کلی از وسایلم رو فروختم تا تونستم اینو بخرم

تروپر هم قیمت HAF X هستش ولی HAF X حرفه ای تره، پنل شیشه ای داره، کولینگ بهتری داره و اعتراف میکنم با این که هر دو کیس در مقابلم بودن و سایز بیرونی اونها کاملا برابر بود ولی به دلیل وجود ستون وسط کیس تروپر که برای پارتیشن کشویی هارد ها ایجاد شده تقریبا آنچنانکه باید در یک کیس فول تاور انتظار داشت در تروپر دید خوبی برای داخل کیس وجود نداره. البته میشه اون دیوار رو کاملا برداشت. اختیاریه! ولی اگر برش داری زیرش هیچی نیست

ولی خوب به هر حال از دیدگاه من تروپر 3 تا مزیت مهم داشت که HAF X از اون کم بهره بود

1- قیافه ی سربلند و ایستاده و محکم تروپر در مقابل چهره ی تانک مانند و کشتی کجی HAF X
2- دسته برای حمل و نقل راحت تر تروپر که متاسفانه HAF نداره (من زیاد کیسم رو جا به جا میکنم)
3- و چون تصمیم داشتم LED RGB تو کیس نصب کنم به نظرم با اینکه HAF پنل شیشه ای داشت ولی به تروپر بیشتر میومد تا قیافه جدی HAF

بیش از این زیاده گویی نکنم.

9s76vcaklt5cjp9nqdmd_thumb.jpgb2y5pq2b576oy69wogt_thumb.jpg
rlzwand296f2usuv2oig_thumb.jpg

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آرمین جان مبارکه آقا

تروپر چند خریدی؟! چون فکر کنم بازم از haf-x ارزونتر باشه...

برا تروپر هم میتونی درب بغل شیشه ای Stryker Angle براش بگیری(اگه پیدا کنی!).البته چون سفیده بایست درب اونوری هم عوض کنی که چیز قشنگی بشه...

راستی led ها چه مارکی هستن؟! کاش کابل های ساتا رو هم همرنگ led ها میگرفتی . البته هزینه اضافه میشه

لینک به دیدگاه

مبارک باشه بهمن جان بالاخره این تروپر را خریدی. ای کاش دمای قطعه هات را میزاشتی که با این کولر و کیس جدیدت میدیدیم چه تغییری بوجود آمده، اگه مال قبل را هم داشته باشی که چه بهتر.

می تونی توی این تاپیک بزاری.

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=14272&hl=

لینک به دیدگاه

آرمین جان مبارکه آقا

تروپر چند خریدی؟! چون فکر کنم بازم از haf-x ارزونتر باشه...

مرسى دوست عزيز،

براى خريد كه اقدام كردم قيمت تروپر و HAF X رو بهم 600 دادن. بنابراين از لحاظ هزينه تفاوتى نميكرد.

برا تروپر هم میتونی درب بغل شیشه ای Stryker Angle براش بگیری(اگه پیدا کنی!).البته چون سفیده بایست درب اونوری هم عوض کنی که چیز قشنگی بشه...

من اصلا ميخواستم Storm Stryker بگيرم. ولى هنوز به بازار ايران نيومده. اونطور كه پرسيدم محموله جديد كولر مستر حدودا دو ماه ديگه ميرسه و تا وارد بازار بشه ممكنه تا بهمن يا اسفند طول بكشه. گفتن تازه ممكنه تو اين محموله Storm Stryker هم باشه. منتها با چه قيمتى معلوم نيست. قيمت تروپر تو مرداد 300 تومن بود. دو ماه هى زور زدم تلاش كردم از خرج خودم و خانوادم زدم وقتى 300 تومن رو جمع كردم براى خريد اقدام كردم تروپر شد 600. درصورتى كه 600 محدوده قيمت COSMOS II بود!! الان قيمت COSMOS II حدود 1200+ هستش كه ظاهرا چند تا داشتن و فروختن و الان موجود نيست.

ديگه ناچار به فروش برخى از وسايلم شدم تا همينو بگيرم. حالا فرض كن من از حالا منتظر ميموندم تا بهمن ماه كه Stryker‌ بياد. از كجا معلوم اون موقع نشه 900 تومن؟ تازه Stryker همينجوريش قيمتش يه 10 تا 20 د.لا.رى از تروپر بيشتره. تو ايران بياد اين اختلاف شايد به 100 هزار تومن برسه. بازم من بدبخت بودم. بنابراين گفتم ديگه صبر نميكنم چون هيچ چيز معلوم نيست.

راستی led ها چه مارکی هستن؟! کاش کابل های ساتا رو هم همرنگ led ها میگرفتی . البته هزینه اضافه میشه

ولا LED‌ مارك نداره. ظاهرا همه چينى هستند. كابل ساتا كه اورجينال مادربرده، منتها LED ها به هر رنگى در ميان بنابراين فرقى نميكنه :)

مبارک باشه بهمن جان بالاخره این تروپر را خریدی. ای کاش دمای قطعه هات را میزاشتی که با این کولر و کیس جدیدت میدیدیم چه تغییری بوجود آمده، اگه مال قبل را هم داشته باشی که چه بهتر.

می تونی توی این تاپیک بزاری.

http://lioncomputer....topic=14272&hl=

مرسى محمد رضا جان؛ البته من داداش بهمن جان هستم (اگر افتخار بدن) :blush: . دماى قطعات هم چشم. حتما تو تاپيك قرار ميدم. مال قبل رو هم دارم. B)

لینک به دیدگاه

ببخش آرمین جان اشتباه لپی بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسى دوست عزيز،

براى خريد كه اقدام كردم قيمت تروپر و HAF X رو بهم 600 دادن. بنابراين از لحاظ هزينه تفاوتى نميكرد.

من اصلا ميخواستم Storm Stryker بگيرم. ولى هنوز به بازار ايران نيومده. اونطور كه پرسيدم محموله جديد كولر مستر حدودا دو ماه ديگه ميرسه و تا وارد بازار بشه ممكنه تا بهمن يا اسفند طول بكشه. گفتن تازه ممكنه تو اين محموله Storm Stryker هم باشه. منتها با چه قيمتى معلوم نيست. قيمت تروپر تو مرداد 300 تومن بود. دو ماه هى زور زدم تلاش كردم از خرج خودم و خانوادم زدم وقتى 300 تومن رو جمع كردم براى خريد اقدام كردم تروپر شد 600. درصورتى كه 600 محدوده قيمت COSMOS II بود!! الان قيمت COSMOS II حدود 1200+ هستش كه ظاهرا چند تا داشتن و فروختن و الان موجود نيست.

ديگه ناچار به فروش برخى از وسايلم شدم تا همينو بگيرم. حالا فرض كن من از حالا منتظر ميموندم تا بهمن ماه كه Stryker‌ بياد. از كجا معلوم اون موقع نشه 900 تومن؟ تازه Stryker همينجوريش قيمتش يه 10 تا 20 د.لا.رى از تروپر بيشتره. تو ايران بياد اين اختلاف شايد به 100 هزار تومن برسه. بازم من بدبخت بودم. بنابراين گفتم ديگه صبر نميكنم چون هيچ چيز معلوم نيست.

ولا LED‌ مارك نداره. ظاهرا همه چينى هستند. كابل ساتا كه اورجينال مادربرده، منتها LED ها به هر رنگى در ميان بنابراين فرقى نميكنه :)

آره اصن COSMOS II تو بازار پیدا نمیشه.مبارکت باشه همین تروپر هیچی کم نداره.فقط کاش درب شیشه ای داشت که دیگه بینظیر میشد.من از اول تابستون دنبال Storm Stryker بودم .هی گفتن یه ماه دیگه میاد.هنوزم نیومده فکرم نکنم بیاد...

برا کابل و led من دنبال محصولات

BitFenix بودم که ایران نیست.مگه سفارش بدی بچه ها برات وارد کنن.ولی چیزی که تو ایران پیدا میشه محصولات ترمالتیک هست که کیفیت عالی داره...

من خودمم تروپر دارم ولی هنوز نبستم.به شدت دوست دارم مثل این تاپیک مودش کنم :

http://www.mnpctech.com/casemodblog/2012/02/01/raptrs-kickass-battlefield-3-pc-built-by-boddaker/

اصن تروپر خوراک مود کردن

Military هستش.حالا ایشالا هزینه اش تامین بشه دست بکار میشم...اگه خواستی و افتخار دادای باهم همفکری میکنیم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما یه سر بزن به نمایندگی دریا توی بازار موبایل ایران شاید اونجا موجود داشته باشن

لینک به دیدگاه

شما یه سر بزن به نمایندگی دریا توی بازار موبایل ایران شاید اونجا موجود داشته باشن

اون یارو رحم نداره. وقتی تروپر رو نمایندگی دریا تو پاساژ ایران 300 میداد، اون قیمت گذاشته بود 430!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم فقط برای سر بر سر گزاشتنشون ازشون قیمت میگیرم

:lol: :D

فکر کنم سالی یه مشتری داشته باشه

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان خوبم @};-

اینم از سیستم سابق در کیس تروپر. کیس سابقم CM 690II دیگه پر شده بود و نیاز به کیس فول تاور داشتم تا فضای بیشتری داشته باشم. (ولی هنوز عاشقتم CM 690 II!! هیچ چیزی جای تورو تو قلبم نمیگیره.)

85099856506620395219_thumb.jpg87323584833565972681_thumb.jpg73174533365499053008_thumb.jpg

کیس تروپر یک سری مزیت داره و یکسری ضعف. ابتدا بگم حتی اگر سرتا پاش هم مزیت بود باز هم توجیه کننده قیمت فضایی اون نیست. البته در حال حاضر این جمله ی آخر رو میشه در مورد همه ی قطعات کامپیوتر به کار برد. کلی از وسایلم رو فروختم تا تونستم اینو بخرم.

تروپر هم قیمت HAF X هستش ولی HAF X حرفه ای تره، پنل شیشه ای داره، کولینگ بهتری داره و اعتراف میکنم با این که هر دو کیس در مقابلم بودن و سایز بیرونی اونها کاملا برابر بود ولی به دلیل وجود ستون وسط کیس تروپر که برای پارتیشن کشویی هارد ها ایجاد شده تقریبا آنچنانکه باید در یک کیس فول تاور انتظار داشت در تروپر دید خوبی برای داخل کیس وجود نداره. البته میشه اون دیوار رو کاملا برداشت. اختیاریه! ولی اگر برش داری زیرش هیچی نیست :lol:.

ولی خوب به هر حال از دیدگاه من تروپر 3 تا مزیت مهم داشت که HAF X از اون کم بهره بود.

1- قیافه ی سربلند و ایستاده و محکم تروپر در مقابل چهره ی تانک مانند و کشتی کجی HAF X

2- دسته برای حمل و نقل راحت تر تروپر که متاسفانه HAF نداره (من زیاد کیسم رو جا به جا میکنم)

3- و چون تصمیم داشتم LED RGB تو کیس نصب کنم به نظرم با اینکه HAF پنل شیشه ای داشت ولی به تروپر بیشتر میومد تا قیافه جدی HAF X.

01794636571791933512_thumb.jpg79105155699256701882_thumb.jpg91311075599226126019_thumb.jpg

96886136501040024273_thumb.jpg37477149202657474183_thumb.jpg

76616100087961701540_thumb.jpg

راستی دوستان شما هم عکس سیستم ها تون رو در این تاپیک قرار بدین. اینجور تاپیک ها پر از ایده میشن برای دوستان بخصوص برای اسمبلینگ.

ارمین جان مبارکت باشه واقعا هم کیست حرفه ایه هم سیستمت هم اسمبلت

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان خوبم @};-

اینم از سیستم سابق در کیس تروپر. کیس سابقم CM 690II دیگه پر شده بود و نیاز به کیس فول تاور داشتم تا فضای بیشتری داشته باشم. (ولی هنوز عاشقتم CM 690 II!! هیچ چیزی جای تورو تو قلبم نمیگیره.)

کیس تروپر یک سری مزیت داره و یکسری ضعف. ابتدا بگم حتی اگر سرتا پاش هم مزیت بود باز هم توجیه کننده قیمت فضایی اون نیست. البته در حال حاضر این جمله ی آخر رو میشه در مورد همه ی قطعات کامپیوتر به کار برد. کلی از وسایلم رو فروختم تا تونستم اینو بخرم.

تروپر هم قیمت HAF X هستش ولی HAF X حرفه ای تره، پنل شیشه ای داره، کولینگ بهتری داره و اعتراف میکنم با این که هر دو کیس در مقابلم بودن و سایز بیرونی اونها کاملا برابر بود ولی به دلیل وجود ستون وسط کیس تروپر که برای پارتیشن کشویی هارد ها ایجاد شده تقریبا آنچنانکه باید در یک کیس فول تاور انتظار داشت در تروپر دید خوبی برای داخل کیس وجود نداره. البته میشه اون دیوار رو کاملا برداشت. اختیاریه! ولی اگر برش داری زیرش هیچی نیست :lol:.

ولی خوب به هر حال از دیدگاه من تروپر 3 تا مزیت مهم داشت که HAF X از اون کم بهره بود.

3- و چون تصمیم داشتم LED RGB تو کیس نصب کنم به نظرم با اینکه HAF پنل شیشه ای داشت ولی به تروپر بیشتر میومد تا قیافه جدی HAF X.

راستی دوستان شما هم عکس سیستم ها تون رو در این تاپیک قرار بدین. اینجور تاپیک ها پر از ایده میشن برای دوستان بخصوص برای اسمبلینگ.

یا خدا

این خیلی خفنه

مبارکت باشه

خیلی خوب اسمبل شده

آقا کسی میتونه اسمبل بهم یاد بده؟

من کیسم اینه:

http://www.nzxt.com/..._series/tempest

داخلشو سیاه کردم

یه مشکلی داره

اونم اینکه خوب کابل مننجمنت نمیشه

کلی کابل ریخته توش

نمیدونم چی کارش کنم

اینم سیستم من الالحساب

هنوز یه مستطیل سبز باید یه طرفش دور اون آبیه بکشم

این طرحو دادم روی موس پد چاپ کردن

عین همونو بقل کیسم دراوردم فقط مستطیل سبزش مونده

post-9773-0-20976000-1351191079_thumb.jpg

post-9773-0-01700300-1351191092_thumb.jpg

post-9773-0-25792200-1351191101_thumb.jpg

post-9773-0-70285700-1351191121_thumb.jpg

پ.ن: برچسب مادربورد قبلیمم رو این زدم ( خوب شد چهار سال نگهش داشتم!) و همینطور باید اینم اضافه کنم که سر این کیس به یه میله تو میزم گیر میکنه تو نمیره! بیرون از میزه!

ویرایش شده توسط amirff1
لینک به دیدگاه

آره اصن COSMOS II تو بازار پیدا نمیشه.مبارکت باشه همین تروپر هیچی کم نداره.فقط کاش درب شیشه ای داشت که دیگه بینظیر میشد.من از اول تابستون دنبال Storm Stryker بودم .هی گفتن یه ماه دیگه میاد.هنوزم نیومده فکرم نکنم بیاد...

برا کابل و led من دنبال محصولات BitFenix بودم که ایران نیست.مگه سفارش بدی بچه ها برات وارد کنن.ولی چیزی که تو ایران پیدا میشه محصولات ترمالتیک هست که کیفیت عالی داره... من خودمم تروپر دارم ولی هنوز نبستم.به شدت دوست دارم مثل این تاپیک مودش کنم : http://www.mnpctech....lt-by-boddaker/ اصن تروپر خوراک مود کردن

Military هستش.حالا ایشالا هزینه اش تامین بشه دست بکار میشم...اگه خواستی و افتخار دادای باهم همفکری میکنیم...

قربون آقا. منم خوشحال میشم بتونم کاری انجام بدم. البته برش کیس و بدنه تا این حد مودینگ باعث از بین رفتن کیس میشه. نهایت من مثلا شاید فیلتر های کناری رو بردارم به جاش آکریلیک بزارم. که البته نمیدونم تو ایران از کجا گیر میاد. ضمن اینکه برش بدنه نیاز به درمل و تجهیزات در حد یک کارگاه ساده داره که بتونی با خیال راحت ببری و بچسبونی و رنگ کنی.

ولی کاملا باهات موافقم این کیس اصن صدات میکنه منو تغییر بده :lol:

من هم فقط برای سر بر سر گزاشتنشون ازشون قیمت میگیرم

:lol: :D فکر کنم سالی یه مشتری داشته باشه

من هر از گاهی میرم اونجا، نه برای خرید. فقط واسه تماشا چون همه ی کیس هارو گذاشته جلو روی زمین. (*)

ارمین جان مبارکت باشه واقعا هم کیست حرفه ایه هم سیستمت هم اسمبلت

کاپیتان ممنون البته به پای سیستم شما که نمیرسه دادا. B)

یا خدا این خیلی خفنه مبارکت باشه خیلی خوب اسمبل شده آقا کسی میتونه اسمبل بهم یاد بده؟

من کیسم اینه: http://www.nzxt.com/..._series/tempest

داخلشو سیاه کردم یه مشکلی داره اونم اینکه خوب کابل مننجمنت نمیشه کلی کابل ریخته توش

نمیدونم چی کارش کنم اینم سیستم من الالحساب هنوز یه مستطیل سبز باید یه طرفش دور اون آبیه بکشم

این طرحو دادم روی موس پد چاپ کردن عین همونو بقل کیسم دراوردم فقط مستطیل سبزش مونده

post-9773-0-20976000-1351191079_thumb.jpg

post-9773-0-01700300-1351191092_thumb.jpg

post-9773-0-25792200-1351191101_thumb.jpg

post-9773-0-70285700-1351191121_thumb.jpg

پ.ن: برچسب مادربورد قبلیمم رو این زدم ( خوب شد چهار سال نگهش داشتم!) و همینطور باید اینم اضافه کنم که سر این کیس به یه میله تو میزم گیر میکنه تو نمیره! بیرون از میزه!

امیر جان؛ چند تا عکس از داخل کیس بگذار

برای کابل منجمنت اگر پشت سینی مادربرد جا هست که کار سختی نیست. فقط باید کابل ها رو از پشت عبور بدی، دسته دسته کنی، با بست پلاستیکی به بدنه وصلشون کنی. ;)

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

قربون آقا. منم خوشحال میشم بتونم کاری انجام بدم. البته برش کیس و بدنه تا این حد مودینگ باعث از بین رفتن کیس میشه. نهایت من مثلا شاید فیلتر های کناری رو بردارم به جاش آکریلیک بزارم. که البته نمیدونم تو ایران از کجا گیر میاد. ضمن اینکه برش بدنه نیاز به درمل و تجهیزات در حد یک کارگاه ساده داره که بتونی با خیال راحت ببری و بچسبونی و رنگ کنی.

من هر از گاهی میرم اونجا، نه برای خرید. فقط واسه تماشا چون همه ی کیس هارو گذاشته جلو روی زمین. (*)

کاپیتان ممنون البته به پای سیستم شما که نمیرسه دادا. B)

امیر جان؛ چند تا عکس از داخل کیس بگذار

برای کابل منجمنت اگر پشت سینی مادربرد جا هست که کار سختی نیست. فقط باید کابل ها رو از پشت عبور بدی، دسته دسته کنی، با بست پلاستیکی به بدنه وصلشون کنی. ;)

دقیقا میدونم کدوم مغازه رو میگید اتفاقا منم چند دفعه رفتم اونجا این کیسای کولر مسترو رو زمین میبینم خیل باحاله ولی قیمتش افتضاحه

اول تابستون به طرف گفتم رم 4 گیگ 1600 چنده ؟(مارکشو یادم نیست و لی قیمت داشتم 53) طرف مانیتورش سمت من بود واسه اینکه ضایه نشه یه میلی ثانیه زد تو قیمت کالا و در جا اسکیپ زد و برگشت گفت هشتاد تومن!

اتلفاقا تو نمایشگاه بازار موبایل دریا کامپیوتر فرفه داشت رفتم گفتم اینقدر گرونه ؟ طرف گفت نه قیمتش حدود 55 تومنه

منم گفتم نمایندتون اون پایین اینقدر قیمت داد

طرفم یه شماره داد گفت اسم یارو اینه زنگ بزن به این شماره بگو این اتفاق افتاده

منم گفتم ماشالله چه مشتری مدار و خوب

زنگ زدم اونجا گفتم اینطوری شده طرف بعد پنج دقیقه اومد گفت که نه قیمتش همینه خیلی هم قیمت خوبی داده

منم تو دلم گفتم باشه شما خوب منم خر ، خدافظی کردم :D

حالا بگذریم

آقا آرمین به نظرم شما هم مثله من بقل کیستو نقاشی کن خوشگل میشه ، خواستی کامل میگم چی کار منی خوبه

یه جا میشناسم که هر شکلی بخوای و با هر نقشه ای برات پلکسی میزنه

آدرسشو از اقا پوریای گل گلاب ( آقا پوریای اورکلاکر) میتونی بپرسی ^_^

لینک به دیدگاه

دقیقا میدونم کدوم مغازه رو میگید اتفاقا منم چند دفعه رفتم اونجا این کیسای کولر مسترو رو زمین میبینم خیل باحاله ولی قیمتش افتضاحه

اول تابستون به طرف گفتم رم 4 گیگ 1600 چنده ؟(مارکشو یادم نیست و لی قیمت داشتم 53) طرف مانیتورش سمت من بود واسه اینکه ضایه نشه یه میلی ثانیه زد تو قیمت کالا و در جا اسکیپ زد و برگشت گفت هشتاد تومن!

اتلفاقا تو نمایشگاه بازار موبایل دریا کامپیوتر فرفه داشت رفتم گفتم اینقدر گرونه ؟ طرف گفت نه قیمتش حدود 55 تومنه

منم گفتم نمایندتون اون پایین اینقدر قیمت داد

طرفم یه شماره داد گفت اسم یارو اینه زنگ بزن به این شماره بگو این اتفاق افتاده

منم گفتم ماشالله چه مشتری مدار و خوب

زنگ زدم اونجا گفتم اینطوری شده طرف بعد پنج دقیقه اومد گفت که نه قیمتش همینه خیلی هم قیمت خوبی داده

منم تو دلم گفتم باشه شما خوب منم خر ، خدافظی کردم :D

حالا بگذریم

آقا آرمین به نظرم شما هم مثله من بقل کیستو نقاشی کن خوشگل میشه ، خواستی کامل میگم چی کار منی خوبه

یه جا میشناسم که هر شکلی بخوای و با هر نقشه ای برات پلکسی میزنه

آدرسشو از اقا پوریای گل گلاب ( آقا پوریای اورکلاکر) میتونی بپرسی ^_^

امیر جان، پلکسی چی هست؟

لینک به دیدگاه

همین صفحه های اکلریک

سمت توپخونه و بازار لاله زار کارگاهاش هست چون اونجا با اینا از این تابلو ها که روش چیزای مختلف واسه نمایش تو ویترین و رو دیوار زدن میسازن

هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عرض ادب

آقا میشه مثل همون هم مود کرد ولی بایست کسی که تجربه داره به آدم کمک کنه که کیس نفله نشه...

محصولات NZXT به نظرم برا کار ما کافی باشه...کابل LED و Window Panel .

http://www.nzxt.com/new/products/case_accessories/phantom_window_panel

http://www.nzxt.com/new/products/case_accessories/sleeved_led_kit_-_red

ولی با این وضع دلار سفارش و هزینه تمام شده منطقی نیست:

لینک به دیدگاه

تو بازار یه سری ریسه هست که ال ای دی هستن و 220 ولت و دوازده دارن

220 ها ارزون ترن

کسی خواست میتونم تهیه کنم

خد اقل قطعشم 1 متره

سطح مقطعش مربع هست و و اندازشم فکر کنم 1 سانت

متری 6 و نیم باید باشه مطمئن نیستم :)

لینک به دیدگاه

تو بازار یه سری ریسه هست که ال ای دی هستن و 220 ولت و دوازده دارن

220 ها ارزون ترن

کسی خواست میتونم تهیه کنم

خد اقل قطعشم 1 متره

سطح مقطعش مربع هست و و اندازشم فکر کنم 1 سانت

متری 6 و نیم باید باشه مطمئن نیستم :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

گفتید کنار کیس رو نقاشی کن

من هم یه سوال دارم

میخوام پوستر چسبوناندازه درب کیس با کیفیت خیلی بالا چاپ کنم بچسبونم روی در کیس کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟

منظور اینکه خود پوستر چسبی باشه حتی مثلاً UV هم اضافه داشته باشه که عالی میشه کیفیتش هم بهتر میشه

یه چیزی توی این مایه ها

اطلاعات بیشتر توی لینکش هست http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/Czy_brak_umiejetnosci_artystycznych_wyklucza_modding_obudowy.-4161.html

20%2814%29.jpg

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

:blink: اصلا به فکرم نرسید

کسی فهمید به منم بگه پایم

منم میخوام

مم میخوام

منم میخوام

منننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن :mellow:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظورتون همین که من گزاشتم هست ؟؟؟؟

من خودم خیلی وقته دنبالش هستم ولی فکر کنم پوستر با کیفیت بالا گیر بیاد ولی چسبی بودنش رو شک دارم مگر اینکه توی چاپخونه کسی رو آشنا داشته باشید سفارش بدید

پُف .....................چقدر اینجا امکانات کم هست

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

من نمیخوام پوستر بزنم میخوام طرح خودمو بزنم

ولی ضاحرا با این برچسبه مشکل داریم

خوب من نزدیک خونمون اگر اشتباه نکنم یه چاپخونه دیدم

اگر یادم بمونه میرم ازش میپرسم که آیا ورقه ای هست که برچسبی باشه واسه این کار

اسمشو میدونی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نمیخوام پوستر بزنم میخوام طرح خودمو بزنم

ولی ضاحرا ظاهراً با این برچسبه مشکل داریم

خوب من نزدیک خونمون اگر اشتباه نکنم یه چاپخونه دیدم

اگر یادم بمونه میرم ازش میپرسم که آیا ورقه ای هست که برچسبی باشه واسه این کار

اسمشو میدونی؟

به احتمال زیاد بهشون یه کوچولو توضیح بدید میگیرن

شما اسم کامپیوتر نیارید فکر کنم بهتر باشه فقط تو مایه های تبلیغات بگید فکر کنم بیشتر می فهمن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...