رفتن به مطلب

عکس های کیس و سیستم تون رو در این تاپیک قرار بدید !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

نامرد چرا با روح و روان ما بازی می کنی. میزاری ما هم باهاش یه بوق بزنیم تو DIRT 3 :D
بابا سیستم تو که قورتش میده دو لیوان آبم روش!

بعدم اینکه اگر پایه ای تابستون بیام یا بیای مانیتورامونو بزنیم به سیستم تو با هم درت یا نید فور اسپید بزنیم گیم پدمم میارم حال کنیم:دی

یحتمل مامانم میکشتم:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اگر پایه ای تابستون بیام یا بیای مانیتورامونو بزنیم به سیستم تو با هم درت یا نید فور اسپید بزنیم گیم پدمم میارم حال کنیم:دی یحتمل مامانم میکشتم:دی

بیار . یه مانیتور دیگه هم واسه اون یکی کامپیوترمونه اونم می کنم میار میزارم بقل این یکی . گیم پد اینجا موجوده فقط مانیتور نداریم :دی

لینک به دیدگاه

بیار . یه مانیتور دیگه هم واسه اون یکی کامپیوترمونه اونم می کنم میار میزارم بقل این یکی . گیم پد اینجا موجوده فقط مانیتور نداریم :دی

ایول دیگه حله:دی ^_^ خودمو قالب کردم:دی، اگر کسی هست باهاش بازی کنی مونیتورو میدم برو خ=حال کن مزاحمت نمیشم ;) اتفاقا سیستمه داداشمو دو روز پیش دادیم به یکی از فامیلا مونیتور اونم بود:دی فقط حیف که 19 اینچ بود فکر کنم:(

واسه خودم واید اینچشم زیادهههه میشه بازی کرد!

هاهاهاهاها 

میارم:دی

بی صبرانه منتظرم :wub:

لینک به دیدگاه

نمیدونم توی کل این تاپیک تا حالا Eyefinity داشتیم یا نه ولی اگر هم نداشتیم من میخوام بنیان گذارش باشم ! دو تا مانیتور P2208 و یک عدد P2210 برند DELL !

ghq1nr9eb0dn0iet8i1.jpg

آقا دمت گرم ولی اون کرم سمت راست پایین فکرمو مشغول کرده. کار خاصی میکنه؟برای روغن کاریه فنه؟  برس ؟؟؟ :excl:

ویرایش شده توسط Core iMan
لینک به دیدگاه

آقا دمت گرم ولی اون کرم سمت راست پایین فکرمو مشغول کرده. کار خاصی میکنه؟برای روغن کاریه فنه؟  برس ؟؟؟ :excl:

شما گاو به اون خوشگلی و نازی را ول کردی ، جویای کرم میشی ؟ :دی

اون کرم لایه بردار پوست است ، بغلیش هم مرطوب کننده است !

کلا اگر انقدر که به جزییات عکس توجه میکردی به درس توجه میکردی .... :دی Just kidding

مخاطبم اون عزیزانی است که میخواستند eyefinity با کنار هم گذاشتن 3 مانیتور راه بندازند !(جهت اطلاع عمومی همه) اگر این کار را توی ایران کردید یه جایزه پیش من دارید ! 

با این که مانیتورهای من تمام خروجی ها را داره حتی خروجی کم یاب Display port را هم داره ، حدود 1 ماه طول کشید تا بتونم eyefinity راه بندازم ! وسائل و تبدیل هاش خیلی سخت گیر میاد ! حتی شاید اصلا گیر نیارید ! در ضمن گرون هم هستند ! (یادتون هست که برای eyefinity باید حتما خروجی DP مشغول بشه و 98 درصد مانیتورها این خروجی را مستقیم ندارند و حتی اگر داشته باشند پیدا کردن کابل DP دو سر نر کار فوق سختی است ، خریدن تبدیل DP به Dvi یا Hdmi هم از اون سخت تر است ! چون از نوع Active باید باشه که هم قیمتش فضایی است و هم گیر نمیاد ! فقط یک راه کم دردسر هست ، اون هم خرید کارت های سافایر سری Flex است که میتونید هر 3 مانیتور را با dvi وصل کنید)

لینک به دیدگاه

آقا یه فکری به حال رنگ دو تا مانیتور های بقلیبکن که خیلی گرمه ، اگر سرد بشه شبیه وسطیه میشه خوبه:دی

لینک به دیدگاه

اقا علیرضا اون تبدیل اکتیو dp که فرمودید توی جعبه ی تمامی 7950 ها هست(فکر میکنم همه شایدم بعضی)

لینک به دیدگاه

وقتی صندلی و کیس و رم رنگشون یکی می شود :D

fi30quje5biu2hg3ugfi.jpg

gkykmoogcsbucucoi43.jpg

ویرایش شده توسط central_core
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امین جان من از این صندلیا میخواستم بخرم اما طرف نمیذاشت بشینم روی صندلی چند دقیقه و ببینم چطوریه اوضاع راحتیش و اینا

توری بودن پشتش خیلی خوبه برای فصل گرما :دی

چطوره از نظر راحتی و انعطاف و اینا؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
وقتی صندلی و کیس و رم رنگشون یکی می شود :D

fi30quje5biu2hg3ugfi.jpg

gkykmoogcsbucucoi43.jpg

میگم مانیتورتون زیادی بالا نیست دوست گرامی؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

امین جان من از این صندلیا میخواستم بخرم اما طرف نمیذاشت بشینم روی صندلی چند دقیقه و ببینم چطوریه اوضاع راحتیش و اینا

توری بودن پشتش خیلی خوبه برای فصل گرما :دی

چطوره از نظر راحتی و انعطاف و اینا؟

عجب آدمی بوده!

من روی اکثرشون نشستم و تست کردم. این با اینکه پشتش توریه ولی راحت تر بود و انگار قالبه. فنری هم هست ( تا حدودی حالت خوابیده میگیره)

گفت طوریش هم خیلی مقاومه! انعطافش هم خوبه.  اون پشتی قرمز پشت توری هم دقیقا جایی هست که فشار کمر به پشتیش وارد میشه. و در کل میشه گفت اصول رعایت شده.

قیمت صندلی چه گرون شده!!  بدترینشون 100 تومن !

تا 500 صندلی بود.

متوسطش 200-250

لینک به دیدگاه

میگم مانیتورتون زیادی بالا نیست دوست گرامی؟؟؟؟

نه کاملا هم سطح با چشم و سرم هست الان. به دوستان هم توصیه میکنم مونیتور رو یه وجب بالاتر از استاندارده میز ببرن بالا تا کمر و گردن حالت گوژ پشتی پیدا نکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عجب آدمی بوده!

من روی اکثرشون نشستم و تست کردم. این با اینکه پشتش توریه ولی راحت تر بود و انگار قالبه. فنری هم هست ( تا حدودی حالت خوابیده میگیره)

گفت طوریش هم خیلی مقاومه! انعطافش هم خوبه.  اون پشتی قرمز پشت توری هم دقیقا جایی هست که فشار کمر به پشتیش وارد میشه. و در کل میشه گفت اصول رعایت شده.

قیمت صندلی چه گرون شده!!  بدترینشون 100 تومن !

تا 500 صندلی بود.

متوسطش 200-250

من همین مدل مال شما رو 270 قیمت دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چند خریدی شما؟ :دی

لینک به دیدگاه

فروشنده میگفت زمان دلار 1000 تومنی این صندلی رو وارد کرده!! من فکر کردم تبلیغشه :D

ولی انگار راس میگفت.

185 گرفتم. بخوای برات با تیپاکس میفرستم :)

لینک به دیدگاه

سیستم 2 پاوره منو دریابید :D

ویرایش شده توسط amir25
لینک به دیدگاه

سیستم 2 پاوره منو دریابید :D

آفرین.

پاور دوم بیرون کیسه؟

لینک به دیدگاه

بله ارمین جان

اون سیمها به سمت پاور دوم که بیرون کیسه میرن :lol:

میخواستم بذارمش تو خود کیس(بغل پاور) جا نشد :(

لینک به دیدگاه

این تصاویر کیس من بادوربین موبایل البته 

post-6700-0-06030400-1357904141_thumb.jpg

post-6700-0-01038000-1357904162_thumb.jpg

post-6700-0-43186100-1357904186_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
این تصاویر کیس من بادوربین موبایل البته 

attachicon.gif20121212_193208.jpg

attachicon.gif20121212_193447.jpg

attachicon.gif20121212_193506.jpg

چه کیس مامانی . چه کولر مامانتری :دی

لینک به دیدگاه

اینم تصاویر کیس من

نمای جلوی و بالای کیس با کمی تغییرات ( توریهای مشکیش رو با اسپری رنگ آبی زدم :D)

post-11358-0-16659400-1357918196_thumb.jpgpost-11358-0-80444800-1357918214_thumb.jpgpost-11358-0-59610600-1357918325_thumb.jpg

نمای سمت چپ  با در باز!

post-11358-0-40902000-1357918369_thumb.jpg

و نمای داخل کیس

post-11358-0-43489800-1357918549_thumb.jpgpost-11358-0-18072800-1357918465_thumb.jpgpost-11358-0-82409100-1357918589_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اینم تصاویر کیس من

نمای جلوی و بالای کیس با کمی تغییرات ( توریهای مشکیش رو با اسپری رنگ آبی زدم :D)

نمای سمت چپ  با در باز!

attachicon.gifIMG_4454.JPG

و نمای داخل کیس

چه سیستمت خوشکله. چه کنار هم قشنگ مرتب.

بخصوص اون فن آبی رنگ ها خیلی خوشکلن. B)

لینک به دیدگاه

چه سیستمت خوشکله. چه کنار هم قشنگ مرتب.

بخصوص اون فن آبی رنگ ها خیلی خوشکلن. B)

از لحاظ قطعه به پای سیستم دوستان نمیرسه، ولی خوب ظاهرش اون مشکلو یکم میپوشونه ;)

لینک به دیدگاه

از لحاظ قطعه به پای سیستم دوستان نمیرسه، ولی خوب ظاهرش اون مشکلو یکم میپوشونه ;)

قطعه مهم نیست عزیز دلم. چون هرکسی بودجه بهتری داره قطعه بهتری میخره، این که هنر نیست. 

هنر، اسمبل زیبا و مرتب هستش، هنر مودینگ کیسه. حالا با هر سیستمی، پنتیوم 4 باشه یا آیوی بریج. این هستش که با عکس نشون هم میدیم. B)

لینک به دیدگاه

سلام

این هم عکس سیستم من بعد عوض کردن RAM و POWER و اضافه کردن یه فن به کولر cpu.

q753bzoyl5ys0xicz7aj.jpg

kpam0xkflk5jzhyt6wgd.jpg

4c1izzl3re32vyitnmce.jpg

به نظرتون چه کیسی بگیرم یه ست مشتی بشه؟

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

سلام

این هم عکس سیستم من بعد عوض کردن RAM و POWER و اضافه کردن یه فن به کولر cpu.

به نظرتون چه کیسی بگیرم یه ست مشتی بشه؟

رامین جان،

کولرت خیلی خوشکله.

کیس هم یکی از کیس های کولر مستر بگیر. اگر بودجه کمه، گرین هم هست، اگر بازم بودجه کمه، خود کیس رو رنگ کن، چند صفحه قبل تر رو اگر مشاهده بفرمایین یکی از دوستان در ارتباط با رنگ زدن کیس توضیحات خوبی رو دادن.

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...