رفتن به مطلب

عکس های کیس و سیستم تون رو در این تاپیک قرار بدید !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان ما که نفهمیدیم شما چطور اسمبل میکنید که سیم ها وسط کیس ولو نیست من که بزرگترین کیس موود رو خریدم اما بازم سیم ها جمع نمیشه :wacko:

حامد جان، یه 2 تا نمونه از وضعیت پشت کیس برات میگزارم، امیدوارم کمک کنه.

enermax-fulmo-gt-4b.jpg

4518_34_enermax_fulmo_gt_big_tower_chass

لینک به دیدگاه

با اجازه اساتید

عزیز این پشت کیس من هست امیدوارم کمکتون کنه :)

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=14921.jpg

لینک به دیدگاه

ممنونم دوستان ارمین جان من پشت کیسم از اینم شلوغ تره همه رو از اون ور اوردم دیگه جا نمیشه منتها بعضیاشو نمیشه از پشت رد کرد مثلا دوتا فن رو در کیس هست که به فن کنترلر خود کیس وصل میشه (نمیدونم چرا به فن کنترلر خودم وصل نشد) درست سیماش از وسط رد میشه سیم تنظیم نور led هم داره از هیچ جا نمیشه رد کرد از پشت ببرم نمیرسه به بالا

لینک به دیدگاه

اینعکسارو ببینید و راهنماییم کنید لطفا

آقا سرکار گذاشتی ما رو دیگه 

آره؟؟؟؟

نه اگه اینجوره بگو بدونیم

من فکر کردم شما یه کاربر تازه کاری و این چیزا رو نمیدونی (سوء تفاهم نشه)

بعد میای این موتورخونه رو علم میکنی که دل مارو آب کنی؟؟؟!!! ;)

آخه کسی که یه همچین موتورخونده ای داره که یوزر ناشی نیست؟؟؟!!!

پس یعنی بلده

بعدشم این دو تاسیم فن رو میگی؟؟

همین؟؟؟

خب اینکه اصلا مسئله نیست

برای منم اینجوره 

البته یه کم مرتب تر

جمعش کردم اضافه سیم رو بعد با بست بستم

اصلا این کیسی که من می بینم نامرتب نیست

خیلی هم مرتبه

طوری شما پرسیدی و اعضا راهنماییت کردن که انگار تو اتصال کابلها و سیمها بی نظمی داری

سرکار میذاری رو اعضا رو ؟؟؟؟ :D  B)  :wacko:

نکن اینکارو خوب نیست

یا نکنه بقیه رو امتحان میکنی؟؟  B)

کدومش؟؟؟

راستی اگه از اون فنها انرمس اورست داری و قصد فروش داشتی من یه دونه میخوام

ویرایش شده توسط Dark Bloo
لینک به دیدگاه

اینعکسارو ببینید و راهنماییم کنید لطفا

حامد جان،

این عکس ها که خوبه. چون دو تا فن هم به درب کیس نصبه، همیشه سیم های اون ها آویزون میمونه. دیگه کاریش نمیشه کرد.

راستی چرا رادیاتور رو به سقف نزدی؟

یه چیزی هم هست ها، مثلا من خودم یک شبه اسمبل توپ نمیتونم بزنم. هر از چند وقتی که داخل کیس رو تمیز میکنم میشینم بازم فکر میکنم ببینم آیا مثلا فلان کابل رو از فلان جا رد کنم بهتره یا نه. خلاصه مرحله به مرحله بعد از مثلا دو سه ماه، اسمبلم قشنگ تر میشه. یه دفعه خودت رو اذیت نکن. B) به خصوص اسمبل رو کیس جدید خیلی حوصله میخواد و طول میکشه تا آدم سوراخ سمبه های کیسش رو پیدا کنه. خلاصه حالا حالا ها کار داری داداشم. ;)

لینک به دیدگاه

خیلیم خوشگله و عالیه فقط تعداد هارداش بیشتر به نظر میاد:دی
لینک به دیدگاه

حامد جان،

این عکس ها که خوبه. چون دو تا فن هم به درب کیس نصبه، همیشه سیم های اون ها آویزون میمونه. دیگه کاریش نمیشه کرد.

راستی چرا رادیاتور رو به سقف نزدی؟

یه چیزی هم هست ها، مثلا من خودم یک شبه اسمبل توپ نمیتونم بزنم. هر از چند وقتی که داخل کیس رو تمیز میکنم میشینم بازم فکر میکنم ببینم آیا مثلا فلان کابل رو از فلان جا رد کنم بهتره یا نه. خلاصه مرحله به مرحله بعد از مثلا دو سه ماه، اسمبلم قشنگ تر میشه. یه دفعه خودت رو اذیت نکن. B) به خصوص اسمبل رو کیس جدید خیلی حوصله میخواد و طول میکشه تا آدم سوراخ سمبه های کیسش رو پیدا کنه. خلاصه حالا حالا ها کار داری داداشم. ;)

دقیقا همینطوره آرمین جان منم تو مگنوم خیلی قشنگ کابل میکشیدم تو این افتضاح ولی از روز اول تا الان خیلی تمیز تر شده چون فهمیدم چا رو کجا بزنم ولی بازم کار داره شدید!

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم. خدمتتون عرض کنم من همونطوری که گفتین تازه کارم و هر چی یاد گرفتم تا الان از همین فروم و دوستان گلم مثل اقا  ارمین عزیز و حامد اقای گل و خیلی از بچه های گل دیگه هست میدونی بحث من چیه ماشالا دوستان تو کیس با ابعاد کوچک چنان مدیریتی میکنن یدونه سیم هم نیست کیس من fulmo gt هست و خیلی بزرگتر اما مشکل کابل کشی همچنان پابرجاست  شما نگاه کن به عکسا چیزی که بیشتر از همه به چشم میاد سیم های فن های روی در کیس هست چون یه سمت کیس طوری هست که با توجه به نور داخلش کاملا دیده میشه ضایست مثل تار عنکبوت باشه

لینک به دیدگاه

ارمین جان رادیات رو میشد به سقف زد ولی خواستم اون فن 23 سانتی سقف رو هم داشته باشم ضمن اینکه چون تجربه زیاد ندارم امنیتش بالاتر بود در صورت نشت :D به همین خاطر پاور اومد بالا فن رو بردم جلوتر

لینک به دیدگاه

حامد جان،

براى سيم هاى آويزون 2 تا فن روى درب كيس خيلى انتخاب هاى زيادى ندارى. يا بايد همون 4 رشته سيم رو هوا رو با هم دسته كنى كه مثلا در ظاهر بشه يك رشته (ولى كلفت تر) يا اين كه 2 تا فن روى درب رو اصلا ورش دار. بخصوص اينكه سيستم واتر كول ديگه اين همه فن نميخواد. يكى روى سقف جواب ميده. تازه سه جفت فن روى راديات هم دارى كه گردش هواى خوبى ميدن.

ارمین جان رادیات رو میشد به سقف زد ولی خواستم اون فن 23 سانتی سقف رو هم داشته باشم ضمن اینکه چون تجربه زیاد ندارم امنیتش بالاتر بود در صورت نشت :D به همین خاطر پاور اومد بالا فن رو بردم جلوتر

خوب حالا اسمبل اوليه است. اولش آدم بيشتر دوست داره زودتر سيستمش راه بيفته درب كيس رو زودتر ببنده از قيافه كيسش بيشتر لذت ببره. بعدا" كم كم بيشتر به وضعيت داخل رسيدگى ميكنى.

كلى كار ميشه انجام داد با اين كيس به اين توپى. حالا بعد ها شايد مجددا اسمبل زدى و پس از اطمينان از عدم نشتى راديات رو بردى رو سقف. حداقل يك سالى با اين كيس مشغولى و حوصله ات ازش سر نميره و هر دفعه ممكنه ايده هاى جديد به ذهن خودت برسه.

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

ارمین جان واسه کارت گرافیک مجبورم نگهشون دارم فکر کنم همشون رو دسته کنم با چسب بچسبونم یجایی از کیس

لینک به دیدگاه

ارمین جان واسه کارت گرافیک مجبورم نگهشون دارم فکر کنم همشون رو دسته کنم با چسب بچسبونم یجایی از کیس

خوبه. يا اصلا يكيش رو نگه دار، يكيش رو بردار. فن هاى غولى داره.

ترجيحا از بست استفاده كن تا چسب. 

Zip-ties.jpg

لینک به دیدگاه

امروز باز میرم تو کارش ببینم به کجا میرسم سرگرممون کرده دیگه :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم. خدمتتون عرض کنم من همونطوری که گفتین تازه کارم و هر چی یاد گرفتم تا الان از همین فروم و دوستان گلم مثل اقا ارمین عزیز و حامد اقای گل و خیلی از بچه های گل دیگه هست میدونی بحث من چیه ماشالا دوستان تو کیس با ابعاد کوچک چنان مدیریتی میکنن یدونه سیم هم نیست کیس من fulmo gt هست و خیلی بزرگتر اما مشکل کابل کشی همچنان پابرجاست شما نگاه کن به عکسا چیزی که بیشتر از همه به چشم میاد سیم های فن های روی در کیس هست چون یه سمت کیس طوری هست که با توجه به نور داخلش کاملا دیده میشه ضایست مثل تار عنکبوت باشه
اتفاقا کیس بزرگ سخت تره!تو مگنوم من راحت سیما رو به مقصد میرسوندم و اضافشو با بقیه میبستمو زیر هارد جا میکردم

تو این ولی مجبور شدم برق سی پی یو رو از رو بکشم! چون نمیرسید بهش!

سیستم کابل های فن ها ها و وصل شدنشون به مادربورد و فن کنترلر کلی سیم رو دستم گذاشت که الان خیلیاشون رو بشت کارت گرافیک 31 سانتیم چپوندم:دی

کاملا با آرمین جان موافقم

ویرایش شده توسط amirff1
لینک به دیدگاه

این از سیستم آشغال

جای تاسفه میان عکس از guru3d میذارن

http://www.guru3d.com/articles_pages/guru3d_rig_of_the_month_september_2012,1.html

ویرایش شده توسط Dark Bloo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
این از سیستم آشغال

دادا این سیستم برا خودتونه؟! یا از Guru3D گذاشتی؟

چون فک کنم تو این تاپیک که قبلا بر قرار بود این سیستم دیده بودم

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=14283

لینک به دیدگاه

سلام دوستان اینهم سیستم اسقاطی من
سیستم منم بلاخره مرتب شد و صاحب کیس شدم(ولی دستم میلرزید داشتم برای کیس ‍پول میدادم دی: اخه از نظر من یک تیکه اهنه دی: )ولی بعد از اسمبل فهمیدم چقدر مرتب میشه سیستم
راستی دوستان به نظرتون اون شیلنگ واترکولر رو چیکار کنم؟چون نمیزاره فن دوم نصب بشه
اگر نظری هم در مورد اون سیم ها دارید ممنون میشم بفرمایید
به نظر من تنها مشکل این کیس خوب نبودن مدریت کابل هست

16119310615383295057.jpg

80398105428820491991.jpg

87257864444193698306.jpg

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یه لطفی کنن عکس سیستمهای اسقاطی شون :D  رو که میزارن مشخصات زغال سنگیشم بزارن :lol:

لینک به دیدگاه

دوستان یه لطفی کنن عکس سیستمهای اسقاطی شون :D  رو که میزارن مشخصات زغال سنگیشم بزارن :lol:

بفرما:

MAIN MSI 990FXA GD80

RAM:MACH EXTREME ARMORX 2300 CL8

VGA:SAPPHIRE 7950

POWER:GP-785B

CASE:COOLERMASTER CMSTORM SCOUT

CPU COOLER:ZALMAN CNPS 20LQ

WRITER ASUS

CPU در دست تغییر

دوستان یعنی ارزش نظر دادن هم نداشت؟!

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

دوستان یعنی ارزش نظر دادن هم نداشت؟!

]چرا ناراحت میشی آقا کامیار؟؟؟

خیلی هم خوبه عزیز

عالی شده

من که اونور (فروم سخت افزار) نظر دادم

خیلی ام عالیه 

دوشواری نداره  :D

راستی مگه شما سیستمت ای ام دیه؟؟؟؟

فکر میکردم اینتلی باشه

رد ضمن کولر رو چند گرفتی؟؟

همینطور رم 

مینم بگو

اصلا همه رو بگو  :D

لینک به دیدگاه

سلام دوستان اینهم سیستم اسقاطی من

سیستم منم بلاخره مرتب شد و صاحب کیس شدم(ولی دستم میلرزید داشتم برای کیس ‍پول میدادم دی: اخه از نظر من یک تیکه اهنه دی: )ولی بعد از اسمبل فهمیدم چقدر مرتب میشه سیستم

راستی دوستان به نظرتون اون شیلنگ واترکولر رو چیکار کنم؟چون نمیزاره فن دوم نصب بشه

اگر نظری هم در مورد اون سیم ها دارید ممنون میشم بفرمایید

به نظر من تنها مشکل این کیس خوب نبودن مدریت کابل هست

87257864444193698306.jpg

درود آقا کامیار،

سیستمت خیلی خوشکله. بخصوص کیس خوشکلی که خریدی. قسمت فوقانی گرافیکت خیلی مرتب و منظمه. ولی یه کم قسمت پاور با سیم هاش به نظر باید مرتب تر بشن. البته این کیس خیلی مدیریت کابل کشی خوبی نداره، ولی در همین حد هم خوبه و شاید به نظرم میشه یه کارهایی کرد که اون کابل های پاور کمتر به چشم بیان. ولی راهش رو با توجه به اینکه کیس خودت هستش و سوراخ سمبه هاش رو بهتر میشناسی خودت بهتر میتونی پیدا کنی.

در مورد واتر کولر خوشکلت هم پیشنهاد میدم اگر میتونی روی سقف نصبش کن. گمونم سوراخ فن روی سقف 14 سانتی باشه، ببین اگر سوراخ هاش با فن 12 سانتی جور میشه، یک فن رادیات رو اصلا از بیرون روی سقف نصب کن، بعد خود رادیاتور رو از زیر به سقف بزن. بعد یک فن برای عقب کیس بگزار ولی جهتش رو از خروجی به ورودی تبدیلش کن. تا هوای تازه از پشت صاف بزنه به زیر رادیات که خنک تر کار کنه. (من خودم همین کار رو کردم، عالی شده.) از اون طرف میتونی فن 14 جلوی کیس رو از ورودی به خروجی تبدیل کنی، یعنی اصلا جریان هوا رو برعکس از عقب به جلو کنی، اینطوری از جمع شدن خاک بر روی پنل جلوی کیس هم جلوگیری میشه و دیگه جلوی کیس خاک جمع نمیشه زشتش کنه.

اگر من جای تو بودم اصلا روی پنل شیشه ای فن نمیزدم تا قیافه توی کیش رو ببینم. ولی خوب اگر گرافیکت خیلی گرمش میشه میشه، یک فن 12 در قسمت پایین پنل براش بزنی که بهش باد بزنه.

اگر رادیاتور به سقف گیر میکنه، یا نمیشه به سقف نصب بشه، ببین میتونی تو همین حالت نصب باشه ولی فن عقب رادیات رو بیرون کیس نصب کنی، یعنی یک فن از پشت به کیس نصب بشه و اونوقت رادیاتور کمی از حجمش کمتر میشه.

لینک به دیدگاه

خوب دوستان شب جمعه شد بازم :)

bmpymq6lnnamss6964qo.jpgxn4mla20dhjeq1xt2cy8.png

fg46rr2dh8dplm44aa0z_thumb.jpgyiy2yatuak7j8x4k2y4_thumb.jpgc3003uam4c9f2uxhzo0b_thumb.jpg

یه چند تا عکس هم میگذارم از یه تغییر جالب که بیشتر از 6 درجه سانتیگراد نتیجه داد و دمای رادیات خیلی پایین اومد. قبلا کولر انتک رو رو به عقب گذاشته بودم، دمای کولانت اغلب بین 38 تا 40 سانتی گراد متغییر بود حالا بالاخره بعد از کلی اینور و اونور کردن (رو سقف جا نمیشد) و به مادربرد از داخل گیر میکرد. اگر یکی از فن ها رو هم روی سقف میزدم با لبه ی کشویی فیلتر ها گیر میکرد. تا این که راهی پیدا کردم تا حدودا به یک اختلاف نیم میلی متری یکی از فن ها رو بیرون روی سقف بزنم. خیلی نمیشه توضیح داد، عکس ها خودشون واضح هستن مشکل چی بود و چطوری حل شد 

96khrd50892f22gx8z.jpg79bin3g7b655xkmiach1.jpg 
03a3bq6wy3oqmw7a1h_thumb.jpgpmob75v2rh9rxkx4ae1s_thumb.jpg4absbiiddum68unciz7_thumb.jpg

گمونم یه فن انرمکس آپولیش قرمز هم بعدا بگیرم به جای این فن انتک روی سقف بگذارم که نور خیره کنندش روی سقف و دیوار بیفته:
4advtbycgvpijm5sxs10_thumb.jpg

واقعا تروپر خیلی جا برای کار کردن و مودینگ داره:
iwevwamy7ektqvuvw4ew_thumb.jpg 

یه چیزی که تروپر رو خاص کرده امکان مخفی کردن DVD رایتر ها و هرچیزی که به بخض "5.25 جلوی کیس میزنیم. اینطوری ظاهر یک دست جلوی کیس ثابت میمونه. میشه جلوی کیس 3 تا محفظه خوشکل هارد 3 تایی گرین رو گذاشت (البته نمیدونم اصلا" دیگه تو بازار هست هست یا نه) یا اگر تو بازار وجود داشت: خوشکل تر از اون OC Station ایسوز بود که زیبایی خاصی میتونست به این کیس بده که الحمدالله اونم نه اینجا هست و در خارج از ایران هم موجود نیست. کلا ما در فقر شدید قطعات کاربردی هستیم.
wsiyqgxf1uk742t57xiq_thumb.jpg

فقط یک مشکل با این کیس دارم، اونم پایه های کوتاه کیسه.حداقل ای کاش قد این پایه ها 2 برابر این بود. کسی از دوستان ایده ای نداره یا پایه کیسی از مدل های گرین یا مدل های دیگه سراغ نداره بشه به این بخوره (بدون سوراخ کردن کف کیس؟) یه کم قد کیس بالاتر بیاد شاسی بلند بشه؟

tu9krucfalodgiksrtu_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...