رفتن به مطلب

عکس های کیس و سیستم تون رو در این تاپیک قرار بدید !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

قیمت نئون رو نمیدونم، نباید گرون باشه، البته مدل های مختلفی داره. قیمت نوارهای LED هم زیر 100 هستش با ریموت کنترل و پاورش --- البته اگر پاور داری نیازی به پاورش نیست که قیمتش پایین تر میاد. البته اینم مدل ها و قیمت های مختلفی داره.

کیس منم 5 متر رشته نوار LED RGB روشنش میکنه که از همون پاساژ گرفتم.

ممنون قیمت به ریال هست یا تومن؟؟؟؟؟100تومن؟

راستی به نظرتون چطوری فن رو از بیرون ببندم؟جای پیچش برامده هست از بیرون و نمیزاره فن بچرخه اگر یکچیزی هم زیرش قرار بدم پیچ به رادیات نمیرسه که نگهش داره!!!

لینک به دیدگاه

هرچی هست برای یک ایرانی هست ولی صاحب اصلیش معلوم نیست.

هرکس هست اعلام وجود کنه :دی

:D

پست 69

http://www.overclockingheroes.com/forum/thread40-7.html

مشخصاتشم که میدونید توی عکس هم مشخصه دی:

از این به بعد باید پایین عکس ها اسممون رو بنویسیم سو استفاده نشه دی:

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

ممنون قیمت به ریال هست یا تومن؟؟؟؟؟100تومن؟

راستی به نظرتون چطوری فن رو از بیرون ببندم؟جای پیچش برامده هست از بیرون و نمیزاره فن بچرخه اگر یکچیزی هم زیرش قرار بدم پیچ به رادیات نمیرسه که نگهش داره!!!

عزیز اگر می تونید ببندید یعنی می تونید پیچ گوشتی رو از زیرش بکنید تو که پیچ رو ببندید و از این جهت مشکلی ندارید، پیشنهاد می کنم ضربدری ببندید یعنی دو تا برای رادیات و دو تا هم برای فن بیرونی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچی دیگه خراب شدن اون مادربورد باعث شد که برای فراموش کردن غمش (:دی) یک عدد ASUS Maximus III Extreme آکبند بخرم+گارانتی و این حرفاش :دی

9c97m3pf8ye0m181cq5u_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

هیچی دیگه خراب شدن اون مادربورد باعث شد که برای فراموش کردن غمش (:دی) یک عدد ASUS Maximus III Extreme آکبند بخرم+گارانتی و این حرفاش :دی

ای ارزوی دیرینه من :-S . به وقتش میگیرمت. :lol:

لینک به دیدگاه

فرجام جان بی زحمت هروقت کارت باهاش تموم شد .به من خبر بده که شدید دنبال این مادربرد هستم.

البته اگه مثل اونیکی فوت نکنه ;)

یا اگه بخوای با داداش کوچیکش یعنی rampage ii extream عوض کنیم.

لینک به دیدگاه

درود

یکی از دوستان تو پرشین تولز یک عکس از سیستم(یخچال فریزر) رو گذاشته بود گفتم اینجا بذارم لذت ببرید اسم اشون تو پرشین تولز pariseiran هست و این جمله رو هم نوشتن :

"

داداش خمیر فایده نداره قشنگ سیستمت رو پهن کن تو تراس اون کولر سی پی یو هم بزارش تو اب یخ مثل عکس بدون خمیر هم جواب میده اورکلاک هم میتونی کنی دشواری نداره "

این پست باعث شد بیام اینجا هم عضو بشم اینم اولین پستم هست خدایی جناب kdo خودت این عکس رو گذاشتی این همه معروف شدی منم گذاشتم سریع به اوج رسیدی :دی 

همتون موفق باشید منم یکم کمک کنید یکم از این قطعات مذخرف سخت افزاری سر در بیارم هیچی حالیم نیست :دی

لینک به دیدگاه

ارمین جان نهایتا برای سیم های فن های روی در کیسم به این نتیجه رسیدم :Dالبته بعدش سیم مشکی رو از زیر شیلنگها رد کردم که باز بهتر شده

درود

سلام دوست عزیز خوبی

این مخزن یا تانک واتر کولینگ از کجا خریدی آدرس چیزی مغازه شرکت از هر کجا خریدی داخل ایران باشه میخوام اصلا برام قیمت اینا مهم نیست هر چند باشه میخوام  ممنون میشم سریعا جواب بدین

راستش من یکم دیونه واترکولینگ بدون سیستم واتر امکان زندگی برام نداره در حقیقت روانی واترکولینگ هستم

از این کابل کنفی پاور واسه اسمبل عالی باشه هر کی سراغ داره یه ندا بده

مال شرکت BitFenix هست 

این لینک

http://www.bitfenix.com/global/en/products/premium-modding/alchemy-cables#gallery

باتشکر.

@};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط Ronnie O'sullivan
لینک به دیدگاه

سلام به بچه های عزیز فروم لیون کامپیوتر

چند وقتی می شد که دوست داشتم یه نورپردازی درون کیس هـــانــــتــــر انجام بدم که بالاخره امروز انجامش دادم.

مواد لازم:

1) یک متر LED RGB

2) یک عدد کنترلر RGB که میشه با استفاده از اون رنگ های مختلفی رو درست کرد.

3) 30 سانت سیم

4) یک عدد فیش آداپتور

5) و در آخر هم یه رابط مولکس.

برق 12 ولت رو از طریق رابط Molex منبع تغذیه گرفته و با چند تا لحیم کاری به فیش آداپتوری که خریدیم وصل می کنیم. سپس فیش آداپتور هم میزنیم به کنترلر. از اون طرف هم LED RGB نواری هم با استفاده از یک رابط کوچک چهار پایه که داخل پک کنترلر داده میشه به کنترلر وصل میشه.

حالا میتونید تکیه بدید به صندلی تون و رنگ های مختلفی رو ایجاد کنید و لذّت ببرید.

این رو هم بگم که در کیس Green - Hunter با برداشتن کاور روبرو به راحتی می توان LED نواری رو دور محفظه فــن ها چسبوند که در واقع یک متر از این LED نواری ها قالب همونجاست! در عکس ها میتونید مراحل کاری رو مشاهده کنید.

vr3hlotnc1veapzm7zs.jpg

g5k5qbvk2jy46su0hvs.jpgo12h89jidu3uz5ytb12p.jpg90n0fjvtgb8w1yr31jhc.jpgzp7o6uppppbp8qmhcxef.jpgw0usy36fsl0o26txs2za.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
از این کابل کنفی پاور واسه اسمبل عالی باشه هر کی سراغ داره یه ندا بده

مال شرکت BitFenix هست 

این لینک

http://www.bitfenix.com/global/en/products/premium-modding/alchemy-cables#gallery

باتشکر.

@};-  @};-  @};-

تو ایران که محاله پیدا کنی! یه زمان یه دفتر فروش تو دبی داشتن.یا میتونی سفارش بدی دوستان برات وارد کنند

BitFenix فن های فوق العاده ای هم داره.کلا محصولات مودینگش عالیه ولی من یکماه همه جا رو گشتم از هر کی سراغ گرفتم اصن نمیدونستن چی هست؟!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده هم تغییراتی در کیس انجام دادم:

1-تغییر جهت فنها که از بالا وارد بشه و از پایین خارج بشه به گفته دوستمون اقا ارمین ولی متاسفانه جواب نداد و مجبور شدم برعکسش کنم البته برای سیپیو خوب بود و لی برای مین بد بود زیاد داغ میکرد

2-نصب رشته های smd که 3030 هست و 120 در 1 متر

امروز هم تغییراتی شامل نصب فنهای در و نصب هارد انجام میشه به امید خدا که عکس هاشو قرار میدم

ببخشید کیفیت کمه نظر فراموش نشه

0z4k81m01a80vyt6uub.jpg

onhbgf773jav3w7z7u7m.jpg

qns9m5avc3tskkx9b33.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اخه چرا فکر ما فقیر فقرا رو نمی کنید 2mo5pow.gif

عکس سیستمهای خفنگ میزارید چرا 2mo5pow.gif

لینک به دیدگاه

این هم عکس های کولینگ جدیدم :) اگر خدا بخواد طی دو هفته ی اینده سوارش می کنم :)

htzgdw7t19s5c60zugcd.jpg

go59mqk8mtzqk1mnlt1.jpg

fsxb76nxyojl6dveo2n8.jpg

0ipwa4chihpog97i9xv.jpg

همان طور که در عکس آخر می بینید انگار این رادیاتور رو اصلاً مخصوص این کیس ساختن! کاملاً اندازست!

لینک به دیدگاه

به به مبارک هچقدر اشنا میزنن این کیت xspc . شما از اقای جیرانلویی خریدین؟

لینک به دیدگاه

حتی دیدن این کیت های درست و حسابی لذت بخش هست، چه برسه به استفاده از آنها. مبارکتون باشه :wub:

لینک به دیدگاه

بازم مبارکتون باشه . حتما با من هم نظر هستین که بسیار با شخصیت و محترم هستن ایشون من تا حالا ازشون فن کنترلر و فن نوچوا و همزمان با شما پمپ و رادیات دیگه رو ازشون خریدم شاید لوپ 2 راه بیفته واسه گرافیک شایدم جایگزین شه

لینک به دیدگاه

دوستان به شخصه از دیدن سیستم هایی با کولینگ و قطعات حرفه ای خیلی خوشحال میشم به نظرم به عنوان مثال هرچقدر طرفدارها و استفاده کنده های واتر کولینگ بیشتر باشه شرکت های وارد کنده بیشتر به واردات قطعات واتر کولینگ ترغیب میشن و ایشالا قیمت مناسبتر میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده هم تغییراتی در کیس انجام دادم:

1-تغییر جهت فنها که از بالا وارد بشه و از پایین خارج بشه به گفته دوستمون اقا ارمین ولی متاسفانه جواب نداد و مجبور شدم برعکسش کنم البته برای سیپیو خوب بود و لی برای مین بد بود زیاد داغ میکرد

2-نصب رشته های smd که 3030 هست و 120 در 1 متر

امروز هم تغییراتی شامل نصب فنهای در و نصب هارد انجام میشه به امید خدا که عکس هاشو قرار میدم

ببخشید کیفیت کمه نظر فراموش نشه

0z4k81m01a80vyt6uub.jpg

onhbgf773jav3w7z7u7m.jpg

qns9m5avc3tskkx9b33.jpg

این رشته smd دقیقا چی هست می شه بیشتر توضیح بدید و بگید چطوری ازش استفاده کردید؟

لینک به دیدگاه

این رشته smd دقیقا چی هست می شه بیشتر توضیح بدید و بگید چطوری ازش استفاده کردید؟

یک رشته نواری شبیه رشته های نیون هستند(راستش خودمم مطمین نیستم دیود هست یا چیز دیگری)که به سادگی قابل برش هستند از جاهای تعیین شده فقط شما باید اون قسمت بریده شده رو لحیم کنید(به یک سیم برای جریان برق)12 ولت هستند ضد اب تخت و کاملا قابل انعطاف و انواع مختلفی دارند از 6 تومنی هست تا 25 تومنی فرقشون هم در اندازه دیود ها و تراکمشون در یک متر هست به سادگی هم قابل نصب هستند چون پشتشون یک چسب دو طرفه بسیار قوی هست و میتونید برای تامین برقشون از پاور یا یک ادابتور 12 ولت 1 امپر استفاده کنید یک مدلشم هست که مثل همینه فقط 7 رنگ مختلف قابل کنترل دارد که از متری 14 تومان شروع میشود و کنترل جداش 9تومن و 19 تومن داره در بسته های 5متری و 3 متری عرضه میشوند(3متر فقط در انواع گران قیمت بالای 25 تومن متری)سوالی بود در خدمتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیا اینو میشناسن ؟؟

9w1buhc4m3ffb7ig5o.jpg

i9j1djy4zjw2e9wha0uj.jpg

لینک به دیدگاه

من دکور اونجا رو میشناسم ولی تا حالا افتخار آشنایی با کارت vga  رو نداشتم. :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سبک جدید از باند بستم 2.2 کانال :دی ی ی

p1shzczgyui84b5el13.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...