رفتن به مطلب

عکس های کیس و سیستم تون رو در این تاپیک قرار بدید !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
سلام معین جان. خوبی.

معین مین رو چند سرفیدی براش؟

cpu چی انتخاب کردی؟

چرا نمی شه بهت pm داد ؟ :wacko:

درود

اینباکسم پر شده بود سعید جان چون یکدفعه چند تا از بچه ها برام پ خ میدن .

مین رو به قیمت خیلی مناسب 270 تومان آکبند و با سه سال گارانتی سایبر از بازار ایران تهیه کردم البته قیمت همکاری و مصرف کننده حدود 300 هست !

پردازنده هم 2500K هست که با Vcore 1.3 فرکانس 5 ولید میگیره :دی

بدی بازار اینه که همین مین رو تا 350 تومان هم بهم قیمت دادند.یا یک مین دیگه رو از 800 تا 1200 قیمت میدادن!آخه چه خبره !؟

لینک به دیدگاه

سلام عزیز .

اولا سیستمتش خیلی زیباس مبارکت باشه .

2- اقا شما مثله ای که اصلا اخبار رو دنبال نمی کنی 780 نسخه ضعیف شده ی تایتانه  . اینکه 680 Direct Cu ها کارت های فوق العاده قوی اند توش شکی نیست ولی دیگه نمیشه روشون حساب باز کردن چون درایور هایی که براشون میاد دیگه اون باز دهی قبل رو نمی ده و کارایی بهتر رو تایتان میده . البته الانش هم تایتان تونسته تو بعضی از بنچ مارک ها دو تا 680 دایرکت سی یو رو به اختلاف زیادی شکست بده .

سلام دوست عزیز مرسی ممنون نظر لطفت هست چشماتون زیبا میبینن :دی

بله یک سری شایعاتی هست همیشه بنده هم عرض کردم گفتن!! حالا تا بیاد ببینیم واقعیت چی هست هنوز انویدیا هیچ چیز رسمی نگفته شما ملاحظه بفرمایید لطفا

http://news.softpedia.com/news/NVIDIA-GeForce-GTX-780-and-770-to-Launch-this-Month-351179.shtml

خودشون هیچ چیزی رو قطعی نمیگن همش حرف هست.

اینم چیزیه که غعلا در دسترس من بوده

http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_Titan_SLI/1.html

2تا 680 از تایتان قوی تر هست من کامنت دارنده های تایتن رو هم خوندم هیچکس نگفته تایتن از 680 SLI قدرت بیشتری داره ولی به عنوان کارت تک در مقابل تک حرف اول رو داره! به نظر من کمی صبر کردن بهتره چون الان دیگه همه باید بدونن تمام چیزی که مهم هست اینه که چقدر در استفاده های ما درایور ها از performance کارت استفاده می کنند و اینکه کدام کارت بیشتر و بهتر از لحاظ درایور ساپورت می شه وگرنه چه فایده اگر قوی ترین گرافیک دنیا هم باشه ولی مشکلات درایوری داشته باشه مثلا نشه از 100% قدرت اون کارت استفاده کرد؟ همه اینا با کمی صبر مشخص میشن :)

موفق و پیروز باشی دوست من ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام دوست عزیز مرسی ممنون نظر لطفت هست چشماتون زیبا میبینن :دی

بله یک سری شایعاتی هست همیشه بنده هم عرض کردم گفتن!! حالا تا بیاد ببینیم واقعیت چی هست هنوز انویدیا هیچ چیز رسمی نگفته شما ملاحظه بفرمایید لطفا

http://news.softpedia.com/news/NVIDIA-GeForce-GTX-780-and-770-to-Launch-this-Month-351179.shtml

خودشون هیچ چیزی رو قطعی نمیگن همش حرف هست.

اینم چیزیه که غعلا در دسترس من بوده

http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_Titan_SLI/1.html

2تا 680 از تایتان قوی تر هست من کامنت دارنده های تایتن رو هم خوندم هیچکس نگفته تایتن از 680 SLI قدرت بیشتری داره ولی به عنوان کارت تک در مقابل تک حرف اول رو داره! به نظر من کمی صبر کردن بهتره چون الان دیگه همه باید بدونن تمام چیزی که مهم هست اینه که چقدر در استفاده های ما درایور ها از performance کارت استفاده می کنند و اینکه کدام کارت بیشتر و بهتر از لحاظ درایور ساپورت می شه وگرنه چه فایده اگر قوی ترین گرافیک دنیا هم باشه ولی مشکلات درایوری داشته باشه مثلا نشه از 100% قدرت اون کارت استفاده کرد؟ همه اینا با کمی صبر مشخص میشن :)

موفق و پیروز باشی دوست من ^_^

حرف های شما کاملا درسته ولی بر خلاف شما من تست هایی دارم که نشون داده یک تایتان از 2 تا 680 قوی تره .

مشکلی که صبر کردن داره تو ایران اینکه اگر بفهمن که اون چیزی که داری می خری از خیلی از چیز ها بالاتره قیمتش رو دولا 3 لا بهت میدن . مانند همین Direct CU های TOP

لینک به دیدگاه

نه داداش  2تا 680 رفرنس هم از تایتان قویتره وای به حال این ایسوزها اینم سند از tom's hardware

66254404307970646192.png

47917867574694115227.png

38801361141341123342.png

ویرایش شده توسط 7777
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
نه داداش  2تا 680 رفرنس هم از تایتان قویتره وای به حال این ایسوزها اینم سند از tom's hardware

66254404307970646192.png

47917867574694115227.png

38801361141341123342.png

بازم که هیچ اشاره ای به درایور نشده ؟؟

مثل این ممیمونه که بگیم Crysis 3 وقتی اومد روی 690 سی فریم میداده . که همین طور هم بود وقتی اومد اون درایوری که موجود بود اجازه نمی داد که 690 بیشتر از 30 فریم بده .

2- من احتمال میدم اون  تست ها واسه همون زمانیه که درایور 680 ها رو TItan تست میزدند.  فکر کنم 313 بود . که حتی از نصف قدرت تایتان هم نمی تونست استفاده کنه

لینک به دیدگاه

مثل این ممیمونه که بگیم Crysis 3 وقتی اومد روی 690 سی فریم میداده . که همین طور هم بود وقتی اومد اون درایوری که موجود بود اجازه نمی داد که 690 بیشتر از 30 فریم بده .

2- من احتمال میدم اون  تست ها واسه همون زمانیه که درایور 680 ها رو TItan تست میزدند.  فکر کنم 313 بود . که حتی از نصف قدرت تایتان هم نمی تونست استفاده کنه

عزیز با دلیل و مدرک حرف بزن لینک تست یا تستشو بزار 

اینجا هم جای این بحث ها نیست تاپیک از موضوع اصلی خارج شده

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عزیز با دلیل و مدرک حرف بزن لینک تست یا تستشو بزار 

از بس گذاشتم دیگه که دیگه خسته شدم یه سرچی بزنید میاد مدرک ها

لینک به دیدگاه

این بنچمارکها با آخرین درایور برای تمامی کارت گرافیکها هستش  در این تست این درایورها استفاده شده

Nvidia GeForce Release 320.00

AMD Catalyst 13.5 (Beta 2)

اوکی پس تایتان از 2 تا 680 خیلی ضعیفتره

ویرایش شده توسط 7777
لینک به دیدگاه

بعد از پیروزی استقلال دیدم بی مناسبت نیست، چند تا عکس جدید بگذارم.

راستش یکی از ایرادات کیس استورم تروپر پایه های کوتوله این کیسه. خیلی تو فکر تعویض این پایه ها بودم که خوشبختانه فقط با اضافه کردن واشرهای خشک و پیچ قد بلندتر، بدون کوچکترین تغییری در بدنه کیس، تونستم به اندازه 2 سانت ارتفاع پایه ها رو زیاد کنم. که خوب این کار با هدف اولیه عبور جریان هوای بهتر از زیر کیس انجام شد، اما بعدا" رفتم تو فکر که یک متر دیگه LED آبی هم به کف کیس اضافه کنم. و در نهایت اضافه کردم. یعنی یکی 40 سانت سمت چپ و راست و حدود 15 سانت هم وسط. که در این یک متر 150 عدد LED آبی سوپر کار شده.

14464531799178749169_thumb.jpg24122622510378996807_thumb.jpg

در مجموع: 2 متر Super LED آبی + 5 متر LED RGB در داخل + 2 عدد نئون آبی روی سقف + یک متر SMD آبی زیر کیس.

یعنی از این آبی تر هم میشه؟ B) 

4g6s1g3p3cg592iv66rp.jpg
ufz80vonvzjh0h5os.jpg

hg2z413o1afobzjdjsve.jpg

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

راستش یکی از ایرادات کیس استورم تروپر پایه های کوتوله این کیسه. خیلی تو فکر تعویض این پایه ها بودم که خوشبختانه فقط با اضافه کردن واشرهای خشک و پیچ قد بلندتر، بدون کوچکترین تغییری در بدنه کیس، تونستم به اندازه 2 سانت ارتفاع پایه ها رو زیاد کنم. که خوب این کار با هدف اولیه عبور جریان هوای بهتر از زیر کیس انجام شد، اما بعدا" رفتم تو فکر که یک متر دیگه LED آبی هم به کف کیس اضافه کنم. و در نهایت اضافه کردم. یعنی یکی 40 سانت سمت چپ و راست و حدود 15 سانت هم وسط. که در این یک متر 150 عدد LED آبی سوپر کار شده.

در مجموع: 2 متر Super LED آبی + 5 متر LED RGB در داخل + 2 عدد نئون آبی روی سقف + یک متر SMD آبی زیر کیس.

4g6s1g3p3cg592iv66rp.jpg

ufz80vonvzjh0h5os.jpg

hg2z413o1afobzjdjsve.jpg

خیلی حرکت جالبی هست.

فقط اگه شما هم مثل اکثرمون شبا سیستم میزارید برا دانلود تواین نور میشه خوابید؟؟؟؟ :)

لینک به دیدگاه

خداییش بعضی از بچه ها گل کاشتن.خود کیس کافی نیست اطرافشم نورانی کردن.دمتون گرم.

لینک به دیدگاه

خیلی حرکت جالبی هست.

فقط اگه شما هم مثل اکثرمون شبا سیستم میزارید برا دانلود تواین نور میشه خوابید؟؟؟؟ :)

رامین جان، من عاشق اینم که موقع خواب اتاقم پر از چراغهای رنگی باشه. نمیدونم، شایدم به دلیل اینکه آستیگمات دارم و هر نوری رو با شعاعش میبینم و نورهای LED مثل ستاره به چشم میاد برای همین خیلی دوسشون دارم. 

ولی برای تمامی قسمت ها کلید جداگانه گذاشتم و در مواقعی که لازم نیست بدون اینکه نیاز باشه سیستم رو شات داوون کنم، میتونم چراغها رو خاموش کنم. :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

4g6s1g3p3cg592iv66rp.jpg

ufz80vonvzjh0h5os.jpg

hg2z413o1afobzjdjsve.jpg

اوه اوه چه حرکتی !؟

آرمین جان فن رم داری !؟

اگر نداری من یک دونه بشدت آبیش رو دارم :دی

لینک به دیدگاه

اوه اوه چه حرکتی !؟

آرمین جان فن رم داری !؟

اگر نداری من یک دونه بشدت آبیش رو دارم :دی

فن رم کورسیر دارم. LED نداه. قبلش فن رم GSKILL داشتم رنگ آبیش کم بود. مال تو چیه؟ خواستی بفروشی اول یه ندا به خودم بده. B)  (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باید بدم تست کنی ببینی میشینه روی رمهات یا نه .

چون برای پرفکت استروم ها بوده که تریپل چنل بودن و یکم پهنه ولی بشدت آبی هستند :دیبا شش تا LED کل اتاق من رو روشن می کنن همین رمها :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

4g6s1g3p3cg592iv66rp.jpg

ufz80vonvzjh0h5os.jpg

hg2z413o1afobzjdjsve.jpg

سلام

ارمین جان کودتا کردیا داداش / عجب چیزیه خوش به حالت .. چش نزنن بترکه چشم حسود

لینک به دیدگاه

سلام

ارمین جان کودتا کردیا داداش / عجب چیزیه خوش به حالت .. چش نزنن بترکه چشم حسود

عطا جان، قابلت رو نداره. البته تو قلب این سیستم یه CPU معیوبه که 1000 تومنم ارزش نداره. :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عطا جان، قابلت رو نداره. البته تو قلب این سیستم یه CPU معیوبه که 1000 تومنم ارزش نداره. :(

ممنون / چرا معیوب ؟ مگه 3570k نیست

لینک به دیدگاه

ممنون / چرا معیوب ؟ مگه 3570k نیست

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=15168&p=189038

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

syrx69cnsc74g7xieago.jpg

دیگه ببخشید کیفیت مناسبی نداره.دوربین دم دستم نبود متوسل شدم به گوشی :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

قابلت رو نداره آرمین جان.

یکی از دوستان برده بود امتحان کنه و تمام فن های کیسش قرمز هست و میگفت این نور کیس رو بنفش کرده بود :دی

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

آرمین جان جنابعالی که شاهکار کردین و دل و جرات به خرج دادین که واقعا دست مریزاد داره برادر .... ولی خوب این جور حوادثم پیش میاد دیگه ولی ایول داره خدایی ( هیچ موفقیتی بدون شکست نیست )

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...