رفتن به مطلب

معرفی پرسرعت‌ترین شرکت‌های اینترنتی مهرماه

EVOLUTION
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

91/9/6

مهرماه امسال در زمینه اینترنت ۲۵۶کیلو بیتی شرکت پارس آنلاین و در بخش اینترنت ۱۲۸ کیلو بیتی شرکت عصر انتقال داده‌ها پرسرعت‌ترین اینترنت را در اختیار کاربران خود گذاشتند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعا ت برسام و به نقل از ایسنا، براساس بررسی‌های صورت گرفته مهرماه امسال در ساعات مختلف شبانه‌روز شرکت عصر انتقال داده‌ها (عصر تلکام) بالاترین سرعت دریافت و ارسال را برای کاربران خود به همراه داشته و پس از آن در ساعات بین ۱ تا ۸ شرکت‌های پارس آنلاین و شاتل و در بازه‌ی زمانی ۸ تا ۱۶ به ترتیب ایرانسل، داده‌پردازی فن آوا، ندا گستر صبا، شاتل و آریانا گستر اسپادانا در رتبه‌های بعدی قرار داشته‌اند.

broadband.jpg

طی ساعت های ۱۶ تا ۲۴ نیز پارس آنلاین، شاتل و ایرانسل به ترتیب در رده‌های بعدی جدول قرار گرفته‌اند.

**اینترنت ۲۵۶کیلوبیتی

اما در زمینه‌ی اینترنت ۲۵۶ کیلو بیتی شرکت پارس آنلاین در تمامی ساعات شبانه‌روز بیشترین سرعت دریافت و ارسال را برای کاربران خود داشته و در ساعات ۱ تا ۸ شرکت‌های آریانا گستر اسپادانا و شاتل در رتبه‌های بعد از آن قرار گرفته‌اند.

طی ساعت‌های ۸ تا ۱۶ نیز شرکت‌های شاتل، آریاناگستر اسپادانا، ارتباطات مبین نت و داده‌پردازی فن‌آوا در رده‌های بعدی جدول قرار گرفته اند و در ساعات ۱۶ تا ۲۴ هم شاتل، شبکه ارتباط شبدیز، داتک و افرا نت پس از این شرکت قرار گرفته‌اند.

** اینترنت ۵۱۲

اما در بخش اینترنت ۵۱۲ از ساعت ۱ تا ۸ و در بازه زمانی ۱۶ تا ۲۴ صبح شرکت عصر انتقال داده‌ها (عصر تلکام) و از ساعت ۸ تا ۱۶ آریانا گستر اسپادانا بالاترین سرعت را در دریافت و ارسال برای کاربرانشان فراهم کرده‌اند.

طی ساعات ۱ تا ۸ صبح شرکت‌های پارس آنلاین، داده‌پردازی فن آوا، ندا گستر صبا، شاتل و ارتباطات مبین نت در رده‌های بعد از عصر انتقال داده‌ها قرار گرفته‌اند.بنا بر اعلام ارگانهای متولی اعلام وضعیت اینترنت در کشور طی ساعات ۸ تا ۱۶ نیز به ترتیب عصر انتقال داده‌ها، شبکه‌ی ارتباط شبدیز، پارس آنلاین، رسپینا، داده‌پردازی فن‌آوا، ایرانسل، شاتل و داتک پس از آریانا گستر اسپادانا در رده‌های بعدی سرعت ارائه‌ی خدمات قرار دارند.

طی ساعات ۱۶ تا ۴ نیز ایرانسل، پارس آنلاین، شاتل و ارتباطات مبین نت در رده‌های بعدی قرار داشته‌اند. در بخش اینترنت 64 کیلو بیتی نیز در ساعات ۱ تا ۸ صبح عصر انتقال داده‌ها، و در بقیه‌ی ساعت‌ها شاتل بالاترین سرعت ارسال و دریافت را برای کاربران خود داشته‌اند.

منبع : barsam.ir

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینترنت 256 مگابیتی هم تو ایران بوده و ما خبر نداشتیم؟؟ :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

256/8=32

یعنی کی داره این اینترنت رو که ما ندیدم! :I Do not Know:

32 مگابایت بر ثانیه یعنی دانلود محتوای یک CD در 20 ثانیه.منظورش کیلیوبیتی بوده بهمن جان :D

اکثر نویسندگان اینطور مطالب اصلا اطلاعات کافی ندارند(سایت مرجع رو میگم مهران جان)

صبانت هم که امروز یک رکورد بی سایقه رو بجای گذاشت.

من امروز با سرعت فقط 0.5( بنویسید نیم بخوانید نیم :دی)کیلوبایت برثانیه دانلود می کردم!یعنی هر کیلو بایت 2 ثانیه :( زنگ زدم میگه مشکل سراسری هست.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

آقا مهران عزیز از شما خواهش میکنم اخباری رو که میذارید یک دور بخونید عزیز تا اینطور اشتباهات رو اصلاح کنید . اشتباهیه که نویسنده مطلب تو سایت مرجع مرتکب شده و شما هم با انتقال اون به اینجا گسترشش دادید . لطفا مطلب رو اصلاح و بعد از این بیشتر دقت کنید . حتما مطالب رو قبل از ارسال تو فروم بخونید تا مشکلاتی شبیه این و یا بدتر نداشته باشه . ممنون از توجهتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاک بشه این پست

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا مهران عزیز از شما خواهش میکنم اخباری رو که میذارید یک دور بخونید عزیز تا اینطور اشتباهات رو اصلاح کنید . اشتباهیه که نویسنده مطلب تو سایت مرجع مرتکب شده و شما هم با انتقال اون به اینجا گسترشش دادید . لطفا مطلب رو اصلاح و بعد از این بیشتر دقت کنید . حتما مطالب رو قبل از ارسال تو فروم بخونید تا مشکلاتی شبیه این و یا بدتر نداشته باشه . ممنون از توجهتون

با درود فراوان

اقا حامد عزیز

اخر هر کسی که کوچکترین اطلاعی از سرعت اینترنت داشته باشد میداند که منظور از سرعت 256 مگ در ثانیه

چه میباشد و سریعا متوجه اشتباه تایپی نویسنده مقاله میشود . اخر کجای دنیا 256 مگا بیت در ثانیه سرعت اینترنت

دارد که ایران داشته باشد ! انهم ایران !! البته بصورت ازمایشی در چند نقطه از جهان در حد گیگ هم اجرا گردیده

ولی فعلا ازمایشی میباشد . و شایان ذکر است که دوست گرانقدرم مطالب را قبلا خودم مطالعه مینمایم و ارزش انرا

برای خواندن شما دوستان و سروران گرامی خالی از لطف نمی بینم . معذالک بروی چشم مگا بیت را تصحیح مینمایم .

حقیقت امر انقدر منظور مسئله واضح بود که خودمم اصلا متوجه ان اشتباه نشدم .

با تشکر : مهران

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده فقط قصد مزاح داشتم دوستان ;) وگرنه همه متوجه هستیم که اشتباه لپی بوده

معین جان امروز اینجا هم اینترنت دائما قطع و وصل میشد. مشخص نیست دوباره چه خوابی براش دیدن......

لینک به دیدگاه

با درود به همه ی دوستان،

امروز منم هم درخانه و هم در سر کار با افت شدید سرعت اینترنت مواجه بودم. انگار سیم های ارتباطی اینترنت هم مثل هوا یخ زده باشه.

چون سناریو خاصی رو نمیشه بیان کرد، بسنده میکنم به گفتن این مطلب که به گمونم بازم ماهی شیطونه داشته سیم ها رو تو خلیج فارس گاز میزده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مال مغازه که کلا سکته زده بود ولی مال خونه هی بدک نبود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بادرود فراوان خدمت دوست بزرگوارم حامد عزیز

باکمی تفکر متوجه شدم که واقعا حق بجانب شما دوست عزیز میباشد و هیچ لزومی ندارد که حتما تمامی خوانندگان

گرامی مقالات باتجربه و دارای معلومات فنی بالا در اینخصوص باشند و چه بسا ممکن است که فردی مبتدی و تازه

کار مبادرت به خواندن این تاپیک نماید و کاملا دچار اشتباه و گمراهی گردد . معذالک از تذکز شما دوست گرامی کاملا

سپاسگزارم .

در ضمن اقا ارمین عزیز ماهی شیطونه نبوده بلکه کما فی السابق لنگر کشتی گیر کرده بازم کابل رو پاره کرده !!

امان از دست این کشتی ها که همش در حال کنگر خوردن هستندو لنگر انداختن ! =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مال مغازه که کلا سکته زده بود ولی مال خونه هی بدک نبود

کلا عطا جان یه مدتیه اینترنت من اصلا یه حالت عجیب غریبی پیدا کرده !!

هی گیج میزنه ! کند شده ! قطع میشه ! خلاصه عجیب شده . زنگم میزنم میگن

که از شبکس به ما ربطی نداره . معلوم نیست چی تو فکرشونه . خدا بخیر کنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهران جان فک کنم رویای 256 مگ داره به حقیقت میپیونده و دارن کاراش رو انجام میدن به همون خاطر قطع و وصل زیاده ( یوخودا قارپیز) بلند شو پسرم وقت صبحونست rolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی باهال بود " یوخودا قارپیز "

خواب هندونش خیلی شیرینه . فکر کنم اینترنت 256 گیگ میخوان بدن به ملت =))

لینک به دیدگاه

شرکت پارس آنلاین یک مدت در حال تغییرات سرویس ها بود . تو این دوره ، مسئول یکی از قسمت ها فراموش کرده بود شیر دانلود را ببنده ، من هم از همه جا بی خبر ، تا تونستم استفاده کردم. سرویس 128 هست ولی سرعت دانلود در پیک به 304 کیلوبایت هم میرسید. تست سرعت در امضا هست

لینک به دیدگاه

مال من که چنان فرقی نکرده خدارو شکر سالمه!

شبا هم مثل بچه آدم دانلودمو میکنم میرم میخوابم! :wub:

ولی نه کار ماهیه نه لنگر کوسه های دریا میان سیمارو میجون تا بماها حال بدن! :D

لینک به دیدگاه

شاتل آشغال هست شرکت شاتل یه دروغگو و کلاهبردار واقعی هست.

لینک به دیدگاه

منم شنیدم شاتل شیراز خیلی افتضاحه .

من تهران آسیا تک دارم ، خوبه . امضامم ببینین .

لینک به دیدگاه

من با عصر تلکام با سرعت 128 تا 450 کیلو بیت دانلود داشتم ولی متوسط 300 کیلوبیت هست خیلی خیلی عالیه قبلا صبانت داشتم اما عوضش کردم.

لینک به دیدگاه

شاتل آشغال هست شرکت شاتل یه دروغگو و کلاهبردار واقعی هست.

مخابرات هم آشغاله! با سلام کردنشون به مشتری فحش میدن! :angry:

لینک به دیدگاه

اینم امضای من سرعت نتم توش خورده

128 صبانت :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...