رفتن به مطلب

مزایده فروش مادربورد GiGABYTE Z77X-UD5H آکبند

AGREEN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

همانطور که از عنوان تاپیک پیداست یک عدد مادربورد GIGABYTE Z77X-UD5H آکبند با گارانتی 3 ساله آواژنگ به صورت مزایده ای برای فروش قرار میدم .

لینک از مادربورد :http://www.amazon.co...abyte z77x-ud5h

قیمت پایه : 820 تومان .

قیمت فروش فوری : 850 تومان .

دوستان مزایده تا فردا شب ساعت 12 ادامه خواهد داشت و به بالاترین پیشنهاد فروخته خواهد شد .

به دلیل اینکه فعلا در تهران نیستم فروش رو برای دوستان شهرستانی به همون روال قبل انجام میدیم و برای دوستان تهرانی با پیک و با هزینه خودم ارسال میکنم جلوی درب منزل .

با تشکر از دوستان .

ویرایش شده توسط AGREEN
لینک به دیدگاه

درود دوستان مثل اینکه نمیخواید حتی یک پست هم بذارید .

آپ اول برای دوستان لیونی تا ببینیم بعدا چی میشه .

شاید قیمت کاهش پیدا کرد :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

علی جان انگار اینجا کسی مادربرد خوب نمیخواد باید جمع کنیم بریم

نظرت چیه ؟

لینک به دیدگاه

درود دوستان مثل اینکه نمیخواید حتی یک پست هم بذارید .

آپ اول برای دوستان لیونی تا ببینیم بعدا چی میشه .

شاید قیمت کاهش پیدا کرد :دی

علی جان با بدجنسی تمام پست نمیدم آپ نخوره هیشکی نبیندش / نخرتش تا اسفند که عیدی هامو بگیرم بیام سراغش. :lol: :lol:

لینک به دیدگاه

بله متاسفانه من شاهد بودم که شما حدود 15 روزی این تاپیک رو دادید با قبول ضرر این بورد رو با قیمت کمتر گذاشتم که ببینم واکنش ها چیه و دیدم که هیچ و شاخ درآوردم البته بنده باز هم قیمت رو کم میکنم تا ببینم چه کسی این بورد رو میخواد .

دوستان باور کنید این بورد لنگش رو هم نمیتونید در بازار پیدا کنید .

لینک به دیدگاه

179 دلار بود با دلاری 4500 حساب کردی داداش؟!

ویرایش شده توسط nsm1000
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز،

شما ايران هستين؟ احتملا قيمت هاى بقيه محصولات رو هم چك بفرمايين آنلاين بعد متوجه ميشين هيچ ارتباطى بين قيمت جهانى محصولات و قيمت بازار داخلى اجناس وجود نداره.

در قياس قيمت با مادربرد هاى همرده ى ASUS اين برد با اين قيمت بسيار بهتر عمل ميكنه و قيمتش در حال حاضر عاليه.

لینک به دیدگاه

شما فقط دلار رو ضرب میکنی به پول ما؟

هزینه شیپینگ - حمل تا اینجا - گمرک و ترخیص - باربری داخلی و انبار و .....

خود شما هم باشی با دلار 8000 تومنی حساب میکنی! :mellow:

درضمن اون گوشه گارنتی آواژنگ نوشته که یخورده این شرکت تو قیمت گذاری اینجوریه! ;)

دیگه استارتر رو کتک نزنین که! چه ربطی به ایشون داره؟؟؟ :D

ویرایش شده توسط CyberShot
لینک به دیدگاه

مشکل اینجاست این بورد حرفه ایه ! کسایی که بورد حرفه ایی می خوان یا عمراً پولشو داشته باشن ، یا تاحالا یه بورد حرفه ایی خریدن ! پس یا باید اونایی که بورد دارن از بوردشون خسته شن یا اینکه عید شه !!! :دی

------------------

نزدیک این قیمتا فکر کنم ایسوس sabertooth هست ، کاری ندارم این بورد قوی تر یا در حد maximus extreme هست یا نه که قیمتش خیلی بالاتر از این بورده ....

ولی واسه مصرف کنندش به نظرم این قیمت مناسب یه چیزی اونور تر باشه !

لینک به دیدگاه

شما فقط دلار رو ضرب میکنی به پول ما؟

هزینه شیپینگ - حمل تا اینجا - گمرک و ترخیص - باربری داخلی و انبار و .....

خود شما هم باشی با دلار 8000 تومنی حساب میکنی! :mellow:

درضمن اون گوشه گارنتی آواژنگ نوشته که یخورده این شرکت تو قیمت گذاری اینجوریه! ;)

دیگه استارتر رو کتک نزنین که! چه ربطی به ایشون داره؟؟؟ :D

کلا گفتم عزیز من مادربورد msi آک با گارانتی ماتریکس 89 دلار رو قیمت گرفتم 235-239

لینک به دیدگاه

کلا گفتم عزیز من مادربورد msi آک با گارانتی ماتریکس 89 دلار رو قیمت گرفتم 235-239

آخه بردهاى MSI به گرد پاى گيگا و ايسوس هم نميرسه. طبيعيه.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم ای کاش به خاطر قیمت دلار فروشنده بدبخت رو آبروش رو زیر سوال نبرید .

باور کنید که از این مادربورد فقط 2 عدد یکی دست عطا و یکی هم دست من هست . به آواژنگ گفتم که پس بدید و بورد رو بهتون برگردونم که با بی رحمی تمام گفتن نه .

حال تکلیف من چیه باید تا آخر عمر رخ زیبای جعبش رو ببینم ؟؟؟؟

آیا نباید در مواردی حق رو به فروشنده داد ؟؟؟؟

دوست عزیز لینک آمازون رو مخصوصا قرار دادم تا ببینم واکنش چیه ؟؟؟؟

دوست عزیز مادربورد های msi رو هیچ وقت با مادربورد های اسوس و گیگابایت مقایسه نکن . مخصوصا با این مدل .

دوستان در آخر بگم که من باز هم قیمت رو کم میکنم و به

قیمت پایه : 780

فروش فوری:800

کاهش دادم تا ببینم که واکنش ها چیست ؟؟؟

در ضمن من این تاپیک رو فقط در این فروم زدم و در فروم های شلوغ مثل پرشین تولز نزدم تا آبروم بره و دوستان اونجا سکه یه پولم بکنند .

با تشکر علی سلیمی .

لینک به دیدگاه

اخرین قیمتی که میتونی بفروشی پ خ کن

درود دوست گلم پ.خ هم دادم خدمتتون . چک بفرمایید . قیمت هم که حسابی کاهش دادم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان گلم ای کاش به خاطر قیمت دلار فروشنده بدبخت رو آبروش رو زیر سوال نبرید .

باور کنید که از این مادربورد فقط 2 عدد یکی دست عطا و یکی هم دست من هست . به آواژنگ گفتم که پس بدید و بورد رو بهتون برگردونم که با بی رحمی تمام گفتن نه .

حال تکلیف من چیه باید تا آخر عمر رخ زیبای جعبش رو ببینم ؟؟؟؟

آیا نباید در مواردی حق رو به فروشنده داد ؟؟؟؟

دوست عزیز لینک آمازون رو مخصوصا قرار دادم تا ببینم واکنش چیه ؟؟؟؟

دوست عزیز مادربورد های msi رو هیچ وقت با مادربورد های اسوس و گیگابایت مقایسه نکن . مخصوصا با این مدل .

دوستان در آخر بگم که من باز هم قیمت رو کم میکنم و به

قیمت پایه : 780

فروش فوری:800

کاهش دادم تا ببینم که واکنش ها چیست ؟؟؟

در ضمن من این تاپیک رو فقط در این فروم زدم و در فروم های شلوغ مثل پرشین تولز نزدم تا آبروم بره و دوستان اونجا سکه یه پولم بکنند .

با تشکر علی سلیمی .

علی اقای گل

والا به جان خودم این مادربرد برای من با هزینه باربری 965 هزار تومن در اومده

ولی هیچکس الان حتی نگاه هم نمیکنه به مادربردای به این خوبی

علی اقا هر دفعه که قیمت رو میاری پایین دلم یه جوری میشه خیلی قیمتش خوبه الان خیلی .... خوب بفروشی داداش

برای مادربرد منم یه دعایی کنین

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مین ها خوراک آقا فرجام هستن ولی خبری ازش نیست

لینک به دیدگاه

علی اقای گل

والا به جان خودم این مادربرد برای من با هزینه باربری 965 هزار تومن در اومده

ولی هیچکس الان حتی نگاه هم نمیکنه به مادربردای به این خوبی

علی اقا هر دفعه که قیمت رو میاری پایین دلم یه جوری میشه خیلی قیمتش خوبه الان خیلی .... خوب بفروشی داداش

برای مادربرد منم یه دعایی کنین

درود عطا جان .

اینجا ما هر مادربوردی رو که بخوای میاریم مشکلی هم تو وارداتش نداریم فقط دوستان باید با قیمتاش کنار بیان دیگه . اون موقعی که ماکسیموس وی جن میخواستی رو یادته که بهت گفتم با 550 برات میارم . الان حالشو ببر که با 1100 برات میارم :دی

اینم من برادری کردم برا بچه ها قیمتشو کم کردم امیدوارم دوستان قدر محبتای من رو بدونن . من اصلا برام فروشش با این قیمت صرف نداره ولی چه کنم .

در جریان باربری از دوبی تا ایران هم هستم و میدونم که برات هزینه برداشته . ما فروشنده های صادقیم همه اینجور چیز ها رو انبار کردن ما داریم میاریم تو اینترنت میفروشیم تازه هزار جور حرف هم میشنویم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

علی جان تصمیم گرفتم اگه تا جمعه فروش نره فروش مادربرد رو کنسل میکنم

لینک به دیدگاه

علی جان تصمیم گرفتم اگه تا جمعه فروش نره فروش مادربرد رو کنسل میکنم

پس ببین فروشنده حق داره جنس خوب رو انبار کنه .

من با ایجاد این تاپیک خواستم به دوستان نشون بدم که اگر یک جنس اکستریم پایین تر از قیمت عرف بازار هم تقدیم بشه باز هم مردم نمیخرن و میگن که بالاست .

پس اینجا نباید فوش به فروشنده دادکه چرا انبار میکند .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس ببین فروشنده حق داره جنس خوب رو انبار کنه .

من با ایجاد این تاپیک خواستم به دوستان نشون بدم که اگر یک جنس اکستریم پایین تر از قیمت عرف بازار هم تقدیم بشه باز هم مردم نمیخرن و میگن که بالاست .

پس اینجا نباید فوش به فروشنده دادکه چرا انبار میکند .

والا چی بگم علی جان سابرتوث رو هم 80 تومن پایین تر میدادم کسی نخواست و تو مغازه فروختم

ولی خدایی میدونی چیه :

وقتی قیمتها پایینه ( بلانسبت کاربران لیون ) میگن وایستیم بازم میاد پایین !! منجر به شکست

وقتی هم قیمتها بالا باشه و نجومی میگن زود بخریم تا از اینم گرون نشده !! منجر به شکست

حالا خودت قضاوت کن

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

دوستان،

يك سناريوى ديگر رو هم در نظر بگيرين و اونم نقدينگى در دست خريداران بلقوه هستش. اولا 800 تومن با حتى 500 تومن يا حتى 300 تومن پول كمى نيست!! تهيه كردن اون شايد براى شما دوستان راحت باشه وليكن خودتون ميدونيد خيلى ها كه مادربرد رو مى خوان تواناييش رو ندارن.

من خودم رو ميگم،‌ بدجور مادربرد لازم هستم و اگر در حال حاضر بودجه اش رو داشتم همون موقع كه آقا عطا يك تومن مادربرد رو ميداد معطل نميكردم يا الانم همينطور. فرقى نميكنه از على جان يك تومن هم ميخريدم.

امثال من زياد هستند. حالا يك زمانى بودجه من تكميل ميشه كه قيمت اجناس دو برابر شده. خوب من مقصر نيستم كه وقتى جنس ارزونتر بود چرا پولش رو نداشتم. يا وقتى گرون شد چرا پولم حاضر شد.

مشكل بد و بيراه گفتن بعضى ها به بعضى فروشنده ها يك مشكل فرهنگى دو طرفست. ربطى به ارزون فروختن نداره. طرف به اون اصليه زورش نميرسه، به فروشنده گير ميده. يا فروشنده به اون اصليه زورش نميرسه به خريدار چند برابر ميده. بعدشم شما الان اينو 100 هزار تومن هم بگذارى، بازم يه سرى ميان ميگن قيمت آخر رو برام پ . خ كن! يك همچين مردمى هستيم ما. والا. :p

شرمنده على جان خلاف مقررات اينو تو تاپيك فروشت نوشتم. اگر ايراد داره بگو پاك كنم آپپش كنم دادا. @};-

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

دوستان،

يك سناريوى ديگر رو هم در نظر بگيرين و اونم نقدينگى در دست خريداران بلقوه هستش. اولا 800 تومن با حتى 500 تومن يا حتى 300 تومن پول كمى نيست!! تهيه كردن اون شايد براى شما دوستان راحت باشه وليكن خودتون ميدونيد خيلى ها كه مادربرد رو مى خوان تواناييش رو ندارن.

من خودم رو ميگم،‌ بدجور مادربرد لازم هستم و اگر در حال حاضر بودجه اش رو داشتم همون موقع كه آقا عطا يك تومن مادربرد رو ميداد معطل نميكردم يا الانم همينطور. فرقى نميكنه از على جان يك تومن هم ميخريدم.

امثال من زياد هستند. حالا يك زمانى بودجه من تكميل ميشه كه قيمت اجناس دو برابر شده. خوب من مقصر نيستم كه وقتى جنس ارزونتر بود چرا پولش رو نداشتم. يا وقتى گرون شد چرا پولم حاضر شد.

مشكل بد و بيراه گفتن بعضى ها به بعضى فروشنده ها يك مشكل فرهنگى دو طرفست. ربطى به ارزون فروختن نداره. طرف به اون اصليه زورش نميرسه، به فروشنده گير ميده. يا فروشنده به اون اصليه زورش نميرسه به خريدار چند برابر ميده. بعدشم شما الان اينو 100 هزار تومن هم بگذارى، بازم يه سرى ميان ميگن قيمت آخر رو برام پ . خ كن! يك همچين مردمى هستيم ما. والا. :p

شرمنده على جان خلاف مقررات اينو تو تاپيك فروشت نوشتم. اگر ايراد داره بگو پاك كنم آپپش كنم دادا. @};-

درود آرمین جان نه مشکلی نداره شما اتفاقا اصل مسائل رو گفتید من چیز هایی که هیچ فروشنده ای نباید بگه رو میگم . البته قبول دارم حرفت رو که جور کردن 800 هزار تومن توی این دوره زمونه برای قشر کارمند خیلی سخته اتفاقا خودمم چند وقت پیش یک سی پی یو 2600k میخواستم و 100 تومن کم داشتم و به فروشنده عزیز که از کاربران همین فروم هست گفتم 100 تومن بعد از تعطیلات برات چور میکنم ایشون هم گفتن که قابل نداره و سی پی یو رو برام فرستادن و من در عین شگفتی توی این هفته نتونستم 100 تومن پول برای این دوست عزیزمون جور کنم با اینکه خودم در بطن این کار هستم ولی اونقدر گرفتاری برای آدم درست میشه که آدم نمیتونه یک بدهکاری کوچیک رو صاف کنه . خیلی رک بگم که الان دلیل فروش این مین بورد با ضرر مقطوع بازر هم این هستش که بتونم بده کاری رو بدم . کلا زندگی همه ماها به هم ریخته هست . پس ببین من یکطرفه برخورد نمیکنم و درکت میکنم نه شما بلکه همه دوستان رو .

خلاصه این مین بورد هم هست و مال دنیا هم ارزشش رو نداره و اگر ببینم کسی واقعا ازش استفاده درست میکنه باهاش اورکلاک میکنه و تست های مختلف روش میزنه با قیمت کاملا متضرررانه میدم بهش .

من گفتم آواژنگ این مین بورد رو انداخت گردن ما و ما هم مجبور به فروشش هستیم . دیگه چیز دیگه ای نمیتونم بگم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان،

ارمین جان کاملا زدی تو هدف دوست گلم

++++like

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...