رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید قطعات یک سیستم(فقط کیس)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و خسته نباشید به همه مسولان واعضا و کاربران سایت لیون کامپیوتر

من میخواستم یه کیس کامل رو بخرم(فقط کیس) و کارهایی که من میخوام با این سیستم انجام بدم کار با برنامه هایی مثل (3d max) و بازی هایی مثل(pes 2013) و کلا برنامه های گرافیکیه .و پولی که میخوام خرج کنم حدود 1.300.000 تومان (یک میلیون و سیصد هزار تومان) .اگه میشه راهنماییم کنید که چه قطعاتی(گرافیک - سی پی یو - مادر برد- رم) رو بخرم که هم باهم مچ باشن و بیشترین بازده رو داشته باشن و هم واسه کارهایه گرافیکی بالا مناسب باشه؟؟

لینک به دیدگاه

سلام عزیز, خوش اومدی به سایت lion . من زیاد از قطعات نمی دونم ولی اگه قطعات رو دسته دوم بگیری خیلی خیلی به نفعه ته . من همه قطعاتم رو تو این سایت تهیه کردم . از اقا hamed کمک بگیر به من خیلی کمک کرد .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز . عضویتتون رو تو فروم لیون کامپیوتر تبریک میگم . امیدوارم در اینجا بتونید هم به اطلاعاتتون اضافه کنید و هم به دیگران در بالا رفتن سطح اطلاعاتشون کمک کنید .

با 1300 نمیشه خیلی سیستم پرقدرتی گرفت . نباید انتظار داشته باشید که خیلی عالی باشه . کار انجام میده . ولی سرعت خیلی بالایی نداره . برای انجام بازیها هم خوبه نیست .

پردازنده : Intel® Core™ i3-2120 قیمت حدودی 330

مادربورد : ASRock B75M-GL1155 قیمت حدودی 210

رم : Patriot 2x4GB 1333Mhz DDR3 قیمت حدودی 110

هارد : Seagate Barracuda 1TB SATA3 قیمت حدودی 215

گرافیک : PowerColor HD7750 1GB GDDR5 قیمت حدودی 310

درایو نوری : LiteOn DVD-RW 24X قیمت حدودی 60

پاور : POWER GREEN GP480A-EU قیمت حدودی 150

کیس : GREEN MAGNUM 2 قیمت حدودی 115

جمع : 1500

اگر بخوای به 1300 برسونی میشه بعضی چیزها رو کم کرد . ولی خیلی سیستم رو ضعیف میکنه .

رم رو میشه 4 گیگ گذاشت . 55 تومان کم میشه

هارد رو میشه 500 گیگ گذاشت . 50 تومان کم میشه .

گرافیک رو میشه ضعیفتر گرفت . مثلا Club 3D Radeon HD 6670 1GB DDR3 که حدود 70 تومان کم میشه .

با کم کردن گرافیک پاور رو هم میتونی کمی ضعیفتر برداری . مثلا Power Green GP430A-EU که حدود 30 تومان کم میشه .

اینطوری قیمت کل میشه حدود همون 1300 . ولی سیستم خوبی نمیشه برای کار و بازی .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...