رفتن به مطلب

Far Cay 3 یک دیوانگی و خشونت بی پایان

EVOLUTION
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

۹آذر۱۳۹۱

far-cry-3.jpg

همه ما با بازی معروف Far Cryآشنایی داریم. بازی که اولین نسخه اون در سال ۲۰۰۴منتشر شد و طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا پیدا کرد ، نسخه دوم این بازی در سال ۲۰۰۸عرضه شد و باز هم مورد استقبال منتقدین قرارگرفت. تا این که سازندگان این بازی به فکر ساختن سومین قسمت این بازی افتادن.

Far Cry 3دارای داستانی پر از فراز و نشیب و مختلف دارد و نمیتوان به ان به دید یک بازی صرفا اکشن نگاه کرد چون درون بازی جستو و جو کردن چیزی خاص مثلا در غارها , تالاب ها , اماکن و… وجود دارد که شاید در ان صحنه ها کسی به جز شما در انجا نباشد و فقط شما باید برای گره گشایی از کار خود چیزی را پیدا کرده یا به دیگران داده تا به شما در عوض ان کمک کنند یا خود با کمک انها راهی برای پیدا کردن دوستان و فرار از اماکن خطرناک درون بازی را بجویید.

Far-Cry-33.jpg

داستان بازی ار ان قرار است که جیسون و تعدادی از دوستان خود به جزیره ای برای خوش گذرانی و گذراندن تعطیلات به سر میبرند و این صحنات را یکی از دوستان جیسون هر لحطه با دوربین فیلمبرداری خود ضبط میکند. انها مشغول گذرندن تعطبلات خود هستند و به مکانهای مختلف جزیره سر میزنند این به گونه ای است که ما همه این اتفاقات را از قاب درون دوربین دوست جیسون مشاهده میکنیم که یکباره دوربین خاموش میشود و بعد از دقایقی شاهد تماشای فیلم دوربین درون یک تلویزیون هستیم که در کنار ان جیسون با دستانی بسته بر روی زمین افتاده است که یکباره دری باز میشود و فرد به نام Vasکه بسیار دیوانه و وحشی است تفنگ خود را بر روی سر خود گذاشته و از دوست جیسون تقاضای فشار دادن ماشه و کشتن او را دارد که دوست جیسون از این کار خودداری میکند و Vasاو را بدون درنگی جلوی چشمان جیسون میکشد جیسون که این صحنه را میبیند به گونه ای دیوانه وار به سوی افراد Vasحمله میکند و با زیرکی و کمی شانس از دستان افراد Vasفرار میکند او سعی میکند که خود را به کشتی ای که انها را به انجا اورده بود برسد تا درخواست کمک کند تا بتواند از این جزیره مرموز فرا کند ولی هنگامی که به ساحل میرسد کشتی حرکت کرده و دیگر راهی برای برگشت نیست.

Far-Cry-34.jpg

بازی از اینجا شروع میشود و جیشون برای رهایی از از این جزیره و گرفتن انتقام دوستان خود شروع به کشتن Vasوافراد او میکند که این کار به صورتی یکنواخت و با اسلحه های گرم درون بازی صورت نمیگیرد بلکه همراه سلاح های متعدد درون بازی همچنین شما میتوانید از سلاح های سرد مانند چاقو , تیرکمان و … دورن بازی استفاده کنید که با این سلاح میتوانید به ارامی با بریدن گلوی دشمنان با چاقو و یا با پرتاب کردن چاقو و یا تیر اندازی توسط تیرکمان به سوی انها انان را از بین ببرید.

در این بازی دیوانگی افراد درون بازی موج میزند به گونه ای که شما هم فکر میکنید دیوانه شده اید و جنون کشتن در شما به وجود امده است به گونه ای این دیوانگی همه گیر است که Dan Rayتهیه کننده بازی می گوید: Far Cry 3بسیار خشن همراه با احساسات وحشیانه است و درون بازی کلمه دیوانگی بسیار تکرار میشود که برای درک کامل این دیوانگی ما Vasرا خلق کردیم تا به این کلمه واقعا پی ببرید. Vasتنها یکی از ادمهای بد داستان است که بسیار روانی است . از افراد دیگر میتوان به دکتری که جیسون برای درمان خود نزد او میرود نام برد که برای درمان جیسون درخواست قارچی که درون یک غار است را از جیسون میکند که هنگامی جیسون به دورن غار رفته و به سختی ان را پیدا کرده و نزد دکترمیبرد دکتر با تزریق امپولی او را از حالت معمولی خارج کرده و او را نیز مثل دیگر افراد درون بازی روانی میکند.

Far-Cry-35.jpg

Michael Mandoایفاگر شخصیت Vasدرون بازی است که میگوید در هنگام انتخاب این نقش هیچ شانسی برای انتخاب شدن نمیدیدم ولی یک هفته بعد با من تماس گرفتند و گفتند بازی تو بسیار به نقش Vasدرون بازی ما شباهت دارد و ما در بازی تو دیوانگی که مورد نظر داشتیم پیدا کردیم. دورن بازی علاوه بر جنگ با افراد بد داستان شما باید با طبیعت نیز بجنگید به گونه ای که شما در جنگل نباید از حیوانات وحشی درون جنگل مانند ببر, پلنگ و… قافل شوید تا شما را در یک آن از بین ببرند. درمراحلی از بازی نیز شما به دورن رودخانه ها , تالاب ها و دریاها میروید که در این مکانها نیز موجوداتی مانند کوسه ها انتظار شما را میکشند تا شما را از بین ببرند پس درون بازی حواس خود را شش دانگ به اطراف خود بدوزید چون ممکن است در یک آن مورد هجوم حیوانات و یا افراد بد درون بازی قرار بگیرید.

این بازی زیبا در تاریخ ۳۰ نوامبر ۲۰۱۲ برای کنسول های PS3, Xbox 360و Pcمنتشر میشود

منبع : netwizard.ir

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

عشق من نسبت به این بازی ........... رو میشه در عکس پایین مشاهده کرد!

vb6qr568w31c9ma5mrm_thumb.jpg

تا اینجا 5 پارت 1.5 گیگش رو در محدوده دانلود روزانه دانلود کردم! به این میگن خودکشی اینترنتی :)))

لینک به دیدگاه

lol خودکش رو خوب اومدی :))

ولی ارزششو دره

سرعت نتت یکم بالا نیست ؟ :D

یه چیزی حدود 4 مگابیت !!

ویرایش شده توسط ivedik_v
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره خودمم همین حس رو دارم

نسخه شماره 2 بازی رو حتی امسال هم بازی میکردم :دی

این یکهفته هم سرعت اینترنتم نمیدونم چرا بالاتر از 80 نمیرفت اما از دیروز اینا درست شده و روی 470 قفل شده دیگه طاقت نیاوردم گذاشتم رو دانلود

4 که نه اما سایت speedtest عدد 3.6 مگابیت رو نشون میده

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوبه والا سرعتشون 470هست :wub:

من دارم با 30 دان میکنم یکهفته طول میکشه :unsure:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ما با 195 گرفتیم ( 2 روز 10 ساعته طول کشید ) و بازی رو 20 ساعته تموم کردیم . نصف وقت داشتیم دونبال حیونا می گشتیم که شکارشون کنیم مخصوصا "بز"

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برادر فرجام خیلی خوشحال نباش اگه تونستی رو 580 در DX 11 بالای 30 فریم بگیری هنر کردی لاکردار از crysis 2 بابای سیستم رو بیشتر درمیاره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

full over miram tu bazi :D ya ba ye 580 dg sli :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

full over miram tu bazi :D ya ba ye 580 dg sli :D

اونوقت باید با گرافیک هات خدا حافظی کنی چون 100 درصد زیر لود میبره . کدینگش هم ضعفه 2 تا رو نمی تونه تو dx11 مثل ادم ساپرت کنه مثله NFS mostwanted II

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فوقش توئیک میزنم =)))

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام بد نگذره با این سرعت اینترنت ؟؟ :D راستی توکه داری حجم دانلودتو به فنا میدی حد اقل نسخه بلک باکس دانلود میکردی که 4.7 گیگ بیشتر نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باید کامل باشه :دی

جالبه 2 تا پارتش ایراد داره =))))

لینک به دیدگاه

نسخه اولش برام خیلی جالب، اولین بازی هایی که گرافیکش تسخیرم کرد! محیط بزرگ، افکت ها، وسیله های نقلیه و ...

البته تصویر زیادی ازش تو ذهنم نمونده!

اما 2 زیاد برا من جالب نبود، نمی تونستم باش ارتباط برقرار کنم! شاید طرز بازی کردن من مشکل داشته ولی درگیر بازی نمیشدم

3 هم که فعلا خط های تلفن اجازه نمیده بدانلودیم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باید کامل باشه :دی

جالبه 2 تا پارتش ایراد داره =))))

آقا فرجام کدوم پارت هاش مورد داره من هم دقیقاً دارم نسخه ایی رو که شما دانلود میکنید از میهن دانلود ، دانلود میکنم

مشکل درست میشه یا باید بیخیال بشم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پارت دوم و سوم ایراد داره ریکاوری هم نشد :( :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این سری بمفدار از نظر من همون 2 هست مدل بازیش با این تفاوت که سیستم سلاح و شکار و جمع اوری چیز میز توش اضافه شده که بنظزم باحال تر از سری 2 هست داستانشم بنظرم بهتر هست 1 اصلا ترسناک بود یجورایی با این دوتا سری خیلی فرقها داشت...

کال اف ریحتم به سیتمم نساخت گرافیکش بدلم ننشست ولش کردم الان دارم همین رو بازی می کنم...! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که بلک باکسش رو دانلود کردم و دارم بازی میکنم. راستی برای مشکل سنگین بودنش هم یه راه حل ساده هستش :lol: عامل اصلی که باعث میشه این بازی فریم کمی بده تنظیم MSAA داخل منوی خودش هست که اگر میخواید فریمی که میگیرید 2 برابر بشه بهتره این گزینه رو داخل منو OFF بکنید و به جاش از FXAA داخل Nvidia Control Panel استفاده بکنید. اونطوری که من تست کردم تفاوت خیلی ناچیزی در کیفیت تصویر داره ولی پرفورمنس رو بیشتر از 2 برابر بالا میبره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته حتما آخرین ورژن درایور انویدیا رو هم نصب کنید چون تاثیر زیادی تو پرفورمنس این بازی داره :

http://www.techpowerup.com/downloads/2187/NVIDIA_ForceWare_310.70_Vista__W7_64-bit.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مجدد

دوستان کسیUndying Bear بدست اورده؟؟؟ چجوری هست؟؟؟ :confused:

---------------

ممنون از دوستان فهمیدم یه کوست فرعی روباید رد کرد واسش که باید بری یه خرسی که تا حالا نتونستن بکشن رو بکشیم. :D

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

من همون روز اول که skidrow دادش بیرون دانلودش کردم ولی با این تعریفایی که بچه ها ازش کردند میترسم برم طرفش

از دوستانی که مزش کردند بگند با SLI چطور راه میاد ؟؟؟

یعنی با 2 تا 570 SLI هم نمیشه مثل بچه آدم بازیش کرد؟؟؟

یعنی CPU مرد هم داشته باشیم تاثیری نداره

به نظرتون برم طرفش یا نه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من همون روز اول که skidrow دادش بیرون دانلودش کردم ولی با این تعریفایی که بچه ها ازش کردند میترسم برم طرفش

از دوستانی که مزش کردند بگند با SLI چطور راه میاد ؟؟؟

یعنی با 2 تا 570 SLI هم نمیشه مثل بچه آدم بازیش کرد؟؟؟

یعنی CPU مرد هم داشته باشیم تاثیری نداره

به نظرتون برم طرفش یا نه ؟

بستگی داره رو کدوم ایکن کلیک کنی

اگه رو farcry3_d3d11 کلیک کنی به زور بتونی 60 بگیری ولی اگه رو farcry3.exe کلیک کنی امکان این که بالای 60 بگیری زیاده . این دو تا هم با هم از لحاظ گرافیکی هیچ فرقی ندارند . منم هنوز نفهمیدم چرا رو farcry3_d3d11 انقدر بد فریم میده

لینک به دیدگاه

سنگین یود ولی خدایی از کرایسیس2 سنگین تر نبود

من با یه 6950 زیر 35 فریم نمیگیرم

تنظیمات ها اولترا ولی انتی الیایز نمیدم چون تو مانیتور 22 اصلا تاثیر نداره

با یه 580 حداقل 50 فریم میگیرید

ولی خدایی گرافش من و یاد کرایسیس اولی میندازه :دی

محیط خیلی شبیه کرایسیس طراحی شده مخصوصا جنگل و اب

ولی این کجا کرایسیس تو سال 2007 کجا :دی

ویرایش شده توسط const@ntin
لینک به دیدگاه

آخه دانلود از سایتهای ایرانی به همراه مواردی حذفی (سانسور شده) از بازی هست

هر چند این بازیها چیزی نداره ولی اینطورین بازیها

من که دان نمیکنم از سایتهای ایرانی

ضمنا اگه از سایتهای ایرانی میگیرید از پی سی دانلود بگیرید سرورهاش سریع و بازی هم سالمن

کم پیش میاد لینکاش ایراد داشته باشه

لینک به دیدگاه

آخه دانلود از سایتهای ایرانی به همراه مواردی حذفی (سانسور شده) از بازی هست

هر چند این بازیها چیزی نداره ولی اینطورین بازیها

من که دان نمیکنم از سایتهای ایرانی

مثلا هیتمن رو از سایتهای ایرانی بگیرید یا مکس 3 رو حتما حذفی دارن

خودتون هم میدونید چرا

ضمن اینکه هر کدوم 15 16 گیگن

16 گیگ رو از اینترنت اونم نسخه دستکاری شده رو دان کنه خوب آدم میره میخره بازی رو

من بازیها رو کامل (بدون هیچ حذفی) میخرم

ضمنا اگه از سایتهای ایرانی میگیرید از پی سی دانلود بگیرید سرورهاش سریع و بازی هم سالمن

کم پیش میاد لینکاش ایراد داشته باشه

ویرایش شده توسط بابا شاه
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...