رفتن به مطلب

مسابقه آموزش اورکلاک ***جائزه***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

همانطور که قول داده بودیم و مشورتی که با سایر کاربران سایت داشتیم تصمیم به بر گذاری مسابقه ای در زمینه اموزش اورکلاک توسط خود شما عزیزان گرفتیم .

بر این اساس انجمنی به نام "انجمن آموزش اورکلاک" در زیر مجموعه اورکلاک قطعات ایجاد کردیم تا این مسئله بیشتر و مشخصتر نمایان بشه .

تشریح ساده مسابقه :

هر کاربر می تواند هر کدام از قطعات سیستم خود را اورکلاک کرده , و نحوه اورکلاک آن قطعه و یا قطعات را با هر نوع هنری در اینجا به اموزش بگذازد

شرایط مسابقه :

1 - هر کاربر با هر نوع سیستم و قطعه ای مجاز به شرکت در این مسابقه می باشد .

2 - هر کاربر برای شرکت در مسابقه مجاز بوده نهایتا تا تاریخ 17/9/1391 تاپیک خود را ایجاد نماید ( بعد از این تاریخ کابر مجاز به شرکت در مسابقه نمی باشد) پس پیشنهاد می کنیم از همین الان تاپیک خود را ایجاد نمایید . دوستان تاپیک رو ایجاد بکنید و برای تکمیل کردنش حدودا 2 هفته فرصت دارید

3 - عنوان تاپیک باید کاملا مشخص شود که اموزش چه کالایی می باشد به طور مثال

" آموزش اورکلاک CPU E5700 و VGA 220GT 1GB DDR3 توسط سعید حسینی (یا نام کاربری ) "

این نمونه ای از عنوان یک تاپیک بود

4- هر کاربر فقط مجاز به ایجاد یک تاپیک می باشد

5 - تاریخ پایان مسابقه 30/9/1391 می باشد

6 - تاپیک مورد نظر فقط در انجمن اموزش اورکلاک مورد قبول می باشد

نحوه امتیاز دهی :

کل امتیازها 100 نمره می باشد

10 نمره به بیشتر مثبتی که اولین پست تاپیک دریافت نماید

10 نمره به بیشترین و یا بهترین پرسش و پاسخی که توسط کاربران در آن تاپیک انجام می شود

10 نمره بابت نحوه نوع نگارش بیان ساده در مورد اموزش اورکلاک آن قظعه ( هر چقدر نحوه اموزش ساده باشد امتیاز بیشتری دریافت خواهد نمود )

20 نمره از نحوه عکس و یا فیلم برداری ( در ضمن امتیاز فیلمها کمتر خواهد بود به دلیل سنگین شدن کار ) کاربرانیکه که عکسهای واضحتری می گیرند و یا توسط عکس گام به گام اموزش میدهند امتیاز بیشتری خواهند گرفت

10 نمره برای بیشترین تاثیر گذاری : کاربر قبل از اورکلاک قطعه و یا قطعات اول باید توسط نرم افزارهای بنچ مارک و تست ( نرم افزار ها به انتخاب خود کاربرمی باشد ) قدرت سیستم را در حالت دیفالت مشخص نماید و بعد از اورکلاک نیز باید دوباره تست را انجام بدهد . هر چقدر تاثیر اورکلاک در قطعه بیشتر باشد امتیاز بیشتری به کاربر تعلق خواهد گرفت

20 نمره در نظر سنجی توسط کاربران داده خواهد شد

20 نمره توسط داوران مسابقه داده خواهد شد ( داوران مسابقه متشکل از اعضای تیم اورکلاک و مدیران و همکاران سایت می باشد )

هدف از اجرای این مسابقه :

هدف اصلی بالا بردن سطح علمی کاربران در زمینه اورکلاک و نمایش مفید بودن اورکلاک در تمامی قطعات کامپیوتر برای کاربران و نشان دادن درک صحیحی از اورکلاک می باشد . در ضمن با اجرای این مسابقه خیلی از کاربران که نگاهی وهم الود و یا از روی ترس به اورکلاک قطعات داشتند حل خواهد شد . و در اخر خیلی از کاربران متوجه خواهند شد بجای هزینه های گزاف برای قطعات با هزینه کمتر می توانند سیستم خوب و پرقدرتی برای خودشان داشته باشند .

جائزه مسابقه :

نفر اول 100000 تومان

نفر دوم 50000 تومان

نفر سوم 30000 تومان

تاپیکهایی هم که برنده نشدن بینشون قرعه ای کشی خواهد شد و به قید قرعه به یک تاپیک 30000 تومان جائزه تعلق خواهد گرفت

برای اجرای بهتر مسابقه به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم حتما مطالب بالا را با دقت کاملا مطالعه نمایید

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان @};- @};- @};-

شرکت کنندگان در مسابقه

post-59-0-60893800-1355037430.gif

۞ MR_MOHAMMAD ۞

post-59-0-88699800-1355037393_thumb.jpg

metall_hero

post-59-0-57771000-1355037372.gif

MJ Motamedi

post-59-0-34310100-1355037353.gif

central_core

post-59-0-60964600-1355037338.jpg

Armin2012

post-59-0-63475100-1355037436.png

red30b

post-59-0-24778900-1355037466.jpg

OC_King

post-59-0-13088900-1355037441.png

MZG

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

در ضمن دوستان عزیزم فکر نکنید حتما باید استاد اورکلاک باشید تا بتونید اموزش بدید . تاپیک شما بسیار مفید خواهد بود در هر سطحی اگر اورکلاک بلد هستید حتما به دیگران انتقال بدید

لینک به دیدگاه

در ضمن یک بنر برای این مسابقه نیاز داریم .

به نبر بنرده هدیه ناقابلی ارسال خواهد شد .

مشخصات بنر باید :

GIF باشه

حجمش بیشتر از 60Kb نشه

سایز هم باید 468px × 60px باشه

منتظر هنرهای زیبای شما هستیم

لینک به دیدگاه

با تشکر از جناب حسینی عزیز هم به خاطر برگزاری مسابقه و هم به خاطر شور و نشاطی که بعد از مدت ها به فروم آوردن :wub:

حرکت خیلی خوب و سازنده ای هست منتها جای یکی از امتیازات خالی هست ؛ اونم اینکه هرچی کاربری سریع تر تاپیک آموزش رو ایجاد کنه امتیازی دریافت کنه ( این امتیاز توسط مدیران بهتره مشخص بشه ) .

در کل شاید نتونم تا 17 شرکت کنم ولی برای کسانی که شرکت میکنن آرزوی موفقیت دارم .

یا حق

لینک به دیدگاه

با سلام

یه سوال داشتم بهتر نیست فایل ها روی سروز لیون آپ بشه ؟

من هر کاری کردم نتونستم عکس ها رو توی فروم آپ کنم !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر برای ایجاد این مسابقه جالب .

چند سوال :

1- آموزش بصورت عکس باید باشد یا فیلم ؟

2- یک کاربر میتونه در3 تاپیک مختلف آموزرش 3 قطعه جدا جدا بذاره ؟ شانس این که احتمال برنده شدنش در قرعه کسی بیشتر بشه

3- امتیاز بالای فرکانس مد نظرتون هست یا متد آموزشی ؟

لینک به دیدگاه

چند سوال :

20 نمره

از نحوه عکس و یا فیلم برداری ( در ضمن امتیاز فیلمها کمتر خواهد بود به دلیل سنگین شدن کار ) کاربرانیکه که عکسهای واضحتری می گیرند و یا توسط عکس گام به گام اموزش میدهند امتیاز بیشتری خواهند گرفت

2- یک کاربر میتونه در3 تاپیک مختلف آموزرش 3 قطعه جدا جدا بذاره ؟ شانس این که احتمال برنده شدنش در قرعه کسی بیشتر بشه

4- هر کاربر فقط مجاز به ایجاد یک تاپیک می باشد

10 نمره

بابت نحوه نوع نگارش بیان ساده در مورد اموزش اورکلاک آن قظعه ( هر چقدر نحوه اموزش ساده باشد امتیاز بیشتری دریافت خواهد نمود )

10 نمره

برای بیشترین تاثیر گذاری : کاربر قبل از اورکلاک قطعه و یا قطعات اول باید توسط نرم افزارهای بنچ مارک و تست ( نرم افزار ها به انتخاب خود کاربرمی باشد ) قدرت سیستم را در حالت دیفالت مشخص نماید و بعد از اورکلاک نیز باید دوباره تست را انجام بدهد . هر چقدر تاثیر اورکلاک در قطعه بیشتر باشد امتیاز بیشتری به کاربر تعلق خواهد گرفت

لینک به دیدگاه

با تشکر از جناب حسینی عزیز هم به خاطر برگزاری مسابقه و هم به خاطر شور و نشاطی که بعد از مدت ها به فروم آوردن :wub:

حرکت خیلی خوب و سازنده ای هست منتها جای یکی از امتیازات خالی هست ؛ اونم اینکه هرچی کاربری سریع تر تاپیک آموزش رو ایجاد کنه امتیازی دریافت کنه ( این امتیاز توسط مدیران بهتره مشخص بشه ) .

در کل شاید نتونم تا 17 شرکت کنم ولی برای کسانی که شرکت میکنن آرزوی موفقیت دارم .

یا حق

توی اون 20 امتیازی که دست مدیران هستش منظور میشه عزیز

با سلام

یه سوال داشتم بهتر نیست فایل ها روی سروز لیون آپ بشه ؟

من هر کاری کردم نتونستم عکس ها رو توی فروم آپ کنم !!!/

درود

فعلا پیشنهاد میکنم عکسهاتاون رو در لینک زیر اپلود کنید لطفا فقط عکسهای این مسابیقه رو داخلش اپلود کنید چون در غیر اینصورت پاک خواهد شد

http://lioncomputer.ir/uppic/index.php

چند سوال :

درود

خواهش میکنم عزیز

1 - فرقی نداره ولی عکس با کیفیت باشه امتیاز بیشتری خواهد داشت

2 - هر کاربر فقط میتونه8 یک تاپیک ایجاد کنه و در اون تایپک چند تا کالا رو اموزش بده

3 - بیشتر متد اموزشی ولی فرکانس بالا هم بگیرید بد نیستش

لینک به دیدگاه

دوستان منتظر شما و ایجاد تاپیک شما هستیم . هر کسی زودتر تاپیکش رو ایجاد بکنه از طرف مدیران امتیاز بیشتری خواهد گرفت

لینک به دیدگاه

دوستان منتظر شما و ایجاد تاپیک شما هستیم . هر کسی زودتر تاپیکش رو ایجاد بکنه از طرف مدیران امتیاز بیشتری خواهد گرفت

آقای حسینی فعلا که نفر اول خودمم :دی

لینک به دیدگاه

یکی از دوسیتان این سوال رو پرسیدن که شاید برای خیلیها سوال باشه :

آیا حتماً باید CPU و کارت گرافیک با هم باشند یا می شود آموزش اورکلاک CPU تنها هم باشد؟

جوابش اینه که یک کالا رو هم میتونید اورکلاک کنید و اموزش بدید و حتما نیاز نیستش چند تا کالا رو این کار و بکنید

لینک به دیدگاه

فقط تا جمعه برای ایجاد تاپیکتون فرصت مونده پس وقت رو از دست ندید دوستان

لینک به دیدگاه

فقط تا جمعه برای ایجاد تاپیکتون فرصت مونده پس وقت رو از دست ندید دوستان

ما که نمیتونیم شرکت کنیم تا قطعات ما ست میشه مسابقه تمام میشه اقای حسینی عزیز :(

ویرایش شده توسط hazhar-gomashin
لینک به دیدگاه

انجمن خاصی (بخش مسابقه) زده بشه پست یا هر جا شد؟

دوست گلم در لینک زیر میتونید شرکت کنید و تاپیکتو.ن رو ایجاد کنید عزیز

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showforum=165

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده یادم رفت در عنوان تاپیک کارت گرافیک رو بنویسم. امکان تعویض عنوان تاپیک وجود ندارد؟

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده یادم رفت در عنوان تاپیک کارت گرافیک رو بنویسم. امکان تعویض عنوان تاپیک وجود ندارد؟

درود دوست گلم

اول اینکه ممنونم از شرکتتون در مسابقه براتون ارزوی موفقیت میکنم

بله میشه تغییر داد عزیز شما کل عنوان رو پیغام کنید برام براتون تغییر میدم

لینک به دیدگاه

دوستان گلم ممنون میشم که حتما یه آواتار واسه خودتون انتخاب کنید تا در صفحه اول همین تاپیک اواتارتون رو با نام کاربریتون بگذاریم به عنوان شرکت کننده در مسابقه

لینک به دیدگاه

رنگ و عنوان نام کاربریتون تغییر کرد دوستان گلم تا متمایز باشید

لینک به دیدگاه

درود

کاربر central_core یک بنر بسیار زیبا طراحی کردن که ازشون تشکر میکنیم و از بنرشون در سایت استفاده کردیم و یک هدیه ناقابل هم براشون ارسال میشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

مهلت شرکت در مسابقه تا اخر فردا روز جمعه هستش . از دست ندید دوستان گلم

لینک به دیدگاه

درود آقاى حسينى،

ميشه تاپيك رو ايجاد كرد و مثلا تا يكشنبه تكميلش كرد؟

لینک به دیدگاه

درود آقاى حسينى،

ميشه تاپيك رو ايجاد كرد و مثلا تا يكشنبه تكميلش كرد؟

درود

میشه عزیزم همین کار و بکنید از اول هم قرار همین بود

دوستان تاپیک رو ایجاد بکنید و برای تکمیل کردنش حدودد 2 هفته فرصت دارید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

مسابقه اصلی از امروز شروع میشه و کاربرانیکه زحمت کشیدن در مسابقه شرکت کردن به چالش کشیده میشن توسط دوستان اورکلاکر

اواتارها هم در پست اول گذاشته شده

براتون ارزوی موفقیت میکنم دوستان گلم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...