رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم های گیم نت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 10تا سیستم نیاز دارم برا گیمنت البته از اسم گیم معلومه که باید یک سیستم درست و حسابی جمع کرد ولی متاسفانه کمبود بودجه با این وضع بازار چنین اجازه ای نمیدهد اگه بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم. گیم های سنگین هم رو سیستم ها نصب نمیکنم بازی هایی که قراره نصب بشه COD 4.6.8 dotaواز این قبیل گیمها بودجه هم برا یه سیستم حدود یک میلیون اگه کارت گرافیک ها فن نداشته باشه هم خیلی عالی میشه چون گرد وغبار خیلی زود فن هارو از کار میندازه(تجربه کاری).

لینک به دیدگاه

1 میلیون برای کیس . لوازم داخل یا با مانیتور و جانبی ؟ اگر حالت اول باشه میشه یه کاریش کرد . ولی حالت دوم امکان نداره .

لینک به دیدگاه

البته پاوروکیس بسیار ساده هستندوارزون قطعاتی که نیاز به کمک دارم کارت و مادربورده که برا کارت حداکثر200وبرا مادربورد 150 که نمیدونم چی انتخاب کنم سی پی یو هم G630مد نظر دارم

لینک به دیدگاه

G630 الان حدود 170 تومانه . مادربورد رو هم میتونید ASRock B75M-GL1155 با قیمت حدود 210 تومان بگیرید . 4 گیگ رم به صورت 2 تا 2 گیگ هم با فرکانس 1333 در میاد حدود 60 تومان . پاتریوت رم خوبیه . کارت گرافیک رو هم میتونید PowerColor HD6670 2GB DDR3 بگیرید که حدود 210 تومانه . درایو نوری که نیاز ندارید برای سیستمها . کیس رو هم GREEN PARS با قیمت حدود 80 تومان میتونید بردارید . با پاور Green GP430A-SP با قیمت حدود 120 تومان . تا اینجا میشه 850 . 250 برای مانیتور میمونه که کمه . شما به 330 تومان برای مانیتور 19 نیاز دارید تقریبا . میشه 1180 . اگر بخواهید کم کنید میتونید کیس رو معمولی بگیرید که حدود 50 تومان بشه . پاور رو هم یا 330 وات گرین بردارید که حدود 100 تومانه و یا از برندهای معمولی که توصیه نمیکنم . چون سیستم شما در اکثر مواقع تو لود داره کار میکنه و پاور خوب براش لازمه . با کیس و پاوری که گفتم برای شما قطعات حدود 1130 در میان . شاید کلی خرید کنید ارزونتر هم بیافته . البته هزینه اسمبل هم هست که اگر خودتون بتونید انجام بدید نیازی نیست هزینه کنید .

لینک به دیدگاه

G630 الان حدود 170 تومانه . مادربورد رو هم میتونید ASRock B75M-GL1155 با قیمت حدود 210 تومان بگیرید . 4 گیگ رم به صورت 2 تا 2 گیگ هم با فرکانس 1333 در میاد حدود 60 تومان . پاتریوت رم خوبیه . کارت گرافیک رو هم میتونید PowerColor HD6670 2GB DDR3 بگیرید که حدود 210 تومانه . درایو نوری که نیاز ندارید برای سیستمها . کیس رو هم GREEN PARS با قیمت حدود 80 تومان میتونید بردارید . با پاور Green GP430A-SP با قیمت حدود 120 تومان . تا اینجا میشه 850 . 250 برای مانیتور میمونه که کمه . شما به 330 تومان برای مانیتور 19 نیاز دارید تقریبا . میشه 1180 . اگر بخواهید کم کنید میتونید کیس رو معمولی بگیرید که حدود 50 تومان بشه . پاور رو هم یا 330 وات گرین بردارید که حدود 100 تومانه و یا از برندهای معمولی که توصیه نمیکنم . چون سیستم شما در اکثر مواقع تو لود داره کار میکنه و پاور خوب براش لازمه . با کیس و پاوری که گفتم برای شما قطعات حدود 1130 در میان . شاید کلی خرید کنید ارزونتر هم بیافته . البته هزینه اسمبل هم هست که اگر خودتون بتونید انجام بدید نیازی نیست هزینه کنید .

حامد جان خیلی ممنون شرمندم کردی فقط یه سوال 6670قدرتش در چه حده من از کارتهایamd زیادخبر ندارم ازپاوروکیس معمولی استفاده کنم مشکلی پیش میاد؟چون قبلا داشتم پاورمعمولی بود الان هم کار میکنه (البه فروختمش به یه گیم نت دیگه)کارتش هم 9500GTبودبا سی پی یو E7300فکرکنم توانش از این بیشتر بود

لینک به دیدگاه

6670 کارت بدی نیست . در حد گیم متوسط خوبه . از 9500 که خیلی بهتره . قدرتش در حدود جیفورس 440 هست . پردازنده هم همینطور . 630 از 7300 بیشتر نباشه کمتر نیست .

سیستم شما رو باید طوری فرض کرد که حداقل 12 ساعت مداوم روشنه . برای اینکه تو این شرایط سیستم درست کار کنه و دیرتر مستهلک بشه هم باید کیس تهویه خوبی داشته باشه و هم پاور باید پایدار و با کیفیت باشه . هرچقدر این 2 قطعه رو ضعیفتر بگیری استهلاک سیستم بالاتر میره و زودتر خراب میشه .

لینک به دیدگاه

6670 کارت بدی نیست . در حد گیم متوسط خوبه . از 9500 که خیلی بهتره . قدرتش در حدود جیفورس 440 هست . پردازنده هم همینطور . 630 از 7300 بیشتر نباشه کمتر نیست .

سیستم شما رو باید طوری فرض کرد که حداقل 12 ساعت مداوم روشنه . برای اینکه تو این شرایط سیستم درست کار کنه و دیرتر مستهلک بشه هم باید کیس تهویه خوبی داشته باشه و هم پاور باید پایدار و با کیفیت باشه . هرچقدر این 2 قطعه رو ضعیفتر بگیری استهلاک سیستم بالاتر میره و زودتر خراب میشه .

ممنون ازراهنماییت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...