رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم (فقط کیس ) تا سقف 2 میلیون برای گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به بچه های عزیز لیون

دوستان از عنوان تاپیک مشخصه. فقط کیس تا سقف 2 میلیون برای بازی. فقط هم خرید قطعات آکبند مد نظره. خوشحال می شم نظرات دوستان رو بشنوم.

لینک به دیدگاه

Intel® Core™ i3-2120 قیمت حدودی 320

Asus P8B75-V قیمت حدودی 280

Patriot 2x4GB 1333Mhz DDR3 قیمت حدودی 110

Seagate Barracuda 1TB SATA3 قیمت حدوی 215

SAPPHIRE HD 7770 GHz Edition 1GB GDDR5 قیمت حدودی 430

PLEXTOR 24X SATA DVD-RW قیمت حدودی 90

POWER GREEN GP530A-EU قیمت حدودی 170

CASE GREEN X-3 GAMING قیمت حدوی 185

تا اینجا میشه 1800 . اگر بخوای میتونی اون 200 تومان رو هم خرج کنی . یا 80 تومان دیگه روش بذاری و پردازنده Ci5 3470 اینتل آیوی بریج رو با قیمت 600 تومان بگیری . یا کارت گرافیک رو Club 3D HD 7850 1GB DDR5 royalQueen بگیری که باید 30 تومان بیشتر بدی . میتونی با حدود 150 تومان هزینه بیشتر یک SSD 128GB بگیری و از سرعت بالای اون استفاده کنی. میتونی کیس بهتر بگیری . مقلا X5 یا X7 .

لینک به دیدگاه

ممنون حامد عزیز. فقط گرافیک قوی تر اصلا راه نداره ؟ با فرض اینکه کمی بیشتر از 2 میلیون بشه هزینه کرد چی ؟ برام مهمه بیشتره بازی های مدرن رو با آخرین تنظیمات maxed out اجرا کنه. البته می دونم سر همه بازی ها عملی نیست مخصوصا با سنگین شدن اخیر بازی ها اما دوست دارم بهترین گرافیک ممکن رو سیستم باشه حتی با هزینه ی بیشتر.

راستی اگر یه توضیحی هم راجع به مگاهرتز رم بدی ممنون می شم. همیشه برام سوال بوده که چطوری باید مگاهرتز رم انتخاب شه و چه نقشی داره در کنار سایر قطعات. هرچی بالاتر باشه لزوما بهتره ؟ الان به فرض Patriot 2x4GB 1333Mhz DDR3 اگر مگاهرتز بالاتری داشت عملکرد بهتری می داد ؟

ویرایش شده توسط Uchiha_Madara
لینک به دیدگاه

در مورد گرافیک گفتم که میتونی با 30 تومان بیشتر از 2 میلیون تومان هزینه کارت 7850 بگیری که کارت خیلی خوبیه . اگر بالاتر بخوای هم باید پاور رو بالاتر بگیری و هم بهتره که پردازنده رو بهتر برداری . چون پردازنده برای تو کمی محدودیت ممکنه ایجاد کنه . البته خیلی کم .

در مورد رم هم تو همین فروم خیلی صحبت شده . تو سری های جدید پردازنده های اینتل حجم رم از فرکانس اهمیت بیشتری داره . 8 گیگ رم با فرکانس 1333 از 4 گیگ رم با فرکانس 2133 حتی خیلی بهتر عمل میکنه . اما اگر هر دو مساوی باشن از نظر حجم تفاوت کارایی 2133 اصلا به چشم نمیاد . مگر تو نرم افزار های تست ، اورکلاک و یا نرم افزار های رندرینگ خیلی قوی . در حالیکه تفاوت قیمت زیادی دارن .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من میخواستم یه گیم نت بندازم خوب حالا میخام سیستم جمع کنم میخام 6 تا سیستم بگیرم - هر سیستم دیگه بیشتر از 800 هزار تومن نشه اگه میتونید درباره قطعات راهنمایی کنید ممنون اینم بگم سیستم ها فقط برای بازی ست

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من میخواستم یه گیم نت بندازم خوب حالا میخام سیستم جمع کنم میخام 6 تا سیستم بگیرم - هر سیستم دیگه بیشتر از 800 هزار تومن نشه اگه میتونید درباره قطعات راهنمایی کنید ممنون اینم بگم سیستم ها فقط برای بازی ست

اینجا میتونید پاسختون رو ببینید : http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=15621

لینک به دیدگاه

ممنون حامد عزیز از توضیحاتت. خیلی چیزها تو این فروم از پستات یاد گرفتم یکی از دلایل موندگار شدنم در این سایت شخص شما بود.

فقط یه سوال دیگه می مونه. بوردی که پیشنهاد دادی امتیازای خوبی گرفته بود و بیشتر مشتری ها ازش راضی بودن اما با بیشتر هزینه کردن ( یعنی حتی با 200 هزارتومن هزینه ی بیشتر ) می شه بوردی گرفت که کارایی این سیستم رو بیشتر ببره بالا و قابلیت SLI داشته باشه ؟ در واقع بیشتر رو به آینده باشه ؟ چون فقط سیستم برای گیم هست شاید در آینده به SLI نیاز بشه برای بازی های سنگین تر و مدرن تر.

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم عزیز . خوشحالم که تونستم مفید باشم .

میتونی ASUS P8Z77-V 1155 با حدود 500 تومان و یا ASRock Z77 Extreme4 1155 یا حدود 470 تومان بگیری . ولی برای اینکه از 2 کارت گرافیک استفاده کنی پاور رو هم باید قویتر برداری . برای کراس کردن 2 تا 7850 نیاز به حداقل پاور 650 وات داری . اگر 700 وات باشه بهتره . ضمنا برای استفاده از 2 کارت همزمان باید درایور رو برای هر بازی به روز کنی . چون باید درایور پشتیبانی کننده از هر بازی برای استفاده در حالت 2 کارته باشه . وگرنه بازی با یک کارت کار میکنه . پردازنده رو هم قویتر بگیری بهتره . حداقل Ci5 .

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم .

با اجازه از آقا حامد گل .

دوست عزیز اگر میتونی هزینه بیشتری پرداخت کنی من هم با آقا حامد هم عقیده ام که مین بوردت رو ASUS P8Z77-V بخری .

پردازندت رو حداقل INTEL COREI5 2500 بخری حالا اگر تونستی بری سراغ آیوی بریدج که چه بهتر .

پاورت رو هم برای کمی آینده نگری COOLER MASTER GX850 بخری .

و در نهایت اگر واقعا پول میتونی خرج کنی حداقل یک عدد کارت گرافیک 7850 حالا از بورد سافایر یا بورد های دیگه مثل گیگابایت بخری .

بازم من خواستم نظرم رو بگم در صورتی که بخواهید پول بیشتری بدهید و سیستم قوی تری جمع کنید .

با تشکر از آقا حامد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...