رفتن به مطلب

Athlon 64 X2 6000+

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

یکی از دوستان یه سیستم گیم ارزون خواسته بود که تصمیم داشتم یه E5200 با یه مادربورد ارزون قیمت مثل اون ازراکی که دوست عزیزمون آقای رضا مقدم معرفی کرده بود بخریم ولی بعد از اینکه نتونستیم M.Board و CPU رو به قیمت دلخواه پیدا کنیم رفتیم سراغ برند AMD و یه 6000X2 و یه M3A به قیمت های مناسب خریدم(160 برای جفتش دادم) از سایر قطعات بگذریم و بریم سراغ نکته اصلی که تازه متوجه اون شدم.اینکه این ورژن جدید 6000 که 65 نانومتری هست دارای 1مگابایت کش سطح 2 هست.تو گوگل هم سرچ کردم دیدم که این مدل 65 خیلی فرق داره و در فرکانس 3100MHz کار میکنه.حالا بردم میگه 90 نانومتری که 2 مگ کش هست دارم 15 هزار گرون تره.به نظر اساتید و دوستان لیونی چیکار کنم ؟

آیا تفاوت کارایی این دو تا خیلی هست یا همین خوبه و دیگه بیخیال شم ؟

روی جعبه هم اینارو نوشته؟

Athlon 64 X2

ADV60000DOBOX

Socket AM2

Dual-Core

Athlon 64 X2 6000+

3.1GHz

HT 2000MHz

L2 Cache 1MB

65 nm

89W

ببین بعد از یه مدت که فقط اینتل میبستیم حالا یه AMD بستیم چه مشکلی درست شد ؟

راستش گول قیمتش خوردم که تقریبا با E5200 برابر بود ولی متوجه نشدم که فرق داره و بخاطر این ارزون تره.

لینک به دیدگاه

درود

دوست من حالا دیگه خریدید و زیاد سخت نگیرید . همیشه قبل از خرید باید به این مسائل توجه کرد .

مبارکتون باشه :)

لینک به دیدگاه

درود

یکی از دوستان یه سیستم گیم ارزون خواسته بود که تصمیم داشتم یه e5200 با یه مادربورد ارزون قیمت مثل اون ازراکی که دوست عزیزمون آقای رضا مقدم معرفی کرده بود بخریم ولی بعد از اینکه نتونستیم m.board و cpu رو به قیمت دلخواه پیدا کنیم رفتیم سراغ برند amd و یه 6000x2 و یه m3a به قیمت های مناسب خریدم(160 برای جفتش دادم) از سایر قطعات بگذریم و بریم سراغ نکته اصلی که تازه متوجه اون شدم.اینکه این ورژن جدید 6000 که 65 نانومتری هست دارای 1مگابایت کش سطح 2 هست.تو گوگل هم سرچ کردم دیدم که این مدل 65 خیلی فرق داره و در فرکانس 3100mhz کار میکنه.حالا بردم میگه 90 نانومتری که 2 مگ کش هست دارم 15 هزار گرون تره.به نظر اساتید و دوستان لیونی چیکار کنم ؟

آیا تفاوت کارایی این دو تا خیلی هست یا همین خوبه و دیگه بیخیال شم ؟

روی جعبه هم اینارو نوشته؟

athlon 64 x2

adv60000dobox

socket am2

dual-core

athlon 64 x2 6000+

3.1ghz

ht 2000mhz

l2 cache 1mb

65 nm

89w

ببین بعد از یه مدت که فقط اینتل میبستیم حالا یه amd بستیم چه مشکلی درست شد ؟

راستش گول قیمتش خوردم که تقریبا با e5200 برابر بود ولی متوجه نشدم که فرق داره و بخاطر این ارزون تره.

درود

دوست عزیز به نظر بنده میرزه که 15 تومن اضافه رو بپردازید و در عوض یک مگابایت کش بیشتر در سطح دوم داشته باشید و البته صد مگاهرتز سرعت اون سری 90 نانو متری پایین تر هست و 3000 هست ولی باز ارزشش رو داره.

لینک به دیدگاه

درود

یه بار هم سر 5200 x2 همین برنامه رو داشتم.اصلا دیگه سراغ AMD نمی رم تا سری جدید و 45 نانومتریش بیاد و بورس شه.

در کل ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام وندال عزیز :

آقا به نظر من هم ارزشش رو داره 15 تومان بیشتر بدی و 2 مگ کش بگیری ! من هم چند وقتای پیش amd می بستم ولی تازه گیا می فهمم فعلآ! intel بهتره ! یادتون باشه گفتم فعلآ!

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...