رفتن به مطلب

فروش Energy Sistem Sport 1502 - 2GB

Recommended Posts

سلام دوستان

چند وقت پیش تو فروم سخت افزار یک نظر سنجی درباره mp3 برگزار شد و من هم یکی از mp3 هایی که به عنوان جایزه گذاشته شده بود رو برنده شدم (اینم لینکش)؛ ولی چون من نیازی به این دستگاه ندارم و استفاده ای ازش نخواهم کرد تصمیم به فروشش گرفتم. این شد که از مدیران گرامی فروم خواهش کردم که جایزمو فعلا نزد خودشون نگه دارند تا بعدا مستقیما برای خریدار ارسال بشه.

مدل این دستگاه طبق استعلامی که من از مدیران عزیز فروم سخت افزار داشتم Energy Sistem Sport 1502 - 2GB است.

بنابر گفته مدیران محترم رنگش آبیه و 36 ماه گارانتی داره و این که این 36 ماه از کی شروع شده خود آقای پناهی (مدیر محترم فروم سخت افزار) هم نمیدونستند و گفتند کارت گارانتی داخل جعبه قرار داره و البته واضحه که آکبند است.

اینم یک لینک از مشخصات این دستگاه تو سایت دیجی کالا

قیمت پایه رو من 95 هزار تومان قرار میدم.

فروش به صورت مزایده است و ساعت 24 روز دوشنبه هفته آینده (20 آذر) پایان مزایده خواهد بود.

هزینه ارسال هم به عهده خریدار نیست!

چند نکته:

1. فروش ممکن است در هر مرحله و با هر قیمت پیشنهاد شده ای به دلیل مسائل شخصی لغو شود.

2. اسپم در این تایپک آزاد است!!! (به دلیل بالا نگه داشتن تایپک.)

3. لطفا از گذاشتن پست با این مضمون که این جنس در فلان جا با فلان قیمت فروخته میشود خودداری کنید.

4. خدای نکرده، خدای نکرده، زبانم لال (:دی) در صورتی که پیشنهادی زیر قیمت پایه دارید در این تایپک قرار نداده و برای من به صورت پیام خصوصی ارسال کنید.

5. در صورتی که پیشنهادی بالاتر از قیمت پایه برایم پیام خصوصی شود؛ برای این که سایر متقاضیان احتمالی از آن مطلع باشند آن را همین جا اعلام میکنم.

مزایده همزمان در فروم های سخت افزار، پرشین تولز و لیون کامپیوتر انجام میشود.

از مدیران محترم هر سه فروم به دلیل قرار ندادن عکس عذر خواهی میکنم

همینطور که عرض کردم دستگاه دست من نیست و از دفتر مجله سخت افزار مستقیما برای خریدار ارسال میشود

ویرایش شده توسط mohammadmobasheri
لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

آپ برای داداش گلمون آقا محمد

بخرید دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!

اه

به جون خودم نخرید من میدونم وشما  :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک ماه دیر براشون آپ دادید  :-j

خود استارتر هم یک 15 روزی هست اینجا ها آنلاین نشدن  :-h

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما عزیزان

دستگاه هنوز موجوده

بنده هم سر میزنم اما آفلاین

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام خدمت شما عزیزان

دستگاه هنوز موجوده

بنده هم سر میزنم اما آفلاین

ممنون

چه خوب شد اطلاع دادید وگرنه تاپیکتون بعد از مدتی قفل میشد توسط مدیران تا زمانی که خودتون مجدد بخواهید بازش کنید.

برای دیده شدن کالاتون تو سایت مجاز هستید روزی دو نوبت تاپیکتون رو بالا بیاورید تا انشاا... فروش موفقی داشته باشید.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

یک ماه دیر براشون آپ دادید  :-j

خود استارتر هم یک 15 روزی هست اینجا ها آنلاین نشدن  :-h

میدونم عزیز میدونم 

خود استارتر ازم خواست براش آپ بدم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...