رفتن به مطلب

Razer Game Booster

AmirMahmood
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

امروز می خوام بهتون نرم افزار فوق العاده کار امد Razer Game Booster رو بهتون معرفی کنم .

550571_10151433643397576_480073435_n.jpg

با ورود بازی های نسل جدید ویندوز در هنگام اجرای بازی های سنگین تقریبا میشه گفت 90 درصد از منابع سیستم رو استفاده می کنند ولی به دلیل اینکه برنامه های بک گرند خود ویندوز مقداری از منابع رو می گیرند این میزان استفاده از 90 درصد به 60 یا پایین تر می اید .

کار اصلی این برنامه هم همین است بستن برنامه های بک گرند در هنگام بازی کردن و باز کردن اتوماتیک ان ها بعد از اتمام بازی کردن .

شما حتی می توانید به انتخاب خودتون برنامه های فور گرند رو ببندید .

یکی دیگر از قابلیت های برنامه Defrag هست . این قسمت خیلی شبیه برنامه disk defragmenter ویندوز است ولی با این تفاوت که فقط اطلاعات مورد نیاز بازی رو مرتب سازی می کنه .

یکی دیگر از قابلیت های برنامه عکس و فیلم گرفتن در هنگام بازی کردن از بازی است .

نمایش فریم هم یکی دیگر از قابلیت هاست .

این برنامه در بازی FARCRY 3 فوق العاده عمل کرده به صورتی که میانگین فریم رو در اخرین حد گرافیک و anti anlians =8 از 55 فریم در 2 تا 680 به 75 الی 80 میرسونه . و بالاترین فریم 140 و پایین ترین 40

برنامه را با ثبت نام در خود سایت Razer می توانید دانلود کنید و نصب کنید

http://www.razerzone.com/gamebooster

ویرایش شده توسط MZG
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

نرم افزار خیلی خوبی بود راحت میشد نقشش رو توی افزایش کارایی سیستم در اجرای بازی حس کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طریقه کار کردنش رو هم بگین تا بدوینم

متشکرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

محمود جان درسته زیاد اهل بازی نیستم ولی کنجکاو شدم رو سیستم نصب کنم ببینم چه جوریاست

ممنون

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
طریقه کار کردنش رو هم بگین تا بدوینم

متشکرم

وقتی نرم افزار رو دانلود میکنید باید یک اکانت بسازید وقتی در قسمت ساخت اکانت میرید و اکانت رو میسازید نرم افزار میگه برو ایمیلتو چک کن تا اکانتت اکتیو بشه

این نرم افزار برنامه هایی رو مانند گجت ها رو میبنده و کارهای دیگه رو هم انجام میده من در بازی NFS MW2012 افت فریم شدیدی داشتم که البته مربوط به باگ کرک بود ولی جالبه که این نرم افزار بازی رو در حالتی که فول اسکرین نباشه اجرا میکنه که من حتی یک فریم هم افت ندارم ولی وقتی این بازی رو بدون این نرم افزار اجرا میکنم در حالت فول اسکرین میاد ولی با افت فریمی که اعصاب آدم رو خرد میکنه. در واقع این نرم افزار مشکلاتی که بازی داره رو برطرف میکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بادرود

فوق العادس !! @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی بازی رو در حالت ویندو اجرا میکنه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یعنی بازی رو در حالت ویندو اجرا میکنه ؟

یعنی چی در حالت ویندوز اجرا می کنه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یعنی چی در حالت ویندوز اجرا می کنه؟

این پایین گفته

وقتی نرم افزار رو دانلود میکنید باید یک اکانت بسازید وقتی در قسمت ساخت اکانت میرید و اکانت رو میسازید نرم افزار میگه برو ایمیلتو چک کن تا اکانتت اکتیو بشه

این نرم افزار برنامه هایی رو مانند گجت ها رو میبنده و کارهای دیگه رو هم انجام میده من در بازی NFS MW2012 افت فریم شدیدی داشتم که البته مربوط به باگ کرک بود ولی جالبه که این نرم افزار بازی رو در حالتی که فول اسکرین نباشه اجرا میکنه که من حتی یک فریم هم افت ندارم ولی وقتی این بازی رو بدون این نرم افزار اجرا میکنم در حالت فول اسکرین میاد ولی با افت فریمی که اعصاب آدم رو خرد میکنه. در واقع این نرم افزار مشکلاتی که بازی داره رو برطرف میکنه.

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایشون منظورشون بوده که انقدر خوبه برنامه وقتی هم بازی رو بزنی ر وویندوز مد اجرا کنه افت فریم نداری . و برنامه بازی ها رو فول اسکرین اجرا می کنه

لینک به دیدگاه

محمودجان خیلی خوب بود دستت درد نکنه گلم @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوش حالم که دوستان از این برنامه خوششو امده

لینک به دیدگاه

بازی mostwanted جوری هست که باید به صورت تکی اجرا بشه تا فول اسکرین بشه.اگر همراه نرمافزار دیگه ای باشه به صورت پنجره میاد بالا.

لینک به دیدگاه

بازی mostwanted جوری هست که باید به صورت تکی اجرا بشه تا فول اسکرین بشه.اگر همراه نرمافزار دیگه ای باشه به صورت پنجره میاد بالا.

سلام

تو این حالت Alt+Enter رو بزنید بازی دوباره فول میشه !

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

آقا محمود گل دستت درد نکنه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
آقا محمود گل دستت درد نکنه...

قوربونت . قابلی نداشت

لینک به دیدگاه

سلام بعد عضویت تو سایتش چطوری باید sighninبشی؟

چون من نمیتونم از از یاهو میل استفاده کنم.ولی با گوشی میشه.الان ثبت نامم تکمیل شده.ولی میخوام sighn بشم.هیج جای نیست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام بعد عضویت تو سایتش چطوری باید sighninبشی؟

چون من نمیتونم از از یاهو میل استفاده کنم.ولی با گوشی میشه.الان ثبت نامم تکمیل شده.ولی میخوام sighn بشم.هیج جای نیست؟

فقط یک لینک میفرسته به ایمیلت تا اکانتت فعال بشه حالا با هرچی میتونی برو ایمیلتو باز کن و برو به اون لینک والا نمیتونی sign in بشی

لینک به دیدگاه

من نمیتونم برم تو یا هو میل نمیدونم دلیلش چیه هی ارور میده.ولی با گوشی میره.با همون لینک فعال سازی وارد سایت شدم ولی چیزی راجبه دانلود این برنامه نبود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من نمیتونم برم تو یا هو میل نمیدونم دلیلش چیه هی ارور میده.ولی با گوشی میره.با همون لینک فعال سازی وارد سایت شدم ولی چیزی راجبه دانلود این برنامه نبود.

http://dl.razerzone.com/drivers/GameBooster/Game_Booster_v3.5.6.exe

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

... ممنون از شما

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عالی هستش ممنون از آقا محمود

خواهش می کنم . تازگی ها یه برنامه دیگه هم داده که اونم چیز بدرد بخوریه . اول طرز کارش رو  یاد بگیرم بعد تاپیکش رو می زنم

لینک به دیدگاه

... ممنون از شما

ویرایش شده توسط iman22
لینک به دیدگاه

من با bio shock امتحان کردم همش یک فریم بیشتر شد 

تنظیم خاصی داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...