رفتن به مطلب

Crysis 3 سخت افزارها را به رقابت طلبيد!

esi6788
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

crysis-3.jpg

بازی Crysis 3 قرار است ماه فوریه سال آینده میلادی وارد بازار شود و با این کار دوباره سوالات مختلف درباره اینکه آیا سیستم های کنونی ما میتوانند این بازی را اجرا کنند یا خیر مطرح خواهند شد. خوشبختانه کمپانی EA سیستم های مورد نیاز برای اجرای این بازی را اعلام کرده و خیال برخی را راحتی و بعضی دیگر را دچار افسردگی کرده است!

حداقل سیستم مورد نیاز:

پردازنده دو هسته ای: Intel Core 2 Duo E6600 یا AMD Athlon X2 5200+

کارت گرافیک DirectX11 با حداقل یک گیگابایت حافظه گرافیکی: NVIDIA GTS 450 یا AMD HD5770

حداقل دو گیگابایت حافظه RAM

جزییات گرافیکی و کارایی معقول:

پردازنده چهار هسته ای: Intel Core i3-530 یا AMD Phenom II X2 565 (البته این پردازنده دو هسته ای است!)

کارت گرافیک DirectX11 با حداقل یک گیگابایت حافظه گرافیکی: NVIDIA GTX 560 یا AMD HD 5870

چهار گیگابایت حافظه RAM

نهایت کارایی:

پردازنده چهار هسته ای پیشرفته: Intel Core i7-2600K یا AMD Bulldozer FX4150

بهترین کارت گرافیکی موجود: NVIDIA GTX 680 یا AMD HD 7970

هشت گیگابایت حافظه RAM

لینک به دیدگاه

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

ای بابا تو این farcry 3 زایدیم چه برسه به این .. همین الانش تو فارکرای بتونیم 60 بگیریم ار خوشحالی سرمون می خوره تو سقف

ویرایش شده توسط MZG
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این اوضاع کارخانه ها باید به فکر حافظه های GDDR6 برای کارت ها باشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای بابا تو این farcry 3 زایدیم چه برسه به این .. همین الانش تو فارکرای بتونیم 60 بگیریم ار خوشحالی سرمون می خوره تو سقف

شکسته نفسی میفرمائید دوست عزیز :wub:

حالا تو 1080 چند فریم میگیرید؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که با کارت گرافیک الانم احتمالا به جای فریم گرفتن باید بشینم توی بازی عکس نگاه کنم :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شکسته نفسی میفرمائید دوست عزیز :wub:

حالا تو 1080 چند فریم میگیرید؟؟؟؟

والا به خدا راست می گم تو DX 11 فریم هول و هوش 60 میگیریم . پایین هم میاد . رو کیفیت 1080 ولی رو DX 9 ( عجیبه تو این بازی DX 9 و DX 11 خیلی باهم فرقی نداره ) خدا رو شکر با اخرین حد کیفیت یه 80 فریمی می گیریم تا 140 هم رفته در حین بازی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این

GTX 680 که گفته معمولا مدل رفرنس مد نظره.شما که ماشالا مدل تاپ داری اونم sli 2 کردی دیگه از بابت چی نگرانی؟

امید به زندگی را از من بیاموزید که با یک 670 تاپ با یک دل پر از آرزو به دور دست ها خیره شده ام :دی

لینک به دیدگاه

این

GTX 680 که گفته معمولا مدل رفرنس مد نظره.شما که ماشالا مدل تاپ داری اونم sli 2 کردی دیگه از بابت چی نگرانی؟

امید به زندگی را از من بیاموزید که با یک 670 تاپ با یک دل پر از آرزو به دور دست ها خیره شده ام :دی

ما هم با 6200 توربوکش یه نگاهیییی به اون دورادورا داریم : دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

می گم چه دلخوشی دارید شماها با این سیستمااتون... خواستین بگین گرافیکمو بدم اکه کم اوردین ، بالاخره یگوشه از کارو می گیره ... :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

می گم چه دلخوشی دارید شماها با این سیستمااتون... خواستین بگین گرافیکمو بدم اکه کم اوردین ، بالاخره یگوشه از کارو می گیره ... :D

اقا چه قدر شما بخشنده ای پس بیزحمت این گرافیک رو یه 2 روز میده به ما باهاش یه FIFA بزنیم . اخه گرافیک های ما فیفا رو نمی کشه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا چه قدر شما بخشنده ای پس بیزحمت این گرافیک رو یه 2 روز میده به ما باهاش یه FIFA بزنیم . اخه گرافیک های ما فیفا رو نمی کشه :D

Oh%20Go%20On.gif

ده نه دیگه نشد با گرافیکی که داره pes ران می کنه بری فیفا بزنی تو رگ، بخاطر این حرکت نا جوانمردانه بهت نمیدم بازی نکنی تو کفش بمونی! @};-

لینک به دیدگاه

دارم کم کم به Angry Bird علاقه مند میشم جدی میگم بچه ها خیلی هم اکشنه کلی هم صحنه های خشن و هیجان انگیز داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگم چند وقت دیگه که AMD به رحمت خدا بره

و

سی پی یو های اینتل هم بچسبه به مادربرد

من هم شدید میچسبم به آنگری بیرد

نظر شما چیه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مجدد

دوستان هر کی پایه تیله و توشله و اینا هست سریعا ثبت نام کنه ... از این چند پر خوشگلاشم دارم از قدیمه چه دورانی داشتیم فکر کنم کم کم باید برم تو گنجه بردارم تمرینامو از سر بگیرم این سیستممو بزارم جاش ! انگری بیرد مال این 70 80 90 هاس بدرد من یکی نمیخوره بلد نیستم بازی کنم!!! :blink:

در ضمن اگه طرفدارا زیاد باشن کارت بازی هم داریم با دمپایی ، الیته رنگی هم بخواین قبولها! :x

لینک به دیدگاه

درود مجدد

دوستان هر کی پایه تیله و توشله و اینا هست سریعا ثبت نام کنه ... از این چند پر خوشگلاشم دارم از قدیمه چه دورانی داشتیم فکر کنم کم کم باید برم تو گنجه بردارم تمرینامو از سر بگیرم این سیستممو بزارم جاش ! انگری بیرد مال این 70 80 90 هاس بدرد من یکی نمیخوره بلد نیستم بازی کنم!!! :blink:

در ضمن اگه طرفدارا زیاد باشن کارت بازی هم داریم با دمپایی ، الیته رنگی هم بخواین قبولها! :x

زنده باد دهه 60 های با غیرت و همت

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادش بخیر

تیله گاوی

رنگ لباس (کارت بازی)

کارت با دمپایی (البته آخرهاش رسیده بود به کف پوتین به جای دمپایی آخه خوب سر میخورد روی هر سطحی :blink: )

لینک به دیدگاه

با توجه به جمعی بندی نظرات دوستان الان با خودم میگم "چه خوب شد که آتاری 20 سال قبل رو نگه داشتم"

:D

لینک به دیدگاه

با توجه به جمعی بندی نظرات دوستان الان با خودم میگم "چه خوب شد که آتاری 20 سال قبل رو نگه داشتم"

:D

آره همه بازیها رو با بالاترین فریم و بدون افت میشد بازی کرد مثلا نمونش همین ماریو به قول فرجام : دی

ویرایش شده توسط nsm1000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قرچ خور

هویج خور

شورش

واقعاً جاشون خالی هست

کنسول ها ی قدیم داغ نمیکردن

هک نمیخواستن بشن

پفففففففففففففففففففف چه قدر خوب بود اون دوران

لینک به دیدگاه

از کریسیس کشید رو خاطرات نوستال!

کاش گیم پلی هم مثل گرافیک جذاب باشه

لینک به دیدگاه

این جناب کرایسیس هم با این داستانهای مسخرش مردومو مسخره کرده من هم یکشو بازی کردم هم دو شو دوش هم زیاد فرق نمیکرد با یک قدرت آرمورش کمتر شده بود تو دو.

لینک به دیدگاه

من که با کارت گرافیک الانم احتمالا به جای فریم گرفتن باید بشینم توی بازی عکس نگاه کنم :دی

تو با 680 فاتوم بشین بازی کن :دییییییییی

البته اگه تونستی :دییی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خداییش اینا بیشتر حال نمی دادن؟

نه فریم مطرح بود واسمون.... فقط مراقب بودیم بنزینمون تموم نشه.... :)

River_Raid_1.png

یا نفس زیر دریاییمون....... :p

تاره فول detail بود همشون....

s_Seaquest_2.png

همه خونواده رو هم دور هم جمع میکرد...

Classic_NES_Super_Mario_Bros.jpg

به قول دوران کودکی

لاک پشتای لینجان!!!! :ph34r:!!!!!!!

scrn_tmntTurtlesInTime_02.jpg

AC بالا B بالا B بعدش A پائین

UMKH_037.png

رعد رعد 8-X رعد رعد 8-X

UMKH_047.png

یادشون بخیر

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

بهک

بخدا خودمو کشتم سیستمو آپگرید کردم از گرافیک بازی ها لذت ببرم حالا اینو و حرف محمود جون رو شنیدم کلا سکته زدم

Shit shit shit shit shit

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان امروز داشتم توی نت میگشتم دیدم بعضی جا ها زدن که کرایسیس 3 رو فقط کارتهای دایرکت 11 میتونن اجرا کنن

اگه واقعیت داشته باشه که ....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...