رفتن به مطلب

Crysis 3 سخت افزارها را به رقابت طلبيد!

esi6788
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بچه ها !

آپدیت 1.2 بازی را نصب کنید بازی کلی روون میشه !!!

البته حجمش حدودا 1.5 گیگه !!!!!

لینک به دیدگاه

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

من تازه امروز نصبش کردم به نظرم قشنگ میاد گرافیکش فوق العادس

گرافیکشو همرو رو HIGHتنظیم کرده بود در حالت 1920*1080 که با برنامه Fraps  راحت 60 فریم نشون میده و خیلی هم روونه و وقتی به صورت دستی همرو رو veryhighمیذارم فریم میاد رو 30 و وقتی موس رو سریع حرکت میدم تصویر کش میاد :D

راستی وقتی برای بار اول بازی شروع شد نوشته هارو که میخوندم یهو همچین اسمی دیدم(husein)

میگم احیانا ایرانیا توش دست نبردن :D  :wacko:

لینک به دیدگاه

من تازه امروز نصبش کردم به نظرم قشنگ میاد گرافیکش فوق العادس

گرافیکشو همرو رو HIGHتنظیم کرده بود در حالت 1920*1080 که با برنامه Fraps  راحت 60 فریم نشون میده و خیلی هم روونه و وقتی به صورت دستی همرو رو veryhighمیذارم فریم میاد رو 30 و وقتی موس رو سریع حرکت میدم تصویر کش میاد :D

راستی وقتی برای بار اول بازی شروع شد نوشته هارو که میخوندم یهو همچین اسمی دیدم(husein)

میگم احیانا ایرانیا توش دست نبردن :D  :wacko:

عزیز شما مطمئنی تو highداری 60 فریم میگیری؟با v-sync روشن یا خاموش؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این جدول بنچمارک کارت ها در crysis 3 هست (البته با درایور های قدیمی تر هست با درایورهای جدید همه کارتها بهبود کارایی داشتن)

http://www.guru3d.com/articles_pages/crysis_3_graphics_performance_review_benchmark,6.html

لینک به دیدگاه

عزیز شما مطمئنی تو highداری 60 فریم میگیری؟با v-sync روشن یا خاموش؟

خاموش بود روشنش کردم شد45

لینک به دیدگاه

بالاخره تموم شد خیلی مسخره بود اصلا ارزش بازی کردن نداشت :D

به نظر من قبلی خیلی بهتر از این بود این 12 تومنه که دادم به این بازی رو میتونستم سیمکارترو شارژ کنم بیام لیون حداقل چیزی یاد بگیرم ;)

لینک به دیدگاه

بالاخره تموم شد خیلی مسخره بود اصلا ارزش بازی کردن نداشت :D

به نظر من قبلی خیلی بهتر از این بود این 12 تومنه که دادم به این بازی رو میتونستم سیمکارترو شارژ کنم بیام لیون حداقل چیزی یاد بگیرم ;)

تا آخرش رفتی بعد میگی مسخره بود؟  میخواستی 12 تومنت هدر نشه؟ :D   همه بخاطر گرافیکش بازی کردیم. و اینکه یه فشاری هم به کارت بیاد حالش جا بیاد

لینک به دیدگاه

فقط یه نکته.اگه بخوان نسخه بعدیه بازی رو بسازن.نانو سوییت peraphet که سوخت.میخوان چیکار کنن.یا اون یارو alpha ceph هم که نابود شد .دیگه دشمن بعدی چی میخواد باشه؟

یه کم قضیه گیج کننده شد واسه من. :wacko: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
فقط یه نکته.اگه بخوان نسخه بعدیه بازی رو بسازن.نانو سوییت peraphet که سوخت.میخوان چیکار کنن.یا اون یارو alpha ceph هم که نابود شد .دیگه دشمن بعدی چی میخواد باشه؟

یه کم قضیه گیج کننده شد واسه من. :wacko: 

اگر شما دموی آخر بازی رو دیده باشی میبینی که اون نانوسویت یه جورایی توی بدن پرافت حل شده و دیگه نیازی به اون کاور نداره.

لینک به دیدگاه

تا آخرش رفتی بعد میگی مسخره بود؟  میخواستی 12 تومنت هدر نشه؟ :D   همه بخاطر گرافیکش بازی کردیم. و اینکه یه فشاری هم به کارت بیاد حالش جا بیاد

اخه هی میخواستم خودمو گول بزنم که شاید مرحله بعدیش قشنگتر باشه هی رفتمو رفتم اخرشم هیچ...

راستی واسه من کرکش مشکل داشت غول اخرش از بین نمیرفت کرک جدید رو دان کردم درست شد ;)

لینک به دیدگاه

اگر شما دموی آخر بازی رو دیده باشی میبینی که اون نانوسویت یه جورایی توی بدن پرافت حل شده و دیگه نیازی به اون کاور نداره.

میدونم .دموش رو دیدم.اما میگم دیگه نانو سوئیت نیست .اگه میخوان نسخه بعد رو بسازن با لباس معمولی میخوان درستش کنن.؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...