رفتن به مطلب

10 تا هارد اینترنال دارم چطور همزمان همه رو تو سیستم داشته باشم؟

ASHKANbvn
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر اساتید و دوستان محترم

من یه مشکل دارم که خیلی وقته دارم باهاش دست و پنجه نرم میکنم ! من چون آرشیو اطلاعات دارم معمولا هارد هم زیاد دارم ! الان 10 تا هارد اینترنال 2 ترا دارم

و بعضی مواقع مشتری که سفارش داره از هر 10 تا اطلاعاتی انتخاب کرده و من خیلی تو دردسر میوفتم !

سوال من اینه که آیا وسیله هست که تعداد زیادی هارد در خودش جا بده و یه خروجی داشته باشه که بشه به کامپیوتر وصل کرد ؟

تو جستجو هایی که کردم یه وسیله هست به اسم NAS که گویا این کار رو میکنه ولی بیشتر به درد کسایی میخوره که تو کار شبکه هستند و به همین دلیل در کانفیگ هایی که تعداد زیادی هارد پشتیبانی میکنه قیمتش خیلی میره بالا !؟

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم

شما میتونید از استوریج استفاده کنید که الان 8 تاییش موجوده و توسط Esata به سیستمتون متصل میشه و حدودا قیمتش 1700000 تومانه

لینک به دیدگاه

این کیس هارد گرین فقط از هاردهای 2.5 اینچی پشتیبانی میکنه .

برای اینکه بتونید از همه هاردها استقاده کنید چند تا راه هست .

1 - چند تا از هاردها رو باکس بزنید و به صورت اکسترنال استفاده کنید.

2- از مادربوردی استفاده کنید که قابلیت هات سوئپ داشته باشه . یعنی بدون نیاز به خاموش کردن سیستم بتونید هاردها رو تعویض کنید .

3- مادربوردی پیدا کنید که پورتهای ساتای اون زیاد باشه . البته فکر نمیکنم بیشتر از 8 پورت بتونید پیدا کنید .

من راه 2 رو پیشنهاد میکنم . اکثر مادربوردهای نیمه حرفه ای و حرفه ای سری 1155 این قابلیت رو دارن و باید از توی بایوس فعالشون کرد .

لینک به دیدگاه

نظر من اینکه چند تاشونو با اکسترنال تعویض کن یا براشون تبدیل بگیر ، سه تاشونم با دو تا سه ترا تعویض کن، تعداد رو کم کن دردسرت کم میشه

هارد کم تر=زندگی بهتر!

لینک به دیدگاه

این لینکو ببین داداش

http://www.green-cas...1060/index.html

ممنون دادا جالب بود فقط حیف که برای سایز 3.5 بیشتر از 3 هارد نمیخوره

درود دوست گلم

شما میتونید از استوریج استفاده کنید که الان 8 تاییش موجوده و توسط Esata به سیستمتون متصل میشه و حدودا قیمتش 1700000 تومانه

ممنون جناب حسینی والا یه مقدار قیمتش برام سنگینه ترجیح میدم از یه کیس sr 112 و مادربری با قابلیت hotswap استفاده کنم ... راستی این مدل کیس رو نتونستم تو سایتها قیمت بگیرم شما قیمت دارید ؟

این کیس هارد گرین فقط از هاردهای 2.5 اینچی پشتیبانی میکنه .

برای اینکه بتونید از همه هاردها استقاده کنید چند تا راه هست .

1 - چند تا از هاردها رو باکس بزنید و به صورت اکسترنال استفاده کنید.

2- از مادربوردی استفاده کنید که قابلیت هات سوئپ داشته باشه . یعنی بدون نیاز به خاموش کردن سیستم بتونید هاردها رو تعویض کنید .

3- مادربوردی پیدا کنید که پورتهای ساتای اون زیاد باشه . البته فکر نمیکنم بیشتر از 8 پورت بتونید پیدا کنید .

من راه 2 رو پیشنهاد میکنم . اکثر مادربوردهای نیمه حرفه ای و حرفه ای سری 1155 این قابلیت رو دارن و باید از توی بایوس فعالشون کرد .

خیلی لطف کردی حامد خان احتمالا گزینه 2 رو عملی میکنم واقعا ممنون

نظر من اینکه چند تاشونو با اکسترنال تعویض کن یا براشون تبدیل بگیر ، سه تاشونم با دو تا سه ترا تعویض کن، تعداد رو کم کن دردسرت کم میشه

هارد کم تر=زندگی بهتر!

اکتسرنال هم زیاد دارم آخه ولی آره بهتره 2ترا ها رو تبدیل به 3 ترا کنم تا همش تو کیس جا بشند و برای آینده هم فعلا مشکلی نداشته باشم ... ممنون دوست من

ممنون رفقا :wub:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...