رفتن به مطلب

فروش 1 میلیارد دلاری Black Ops II در پانزده روز!

EVOLUTION
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

15 آذر 1391

codbo2.jpg

نسخه جدید سری بازی های ندای وظیفه موفق به ثبت رکوردی دیگر گردید. میزان فروش بازی Black Ops II تنها پس از 15 روز به رقمی فراتر از یک میلیارد دلار رسیده و موفق به شکستن رکورد فروش یک میلیارد دلاری Modern Warfare 3 در مدت 16 روز گردید. پس از این دو عنوان، تنها فیلم آواتار قرار می گیرد که در مدت 17 روز موفق به گذر از فروش یک میلیارد دلاری گردید و از سال 2009 در مکان دوم قرار گرفته بود. به گفته Bobby Kotick مدیر عامل استودیو اکتیویژن، میزان و سرعت فروش نسخه جدید بازی Call Of Duty در شش سال گذشته و در میان نسخه های مختلف سری بازی های ندای وظیفه، یک رکورد به شمار می آید و حتی سود حاصل از فروش آن از 20 فیلم پرفروش سال 2012 نیز فراتر بوده است. در این بین می توان به فیلم هایی مانند سری هری پاتر و دو نسخه از فیلم جنگ ستارگان اشاره کرد که شاهکار جدید این استودیو موفق به قرار گرفتن در مکانی بالاتر از این فیلم ها گردیده است. همچنین در مدت 15 روز، گیمرها بیش از 150 میلیون ساعت به صورت آنلاین در حال بازی عنوان Black Ops II بودند!

منبع : sakhtafzarmag.com

لینک به دیدگاه

سلام

مهران جان بابت قرار دادن اخبار جدید ممنون

واقعا بازی زیبایی میباشد.

بنده کلا اهل گیم نیستم ولی هرسال که نسخه جدید این بازی میاد

هر طورشده بازی را نصب میکنم و واقعا لذت میبرم.

امسال هم به نظر حقیر بازی بسیار زیباتر از بلک اپس یک بود.

ویرایش شده توسط mjf
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

مهران جان بابت قرار دادن اخبار جدید ممنون

واقعا بازی زیبایی میباشد.

بنده کلا اهل گیم نیستم ولی هرسال که نسخه جدید این بازی میاد

هر طورشده بازی را نصب میکنم و واقعا لذت میبرم.

امسال هم به نظر حقیر بازی بسیار زیباتر از بلک اپس یک بود.

با درود خدمت دوست گرانقدرم

متاسفانه من هنوز موفق به انجام این بازی نشده ام . ولی از بلک اپس یک زیاد خوشم نیامد .

اما بزودی این بازی را انجام خواهم داد و نتیجه را خدمتتان عرض خواهم نمود .

با تشکر : مهران

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

سلام...

دوست عزیز با تشکر از اخبارتون...

ولی به نظر من چندان پشرفتی نداشته ، تخیلی بودن بازی رو زیاد کرده، البته نسبت به سری های قبل... که این هم بگم من و دوستانم لذت نمی بریم.شاید دیگران از این مدل خوششون بیاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام...

دوست عزیز با تشکر از اخبارتون...

ولی به نظر من چندان پشرفتی نداشته ، تخیلی بودن بازی رو زیاد کرده، البته نسبت به سری های قبل... که این هم بگم من و دوستانم لذت نمی بریم.شاید دیگران از این مدل خوششون بیاد.

با درود خدمت دوست عزیز

خب دوست گرامی هرکس نظر و سلیقه خاص خود را دارا میباشد که نظر هر کسی نیز گرامی میباشد .

بدیهی است که این دست از بازیها هم طرفداران مخصوص بخود را دارا میباشد که در عرض تنها پانزده

روز رکورد فروش یک میلیارد دلاری را میشکند !! حتی بالاتر از فیلم بسیار پر فروش اواتار !!!

لینک به دیدگاه

آقا مهران حرف شما درسته، منم گفتم من و دوستام لذت نمی بریم، که چند نفریم (گم میشیم تو این یک میلیارد) ولی خوب تو این آمار سهمی هم داشتیم :دی (کمین کردیم واسه خریدش :دی)

البته میشه گفت بازهم بهترینه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا مهران حرف شما درسته، منم گفتم من و دوستام لذت نمی بریم، که چند نفریم (گم میشیم تو این یک میلیارد) ولی خوب تو این آمار سهمی هم داشتیم :دی (کمین کردیم واسه خریدش :دی)

البته میشه گفت بازهم بهترینه...

دوست بسیار عزیز و گرانقدرم

منظور من اصلا خدای ناکرده جسارت به شما و نظر شما نمیباشد . و مقصود من بطور کلی

بیان گردیده است و امید وارم باعت دلخوری شما دوست بزرگوارم نگردیده باشد .

با تشکر : مهران

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...