رفتن به مطلب

فروش دو عدد ماژول 2 گیگ رم PNY 2GB DDR2 800

m!dn!ght
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان عزیز

2 عدد ماژول دوگیگی PNY DDR2 bus 800 موجود هست

روی یک سیستم خانگی برای استفاده عادی بودن

کاملا سالم و بدون مشکل

قیمت پایه برای هر ماژول 40 تومان

قیمت فروش فوری 45

گارانتی هم دارن اما یادم نیست کدوم شرکت :)) توی عکس برچسبشون مشخصه اگه کسی از عزیزان می شناسه لطف کنه بگه

post-8297-0-44731900-1354950683_thumb.jpg

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت فروش فوری به پست اول اضافه شد

لینک به دیدگاه

امیدوارم به مدیر نفروخته باشی لااقل وگرنه میشه کدخدای ده...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امیدوارم به مدیر نفروخته باشی لااقل وگرنه میشه کدخدای ده...

من که متوجه نشدم مشکل شما چیه

مدیر یا کاربر عادی چه فرقی داره همه دوستان ‍پیشنهادهای خودشون رو نوشتن بنده هم هنوز تصمیم قطعی نگرفتم فعلا بالاترین پیشنهاد از طرف دوستمون omega هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که متوجه نشدم مشکل شما چیه

مدیر یا کاربر عادی چه فرقی داره همه دوستان ‍پیشنهادهای خودشون رو نوشتن بنده هم هنوز تصمیم قطعی نگرفتم فعلا بالاترین پیشنهاد از طرف دوستمون omega هستش

درود

نمی گم قانون هست ولی عرفش هست وقتی قیمت فوری برای کالاتون تعیین می کنید و کسی اونرو میخواد تقدیمشون کنید .

لینک به دیدگاه

:mellow: والللا...اول که دارید قیمت فوری رو میذارید باید فکر اینجاهاشو بکنید نه اینکه خوره بشید هرکی بالاتر بگه شما هم بگید:" بقیه هیچچی"

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما قیمت فوری ندادی عزیز گفتی ۴۵ در صورتی که هزینه ارسال با بنده باشه

اولین کسی که پیشنهاد فوری داد آقای حسینی بودن که باهاشون توافق کردم و فردا ارسال میشه براشون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما قیمت فوری ندادی عزیز گفتی ۴۵ در صورتی که هزینه ارسال با بنده باشه

اولین کسی که پیشنهاد فوری داد آقای حسینی بودن که باهاشون توافق کردم و فردا ارسال میشه براشون

لذت بردم ،کار درست همین هست که کسی بدون قید .و شرط و فروش فوری خواستند کالا بهشون برسه.

پ ن :همیشه به قیمت فروش فوری دقت کنید.این قیمت رو باید مطلوب ترین قیمت مد نظرتون قرار بدید ولی منصفانه @};-

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

خیلی خوب هرچی شما بگی!!! باشه...ایشا... مبارک شما و ایشون باشه. یه نیکا به 40 ای که اول دادن مینداختی....... هیچچی ولش کن..

ویرایش شده توسط hosseinskandari
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی خوب هرچی شما بگی!!! باشه...ایشا... مبارک شما و ایشون باشه. یه نیکا به 45 ای که اول دادن مینداختی....... هیچچی ولش کن..

دوست من واقعا متوجه صحبت شما نمی شم

شما فرمودی ۴۵ در صورتی که هزینه ارسال با بنده باشه این معنی اش اینه که شما زیر ۴۵ قیمت دادی

طبق روال همیشه هزینه ارسال بر عهده خریدار هست

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

دوست گل من...قدیمیا اینجور چیزا رو بهتر رعایت میکردن...اول زدم فوری خریدارم..بعد پیام دادم که پست با شما و شما قبول کردی.-شماره حساب و همه چی دادی - ....اینا به کنار لااقل به خاطر احترامی که به جنست گذاشتم و قیمت بالا رو همون اول زدم (جز این بود که اول آقای حسینی 40 زد و بعد که من زدم فوری ایشون هم زد فوری) بد نبود که اگرم مشکلی داشتی (هرچند قبول کرده بودی و بایس میفروختی) میگفتی "آقا 2-3 تومن پول پست رو بریز چون مشتری بهتر هست"

حالا به هر حال...امیدوارم از این به بعد اینجوری معامله نکنی و همیشه به خوبی و خوشی و رضایت همه منتهی بشه معامله هات..

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...