رفتن به مطلب

تعویض یه رم توپ gskill 2gig 1066 ddr2 cl5

saeednot
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان یه رم با مشخصات زیر موجوده که به علت همخوانی نداشتن با مین بنده(مین بنده تا 800 ساپورت میکنه!!) فروخته یا تعویض با رم باس 800 میشه.

الان رم رو سیستم بسته شده و ازش عکس نمیشه گذاشت ولی اگه 100% شد حتما عکس قرار داده خواهد شد.

هیت سینک مشکی و ولتاژ 1.8!!!

لینک به دیدگاه

45 قیمتشه عزیز بعد میخواستی با ocz 60 تومنی من طاق بزنی شیطون :lol:

لینک به دیدگاه

چون اون دوستمون گفتن 45 شما برداشت کردی 45 تومنه؟؟

همون akdj حاضر بود 30 بده با رم کرسایر.به خاطر شما ندادم بهش تا حالا هم منتظر جواب شما بودم!!

لینک به دیدگاه

من ازش پرس و جو کردم رم کرسایری که داشت 1 گیگ بود (شما میگفتی تایمینگش 4 هست) چون اصلا کورسایر 2 گیگ با تایمینگ 4 نداره!!

راستی خیلی شرمنده ام اگه اصلاع رسانی نکردم....پیگیرش شدم دیدم اگه 1066 بخرم باید برای 4 گیگ کردن رمش باز دنبال یه جفت برای رم شما باشم که اونم خدا میدونه چند بفروشن...آخه شما هم فرمودی که جفتش نیست...

خلاصه من عذر میخوام اگه خبر رسانی نکردم خیلی درگیر خرید رم بودم که اونم 2 نفر رکب زدن بهم بدجور!!

خوش باشی...بازم اگه 4 گیگ شد خبر بده...

لینک به دیدگاه

دوست گلم اشتباه برداشت نکنید این کالا رو قیمت دادم که این قیمت خریدارم و فروشنده صاحب کالا و اختیار کالا رو داره و هر قیمتی که دلش بخواد میفروشه

لینک به دیدگاه

البته منم به منظور مزاح گفتم وگرنه الان pny رو داشتن تو تاپیک کناری به 45 میفروختن که انگشت کوچیکه این gskill نیست..

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...