رفتن به مطلب

تاپیک دل تنگ

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

ببینم تو هنوز رم میخوای !؟ :D 

باورت میشه قبلش فکر می کردم تو میای یه کامنت میذاری زیر این پستام :clapping:

دلتنگی رو که بنویسی سبک میشی  :)  

فرجامه نطلبیده مراده  =))

البته انگار طلبیده بودی :D  :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• ارسال 228
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

زائری بارانی ام آقا بدادم میرسی؟

بی پناهم، خسته ام،تنهابدادم میرسی ؟

گر چه آهونیستم اماپراز دلتنگی ام

ضامن چشمان آهوهابه دادم میرسی ؟

ازکبوترهاکه میپرسم نشانم میدهند

گنبدو گلدسته هایت رابه دادم میرسی ؟

من دخیل التماس رابه چشمت بسته ام

هشتمین دردانه زهرابه دادم میرسی ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لمس کن کلمات را که برایت مینویسم

تابخوانی و بدانی که چقدرجایت خالیست

تابدانی نبودنت آزارم میدهد

لمس کن کلمات را که لمس ناشدنیست

که از دل تنگم مینویسم

تابدانی چقدردلم برایت تنگ شده 

لمس کن و درک کن

برگرد

با اینکه میدانم فاصله بین منوتو از مرگ تا زندگیست...

بی صبرانه منتظر میمانم تا آخرین لحظه زندگی ام فرا رسد وبا دیدنت تمام دلتنگی های عمرم تمام شود.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

دلتنگمو با هیچکسم میل سخن نیست

کس در همه آفاق به دلتنگی من نیست
لینک به دیدگاه

هر چی از پیام نور بگین بازم کمه خدا لعنت کنه ... ولش کن ان شاءالله درست میشه

لینک به دیدگاه

دل تنگی یعنی آدمی که نه استعداد داره نه زیبایی نه پول نه انگیزه برای زندگی ولی هرکی ازش میپرسه خوبی ، میگه خوبم.
دل تنگی یعنی هرچی غم داری بریزی تو خودت و هیچ کسی رو نداشته باشی که باهاش درد دل کنی.
دل تنگی یعنی چند سال برای یه اتفاق که قولش رو از کسی گرفتی صبر کنی و آخرش هم طرف بزنه زیزش.
دل تنگی یعنی روزی 100 بار خدا رو به یاد بیاری ولی آخر روز دریابی که تنهایی.
دل تنگی یعنی همه تو رو بخاطر علایقت سرزنش کنن چون تو این کشور باب نیست.
دل تنگی یعنی صبح تا شبت رو پای کامپیتوتر و اینترنت و بازی های آنلاین بگذرونی که جای تنهایی هات رو پر کنه.
دل تنگی یعنی احساس غیربه بودن بین نزدیک ترین بستگانت.
دل تنگی یعنی دست هات خالی باشه ولی دلت پر از آرزو.
دل تنگی یعنی حاضر باشی جای هر کسی می بودی جز خودت.
دل تنگی یعنی کلی حرف که توی یه پست نمیشه زد.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر چی از پیام نور بگین بازم کمه خدا لعنت کنه ... ولش کن ان شاءالله درست میشه

من کارشناسي پيام نور خوندم ! 

ارشد رو شهيد بهشتي مي خونم! ميتونم بگم صدرحمت به پيام نور!!!

کلا نظام آموزشي و بخصوص دانشگاهي کشور افتضاحه !

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

این متن رو وقتی خونده بودم که تو زندگیم یه شکست اساسی خورده بودم  :( حالا که بهش فک میکنم یه جورایی هم خندم میگیره هم دلم میگیره، یه جور حس پارادوکسی  :-?  :laughing:

روزهاست که آرزوهایم را پشت نقاب شیشه ای چهره ام پنهان ساخته ام تا کس پی به وجودشان نبرد.

من راز دل تو را نگفته خوانده ام... افسوس نه تو راز دلم را خوانده ای و نه اندک زمانی در چشمانم خیره گشته ای تا شاید زبان بگشایم وبشکنم این نقاب شیشه ای چهره ام را، تا ببینی در پس این نقاب بشاش و خندان مردی تنها بیقرار توست...

تقصیر این  دل نیست شاید تو راه و رسم  خواندن را نیاموخته ای و یا شاید آموخته ای و خوانده ای قصه ی انسان پشت نقاب را ولی دل به آن نبسته ای...

ویرایش شده توسط Solo
لینک به دیدگاه

سلام به همه بروبکس گل لیون

آقا این سعید حسینی اخرش مارو به کشتن میده با این سایتش!!! =))

سعید داداش خسته نباشی واقعا یه دنیا ممنون که این تاپیکو زدی

راستش منم پارسال یه اتفاق خیلی بدی برم افتاد

اونموقه کنکوری بودم که پسرخالم که عین داداشم بود تو آب غرق شد هنوز که هنوزه باورم نمیشه که از دنیا رفته هر لحظه قیافش جلو چشمه :crying:  :crying:

خدا بیامرز خیلی زجر کشید تا از دنیا رفت

دوستان هرکی وقت کرد یه فاتحه ای واسه این بنده خدا و جمیع اموات بچه های سایت بخونید دمتون گرم

راستی سعید جان اقا تصمیم نداری یه دستی به قالب سایت بکشی بابا خیلی سنگین شده :-?  ~x(

ماشالله بچه های اینجا همه طراح و برنام ه نویس و اینا هستن دیگه از بهتر کیو میخوای؟؟؟؟ :D  =))

لینک به دیدگاه

دلتنگی یعنی شب و روز واسه شفای خواهر مریضت دعا کنی ، به هر دری بزنی، اسمون و زمین رو به هم بدوزی ، دکتری نمونده باشه که بهش سر بزنی، اما همشون قطع امید کنن

دلتنگی یعنی سرطان کسی رو که جونتو براش میدی تو اوج جوانی ازت بگیره

دلتنگی یعنی بخوای باهاش حرف بزنی نگاش کنی ولی نباشه

دلتنگی یعنی بیست روز از نبودنش بگذره ولی واسه تو ۲۰ سال گذشته باشه

دلتنگی یعنی جای خالی عزیزان.....

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام به همه بروبکس گل لیون

آقا این سعید حسینی اخرش مارو به کشتن میده با این سایتش!!! =))

سعید داداش خسته نباشی واقعا یه دنیا ممنون که این تاپیکو زدی

راستش منم پارسال یه اتفاق خیلی بدی برم افتاد

اونموقه کنکوری بودم که پسرخالم که عین داداشم بود تو آب غرق شد هنوز که هنوزه باورم نمیشه که از دنیا رفته هر لحظه قیافش جلو چشمه :crying:  :crying:

خدا بیامرز خیلی زجر کشید تا از دنیا رفت

دوستان هرکی وقت کرد یه فاتحه ای واسه این بنده خدا و جمیع اموات بچه های سایت بخونید دمتون گرم

راستی سعید جان اقا تصمیم نداری یه دستی به قالب سایت بکشی بابا خیلی سنگین شده :-?  ~x(

ماشالله بچه های اینجا همه طراح و برنام ه نویس و اینا هستن دیگه از بهتر کیو میخوای؟؟؟؟ :D  =))

خدا بیامرزه، مکانش جنت خدا باشه  @};-

لینک به دیدگاه

دلتنگی یعنی شب و روز واسه شفای خواهر مریضت دعا کنی ، به هر دری بزنی، اسمون و زمین رو به هم بدوزی ، دکتری نمونده باشه که بهش سر بزنی، اما همشون قطع امید کنن

داداش روحشون شاد باشه، بعضی وقتا آدم تو زندگیش با کسایی ملاقات میکنه که زمین خدا با تمام بزرگیش پیش بزرگی اونا خیلی کوچیک جلوه میکنه باید پر بکشن برن جایی که هم قد خودشون باشن  @};-

لینک به دیدگاه

دلتنگی های آدمی را باد ترانه ای می خواند، 

رویاهایش را آسمان پرستاره نادیده می گیرد،

و هر دانه برفی به اشکی نریخته می ماند،

سکوت سرشار از سخنان ناگفته است، از حرکات ناکرده، اعتراف به عشقهای نهان، و شگفتی های بر زبان نیامده...

در این سکون حقیقت ما نهفته است،

حقیقت تو...و، من

ویرایش شده توسط Solo
لینک به دیدگاه

خدا بیامرزه، مکانش جنت خدا باشه  @};-

دورد بر شما برادر عزیز

انشالله خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه

از دست دادن یه جوون خیلی سخته خدا نصیب هیچ کس نکنه به حق امام حسین :Praying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دلتنگی محله ای ست پر ازدحامِ یادت،

که در شلوغی اش نه تنها تو را پیدا نمی کنم؛

بلکه خود را هم گم می کنم.

لینک به دیدگاه

تسلیت می‌گم دوست من.

پیشنهاد می‌کنم این کتاب رو بخون:

http://shahreketabonline.com/products/6/136187/%D8%B1%D9%86%D8%AC_%D9%88_%D8%A7%D9%84%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D9%85_%D8%AF%D8%B1_%D8%B3%D9%88%DA%AF%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C_%D9%88_%D8%AF%D8%A7%D8%BA_%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DA%AF%DB%8C

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

نیاز دیدم که این تاپیک رو ایجاد کنم .

هدف از ایجاد این تاپیک اینه که دوستان بتونن در اینجا با هم در ارتباط باشن و دل تنگشون چیزی اگر میخواد بگه اینجا مطرح کنه .

مثلا حال هم رو اینجا بپرسید و هر چیزیک ه خلاف قوانین فروم و قوانین جمهوری اسلامی نباشه مشکلی نداره

. به دلیل اینکه تاپیکهای متفرقه مختلفی ایجاد میشده گفتیم که این تاپیک رو ایجاد کنیم .

خبر های متفرقه هم اگر دارید اینجا بگذارید لطفا خبر به هیچ عنوان سیاسی نباشه

موفق باشید

سلام به همه دوستان

من تازه عضو شدم زيادم اشنايي به بخش ها ندارم لطفا كمكم كنيد

در مورد اندرويد 4 و باگ هاش اگر كسي چيزي ميدونه خواهش ميكنم كمك كنه ممنونم ....

لینک به دیدگاه

داداش روحشون شاد باشه، بعضی وقتا آدم تو زندگیش با کسایی ملاقات میکنه که زمین خدا با تمام بزرگیش پیش بزرگی اونا خیلی کوچیک جلوه میکنه باید پر بکشن برن جایی که هم قد خودشون باشن @};-

متشکرم عزیزم

خدا رفتگان شما رو هم رحمت کنه

تنها چیزی که میتونه ارامش بهم بده اینه که دیگه درد بیماری رو نمیکشه

لینک به دیدگاه

ممنونم سعید جان

حتما خواهم خوند

متشکرم از پیشنهادت

لینک به دیدگاه

از این وضعیت بدتر رو داریم تو دانشگاه پیام نور تجربه می کنیم ولی خوشبختانه ما خروجی هستیم امسال!

بحث کتاب راه افتاد اینو بگم سر دل من باد کرده .

یک کتاب 400 و اندی صفحه ای هست به نام تجارت الکترونیک که اومدن از فصل 1تا 7 رو گفتند تجارت الکترونیک یک(حدود 220-30 صفحه) و از فصل هفت تا پایان کتاب شده تجارت دو.

طبیعتا چون تجارت 1 پیش نیاز تجارت 2 هست شما باید در دو ترم متوالی این کتاب رو پاس کنید(البته قانونی هم دارند که هم نیاز میشه)

حالا اعتبار این کتاب باید چند ترم باشه!طبیعتا حداقل دوترم!

جالتر اینکه سه ترم متوالی پشت سر هم منبع تغییر کرده و دانشجویان باید زحمت بکشند کتاب جدید تهیه کنند!خداوکیلی این درسته که دانشجوی بدبخت چقدر دنبال کتاب دربدر بدوه، چقدر هرترم پول کتاب بده و ترم بد بدرد خودش هم نخوره(قرض دادن کتاب پس از تمام شدنش مرسوم هست بین ما پیام نوری ها)!؟ازطرفی هر نوبت چاپ 8000 عدد تیراژ میره!یعنی 8000 کتاب پس از یکبار خوانده شدن برن توی سطل آشغال و برای ترم جدید کتاب جدید تهیه بشه!و مشکل اصلی کیفیت کاغذ فوق العاده ضعیف کتابهای جدیدالپرینت(کلمه مختلط ساخت خودم) هست که دقیقا یاد کتابهای درسی زمان ابتدایی می اندازه آدم رو،یادتون باشه آدم چندشش میشد با مداد توی اون کتابها بنویسه و بعداز مدتی رنگ کتابها به زرد و کم کم سبز و بعد هم قهوه ای میشد در اثر ماندن زیاد.

حالا جالبتر نویسندگانشون خارجی هستند و کتابها ترجمه ای به وسیله ی دکتران عزیز با کلی غلط تایپی و بعضا مفهمومی...

شما بگید چی میشه!

از اون طرف 400 و اندی شهریه می گیرند(18 واحد با 6 واحد عملی) که 70 درصدش مربوط به برگذاری کلاس هست و عملا کلاس و تدریس در کار نیست!

داشتم انتقادهای به جای شما رو میخوندم که به 400 و اندی شهریه رسیدم. میخواستم خدمتتون بگم دانشجوهای دکترا دانشگاه آزاد "اسلامی" ترمی 7 میلیون به بالا شهریه میدن. حالا شما فکر کنید یه نفر دکترای تخصصی 6 ساله یه رشته قبول بشه مثل پزشکی یا دندون پزشکی اون وقت اون بنده خدایی که این همه درس خونده تکلیفش با کیه....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داشتم انتقادهای به جای شما رو میخوندم که به 400 و اندی شهریه رسیدم. میخواستم خدمتتون بگم دانشجوهای دکترا دانشگاه آزاد "اسلامی" ترمی 7 میلیون به بالا شهریه میدن. حالا شما فکر کنید یه نفر دکترای تخصصی 6 ساله یه رشته قبول بشه مثل پزشکی یا دندون پزشکی اون وقت اون بنده خدایی که این همه درس خونده تکلیفش با کیه....

حالا جالبتر بدونيد دانشجويان پزشکي خودگردان شهيد بهشتي بيش از ترمي 10 ميليون تومان پرداخت مي کنند!

فکر مي کنيد روي چه حسابي ؟

لینک به دیدگاه

حالا جالبتر بدونيد دانشجويان پزشکي خودگردان شهيد بهشتي بيش از ترمي 10 ميليون تومان پرداخت مي کنند!

فکر مي کنيد روي چه حسابي ؟

زور..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...