رفتن به مطلب

خبر از کنکور 92

koenigsegg
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان فکر کنم همتون این خبر رو شنیدید

کنکور آزاد حذف شد و معیار قبولی در دانشگاه آزاد بر اساس همون کنکور سراسری میباشد.

البته بگم 80 درصد رشته های دانشکاه آزاد رو میتونید بدون کنکور انتخاب کنید ولی رشته های تاپ رو باید کنکور بدهید.

شاید این سوال پیش بیاد که به نفع کنکوری ها شد یه به ضررشون؟؟؟

تا حدودی به نفع کنکوری ها شد چون شما با داشتن رتبه و ترازتون انتخاب رشته میکنید.

اگر یادتون باشه شما قبل از کنکور آزاد انتخاب رشته میکردید اما الان با خیال راحت تر برای دانشگاه آزاد انتخاب رشته میکنید.

امسال کلا وزارت آموزش و پرورش بهم ریخته. میخواستن یه تغییر و تحولی ایجاد کنن ولی از پسش بر نیومدن و این دودش توی چشم ما محصل ها میره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان فکر کنم همتون این خبر رو شنیدید

کنکور آزاد حذف شد و معیار قبولی در دانشگاه آزاد بر اساس همون کنکور سراسری میباشد.

البته بگم 80 درصد رشته های دانشکاه آزاد رو میتونید بدون کنکور انتخاب کنید ولی رشته های تاپ رو باید کنکور بدهید.

شاید این سوال پیش بیاد که به نفع کنکوری ها شد یه به ضررشون؟؟؟

تا حدودی به نفع کنکوری ها شد چون شما با داشتن رتبه و ترازتون انتخاب رشته میکنید.

اگر یادتون باشه شما قبل از کنکور آزاد انتخاب رشته میکردید اما الان با خیال راحت تر برای دانشگاه آزاد انتخاب رشته میکنید.

اين كه عاليه. خوش به حال بچه هاى الان. ما كه به زور توى رشته مون قبول شديم اونم با بي علاقه گى تمام فقط تموم كرديم. اصلا امكان انتخاب رشته دلخواه وجود نداشت زمان ما. يه جور زوركى بايد فقط راهى پيدا ميكردى كه ليسانس بگيرى. حداقل الان اينطورى دستتون بازه. نميدونم. شايد اگر عمرى باشه و توان مالى اون باشه يه بار ديگه برم دانشگاه و اون رشته ى كه دلم ميخواد و دوستش دارم رو بخونم.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

اونقدر نگران نباش fredy جان اینکه کجا قبول بشی مهم نیست اینکه چه امکاناتی داشته باشه باز هم مهم نیست ! بله تعجب نداره . همه چیز به تلاش خودت بستگی داره .

علاقه - استعداد - تلاش سه عنصر موفقیت هستش و اگه درست راه انتخاب بشه حتما موفقیت در بر داره حتی اگه ته جهنم باشیم .

اول اینکه فقط و فقط برو رشته که دوست داری و انتخابت فقط همون باشه .

هیچ وقت واسه قبول شدن توی یه دانشگاه بر نداری هر رشته ای شد انتخاب کنی :unsure: .

کنکور امسال 30 تا انتخاب رشته داشتم و همه هم مهندسی نرم افزار و سخت افزار بودش . چون چیزی هست که توش توانایی دارم و بهش هم علاقه دارم .

و البته آخرین الویت یعنی پیام نور کاشان قبول شدم ولی چون دیفرانسیل رو پاس نکرده بودم نتونستم ثبت نام کنم و دارم یه مقداری الان میخوانم تا انشالله دانشگاه کاشان قبول بشم اما اگه نشوم هم به هیچ وقت ناراحت و نگران نمیشم .چون شیوه که کتاب هارو میخوانم و مسائل رو حل میکنم به گونه ای هست که میفهمم چی هستند و به چه درد میخورند و اتفاقا خیلی هم طول میکشه اما باز هم همین روش رو ادامه میدم چون خودم رو گول نمیزنم .

خیلی ساده تر سریع تر میشه واسه کنکور خوند و تست زد و موفق تر هم بود . اما واقعا بدرد میخوره این روش ؟

متاسفانه این شیوه هست که نظام اموزش در پیش گرفته و جز ناکامی فارق التحصیل ها هیچی در بر نداره . :huh:

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

درود

دوستان کسانی که هنوز دیپلم نگرفتن و دی ماه باید امتحان بدن برای دیپلم و بعد از قبولی توی کنکور شرکت کنن یعنی فکر کنم بهمن ماه سری جدید ثبت نام کنکور 92 برای این دسته باشه، کسی خبر داره شرایطش به چه شکل هست؟ همین الان دفترچه و کارت ثبت نام بگیریم یا اون موقه هم میشه گرفت؟

لینک به دیدگاه

اگه خودشون فهمیدن چیکار میخوان بکنن ما هم میفهمیم

الان مثل منی که معدل سال سومش پایینه، احتمال قبول شدن کمه، امسال این طرح رو باید اعلام میکردن و دو سال بعد اجرا میشد که دانش آموز سال دومی

بدونه برای سال سوم باید بخونه اما الان ...

قشنگ انگیزه فرد کنکوری رو مورد نوازش قرار میدن ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه خودشون فهمیدن چیکار میخوان بکنن ما هم میفهمیم

الان مثل منی که معدل سال سومش پایینه، احتمال قبول شدن کمه، امسال این طرح رو باید اعلام میکردن و دو سال بعد اجرا میشد که دانش آموز سال دومی

بدونه برای سال سوم باید بخونه اما الان ...

قشنگ انگیزه فرد کنکوری رو مورد نوازش قرار میدن ...

معدل سال سوم و سال چهارم خیلی تاثیر نداره خیالت راحت. تو رتبه2000 تا 3000 بیار هرجا دوست داشتی برو. دانشگاه تهران . امیرکبیر یا علم و صنعت یا دانشگاه های معتبر و دولتی شهرستان ها که دست کمی از دانشگاه های تهران ندارن.

خودتو با نمره ها درگیر نکن.

البته بگم سال به سال دانشگاه ها رو به پولی شدن میرن یعنی امسال 100 پذیرش سراسری باید کنکور بدن

سال بعد 30 درصد بدون کنکور قبول میشن و ...... که به مرور زمان ارزش نمره تحصیلی بالا میره

همش هم به خاطر پول هست

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به دلیل اینکه آقای ....... دیشب خواب بد دیدن به عنوان صدقه کنکور یک هفته دیرتر برگزار میشه یعنی به جای 30 خرداد . 6 تیر کنکور برگزار خواهد شد.

ما کنکوری ها یا کلا دانش آموزان نمیدونیم که باید به ساز کی برقصیم.

لینک به دیدگاه

سلام

آقا یه سوال

من الان ثپت نام کنکور رو انجام دادم

برای آزاد باید چی کار کرد؟؟!!

چجوری باید ثپت نام کرد؟؟!!

کسی اطلاعی نداره؟؟!!

ممنون

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان کنکوری میخوام بهتون یک خبر بدم

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

تا کنکور سراسری فقط 5 ماه مونده :devilish:

post-11151-0-38031900-1358372021_thumb.png

ستاد ضد حال fredy:دی

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

سلام.هر چی میخام برای کنکور ثبت نام کنم.همون صفحه اول که شماره سریال ثبت نام و عبارت امنیتی رو میزنم.میزنه خطایی رخ داده است.مشکل برای همه هست؟؟ مشکل از کجاست؟؟

لینک به دیدگاه

سلام.هر چی میخام برای کنکور ثبت نام کنم.همون صفحه اول که شماره سریال ثبت نام و عبارت امنیتی رو میزنم.میزنه خطایی رخ داده است.مشکل برای همه هست؟؟ مشکل از کجاست؟؟

سلام

ثبت نام رو اگر از طریق کافی نت ها انجام بدید خیلی مطمئن تر هست چون اونا با این موارد خیلی سروکار دارن.... البته یه کافی نتی که معتبر باشه نه ازینایی که شبانه روز مگس میپرونن! :D @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...