رفتن به مطلب

غول Gaming PC آماده فروش!

Classified
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

Gaming PC کمپانی معروف در حوزه سیستم های آماده، کامپیوتری را روانه بازار کرده

که مشخصاتش، هوش از سر هر گیمری می پراند!

این غول بی شاخ و دم "The Beast" نام دارد و قیمتش نا قابل 5.500$ است!

این سیستم مجهز به آخرین ویندوز مایکروسافت، یعنی 8 است و مرکز فرماندهی آن، از شرکت

اینتل و مدل رویایی Core i7 3930k که تا فرکانس 4.6GHz به صورت پیشفرض اورکلاک شده.

مادربرد از شرکت فوق محبوب Asus از سری X79 مدل حرفه ای Rampage IV Extreme انتخاب شده

64 گیگابایت حافظه DDR3 از کمپانی G.Skill سری Ripjaws X.

31638600165738429103.png

اما بخش هیجان انگیز کارت گرافیک! دو شوالیه سبز GTX 690! کنار هم برای شکست فریم ها

درون این سیستم جای گرفته اند.

حافظه اولیه یا همان Drive C یک SSD به حجم 240GB از شرکت اینتل و سری 520، و حافظه

ذخیره سازی یک دیسک سخت Western Digital سری بلک با ظرفیت 2 ترابایت.

در کنار این کانفیگ، برای اطمینان از رفع نیاز انرژی، یک پاور قدرتمند 1500 واتی Silverstone Strider ST1500 استفاده شده

برای جادهی این قطعات بزرگ و داغ یک کیس فول تاور Thermaltake Chaser MK-1 در نظر

گرفته شده.

88987723633604563237.jpg

ساعات خوشی را برای گیمرین محترم در کنار The Beast آرزومندیم!

وب سایت رسمی

با تشکر عباس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فکر کردم تاپیکه فروشه اومدم خرید کنم =))))

لینک به دیدگاه

کجاش غوله همین الان پولشو دارم یه همچنین سیستمی ببندم

لینک به دیدگاه

خب آدم بخواد اینو بگیره میره یه کنسول میگیره دیگه؟؟؟!!!!

یعنی کنسول نمیتونه به اندازه پی سی جواب بده؟؟؟

من که دارم فکر میکنم اگه کسی بخواد بره سیستم گیم بگیره میره یه کنسول میگیره یه دفه

مگه شاخترین کنسول به قیمت خودمون چقدر میشه؟؟؟

نهایتش 2 تومن که نمیشه

لینک به دیدگاه

خب کنسول میتونه رو یه تی وی 50 اینچی جواب بده؟

کیفیت بافت و ... از زمین تا آسمون با کنسول فرق داره، لذتی که شاتر با PC میزنید هیچ کنسولی نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخ آخ چه بی سلیقه

پردازنده 3770K بود با یه واتر توپول تا همون 4.6 اورش می کردن هم از 3930K ارزونتر میشد و هم در اکثر بازیها فریم ریت بیشتری می گرفت.تازه سرجمع ارزونتر هم میشد.3930 حدود 600$ هست و 3770 حدود 300$.

از طرفی یک مین خوف برای گیم مثل Maximus_V_Formula_Game_Bundled_Edition می بستن.

P_500.jpg

بدترش 64 گیگ رم برای سیستم گیم واقعا مسخره هست.با 16 گیگ رم 2666 اونوقت مشخص میشد کی چیکاره هست(تا 3 سال دیگه هم بازی نمیاد که این مقدار رم بیشتر بخواد)

450-296-m11.jpg

64 گیگ رم 1600!؟

http://www.gamingpc.ca/best-desktops/thebeast.php?pcID=3

1600 کجا 2666 کجا برای گیم ...

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

HeX جان (اسم شریفت رو نمیدونم)، اگر یه سر به محصولاتش بزنی دسته بندی شدن، مثلا Pro Gamer System ها از 3770 و پایین تر استفاده می کنن

یا Hardcore هم از 3770 دارن. ولی به نظرت 3770 میتونه 2 تا 690 رو به اندازه 3960 ساپورت کنه؟

معرفی این سیستم بیشتر برا نشون دادن قدرت هست، یا بالا بردن توقعات!

در مورد فرکانس رم باهات موافقم! کلا تو سیستماش از 1600 بیشتر نداره همش G.Skill کار برده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

HeX جان (اسم شریفت رو نمیدونم)، اگر یه سر به محصولاتش بزنی دسته بندی شدن، مثلا Pro Gamer System ها از 3770 و پایین تر استفاده می کنن

یا Hardcoreهم از 3770 دارن. ولی به نظرت 3770 میتونه 2 تا 690 رو به اندازه 3960 ساپورت کنه؟

معرفی این سیستم بیشتر برا نشون دادن قدرت هست، یا بالا بردن توقعات!

در مورد فرکانس رم باهات موافقم! کلا تو سیستماش از 1600 بیشتر نداره همش G.Skill کار برده

معین هستم @};-

والا من هم میدونم برای چینش چندتایی کارتهای خفن از پردازنده ی اینچنینی استفاده می کنند ولی :

اعتقاد دارم که 3770K به هیچ وجه برای خفن ترین کارتها حتی در حالت چینش چندتایی هیچ مشکلی نداره و به اصطلاح دوستان گلوگاه ایجاد نمی کنه.

من اول فکر کردم بیشتر بازیهایی که پردازش ترکیبی از پردازنده و گرافیک مهم هست از 3930 استفاده کرده مثل اسکای ریم یا ووووWOW .

ولی به بنچ های تامزهاردور نگاه کردم تو اون زمینه هم 3770 چیزی کم نداره زیاد هم داره حتی به زنون ها یا حتی 3970X ! خودتون ببینید :

(مخصوصا تو رزولوشن های بالاتر که مسلما هدف این سیستم گیم با 2 عدد 690 درهمین رزولوشن ها هست 3770 خودنمایی می کنه )

wow%201920.png

wow%202560.png

skyrim%201920.png

skyrim%202560.png

من بیشتر احساس می کنم یک سیاست پشت این برنامه هست که برتری رو به اکستریم ها بدن.اکستریم های 32 نانومتری که در اکثر موارد پشت سر غولهایی چون 3770K راه می روند.قبول دارید که اکستریمها بیشتر از اینکه به کار گیم بیان برای رندرهای سنگین و مولتی تسکینگ مناسب ترند.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

کاملا درسته، اختلاف قیمت بینشون زیاد اما کارایی توی کیم حتی 3570 با 3960 بعضی جاها به یک فریم هم نمیرسه

همونطور که گفتین توی بحث پهنای باند حافظه و کدینگ و ... برتری با اکستریم هاست

اما خب نگاهی که به 3960 یا کلا اکستریم ها یجوریایی خاصه، بیشتر برا متمول هاست! یا رکورد یا برای خاص بودن سیستم!

مثلا اگه 3770 رو توی این سیستم بکار میبرد، جلب توجهی که 3960 میکنه رو نداشت!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاملا درسته، اختلاف قیمت بینشون زیاد اما کارایی توی کیم حتی 3570 با 3960 بعضی جاها به یک فریم هم نمیرسه

همونطور که گفتین توی بحث پهنای باند حافظه و کدینگ و ... برتری با اکستریم هاست

اما خب نگاهی که به 3960 یا کلا اکستریم ها یجوریایی خاصه، بیشتر برا متمول هاست! یا رکورد یا برای خاص بودن سیستم!

مثلا اگه 3770 رو توی این سیستم بکار میبرد، جلب توجهی که 3960 میکنه رو نداشت!

بله دقیقا به همین اشاره داشتم و شما کامل فرمودید.

لینک به دیدگاه

این پایه ها را زیر کیس گذاشتن تا میخ کنین به زمین یوقت فرار نکنه :wacko: :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این پایه ها را زیر کیس گذاشتن تا میخ کنین به زمین یوقت فرار نکنه :wacko: :wacko:

:lol:

اره دوست عزیز شایدم بخاطر اینکه کسی هم بر نداره و در بره !!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فکر کردم تاپیکه فروشه اومدم خرید کنم =))))

)) =)) ((

خدائیش خنده دار بود !!

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...