رفتن به مطلب

فروش گوشی فوق العاده تمیز HTC HERO

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام و عرض ادب و کمال و احترام به دوستان عزیزم

یک دستگاه گوشی تمیز HTC HERO با تمام لوازم و متعلقات + هندفری اورجینال اصل اکبند به فروش میرسد

این گوشی دست یک دکتر (مونث ) که از مشتریهای بنده هم هستند بوده و فروش این گوشی رو به بنده سپردند تا تقدیم کنم به خریدار خوش شانس

این گوشی هم بدون هیچ مشکل / ضرب دیدگی / تعمیر / بازشدگی / بدون هیچ خط و خش در بدنه / با مموری 4 گیگابایت بوده

قیمتی که در نظر گرفتن برای این گوشی : 420 هزار تومن و با قطعات پر فروش کامپیوتری هم مانند سی پی یو معاوضه میشود ( قیمت اکش حدود 700 تومن )

لینک گوشی مورد نظر

b4t5vmmwou234fv29mh.jpg

w07pwybhyv5bkhtzh4.jpg

wj8awiaceu3txf1kv32.jpg

v0s97xjcq1mpk7u2os1h.jpg

izvkkyczi35rtf3ogoof.jpg

mvy5lvnkitxq2gosgut.jpg

7dmkx8zde1az8uli7dk.jpg

46676700103398277309.jpg

oyll6rc8ke5d3tseq0z.jpg

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو اسمونها باش ...

یه مطلبی بود که خواستم بگم :

شاید از خودتون بپرسید که اون خانم cpu رو میخوا چیکار ؟!

من این گوشی رو میخوام برای ایشون بفروشم و ایشون چون عجله ندارن به همین خاطر بنده برای راحتی و سهولت در امر فروش معاوضه هم گذاشتم چون بنده میتونم یه روزه cpu یا مادربرد یا .... رو تو مغازه

بفروشم و پول گوشیرو به ایشون بدم

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طبق درخواست بنده قیمت به 395 کاهش یافت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جون من نمیدونم که چرا هرچی خانم دکتره به جنابعالی مراجعه میکنه؟!

میگم نکنه که خودت شدی دکتر خانم دکترا؟!

خب عطا جون معلومه که عجله نداره ! از قدیم گفتن:عجله کار شیطونه !!!

بفرما , سر این مسئله انشتین هم اون وسط انگشت بدهن مونده حیرون و عقلشم

دیگه بجایی قد نمیده واصلا نمیدونه که بنده خدا چی بگه ؟؟!!

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بر مهران جان عزیز

والا واقعیش من به ایشون دکتر میگم ایشون پرستارن چند بار ازم خرید داشتن از طرفی همسایه خونه پشتیمون هستند و حدود 8 ماهه مسئولیت زدن انسولین به پدربزرگمو قبول کردن و زحمتش رو میکشن خلاصه این گوشی رو دادن به بنده براشون بفروشم و یه گالکسی بگیرن الان هم یه ایفون 3 دارن که اونم امروز فردا میدن به من براشون بفروشم

البته نمیخواستم اینارو بگم ولی خواستم اصل مطلب رو بیان کنم که هیچ مشکلی پیش نیاد و فکر دیگه ای نکنین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام بر مهران جان عزیزوالا واقعیش من به ایشون دکتر میگم ایشون پرستارن چند بار ازم خرید داشتن از طرفی همسایه خونه پشتیمون هستند و حدود 8 ماهه مسئولیت زدن انسولین به پدربزرگمو قبول کردن و زحمتش رو میکشن خلاصه این گوشی رو دادن به بنده براشون بفروشم و یه گالکسی بگیرن الان هم یه ایفون 3 دارن که اونم امروز فردا میدن به من براشون بفروشم البته نمیخواستم اینارو بگم ولی خواستم اصل مطلب رو بیان کنم که هیچ مشکلی پیش نیاد و فکر دیگه ای نکنین

عطا جون من اصلا به گوشی کاری ندارم و ولش کن !

بحث من سر یه چیز دیگس ای ناقلا !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام بر مهران جان عزیزوالا واقعیش من به ایشون دکتر میگم ایشون پرستارن چند بار ازم خرید داشتن از طرفی همسایه خونه پشتیمون هستند و حدود 8 ماهه مسئولیت زدن انسولین به پدربزرگمو قبول کردن و زحمتش رو میکشن خلاصه این گوشی رو دادن به بنده براشون بفروشم و یه گالکسی بگیرن الان هم یه ایفون 3 دارن که اونم امروز فردا میدن به من براشون بفروشم البته نمیخواستم اینارو بگم ولی خواستم اصل مطلب رو بیان کنم که هیچ مشکلی پیش نیاد و فکر دیگه ای نکنین

عطا جون من اصلا به گوشی کاری ندارم و ولش کن !

بحث من سر یه چیز دیگس ای ناقلا !!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گوشی مورد نظر فروخته شد خارج از فروم

تاپیک بسته شود

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...