رفتن به مطلب

بهترين پرينتر سياه و سفيد از نظر شما چيست ؟

evenger
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من يك پرينتر تك كاره سياه و سفيد ميخوام فقط در حد چاپ جزوات- البته واسم اين موارد مهمه.

1- قيمت خوب ( ارزان )

2- قيمت كارتريج و يا تونر ارزان

3- پرينت كردن تعداد صفحات بالاي 3500 (حداقل ) تا با هر دوره كارتريج

با تشكر از شما .

يا حق

لینک به دیدگاه

سلام

من يك پرينتر تك كاره سياه و سفيد ميخوام فقط در حد چاپ جزوات- البته واسم اين موارد مهمه.

1- قيمت خوب ( ارزان )

2- قيمت كارتريج و يا تونر ارزان

3- پرينت كردن تعداد صفحات بالاي 3500 (حداقل ) تا با هر دوره كارتريج

با تشكر از شما .

يا حق

با سلام

دوست عزیزم حدود چقدر در بیاد ؟

چون برای این کار مدلاهی زیادی میه پیشنهاد داد . حتی سه کاره و چهارکاره هم برای این کار میشه پیشنهاد داد .

اگر مشخص کنید که چه قیمتی باشه از سردرگمی در میاد این سوالتون

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

رنج قيمت من تا 100 تومن.

مثلا مثل Hp 1020 از نظر خودم پرينتر خوبي هست اما مي خواستم نظر اساتيد گرامي رو بپرسم.

جناب حسيني كارتريج اين دستگاه چند تا برگ رو مي زنه.؟؟؟؟

قيمت تونر اين دستگاه چنده.؟؟؟؟

آيا تونر اين دستگاه شار‍‍ژ هم ميشه ؟؟؟ ( يا مانند سامسونگ 5000 تا كه ميزنه بلا استثنا بايد عوض شه ؟؟؟

قيمت براي مشتري هاي سابق چند ؟؟؟؟؟؟؟؟

يا حق

لینک به دیدگاه

درود

رنج قيمت من تا 100 تومن.

مثلا مثل Hp 1020 از نظر خودم پرينتر خوبي هست اما مي خواستم نظر اساتيد گرامي رو بپرسم.

جناب حسيني كارتريج اين دستگاه چند تا برگ رو مي زنه.؟؟؟؟

قيمت تونر اين دستگاه چنده.؟؟؟؟

آيا تونر اين دستگاه شار‍‍ژ هم ميشه ؟؟؟ ( يا مانند سامسونگ 5000 تا كه ميزنه بلا استثنا بايد عوض شه ؟؟؟

قيمت براي مشتري هاي سابق چند ؟؟؟؟؟؟؟؟

يا حق

با سلام

دوست خوبم اورجینالش 63000 تومان مشابهش 35000 تومان البته Reafer هم موجوده که 25000 تومانه .

من خودم اورجینال رو پیشنهاد میکنم و خودم مدلاهی دیگه رو تست کردم و اصلا هب درد هیچ کاری نیمخوره و اورجینال حدود 3000 تا برگ به صورت نوشتاری رو میزنه . و شارژ هم میشه .

البته درم وقع خرید پرینتر حتما تک چسب بخرید چون اکثرا اونهایی که تک چسب نیست کارتیجشون عوض شده و غیر اورجینال جایگزین شده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

جناب حسيني ميخوايتم بدونم از اين 2 تا پرينتر Samsung ML-1740 و HP 1020 كدوم بهتره.

فقط ميخوام با يك كارتريج حدود 4000 تا 5000 پرينت كنه. و بهتر از همه هم اين باشه كه تونرش شارژ بشه.

آخه من سامسونگ scx 4200 دارم. كه اگر داخل تونرش جوهر هم داشته باشه ولي تعداد برگ هاي زده شده 5000 تا بشه ديگه نمي زنه.

نمي خوام اين طوري باشه

منتظرم

يا حق

لینک به دیدگاه

با سلام

جناب حسيني ميخوايتم بدونم از اين 2 تا پرينتر Samsung ML-1740 و HP 1020 كدوم بهتره.

فقط ميخوام با يك كارتريج حدود 4000 تا 5000 پرينت كنه. و بهتر از همه هم اين باشه كه تونرش شارژ بشه.

آخه من سامسونگ scx 4200 دارم. كه اگر داخل تونرش جوهر هم داشته باشه ولي تعداد برگ هاي زده شده 5000 تا بشه ديگه نمي زنه.

نمي خوام اين طوري باشه

منتظرم

يا حق

با سلام

دوست عزیز تجربه به من ثابت کرده که HP بیشتر میتونه بهتون کمک کنه چون همیشه ساپورت میشه و تمامیه قعاتش هستش . در ضمن از نظر کیفیت و کارایی همیشه پیشرو هستش.

من به شخصه خودم هم HP 1300 دارم و هم 1020 و با هر دو کارهای شخصیمو انجام میدم . از 1300 برای فاکتور و از 1020 برای پرینت.

من حدودا میدونم که کم کمش میتونه حدود 3000 ات با کارتریج اورجینال براتون پرینت بزنه و اینو بگمن که پس از شارژ حدود 1500 تا 2000 تا رو میزنه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز تجربه به من ثابت کرده که HP بیشتر میتونه بهتون کمک کنه چون همیشه ساپورت میشه و تمامیه قعاتش هستش . در ضمن از نظر کیفیت و کارایی همیشه پیشرو هستش.

من به شخصه خودم هم HP 1300 دارم و هم 1020 و با هر دو کارهای شخصیمو انجام میدم . از 1300 برای فاکتور و از 1020 برای پرینت.

من حدودا میدونم که کم کمش میتونه حدود 3000 ات با کارتریج اورجینال براتون پرینت بزنه و اینو بگمن که پس از شارژ حدود 1500 تا 2000 تا رو میزنه .

موفق باشید

با سلام

قيمت اين دو چاپگري كه نوشتيد چند است؟

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست خوبم اورجینالش 63000 تومان مشابهش 35000 تومان البته Reafer هم موجوده که 25000 تومانه .

من خودم اورجینال رو پیشنهاد میکنم و خودم مدلاهی دیگه رو تست کردم و اصلا هب درد هیچ کاری نیمخوره و اورجینال حدود 3000 تا برگ به صورت نوشتاری رو میزنه . و شارژ هم میشه .

البته درم وقع خرید پرینتر حتما تک چسب بخرید چون اکثرا اونهایی که تک چسب نیست کارتیجشون عوض شده و غیر اورجینال جایگزین شده

موفق باشید

سلام آقاي حسيني

اين hp 1020 كه ميگيد 63000 تومان با اوني كه تو ليست قيمت هاتونه فرقي دارند ؟

چون اون يكي رو 102000 تومان قيمت زديد . ميشه بگيد قضيه چيه ؟

با تشكر

لینک به دیدگاه

با سلام

قيمت اين دو چاپگري كه نوشتيد چند است؟

با سلام

دوست عزیزم پرینتر 1300hp دیگه تولید نمیشه و به جای اون در بازار از 1320 استفاده میکنن که قیمتش حدود 2 ماهیه که یه مقدار گرون شده و الان هم 320000 تومانه ولی درمورد 1020 یکی از پرینتر های پر فروش بازاره و با کاتریج اورجینال حدود 3000 تا 4000 تا برگ پرینت میگیره و قیمتش هم حدود 98000 تا 102000 تومان نوسان داره .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام آقاي حسيني

اين hp 1020 كه ميگيد 63000 تومان با اوني كه تو ليست قيمت هاتونه فرقي دارند ؟

چون اون يكي رو 102000 تومان قيمت زديد . ميشه بگيد قضيه چيه ؟

با تشكر

با درود

دوست خوبم من قیمت کارتریج رو اینجا گذاشتم یعنی 63000 تومان قیمت کارتریج بوده نه خود پرینتر .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با درود

دوست خوبم من قیمت کارتریج رو اینجا گذاشتم یعنی 63000 تومان قیمت کارتریج بوده نه خود پرینتر .

موفق باشید

بعد از 3000 يا 4000 تا چاپ كه ميزنه بايد كارتريج رو عوض كرد ؟

لینک به دیدگاه

بعد از 3000 يا 4000 تا چاپ كه ميزنه بايد كارتريج رو عوض كرد ؟

با درود

نه عزیز بعد از اینکه رنگش تموم شد به ر احتی شارژ میشه و اگر بیرون ببرید براتون شارژ کنن حتما پیش یک آشنا و فرد معتمد ببرید . بعد از شارژ بین 1500 تا 2500 برگ براتون پرینت میشزنه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
با درود

نه عزیز بعد از اینکه رنگش تموم شد به ر احتی شارژ میشه و اگر بیرون ببرید براتون شارژ کنن حتما پیش یک آشنا و فرد معتمد ببرید . بعد از شارژ بین 1500 تا 2500 برگ براتون پرینت میشزنه .

موفق باشید

canon چطوریه؟

هرجا میری یه چیزی میگن یکی میگه hpویکی دیگه میگه canon نمودم ....

حالا من یه چیزی میخام در حد قیمت 100هزار تا 150 هزار تومان

برای کارهای تحقیقی حالا یه چیزی باشه که گارانتی هم داشته باشه و کارش هم خوب باشه بادوام باشه

حالا منتظرم هرچه سریعتر باشه بهتر چون خیلی عجله دارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...