رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز

قطعات مذکور مدتی هست که به دلیل تغییر شرایط کاری (خدمت سربازی)  بلا استفاده مونده بنابراین تصمیم گرفتم که چنانچه پیشنهاد خوبی براشون باشه بفروشمشون :)

1- CPU Cooler Archon این کولر بیش از چند بار روی سیستم نبوده  اون هم فقط برای تست = قیمت پایه 150 تومن

2- پاور Enermax 1250W سری revolution بسیار تمیز بدون هیچگونه خط خش این پاور گارانتی نداره قیمت پایه =420 تومن

post-5233-0-24704900-1355673358_thumb.jpgpost-5233-0-00613100-1355673392_thumb.jpgpost-5233-0-79765500-1355673440_thumb.jpg

ویرایش شده توسط OverExtreme
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من کولر رو میخوام پایه فقط یه سوال روی کیس x3 میشه نصب کرد یا خیر؟!!!

لینک به دیدگاه

سلام دوست من  قاعدتا باید نصب بشه اما برای اینکه شما مطمئن بشید فردا صبح با بخش R&D شرکت گرین تماس بگیرید و از این مورد مطئمن بشید

لینک به دیدگاه

با اجازه ی استارتر عزیز :)

خیر دوست عزیز جا نمی شود. البته شاید با برداشتن فن بقل جا بشود. چون در سایت گرین نوشته قابلیت نصب کولر تا ارتفاع 140 میلی متر. که آرکون با فنی که داره حدود 175 میلی متر قد داره!

استارتر عزیز اگر مزایده هست من خریدارم به قیمت 155

لینک به دیدگاه

مشکل در کیس نیست مشکلم داخل کیس هست اگر داخلش جا بشه درش رو بر میدارم

من 160 هستم

لینک به دیدگاه

این فن، همین آرکون داخل سایت گرین هست؟ یعنی این:

http://www.green-case.com/products/fan/fan.php?model=archon_reva

؟

من 165 خریدارم

ویرایش شده توسط OC_King
لینک به دیدگاه

درود بر آقا صابر عزیز آقا پاورت منو کشته حسابی . اگر تعویض داری با پاور green gp1000-b goldکه هیچ . اگر هم قصد فروش داری میتونی یک مقدار صبر کنی تا من پاور گیرین خودم رو بفروشم و بعدش از شما این پاور رو بردارم ؟؟؟؟

با تشکر . 

لینک به دیدگاه

این فن، همین آرکون داخل سایت گرین هست؟ یعنی این:

http://www.green-case.com/products/fan/fan.php?model=archon_reva

؟

من 165 خریدارم

بله خودشه دوست عزیز

فکر کنم گرین همین یه مدل وارد کرده راستی تا یادم نرفته بگم که خمیرش تموم شده

لینک به دیدگاه

فقط ببخشید clips سوکت LGA2011 رو هم داره؟ آخه توی آمازون نوشته بود Optional چون من برای LGA2011 می خواهم.

175 برای من

لینک به دیدگاه

عجب استقبالی اینطور که پیداست باید یه اشانیتون هم در نظر بگیرم برای کولر :D

به همره کولر یک خمیر CF2 تقدیم دوستان میشه که حداقل میشه برای چند بار استفاده کرد :)

درود بر آقا صابر عزیز آقا پاورت منو کشته حسابی . اگر تعویض داری با پاور green gp1000-b goldکه هیچ . اگر هم قصد فروش داری میتونی یک مقدار صبر کنی تا من پاور گیرین خودم رو بفروشم و بعدش از شما این پاور رو بردارم ؟؟؟؟

با تشکر

مخلصم علی جان قابل شمارو نداره آدرس بده برات بفرستم @};-

لینک به دیدگاه

پایان مزایده کی هست ؟؟؟ یه تایم مشخص کنید

من 180 هستم

لینک به دیدگاه

چقدر سریع پست میزنید هنوز قبلی رو جواب ندادم پست بعدی میاد رحم کندی اینترنتم ذغالی بابا:d

Oc king جان پایه 2011 داره عزیزم خیالت راحت باشه منم از داخل کشور خریدم و گارانتی گرینه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تا ساعت 10 اسپم هم میشه داد داداش .... :p

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز. پاور چقدر کارکرده؟اگه گارانتی داشت رو هوا زده بودم نیاز دارم.بدون گارانتی یکم دست و دل ادم میلرزه

لینک به دیدگاه

درود

تا ساعت 10 اسپم هم میشه داد داداش .... :p

نه حاجی شما میخواهی اسپم بدی حضوری باید بیای  B)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز. پاور چقدر کارکرده؟اگه گارانتی داشت رو هوا زده بودم نیاز دارم.بدون گارانتی یکم دست و دل ادم میلرزه

سلام مخلصم عزیز

حقیقتش پاور  من قبلا با یک اس اس دی تاخت زدم و مابتفاوتشو پرداختم واما خب همینطور که گفتم الان شرایط استفادشو ندارم وداره خاک میخوره 

طبق اطلاعات واصله از سازمان.. تازه یه سالش شده ;)

لینک به دیدگاه

آقا صابراگر  میشه لینک پاورت رو میذاری من ببینم اگه مد نظرم بود برم برا فروش پاور خودم .

لینک به دیدگاه

خدمت شما

http://www.enermax.com/home.php?fn=eng/product_a1_1_1&lv0=1&lv1=54&no=6

http://www.hardwareheaven.com/reviews/712/pg1/enermax-revolution-85-1250w-power-supply-introduction.html

آقای سلیمی اگر دسترسی به یاهو دارید تشریف بیارید یاهو در مورد پاور با هم صبحت کنیم

لینک به دیدگاه

اوه اگه علی اقای گل پاور رو میخوان که ما کلا میکشیم کنار . حق استادی گردن ما دارن من صفحه اول رو ندیده بودم شرمنده علی اقا

لینک به دیدگاه

آقا صابراگر  میشه لینک پاورت رو میذاری من ببینم اگه مد نظرم بود برم برا فروش پاور خودم .

سلام آقا علی، شرمنده کم سعادت بودم نتونستم با شما معامله کنم:(

با اجازه ی استارتر:

http://www.enermax.com/home.php?fn=eng/product_a1_1_1&lv0=1&lv1=54&no=6

خیلی پاور عالی ای هست

من گر پول داشتم از دست نمیدادم

لینک به دیدگاه

اوه اگه علی اقای گل پاور رو میخوان که ما کلا میکشیم کنار . حق استادی گردن ما دارن من صفحه اول رو ندیده بودم شرمنده علی اقا

خواهش میکنم حامد جان اگر خیلی نیاز دارید میتونم پاورم خودم رو به شما بدم پاور خودم green gp1000-b gold هست . و پاور آقا صابر رو بردارم .

حالا درهر صورت بهم پ.خ بدید تا باهم صحبت کنیم .

لینک به دیدگاه

کولر فروخته شد به جناب metall_hero عزیز

پاور در خارج از تاپیک  مشتری داره اما اولویت با کسانی هست تو تاپیک شرکت کردند

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...