رفتن به مطلب

راهنمایی در انتخاب گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به تمامی دوستان و تشکر بابت سایت خوبتون

من cpu intel core 2 dou 4600 دارم میخوام مین asus p5kpl-1600 ورم dual channel 2g patriot بگیرم

توانتخاب گرافیک گیر کردم.تقریبا" تمام مطالب سایت هم خوندم ولی بازم به نتیجه نرسیدم.بودجه برای گرافیک 100 .

خودم نظرم روی ati 4670 و geforce 8600 و 9500 هست.(آیا 4670 زیاد داغ میشه؟)

ازتون خواهش میکنم هرکارتی رو که پیشنهاد میدین نوع حافظه ومیزان رم و برند و ازهمه مهمتر گارانتیشو ذکرکنید.

آیا راهی هست که موقع خرید از اورجینال بودن قطعه مطمئن بشم؟

پیشاپیش از همتون ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام به تمامی دوستان و تشکر بابت سایت خوبتون

من cpu intel core 2 dou 4600 دارم میخوام مین asus p5kpl-1600 ورم dual channel 2g patriot بگیرم

توانتخاب گرافیک گیر کردم.تقریبا" تمام مطالب سایت هم خوندم ولی بازم به نتیجه نرسیدم.بودجه برای گرافیک 100 .

خودم نظرم روی ati 4670 و geforce 8600 و 9500 هست.(آیا 4670 زیاد داغ میشه؟)

ازتون خواهش میکنم هرکارتی رو که پیشنهاد میدین نوع حافظه ومیزان رم و برند و ازهمه مهمتر گارانتیشو ذکرکنید.

آیا راهی هست که موقع خرید از اورجینال بودن قطعه مطمئن بشم؟

پیشاپیش از همتون ممنونم

با سلام

تو رنج 100 تومن بهترین انتخاب HD4670 هست.به مراتب بهتر از 9500 و 8600GT هستش.دماش هم مشکلی نداره.

به نظر من یا برند Connect3d بگیر یا Gainward.قیمتشون هم 105 تومنه.گارانتی Connect3d مال برین تک هست و 2 ساله و Gainward هم 1 ساله ی فرآیند.(البته گارانتیهای دیگه هم داره مثل شاب).

حافظه شون هم هر دو 512MB DDR3 هستند.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

HD4670 در بنچمارک ها در حد 9600GT 1GB است بنابراین در رنج 100000 تومان بهترین گزینه است ولی کاش می تونستی 170000 بدی HD4830 رو بگیری که خیلی کارت توپیه یکم اورکلاکش کنی در حد HD4850 می شه تو همین سایت لیونم به فروش می ره.

اینم لینکش : http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=656

اینم لینک بنچمارکش : http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-4830-review-his-technology/1

لینک به دیدگاه

دوست خوبم سلام برای قیمت 100 تومانم به نظر من همون 4670 بهترین گزینه است برای خرید شما . و من اگر بودم برند gainward رو انتخاب می کردم که خیلی ارادت به این برند دارم (تبلیغ :confused: .

ولی واقعآ اگر به قولی امید عزیز هزینه رو بیشتر می کردید 4830 هم بهترین گزینست .

و دوست عزیز اگر شمای جای مطمعن و جنس مطمعن می خوای از همین لیون خرید کن

موفق و موید باشید

رضا مقدم

ویرایش شده توسط alireza_moghadam
لینک به دیدگاه

درود

منم از Gainward خوشم میاد و هر جا بنچمارکی از کارتهاش ببینم رو سایتمون میذارم(اینکه تبلیغ نیست.کالای خوب رو باید معرفی کرد.)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ضمن سپاسگذاری از دوستان

آقای رضا مقدم عزیز آیا از لیون فقط میتونم اینترنتی خرید کنم یا امکان خرید حضوری هم هست؟

اگر هست لطف کن و آدرس رو برام بفرست ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز:

شما امکان خرید حضوری و غیر حضوری هم دارید :

برای خرید حضوری می توانید به آدرس ذکر شده در زیر مراجعه و جنس تون رو خریداری کنید با گارانتی مطمعن و جنس اور جینال ( پیش جناب حسینی عزیز)

تهران،خیابان ولیعصر،بین میدان ولیعصر و چهار راه طالقانی،روبروی مرکز کامپیوتر ایران،کوچه گیلان،پلاک 14،واحد 2

و از طریق غیر حضوری هم می تونید شما به ایشون ارسای پیام خصوصی داشته باشید و طبق سفارشات شما اون جنس را برای شما ارسال نموده از طریق پست.

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام

برای ارتقای گرافیک یه سیستم با پردازنده تک هسته ای (3ghz) کارت 4830 بهتره یا 9800gt ؟؟

فیزیک کارت میتونه کمبود cpu رو حل کنه؟؟؟؟:D

لینک به دیدگاه

ضمن سپاسگذاری از دوستان

آقای رضا مقدم عزیز آیا از لیون فقط میتونم اینترنتی خرید کنم یا امکان خرید حضوری هم هست؟

اگر هست لطف کن و آدرس رو برام بفرست ممنون میشم

سلام دوست من ! به فروم خودتون ( لیون ) خوش اومدید ! با تشکر از توضیحات کامل اقا رضا عزیز ( hoseinbadali ) به عرضتون میرسونم که شما میتونید به فروشگاه اینترنتی لیون تشریف برده و محصولات روز رو با قیمت های منصفانه مشاهده کنید ! همچنین از چند و چون طریقه خرید چه بصورت حضوری و چه اینترنتی ! اطلاعات بیشتری رو کسب بفرمایید ! برای اسونی کار میتونید با کلیک بر روی تصویری ( لینکی ) که در بالا و پایین صفحات فروم ! قابل مشاهده ست ! استفاده کنید !

1d2c13txc7kpr9x9u3dl.jpg

در مورد کارت گرافیک هم حقیر کارت 9600GSO 768 MB از برند XFX رو پیشنهاد میکنم که میتونید مشخصات و قیمت دقیقشو در فروشگاه لیون و به این ادرس اینجا کلیک کرده و مشاهده بفرمایید !

( فقط توجه داشته باشید که کارت های 9600GSO دارای 3 یا 4 نوع و با حجم مموری متفاوت هستند که مسلما پرفورمانس و کارایی شون هم با یکدیگر فرق میکنه و اگه در مورد این کارت تصمیم به تحقیق و بررسی گرفتید ! این موضوع رو هم مد نظر قرار بدهید ! در ضمن مورد پیشنهادی حقیر که لینک مشخصاتش در فروشگاه لیون رو خدمت تون معرفی و عرض کردم از نوع و سری قویتر و بهینه تره این کارته )

موفق باشید / فرامرز

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

سلام

برای ارتقای گرافیک یه سیستم با پردازنده تک هسته ای (3ghz) کارت 4830 بهتره یا 9800gt ؟؟

فیزیک کارت میتونه کمبود cpu رو حل کنه؟؟؟؟:D

درود :

در مورد این موضوع بهتره که شما کارت گرافیک 9800 GT بردارید بهتر جواب خواهد داد در کار فیزیکس هم تا حدود

کمی میتونه به کمک پردازنده بیاد که در کار تهای سری NVidia هست و بهتر از ATI عمل خواهد کرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...