رفتن به مطلب

تمامی مباحث مربوط به خرید و راهنمایی در خرید SSD

اشتراک گذاری

بهترین برند برای انتخاب SSDکدام گزینه هست؟ فاکتور کیفیت هست (سرعت SSD اصلاً ملاک نیست)  

78 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین برند برای انتخاب SSDکدام گزینه هست؟ فاکتور کیفیت هست (سرعت SSD اصلاً ملاک نیست)

Recommended Posts

بهترین جی تی هست

ورتکس 4 هم خوبه

باشه سعی میکنم بگیرم

اگر محدودیت نداری 240 بگیر

لینک به دیدگاه

بهترین جی تی هست

ورتکس 4 هم خوبه

باشه سعی میکنم بگیرم

اگر محدودیت نداری 240 بگیر

ممنون میشم

راستش اگر بخوام برم طرف 240 دو تا 120 میخرم رید 0 میکنم

اما طبق بررسی های من در جهان هیچی رو دست samsung 840 pro 250 گیگ نیست!

شما برید یوتوب ببینید سرعت بالا اومدن ویندوز با kingston hyperx چجوریه

با این حال ممنون 

لینک به دیدگاه

http://www.techpowerup.com/forums/showthread.php?t=166785

آقا شما به ویدیو چی کار داری بیا استارت منو ببین اصلا آرم ویندوز دیده نمیشه:دی راضی میشی؟:دی

این لینکه که دادمو ببین

فورس جی تی بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید بوت تایم رو چجوری محاسبه میکنید ؟؟؟؟

وقتی کامپیوتر رو کلاً خاموش کنید و روشن کنید 15 ثانیه طول میکشه ؟؟؟

ازوقتی که مشخصات مربوطه به سی پی یو رو میزنه منظور هست؟؟؟یا جور دیگه 

من 120 گیگ ترنسند سری 720 رو دارم حساب کردم از وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم دقیقاً 35 ثانیه طول میکشه ؟؟؟

هر کاری هم میکنم نمیتونم فریم ویر رو آپدیت کنم ؟؟؟

فقط یه مورد رو امتحان نکردم برای آپدیت فریم ویر اونم هم یک تیکه کردن کل 120 گیگ هست ؟؟؟

نکنه بخاطر این که پارتیشن کردم فریم ویر عوض نمیشه؟؟؟؟

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

آقا شما ترنسند 128 رو چند گرفتید ؟؟ از کجا ؟؟؟ راضی هستید ازش ؟؟؟من میخوام یکی از همین مدل 128 بگیرم ..میشه راهنمایی کنید ..تشکر

لینک به دیدگاه

اساتید این رتبه بندی سایت  xbitlabs.com در تست یکی از اس اس دی ها زده ..چقدر به واقعیت نزدیکه ...معمولا تو چه حجم هایی اینا درسته ؟؟؟

واقعا اینتل 520 اینقدر خوبه ..پس چرا کسی ازش حرفی به میون نمیاره ؟؟؟ 

g3qzcocuhxjbzmm4pkma.png

ویرایش شده توسط t.A.T.u
لینک به دیدگاه

اساتید این رتبه بندی سایت  xbitlabs.com در تست یکی از اس اس دی ها زده ..چقدر به واقعیت نزدیکه ...معمولا تو چه حجم هایی اینا درسته ؟؟؟

واقعا اینتل 520 اینقدر خوبه ..پس چرا کسی ازش حرفی به میون نمیاره ؟؟؟ 

g3qzcocuhxjbzmm4pkma.png

باید ببینی تو بازار ایران چه چیزی و با چه قیمتی یافت میشه.

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

ببخشید بوت تایم رو چجوری محاسبه میکنید ؟؟؟؟

وقتی کامپیوتر رو کلاً خاموش کنید و روشن کنید 15 ثانیه طول میکشه ؟؟؟

ازوقتی که مشخصات مربوطه به سی پی یو رو میزنه منظور هست؟؟؟یا جور دیگه 

من 120 گیگ ترنسند سری 720 رو دارم حساب کردم از وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم دقیقاً 35 ثانیه طول میکشه ؟؟؟

هر کاری هم میکنم نمیتونم فریم ویر رو آپدیت کنم ؟؟؟

فقط یه مورد رو امتحان نکردم برای آپدیت فریم ویر اونم هم یک تیکه کردن کل 120 گیگ هست ؟؟؟

نکنه بخاطر این که پارتیشن کردم فریم ویر عوض نمیشه؟؟؟؟

من از لحظه ای که دکمه ی کیس رو میزنم تا موقعی که سفحه ی ویندوز بیاد رو میگم:دی :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان من هرکاری کردم نتونستم فریم ویر رو آپدیت کنم برای SSD ترنسند 128 گیگ

اگه کسی تونسته بگه چجوری ممنون میشم

تمامی راهها رو امتحان کردم ولی نمیشه

لینک به دیدگاه

با سلام دوستان من هرکاری کردم نتونستم فریم ویر رو آپدیت کنم برای SSD ترنسند 128 گیگ اگه کسی تونسته بگه چجوری ممنون میشم تمامی راهها رو امتحان کردم ولی نمیشه

دوست خوبم،

هنگام آپدیت فیرمور، ویندوز روی SSD بوده یا روی HDD؟؟

میدونی، بعضی SSD ها هنگام آپدیت فیرمور - اگر ویندوزی که از داخل اون داری آپدیت می کنی بر روی خودشون باشه - نمی گذارند فیرمور رو آپدیت کنی. باید ویندوز بر روی HDD یا درایو دیگری غیر از SSD باشد تا آنوقت اجازه آپدیت بدن.

بعضی از SSD ها، دقیقا بر عکس عمل می کنند، هنگام آپدیت فیرمور حتما باید ویندوز بر روی خود SSD باشد تا از داخل آن به شما اجازه آپدیت فیرمور بدهند. 

خوب حالا، شما هر دو راه رو تست کردین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام بله هر دو راه رو امتحان کردم ولی ورژن فریم ویر تغییر نمیکنه:...: ولی تیک سبز رنگی که مربوط به انجام شدن هست رو میزنه ولی ورژن تغییر نمیکنه

فعلاً وضعیت انجمن خوب نیست وگرنه عکس هم میزارم براتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بالاخره تغییر کرد فکر کنم مشکل از برنامه بود دوستان این هم 2 تا عکس که نشون میده فریم ویر تغییر کرده

ولی خلاصه من که نفهمیدم چجوری و کی تغییر کرده ------------- http://8pic.ir/images/w6edi2i9qhstwpyucj6.jpg

--------

http://8pic.ir/images/uhzao7ids0zden09dcj9.jpg

لینک به دیدگاه

..... فریم ویر تغییر کرده ولی خلاصه من که نفهمیدم چجوری و کی تغییر کرده ----

خوب مهم همونه که تغییر کرد، بقیه اش رو ولش  :D

لینک به دیدگاه

momo000000 جان نگفتی از اس اس دی راضی هستید یا نه ؟ چند گرفتیدش ؟؟من قص خریدن این مدل رو دارم ..میشه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان عجب اشتباهی کردم

بعد از اپدیت کردن فریم ویر حدود نیم ساعت رفتم بیرون و اومدم دوباره پای کامپیوتر دیدم سیستم ریست شده

و توی پیغام ویندوز زده بلو اسکرین متاسفانه

(چجوری میشه این پیغام رو دوباره دید؟؟؟)

فکر کنم از آپدیت فریم ویر هست :(

تا حالا به هیچ عنوان از مشکلات نداشته سیستم بیچاره

از SSD راضی بودم... دوست گرامی قیمتش هم گفته بودم که 345 گرفتم البته الان بالاتر هست

فکر کنم 2-3 روز پیش 256 رو زده بود 560 تومن یکی از فروشگاه ها (اشتباه کردم اون رو نگرفتم و عجله کردم آخه 256 رو اونموقع 700 به من قیمت داده بودن )

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان عجب اشتباهی کردم

بعد از اپدیت کردن فریم ویر حدود نیم ساعت رفتم بیرون و اومدم دوباره پای کامپیوتر دیدم سیستم ریست شده

و توی پیغام ویندوز زده بلو اسکرین متاسفانه

(چجوری میشه این پیغام رو دوباره دید؟؟؟)

فکر کنم از آپدیت فریم ویر هست :(

تا حالا به هیچ عنوان از مشکلات نداشته سیستم بیچاره

از SSD راضی بودم... دوست گرامی قیمتش هم گفته بودم که 345 گرفتم البته الان بالاتر هست

فکر کنم 2-3 روز پیش 256 رو زده بود 560 تومن یکی از فروشگاه ها (اشتباه کردم اون رو نگرفتم و عجله کردم آخه 256 رو اونموقع 700 به من قیمت داده بودن )

گمونم الان اقبال دوستان به این مدل SSD از برند ترنسند رابطه ی مستقیم با نسبت رضایت شما و اظهار نظر های شما در مورد کار با این SSD داشته باشه.

البته در وهله ی اول امیدوارم مشکلات برطرف بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آپدیت فریم ویر در ocz agility 3 کمک بسیار زیادی برای بدون ارور شدن سیستم در حین raid0 کرد :دی

الان دیگه SSD حجم بالا اصلا دیگه خوب نیست :دی فقط 4-5 تا بگیری Raid0 کنی :دی

لینک به دیدگاه

گمونم الان اقبال دوستان به این مدل SSD از برند ترنسند رابطه ی مستقیم با نسبت رضایت شما و اظهار نظر های شما در مورد کار با این SSD داشته باشه.

البته در وهله ی اول امیدوارم مشکلات برطرف بشه.

راستی آرمین جان من نگاه کردم یه فریمور جدید واسه اس اس دیم اومده نسخه ی 5.03، الان واسه من 5.02 هست

و تغییرش این هست که باگ تیریم برطرف شده

در واقع تو این فریمور من تیریم یه مشکل داره و بعد از پاک کردن مثلا 20 گیگ از اس اس دی ، جای اینکه دوباره پرفورمنس قبلی رو داشته باشی، مثل اینکه پاک نکرده باشی پرفورمنس میگیری، ولی در آپدیت جدید اینطور نیست و بعد از پاک کردن دوباره سرعت اس اس دی مثل قبل میشه

ویرایش شده توسط amirff1
لینک به دیدگاه

راستی آرمین جان من نگاه کردم یه فریمور جدید واسه اس اس دیم اومده نسخه ی 5.03، الان واسه من 5.02 هست

و تغییرش این هست که باگ تیریم برطرف شده

در واقع تو این فریمور من تیریم یه مشکل داره و بعد از پاک کردن مثلا 20 گیگ از اس اس دی ، جای اینکه دوباره پرفورمنس قبلی رو داشته باشی، مثل اینکه پاک نکرده باشی پرفورمنس میگیری، ولی در آپدیت جدید اینطور نیست و بعد از پاک کردن دوباره سرعت اس اس دی مثل قبل میشه

خوب امیر جان آپدیتش کن. راحت باید بتونی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من توصیه میکنم که برای SSD ها فریم ویر عوض نشه مگر اینکه کاملاً مشکل وجود داشته باشه

دوستان اگه کسی میتونه یه سایتی پیدا کنه که همه ورژنهای فریم ویر  تمامی برند ها یا اکثرشون توش باشه برای دانلود خیلی خوب میشه اینجا اعلام کنه

یا حداقل یه برنامه ای پیدا کنید تا بشه یه بک آپ از فریم فریم اصلی داشت تا در صورت نیاز بتونیم برش گردونیم

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

خوب امیر جان آپدیتش کن. راحت باید بتونی.

میترسم :wub:  البته گارانتی داره دیگه برم با خیال راحت آپدیت کنم:دی!؟!

لینک به دیدگاه

من توصیه میکنم که برای SSD ها فریم ویر عوض نشه مگر اینکه کاملاً مشکل وجود داشته باشه

دوستان اگه کسی میتونه یه سایتی پیدا کنه که همه ورژنهای فریم ویر  تمامی برند ها یا اکثرشون توش باشه برای دانلود خیلی خوب میشه اینجا اعلام کنه

یا حداقل یه برنامه ای پیدا کنید تا بشه یه بک آپ از فریم فریم اصلی داشت تا در صورت نیاز بتونیم برش گردونیم

من یه سرچ ساده کردم تمام فریم ور های موجود برای اس اس دی های کورسیر تو یه تاپیک در انجمن پشتیبانش بود

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

دوستانی که Corsair Force رو مد نظر جهت خرید قرار میدن، باید بگم در عرض یک هفته، دو عدد گزارش سوختن این نوع اس اس دی رو دریافت کردیم...!!!

هفته ی گذشته هم یه بنده خدا SSD OCZ Vertex 4 128GB داشت که سوخت...!!!! میگه که داشته فیلم میدیده سیستم یک ارور میده و ریست میشه و دیگه بالا نمیاد...! بعد اس اس دی رو تست عیب یابی کرده و فهمید سوخته!! بدون دلیل! اس اس دی رو هم سه ماه نمیشه که خریده بوده!

بهترین گزینه ی A-DATA هست. کیفیت بسیار خوب، سرعت عالی و گارانتی استثنایی (5 سال گارانتی تعویض) داره!

ویرایش شده توسط Hessam 2
لینک به دیدگاه

دوستان یه سوالی :

بین sumsung 840 pro و ADATA SX910 

کدوم هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ سرعت بهتره؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...