رفتن به مطلب

حمایت از تولیدات داخل؟؟ یا حمایت تولید کننده داخلی؟؟

m.shabani
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

امروز گذرمون به میدون حسن آباد خورده بود که یخچال امرسان یا شاید هم جاکفشی بزرگ شکل یخچال امرسان یا یه کمد دیوار شبیه یخچال امرسان رو گذاشته بودن جلوی در مغازه طرف میگفت خود یخچال قیمتش 500 هزار تومنه ولی من تا حالا 700 هزار تومن خرجش کردم درست نشدهpost-94-0-52552400-1356033117_thumb.jpgpost-94-0-52552400-1356033117_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ملی...

همونطور که مینویسیم عیسی ولی میخونیم عیسا :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
امروز گذرمون به میدون حسن آباد خورده بود که یخچال امرسان یا شاید هم جاکفشی بزرگ شکل یخچال امرسان یا یه کمد دیوار شبیه یخچال امرسان رو گذاشته بودن جلوی در مغازه طرف میگفت خود یخچال قیمتش 500 هزار تومنه ولی من تا حالا 700 هزار تومن خرجش کردم درست نشدهattachicon.gif30091991032.jpgattachicon.gif30091991032.jpg

مایه تاسف

لینک به دیدگاه

مایه تاسف

دوست عزیز کار ما خیلی وقتِ دیگه از تاسف گذشته، باید خون گریه کرد...

لینک به دیدگاه

:دی

ما الان یه یخچال سامسونگ داریم

۷ ساله داره کار میکنهُ اون قسمت واتر دیس\نسرشم از این مخزنی ها نیست و ازلوله آب میگیره

داره عالی کار میکنهُ تنظیم حرارتشم درستهُ همه چیش درسته داره خیلی خوب کار میکنه و مشکلی نداره

یخ سازشم درسته و هم یخ خورد شده میده هم یخ قالب درست!

ولی میرم خونه ی مادربزرگ

از این ایرانیاس که از ما هم خیلی جدید تر گرفتن

تنظیم حرارتش از کار افتاده

یخ ساز اتوماتم نداره و آبشم مخزنی هست

یکی نیست بیاد بگه بابا یه کم خلاقیت خرج کنید و تلویزیونی/لوله آبی چیزی وصل کنید روش

یا حداقل درست حسابی بسازیدش

ولی؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیدونم چرا با خودمون اینطوری میکنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل اینجاس که جنسای خارجی هم که وارد ایران میشه ماشاا... متخصصان داخلی میگن ایراد فنی داره :D و استاندارد نیست و باید معاینه فنی بشه :blink: و مهر استاندارد ایران روش بخوره بعدش وارد بازار بشه :huh:  نمونش الان تلویزیونهای سونی lcd یا led یکی از اشناها تعمیر کار مجاز سونی هست وقتی در مغازش میرم مثل این قبرستون ماشینا که روی هم میزارن تلویزیونها رو رویه همم گذاشته همه ایراد پیدا کرده :lol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...