رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید قطعات High End

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان برای کار رندر نرم افزار 3ds max و پلاگین Vray برای رندر صحنه های ثابت نیاز به ارتقا سیستم خودم دارم . البته همه اینارو کارکرده تهیه میکنم .

CPU : 

بین 3770k , 2600k موندم . میخوام اور کنم 24/7 با ایر ولی نمیدونم کدوم رو باید بگیرم . اصلی ترین قطعه برای Vray همین سی پی یو هست و باید حساسیت به خرج بدم براش . 

میزان هزینه مشخصه .

Ram :

برند رو نمیدونم . ولی فکر کنم Gskill بهتر از بقیه باشه . 16 گیگ میخوام . نمیدونم چه تایمینگی . و نمیدونم چه فرکانسی . این رو هم میخوام اور کنم . اگر 32 گیگ با فرکانس پایین بهتره خوب 32 گیگ میگیرم .

برای کار بنده چه فرکانسی باید باشه ؟ 

بهم RipjawsZ 2133 16gb رو پیشنهاد دادن .

میزان هزینه همون 400 تومن ولی باز بستگی داره به پیشنهاد .

MainBoard :

نظرم روی Z77 Deluxe ایسوس هست . بنچمارکاشو که دیدم خیلی خوبه ولی خوب اگه با هزینه پایینتر میشه همین کارایی رو داشت بدم نمیاد کم پول بدم . 

میزان هزینه بستگی به کارایی داره ولی همون 800 تومن خوبه فکر کنم .

SSD :

نظرم اینه که 2 تا 64 گیگ بگیرم حالا یا  SX900 یا Force GT فرقی نداره هرکدوم شما بگید . و این دو تا رو رید کنم . کار درسته رید کردنشون ؟ آخه با رید یه چیزی تو مایه های 1000MBs میده !

میزان هزینه مشخصه .

VGA : 

این رو اصلأ نمیدونم . Quadro نمیتونم بخرم گرونه . تو GTX ها چیزی هست که تو 3ds max بهتر عمل کنه ؟

هرچی کمتر بهتر و به مدل پیشنهادی هم بستگی داره .

CASE :

هرچی ارزونتر بهتر . ولی میخوام داخل کیس جمع و جور باشه . یه چیز تو مایه های X3

Cooler : 

پیشنهاد با شما و بسته به مدل CPU . 

میزان هزینه حدود 150-200 و بازم بستگی داره .

ممنون میشم راهنمایی کنید .

لینک به دیدگاه

• ارسال 97
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

CPU :

اگر میخوای روی ایر اورکلاک کنی 2600 بهتر جواب میده . البته 2700 رو میتونی بگیری که اختلاف کمی داره با 2600 از نظر قیمت و فرکانس بالاتری میگیره . 3770 خوب هست  . ولی توانایی اورشدن روی ایر کمتری داره . با کولرهای مایع و پرقدرت بهتر اور میشه .

RAM :

تو پلتفرم سندی بریج و آیوی بریج حجم رم از فرکانس و تایمینگ مهمتره . شما اگر 32 گیگ رم 1333 با تایم 9-9-9-27 بگیری از 16 گیگ رم 2133 با تایم مشابه بهتر عمل میکنه . در حالیکه ارزونتر هم در میاد . رم 1333 با تایم پایینتر رو میتونی اورکلاک کنی و با یک تایم خوب فرکانس بالاتری بگیری . یکی از دوستان تو همین فروم ( فرجام ) رم تیم گروپ 1333 رو اور کرده بود و تونسته بود به فرکانس خیلی بالایی برسه .  میتونی نظرش رو بپرسی . کلا خوره اور رم هستن ایشون ;)

Mainboard :

بورد خوبیه . البته اگر ارزونتر میخوای مدل PRO همین بورد هم هست که از نظر قدرت تفاوتی نداره . فقط کنی امکانات کمتری داره . مثل تعداد پورت های و سوکت ها . ین مدل رو هم در نظر داشته باش .

SSD :

فکر نمیکنم نیازی به رید کردن 2 تا SSD باشه . به نظر من یک 120 گیگ بهتره . البته مدل با سرعت خوب .

VGA :

باید مدلی بگیری که هسته های کودای بیشتری داره . در نتیجه باید مدلهایی باشن که عدد وسطشون 7 یا 8 یا 9 باشه . مثل 570 یا 580 . این دو مدل زیر 1 میلیون گیر میان . ولی 670 ، 680 ، 590 ، رو باید بالای یک میلیون بخری . سری 4 هم نگیر . مثل 470 یا 480 . مصرف و حرارت بالایی دارن . البته قیمتشون خیلی هم کمتر از سری 5 نیست .

Case :

هرچقدر خنک تر بهتر . این کیس جدید گرین رو ببین. X6 . کیس جالبیه . من خودم X7 رو دارم . کیس خنکیه . ولی خوب گرونتره . البته X6 دست دوم نداره هنوز.  تازه اومده .

Cooler :

تا 200 تومان کولرهای زیادی هست . ولی THERMALRIGHT ARCHON با قیمت حدود 210 تومان کولر مناسبیه . البته دست دوم مدلهای بهتر هم میتونی گیر بیاری .

لینک به دیدگاه

CPU :

اگر میخوای روی ایر اورکلاک کنی 2600 بهتر جواب میده . البته 2700 رو میتونی بگیری که اختلاف کمی داره با 2600 از نظر قیمت و فرکانس بالاتری میگیره . 3770 خوب هست  . ولی توانایی اورشدن روی ایر کمتری داره . با کولرهای مایع و پرقدرت بهتر اور میشه .

RAM :

تو پلتفرم سندی بریج و آیوی بریج حجم رم از فرکانس و تایمینگ مهمتره . شما اگر 32 گیگ رم 1333 با تایم 9-9-9-27 بگیری از 16 گیگ رم 2133 با تایم مشابه بهتر عمل میکنه . در حالیکه ارزونتر هم در میاد . رم 1333 با تایم پایینتر رو میتونی اورکلاک کنی و با یک تایم خوب فرکانس بالاتری بگیری . یکی از دوستان تو همین فروم ( فرجام ) رم تیم گروپ 1333 رو اور کرده بود و تونسته بود به فرکانس خیلی بالایی برسه .  میتونی نظرش رو بپرسی . کلا خوره اور رم هستن ایشون ;)

Mainboard :

بورد خوبیه . البته اگر ارزونتر میخوای مدل PRO همین بورد هم هست که از نظر قدرت تفاوتی نداره . فقط کنی امکانات کمتری داره . مثل تعداد پورت های و سوکت ها . ین مدل رو هم در نظر داشته باش .

SSD :

فکر نمیکنم نیازی به رید کردن 2 تا SSD باشه . به نظر من یک 120 گیگ بهتره . البته مدل با سرعت خوب .

VGA :

باید مدلی بگیری که هسته های کودای بیشتری داره . در نتیجه باید مدلهایی باشن که عدد وسطشون 7 یا 8 یا 9 باشه . مثل 570 یا 580 . این دو مدل زیر 1 میلیون گیر میان . ولی 670 ، 680 ، 590 ، رو باید بالای یک میلیون بخری . سری 4 هم نگیر . مثل 470 یا 480 . مصرف و حرارت بالایی دارن . البته قیمتشون خیلی هم کمتر از سری 5 نیست .

Case :

هرچقدر خنک تر بهتر . این کیس جدید گرین رو ببین. X6 . کیس جالبیه . من خودم X7 رو دارم . کیس خنکیه . ولی خوب گرونتره . البته X6 دست دوم نداره هنوز.  تازه اومده .

Cooler :

تا 200 تومان کولرهای زیادی هست . ولی THERMALRIGHT ARCHON با قیمت حدود 210 تومان کولر مناسبیه . البته دست دوم مدلهای بهتر هم میتونی گیر بیاری .

خیلی ممنونم از پاسخ شما دوست من . چندتا سوال جدید مطرح میشه :

یعنی شما 2700k رو پیشنهاد میکنی ؟ بین 3770k و 2700k و 2600k Low Voltage کدوم رو پیشنهاد میکنی ؟ دو مدل دیگه هم Low Voltage دارن که بشه بهتر اور کرد ؟ 2700k رو ایر تا چند به صورت 24/7 اور میشه ؟ واقعأ انتخاب سی پی یو خیلی سخته ! الان من نمیدونم اگه 2600k Low Voltage بگیرم که تا 5.2 یا اصلأ 5 اور میشه رو ایر ، بهتر از 3770k با اور در همون حد هست یا برعکس !

پس به نظر اگه 32 گیگ 1600 بگیرم بهتر باشه . راحت تا 2133 میاد بالا ولی چه برندی چه مدلی ؟

زیاد تفاوت ندارن از لحاظ قیمتی نهایت 150 تومن ولی اون امکانات یه موقع میبینی به کار میاد . اگه تأیید میکنید برای هر 3 مدل CPu همین برد رو بگیرم . 

چرا رید نکنیم ؟ مشکلی به وجود میاره ؟ قیمتش اصلأ فرقی نداره وقتی کارکرده میخوای بگیری . 2 تا 64 هر کدوم 220 تومن اینطورا در میاد نهایت و 120 هم 450 . 

بهترین VGa رو چی پیشنهاد میکنید شما ؟ 580 خوبه ؟ 680 با 2600k مشکلی نداره ؟

کولر D14 الان چند پیدا میشه کارکردش ؟

-------

دوستان دیگه هم نظر بدن لطفأ . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر واقعا می خوای رندر کنی باید یا 8150 amd (با صرف نطر از Phys X) رو بگیری یا 3970 اینتل . 3770 خوبه ولی از هسته و کش از 3970 کم میاره ولی اگر می خوای کم هزینه کنی 3770 گزینه بهتریه تو اینتل ولی توAMD 8150 قیمت مفت مفت در میاد

3770 در بهترین حالت 1 میلیون . 8150 پونصد تومن .

اگر شما 32 گیگ رم رو Delux Asus بزاری بعید می دونم بتونه تا 2133 بره ولی شاید 16 رو بتونه . 4 ماژول سنگینه واسه مادربرد .

من باشم مادربرد واسه اینتل MSI رو با این قیمت ورمیداشتم یا Asrock چون سری های P8z77-v (model ایسوس جالب نیستن .

واسه AMD هم MSI خوبه و هم Asus ولی اگه بخوای Hight End  کنی ASUS Crosshair V Formula-Z AM3+ MB اگه قیمت کمتر می خوای ASUS SABERTOOTH 990FX AM3+ MB

رید اصلا واصه SSD طراحی نشده . رید واسه هارداس نه SSD ها . 2 تا هم نگیر چون قوربونه ویندوز برم 1 دونشم نمی تونه کامل ساپرت کنه هم 7 هم  8

رید فقط و فقط رو 5 تا تادربولت حال میده با سرعت 10 گیگ :wub:

تو رندر باز هم AMD برندس ولی باز بخاطر Physx  انویدیا تو کارهای حرکتی بهتر عمل کرده . GTX 680 بیشتر بدرد ivy ها می خوره تا sand ها اونم بخاطر PCI 3.0

درباره ی کیس نظری ندارم :دی

کولر هم Archo ترمالایت بگیر فکر کنم همین حدود هاست قیمتش

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم فکر میکنم سی پی یوهای ای ام دی در کار با 3dmax بهتر از اینتل کار میکنه مخصوصا این سری FXکه راحت وبا ایه کولر خوب تا 5 گیگاهرتز میره بالا

لینک به دیدگاه

2600 low با فرکانس بالا بهتر از 2700 هست

بعید میدونم سندی بتونه 32 گیگ رم رو با اوورکلاک 2133 بالا بیاره!!!

در مورد اس اس دی

2 تا 64 گیگ سرعت خواندن بیشتری رو خواهند داد ولی سرعت نوشتن که لازمه کار هست چندان فرقی نخواهد کرد(بسته به نوع و برند)

و در نهایت دو تا 64 توصیه میشه.

لینک به دیدگاه

اگر واقعا می خوای رندر کنی باید یا 8150 amd (با صرف نطر از Phys X) رو بگیری یا 3970 اینتل . 3770 خوبه ولی از هسته و کش از 3970 کم میاره ولی اگر می خوای کم هزینه کنی 3770 گزینه بهتریه تو اینتل ولی توAMD 8150 قیمت مفت مفت در میاد

3770 در بهترین حالت 1 میلیون . 8150 پونصد تومن .

اگر شما 32 گیگ رم رو Delux Asus بزاری بعید می دونم بتونه تا 2133 بره ولی شاید 16 رو بتونه . 4 ماژول سنگینه واسه مادربرد .

من باشم مادربرد واسه اینتل MSI رو با این قیمت ورمیداشتم یا Asrock چون سری های P8z77-v (model ایسوس جالب نیستن .

واسه AMD هم MSI خوبه و هم Asus ولی اگه بخوای Hight End  کنی ASUS Crosshair V Formula-Z AM3+ MB اگه قیمت کمتر می خوای ASUS SABERTOOTH 990FX AM3+ MB

رید اصلا واصه SSD طراحی نشده . رید واسه هارداس نه SSD ها . 2 تا هم نگیر چون قوربونه ویندوز برم 1 دونشم نمی تونه کامل ساپرت کنه هم 7 هم  8

رید فقط و فقط رو 5 تا تادربولت حال میده با سرعت 10 گیگ :wub:

تو رندر باز هم AMD برندس ولی باز بخاطر Physx  انویدیا تو کارهای حرکتی بهتر عمل کرده . GTX 680 بیشتر بدرد ivy ها می خوره تا sand ها اونم بخاطر PCI 3.0

درباره ی کیس نظری ندارم :دی

کولر هم Archo ترمالایت بگیر فکر کنم همین حدود هاست قیمتش

نه اصلأ نمیخوام طرف AMD برم هیچوقت خوبی ندیدم ازش . کلأ تو اینتل صحبت کنیم . 

برد رو چی پیشنهاد میکنید در حد همون deluxe ؟

واسه ssd چه مشکلاتی پیش میاد اگه رید بشه ؟ من دیدم تو نت تکه رید میکنن سرعت غول میگیره .

لینک به دیدگاه

2600 low با فرکانس بالا بهتر از 2700 هست

بعید میدونم سندی بتونه 32 گیگ رم رو با اوورکلاک 2133 بالا بیاره!!!

در مورد اس اس دی

2 تا 64 گیگ سرعت خواندن بیشتری رو خواهند داد ولی سرعت نوشتن که لازمه کار هست چندان فرقی نخواهد کرد(بسته به نوع و برند)

و در نهایت دو تا 64 توصیه میشه.

توصیه شما برای cpu و رم چیه ؟ با توجه به صحبتهای بالا .

لینک به دیدگاه

این عکسو ببین!

مربوط به بنچ Vray هس

اونی که کمتره بهتره

اینجا میشه دید که 3770 خیلی بهتر از 2600 هس و اصنم دنبال ای ام دی نرو!

http://www.hardware.fr/medias/photos_news/00/36/IMG0036219.png

اینم از لینک سایت اصلی که به زبان فرانسه هست

اما عکسا گویای همه چی هستند!

http://www.hardware.fr/articles/863-13/intel-core-i7-3770k-i5-3570k-ivy-bridge-22nm-test.html

لینک به دیدگاه

سایت انگیلیسیشم پیدا کردم

امیدوارم کمکت کنه  ;)

http://www.behardware.com/articles/863-13/ivy-bridge-22nm-review-intel-core-i7-3770k-and-i5-3570k.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
نه اصلأ نمیخوام طرف AMD برم هیچوقت خوبی ندیدم ازش . کلأ تو اینتل صحبت کنیم . 

برد رو چی پیشنهاد میکنید در حد همون deluxe ؟

واسه ssd چه مشکلاتی پیش میاد اگه رید بشه ؟ من دیدم تو نت تکه رید میکنن سرعت غول میگیره .

میگم جای deluxe برد ASUS  z77 SABERTOOTH رو بگیر عالیه

لینک به دیدگاه

این عکسو ببین!

مربوط به بنچ Vray هس

اونی که کمتره بهتره

اینجا میشه دید که 3770 خیلی بهتر از 2600 هس و اصنم دنبال ای ام دی نرو!

http://www.hardware.fr/medias/photos_news/00/36/IMG0036219.png

اینم از لینک سایت اصلی که به زبان فرانسه هست

اما عکسا گویای همه چی هستند!

http://www.hardware.fr/articles/863-13/intel-core-i7-3770k-i5-3570k-ivy-bridge-22nm-test.html

مرسی عزیز خیلی کمک کرد . دیگه تصمیم گرفتم 3770k بگیرم . واقعأ ممنون .

بحث برای دیگر قطعات ادامه داشته باشه لطفأ .

لینک به دیدگاه

عزیز کلاً محصولات سری TUF یا همان Sabertoothها البته بعد از ROG کیفیت ساخت و پایداری بسیار خوبی دارند و فشارهای زیاد و در طولانی مدت رو می توانند تحمل کنند. آنچنان که می بینیم خود ایسو(س-ز :دی) اون ها رو 5 سال گارانتی می کنه!

لینک به دیدگاه

اینم از مقایسه Quadro 5000 با Gtx580 در نرم افزار 3dmax که Gtx580  خیلییییییییییییییییی به صرفه تره . به جز یک مورد ، در موارد دیگه از Quadro 5000 بهتره!!!!!!

قیمت

دلارQuadro 5000 ------ > 2,000

دلارGtx580 ------ > 600  

پس Gtx580  خیلییییییییییییییییی به صرفه تره
Gtx 680 و 690 هم هستن که بهتر از 580 هستن و کمی گرونتر

http://www.nyc3d.org/3dwp/PortfolioItems/geforce-gtx-580-vs-quadro-5000/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
چرا عزیز ؟

دوستمون OC king اشاره کردن چرا بهتره .

کلا مادربرد مردیه کیفیت ساخت بالایی هم داره

لینک به دیدگاه

عزیز کلاً محصولات سری TUF یا همان Sabertoothها البته بعد از ROG کیفیت ساخت و پایداری بسیار خوبی دارند و فشارهای زیاد و در طولانی مدت رو می توانند تحمل کنند. آنچنان که می بینیم خود ایسو(س-ز :دی) اون ها رو 5 سال گارانتی می کنه!

توی یه تست دیدم که در اکثر برنامه ها و تست های گوناگون برد Deluxe عالی عمل کرده حتی خیلی وقتا از اون برد Asrock OC معروف که ایران نیومده هم بهتر بود . حالا اگه واقعأ Sabertooth بهتره این رو بگیرم . از چه لحاظهایی با هم تفاوت دارن این 2 ؟ آخه دلوکس 100 تومن گرونتره .

لینک به دیدگاه

اینم از مقایسه Quadro 5000 با Gtx580 در نرم افزار 3dmax که Gtx580  خیلییییییییییییییییی به صرفه تره . به جز یک مورد ، در موارد دیگه از Quadro 5000 بهتره!!!!!!

قیمت

دلارQuadro 5000 ------ > 2,000

دلارGtx580 ------ > 600  

پس Gtx580  خیلییییییییییییییییی به صرفه تره
Gtx 680 و 690 هم هستن که بهتر از 580 هستن و کمی گرونتر

http://www.nyc3d.org/3dwp/PortfolioItems/geforce-gtx-580-vs-quadro-5000/

آقا اصلأ تست های شما کلأ دگرگون کنندس !

شما خودت طراحی ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

3770K روی ایر زیاد اور نمیشود اما 2600k روی ایر بیشتر اور میشود

در مقایسه ای که دوست عزیزمون گذاشتند 3770 7.7% از 2600 برتر بوده که مسلما وقتی

شما 2600 را تا 5 اور کنید نه تنها او 7.7 درصد جبران بلکه کاراییش بهتر هم خواهد شد.

پس تفاوت چشمگیری بین 3770 و 2600 وجود ندارد.

در مورد مادربورد هم شما Vpro بگیرید یا دلوکس فقط از لحاظ چند پورت با هم تفاوت دارند

اما اگر دلوکس چشمتون رو گرفته این بحثش جداست در ضمن Vpro و دلوکس 16 فاز دارند و سابرتوث 14 فاز دارد

که در اور کردن فاز یکی از مولفه های مهم است در ضمن من از دوستانی که هم vpro داشتند هم سابرتوث پرسیدم گفتند از vpro بیشتر

رضایت داشتند.

در مورد AMD هم بنده با یکی از انیمیشن سازان صحبت میکردم میگفتند سرعت رندر اینتل بیشتر از AMD میباشد اما قدرت رندر AMD بیشتر میباشد

مثلا جاهایی که کار سنگین میشود اینتل از پسش بر نمیاد اما AMD با زمان بیشترکار را رندر میکند.

ولی به نظر حقیر اینتل یه چیزه دیگست :دی 

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

3770K روی ایر زیاد اور نمیشود اما 2600k روی ایر بیشتر اور میشود

در مقایسه ای که دوست عزیزمون گذاشتند 3770 7.7% از 2600 برتر بوده که مسلما وقتی

شما 2600 را تا 5 اور کنید نه تنها او 7.7 درصد جبران بلکه کاراییش بهتر هم خواهد شد.

پس تفاوت چشمگیری بین 3770 و 2600 وجود ندارد.

در مورد مادربورد هم شما Vpro بگیرید یا دلوکس فقط از لحاظ چند پورت با هم تفاوت دارند

اما اگر دلوکس چشمتون رو گرفته این بحثش جداست در ضمن Vpro و دلوکس 16 فاز دارند و سابرتوث 14 فاز دارد

که در اور کردن فاز یکی از مولفه های مهم است در ضمن من از دوستانی که هم vpro داشتند هم سابرتوث پرسیدم گفتند از vpro بیشتر

رضایت داشتند.

در مورد AMD هم بنده با یکی از انیمیشن سازان صحبت میکردم میگفتند سرعت رندر اینتل بیشتر از AMD میباشد اما قدرت رندر AMD بیشتر میباشد

مثلا جاهایی که کار سنگین میشود اینتل از پسش بر نمیاد اما AMD با زمان بیشترکار را رندر میکند.

ولی به نظر حقیر اینتل یه چیزه دیگست :دی 

ممنون از شما . 

دقیقأ این V PRo چه پورتهایی رو کمتر داره ؟ تو مشخصات انقدر زیاده که تفاوتهاش رو نمیشه پیدا کرد .

لینک به دیدگاه

برتری های دلوکس:

1.دارای 20 فاز است.(وی پرو 16 فاز میباشد.که حقیر در بالا به اشتباه دلوکس رو هم 16 فازعرض کردم)

2. رم تا فرکانس 2800 ساپورت میکنید.

3.دارای بلوتوس میباشد.

4.دارای دو پورت ESATA میباشد.

به نظر بنده تا جایی که سوادم اجازه میدهد مهم ترین هایش همین ها بودند.

ویرایش شده توسط mjf
لینک به دیدگاه

آقا اصلأ تست های شما کلأ دگرگون کنندس !

شما خودت طراحی ؟ 

نه . در حد مبتدی

فقط مقایسه و تست و به روز بودن در سخت افزارو دوس دارم

الانم که دیدم بحس 3دی مکسه،گفتم برم ببینم کدوم قطعه بهتره

البته جلوی اساتید فروم سوادمون کمه جسارت کردم در حضورشون نظر دادم  :)

لینک به دیدگاه

خوب پس ترجیح میدم 100 تومن رو بپردازم و Deluxe رو بگیرم . 

در مورد رم : 32 گیگ 1600 رو روی 3770k تا چقدر میتونم اور کنم ؟ یه مدل خوب پیشنهاد بدید و قیمت ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بببن دوست عزیز حتما منو و دوستان شرکت کننده در مسابقه اورکلاک چیز هایی رو تست کردیم که بهت میگیم سابرتوث بگیر . چون:

1-شما هر چقدر هم حرفه ای باشید رو ایر عمرا بتونین بالای 4.8 اور کنین به خاطر گرمای زیاد پس در نتیجه فاز بالا بدردتون نمی خوره

2-اینکه می گن می تونه رم تا 2800 ساپرت کنه چرت مخصوصا اگه شما هر 4 ماژول رم بزاری و رم هاتم بهترین رم تو 1600 باشه رو این مین شما حتی نمی تونید رم رو با 1700 پاس کنی . یعنی هیچی به هیچی .

3- بولوتوث و وای فای فقط تبلیغاته و تو کارایی تاثیری نداره . شما باید ببینی مینت چقدر خنکه .خازن هاش چه قدر دووم دارن . با نوسان برق مین میره رو هوا یا باز کار می کنه .

4- اگه از امکاناتش خوشتون اومده ASUS P8Z77 WS به نظرم شرف داره تا سری "وی" تازه اینا استاندارد 24/7 هم داره

این eSata هم سابرتوث داره

کلا سری های V تو زرد  از کار  در میان

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

فقط در مورد سی پی یو بگم حتما 2600 بگیرید .اورکلاک 3770 روی ایر بخاطر مشکل دما مشکل زاست اما 2600 روی ایر تا 4600 بصورن 24/7 میشه اور کرد.

به نظر بنده مادربورد نمیتونه نمیتونه خیلی تو نتیجه تاثیر گذار باشه. شما اگه حتی p8p67 pro بخرید چه مدل های اند چیپ z77 تفاوت چندانی روی کارایی نداره.

ویرایش شده توسط shayan08
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...