رفتن به مطلب

تسلیت خدمت تمام کاربران لیون کامپیوتر

Recommended Posts

درود

دوستان عزیز و کاربران گرامی با کمال تاسف و تاثر با خبر شدیم یکی از بهترین اعضای فروم لیون که از کاربران قدیمی انجمن بودند و در زمان فعالیتشون پستهای بسیار پر محتوا و نوشتار زیبایی هم داشتند به دیار باقی شتافتند و دیگه بین ما نیستند.

دوست عزیز ما  فرامرز دادرس  با نام کاربری  بازنده  متاسفانه طی حادثه تصادف فوت شدند. البته بنده خیلی دیر متوجه این خبر شدم چون از اوایل سال گذشته تا الان به فروم سر نزده بودن و برای  احوال پرسی وقتی از طریق یکی از دوستان اکانتشون رو در ف ی س ب وک پیدا کردم متوجه شدم اقوامشون تسلیت گفتند و اینجوری شد که اقوام دورشون خبر رو تایید کردند و هنوز البته جزییات این خبر غم انگیز در دسترس بنده قرار نگرفته. فرامرز عزیز  در سن جوانی و حدود 30 سالگی از دنیا رفتند و البته یک سال قبل از فوتشون به دلیل از دست دادن مادرشون بسیار افسرده و محزون بودن و متاسفانه پدرشون رو هم قبلتر فکر میکنم از دست داده بودند.  نمیدونم چی بگم واقعا و باز هم یک نمونه دیگه از بی وفایی دنیای فانی  ................ امیدوارم روح این عزیز قرین رحمت خداوند باشه و در جوار اولیا الله باشند. خدمت  خانواده محترم  فرامرز عزیز و تمامی دوستانشون عرض تسلیت دارم و از همه کاربران تقاضا دارم با دیدن این تاپیک فاتحه ای جهت شادی روح فرامرز عزیز قرائت کنند.

گلچین روزگار عجب خوش سلیقه است ***  میچیند آن گلی که به عالم نمونه است

هر گل که بیشتر به چمن میدهد صفا   ***   گلچین روزگار امانش نمیدهد

55169460343659266112.jpg

لینک به دیدگاه

خدا رحمتشون کنه.

اون موقع که ایشون تو فروم حضور داشتن من نبودم. ولی از تاپیک های ایشون علی الخصوص تاپیک عکس های سیستم بسیار لذت بردم. مطمئنم این تاپیک عکس های سیستم تا ابد آپ خواهد خورد و یادش در لیون زنده خواهد ماند.

باشد تا جای ایشون در بهشت باشه.  @};-

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدا قربون حکمتت.

چرا انقدر جوون میبری جدیدا؟

پسر دایی منم یه سال نمیشه یه کامیون داشت تصادف کرد و عمرشو داد به شما.

خدا همه جوونا رو رحمت کنه. چون چیزی از زندگی نفهمیدیم اونم تو این دوره زمونه.

ویرایش شده توسط emdadrayanekaraj
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عضوی از خانواده بزرگ لیون از پیش ما رفت و ما را متاسف و ماتم زده کرد نمیدونم احساسمو چه جوری بیان کنم :(

خدا رحمتش کنه و نور به قبرش بباره و ما هم سعی میکنیم اسمش رو زنده نگه داریم

از دوستان خواهش میکنم که هر کس این تایپیک رو خونده یه فاتحه به ایشان تقدیم کنه که یقین داشته باشه که هنوز یادش برامون عزیزه و عزیز هم خواهد ماند

از مدیر محترم هم تشکر میکنم که اطلاع دادن...

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

تسلیت ...

آخرین خبری که از ایشون داشتیم توی فروم هات بود که بیشتر از یه ساله گذشته

حیف بود، ادب و لحن و محتوای کلامش ...

http://img4up.com/up2/71871367758566984135.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب خسروی  بسیار متاثر ومتاسف شدم همین الان اشک دور چشمانم حلقه زده چون یکی دوبار تلفنی با فرامرز عزیز برای قطعات صحبت کردیم و بیاد گذشته افتادم

نمیدونم چرا از غیبت عزیزانی که فعال هستند خبر دار نمیشیم و اینگونه خبر متاثر کننده رو بعد از گذشت رو زها ماه ها و شاید سالها میشنویم

منم به همه عزیزان تسلیت عرض میکنم

روحش شاد یادش گرامی و خدا بیامرزدش

لینک به دیدگاه

خداوند رحمتشون کنه ، واقعا متاثر شدم ...

با ایشون تلفنی صحبت کرده بودم ، فردی متین و با ادب بودن ، از پستهاشون هم که همه چیز مشخصه

خدا ان شاء الله غرق رحمتشون کنه

لینک به دیدگاه

خبر ناراحت کننده و تاسف باری بود.  . خدا رحمتشان کند و روحش قرین رحمت و در آرامش باشد. @};- @};-

مهم این است که اسمشان به نیکی باقی مانده  o:-)  .

لینک به دیدگاه

درود

واقعا متاثر شدم جناب خسروی

همه ما روزی خواهیم رفت و هر کدوم از ماها به نحوی . ولی همیشه فقدان وجود عزیزانمون هستش که ما رو بیشتر و بیشتر ناراحت میکنه .

فرامرز جان این تصادفی نبوده که اینجا بودی و امیدوارم که در آرامش باشی عزیز . دوستت داریم @};- @};- @};-

قدر همون بدونیم و به خاطر چند تا قطعه همو ناراحت نکنیم چون از فردای خودمون باخبر نیستیم

لینک به دیدگاه

جناب خسروی  بسیار متاثر ومتاسف شدم همین الان اشک دور چشمانم حلقه زده چون یکی دوبار تلفنی با فرامرز عزیز برای قطعات صحبت کردیم و بیاد گذشته افتادم

نمیدونم چرا از غیبت عزیزانی که فعال هستند خبر دار نمیشیم و اینگونه خبر متاثر کننده رو بعد از گذشت رو زها ماه ها و شاید سالها میشنویم

منم به همه عزیزان تسلیت عرض میکنم

روحش شاد یادش گرامی و خدا بیامرزدش

جناب شعبانی بنده هم از این بابت که دیر جویای احوال ایشون شدم از دست خودم به شدت ناراحتم و البته شاید یکی از دلایلی که کمی دیر به این مهم رسیدگی کردم این بود که فرامرز عزیز به دلیل فوت مادرشون اعلام کرده بودند مدتی به زمان نیاز دارن برای بازیابی روحیشون و فعالیت در انجمن که همین مزید بر علت شد برای غفلت سهوی بنده ،و حالا جدای از وظیفه مدیریت ، فرامرز عزیز دوست خوب بنده هم بودند و شاید باور کردنش سخت باشه اما با وجودی که تمام ارتباط ما اینترنتی بود و پیش نیومد که با هم تماس تلفنی داشته باشیم وقتی متوجه این خبر شدم واقعا متاسف شدم و اشک ریختم  :( 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم تسلیت میگم و از خداوند متعال برای آن مرحوم اجر جزیل و برای بازماندگان صبر جمیل خواهانم @};-

لینک به دیدگاه

از شنیدن این خبر جدا متاثر شدم . یکی از کاربران فعال و محترم و باتجربه ای بودن . هر چند گاه و بیگاه تایپیک های قبلو مرور میکردم و نام کاربریشون میدیدم بیادشون میفتادم که چرا دیگه حضور ندارن انتظار همچین خبری رو نداشتم واقعا توضیحاتشون کامل بود و با حوصله در مورد موضوعات مختلف مطلب ارائه میدادند.

به عنوان عضو کوچیک این فروم به همه بازمانگان و همه کاربران تسلیت عرض میکنم امیدوارم خداوند رحمتشون کنه وبرای شادی روحشون فاتحه میفرستیم     

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادمه اون زمان که نام کاربری وندال "Vandal" داشتم ایشون یکی از اعضای فعال و خوب سایت بودند و کلی استفاده می بردیم از مطالبشون.

مخصوصا این تاپیکشون :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=1719&page=2

و پست 13 و 14 ...

یادش بخیر روزی در میان ما بود و باهم تبادل اطلاعات و نظر داشتیم ولی الان دیگه آقا فرامرز عزیز در میونمون نیست.یادمه خیلی ناراحت بود سر از دست دادن مادرش هم خودش رو بازنده میدونست و چند ماهی گذشت تا به میون بچه ها برگرده.

پست 38 مربوط به ایشون هست درتاپیک زیر بخونید حتما :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=2974&page=4

ما که دلمون براش تنگ شده بود و تنگ تر هم میشه با نبودنش.

یادش خوش ؛ خدا بیامرزدش

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض تاسف .

به نوبه خودم و به عنوان یکی از کاربران فروم این حادثه رو به خانواده عزیزشون تسلیت میگم و امیدوارم که غم اخرشو باشه .

لینک به دیدگاه

ای بابا..عجب روزگاری شده..خیلی ناراحت شدم ، فرامرز جان یکی از دوستان نازنینی بود که باهاش آشنا شده بودم و به شخصه از فعالیت و حضور ایشان در انجمن لذت می بردم..

روحش شاد.. @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خداوند رحمتشون کنه ، خیلی خیلی ناراحت شدم ... :(

ایشون انسانی صبور و با ادب بودن ... انشاءالله خداوند به خانواده گرامیش صبر عنایت بفرماید .... :(

به عنوان یه برادر کوچک یه نصیحتی به شما میکنم  :

توی این دنیا سعی نکنیم دل کسی رو به درد بیاریم همیشه سعی کنیم دل افراد رو به دست بیاریم ... مثلا" همین مرحوم در زمان فعالیتش آنقدر مهربان و با ادب بود که همه از ایشون به نیکی یاد میکنن ...

پس جوری رفتار کنیم که فردا اگه ما هم از دنیا رفتیم , از ما هم به نیکی یاد کنن ...

ارادتمند شما

مرتضی @};-

لینک به دیدگاه

درود

در این شرایط حتی نوشتن کامنت هم خیلی سخت هست، مهم این است که نام آقا فرامرز در فروم لیون تا ابد به نیکی یاد خواهد شد و نام نیک به جا گذاشتن ارزش بسیار بسیار زیادی دارد. به نوبه خودم این مصیبت وارده را به همه کاربران عزیز فروم لیون تسلیت عرض می کنم و برای همه شما آرزوی سلامتی دارم.

روحش شاد و یادش گرامی باد.

لینک به دیدگاه

اههههههههه

چه ناراحت کننده

خدا بیامرزدشون

ان شاء ا... هر چی خاک ایشونه بقای عمر عزیزانشون باشه

هر چند من ایشون رو نمیشناختم ولی خب به هر صورت عضوی از اعضای فروم بودن

خیلی ناراحت شدم 

لینک به دیدگاه

خدا بیامرزتش تاپیک هاش عالی بود خیلی هم مودب بود از پست هاش معلومه =(( خدا =((

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدا رحمتشون کنه و روحشون شاد وآرام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خداوند مورد رحمت قرارش دهد @};- @};- @};-

همیشه وقتی میرفتم توی تاپیک عکس سیستمها و پست اول رو که مربوط به ایشون بود میدیم، به خودم میگفتم این کاربر کی هست که همیشه آفلاین هست

دوستان میگم الان چند روزی هست که از آقا فرجام هم خبری نیست :unsure:

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

خدا بیامرزدشون این اتفاقات درسی هست واسه ما زنده ها که بیشتر به هم احترام بزاریم بیشتر به هم محبت کنیم بیشتر قدر هم را بدونیم و همیشه احساس کنیم وقت واسه عشق ورزیدن کم هست و از فرستها برای خوبی به هم استفاده کنیم.

لینک به دیدگاه

دنيا به كسي وفا نداره اميدوارم هم فرامرز و هم همه ماها عاقبت بخير بشيم واقعا بايد مواظب كارامون باشيم شايد بعدي خود ما باشيم ...

لینک به دیدگاه

خدا بیامرزدشون این اتفاقات درسی هست واسه ما زنده ها که بیشتر به هم احترام بزاریم بیشتر به هم محبت کنیم بیشتر قدر هم را بدونیم و همیشه احساس کنیم وقت واسه عشق ورزیدن کم هست و از فرستها برای خوبی به هم استفاده کنیم.

داداش شرمنده باموبايل بودم دستم اشتباهي خورد رو اون منفي مخاستم مثبت بدم حالا جكار كنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...