رفتن به مطلب

فروش پژو 504 انگوری تماما فرانسوی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام.از مدیران تقاظای بستن و حذف تایپیک رو دارم به دلیل فروش کالای مذکور و همچنین عرض خسته نباشید و تشکر فراوان خدمت مدیریت.و همچنین اسپمر های زحمت کش که هیچ اسپمی رو از ما دریغ نکردند.

سلام.یک فروند پژو 504 تماما فرانسوی و فابریک.مدل 1978 میلادی یا همون 1356 شمسی.پلاک ملی-معاینه فنی+کارت سوخت+کلیه ی مدارک تکمیل میباشد+8 سال تخفیف بیمه ایران.این خودرو بسیار نرم میباشد(به طور عجیب و باور نکردنی)دنده فرمونی 4 دنده.که خیلی خوش فرمون کرده ماشینو و در صورت تصمیم خریدار تنها با 60 هزار تومان ناقابل به دنده معمولی (دنده پیش ترمز دستی)تبدیل میشود.گیربکس عقب.تودوزی فابریک-لاستیک ها متوسط رو به بالا-وسایل موتور و لوازم یدکی همگی فراوان.زیر ماشین قیر پاشی شده جهت ضد پوسیدگی+دزدگیر+بخاری سالم+قابیت دوگانه سوز شدن رو هم داره-شیشه عقب هیتر برف آب کن داره+کارکرد 75254 تا-قابلیت نصب کولر.دیگه عرض کنم خدمتتون......
موقعیت ماشین=اهواز
قیمت=10 میلیون تومان=قابل مذاکره
جهت کسب اطلاعات بیشتر با این شماره همراه=09163121851
تماس حاصل فرمایید.

post-11065-0-25506000-1356216798_thumb.jpgpost-11065-0-97377000-1356217087_thumb.jpgpost-11065-0-69124000-1356217760_thumb.jpg

ویرایش شده توسط m.miladalikhani
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به به تاپیک فروش ماشن نداشتیم که اونم داریم دیگه :D 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ماشین جز طرح اسقاطی هست 10 میلیون :blink: :blink: :blink: :blink: مدل  56کی حاظر به خاطر ماشین مدل پایین اینقدر پول بده ما اینجا یه دوو سیلو مدل 80 بدون یه خش با لاستیکهای هانکوک اصل ترمز ای بی اس فروختیم 10200000 تومن :lol: :lol:

لینک به دیدگاه

یادش بخیر عموم یدونه دقیقا با همین رنگ و همین شکل و شمایل داشت بهش می گفتیم لگن :lol:

بهترین ماشین زیر پاش بود اینو نمیداد بره

آخرشم تحت فشارهای روانی قرارش دادیم به یک و صد داد رفت :D  ولی ماشینه خوبیه :D

لینک به دیدگاه

ماشین جز طرح اسقاطی هست 10 میلیون :blink: :blink: :blink: :blink: مدل  56کی حاظر به خاطر ماشین مدل پایین اینقدر پول بده ما اینجا یه دوو سیلو مدل 80 بدون یه خش با لاستیکهای هانکوک اصل ترمز ای بی اس فروختیم 10200000 تومن :lol: :lol:

با کمال احترامی که برای اعضا قائلم پاسخ میدم پس شما لحن من رو دوستانه در نظر بگیر نه خصمانه.ماشینهایی که از سایپا و ایران خودرو صفر میخریم و گارانتی دارن و از معاینه فنی فصلی و همچنین سالانه معاف هستن(فقط تا زمانی که گارانتی دارن)گارانتی که تموم شد معاینه فنی برای ادامه ی تردد در سطح شهر واجب و ضروریه.چون در صورت رویت توسط مرجع زیربط توقیف و یا جریمه میشه.حالا من از شما سوال دارم همه ماشین هایی که به گفته شما گارانتی ندارن و با معاینه فنی سالانه تردد میکنن اسقاط محسوب میشن؟پس پراید 88-89-90- یا 87 که معاینه فنی میشن اسقاط هستن دیگه؟(به استناد حرف شما)پراید چینی که معرف حضور همه هست و معاینه فنی هم داره!!پژو 504 کاملا فرانسوی و به همون درجه سرپا و تمیزی پراید 88 کدومش بهتره؟تا حالا پشت این ماشینا نشستی؟خداییش خیلی از پراید سر تره.هر طور که بخوای حساب کنی این فرانسوی کاملا فرانسویه.همه چیز فابریکه استحکام دوام.....ایمنی تر بودنش نسبت به پراید.محکم بودن بدنه و فنر بندی و سیستم تعلیقش اصلا با پراید قابل مقایسه نیست.خواهشا اگه خریدار نیستی نیا اینجا هی بزن توو سر مال.آخه به من و تایپیکم چه ربطی داره که تو چیو با فلان مشخصات چقدر فرختی پدر بیامرز؟!!!!!!!!!!خودتم تایپیک بزنی درسته ما بیایم جفت پا بپریم وسط تایپیکت رو منحرف کنیم خوشت میاد؟؟؟!!؟؟؟یه جو انصاف هم گاهی اوقاااااااااااات خععععععععلی ارزشش به مراتب بالا تر از این پست هاست :angry: :angry:

لینک به دیدگاه

یادش بخیر عموم یدونه دقیقا با همین رنگ و همین شکل و شمایل داشت بهش می گفتیم لگن :lol:

بهترین ماشین زیر پاش بود اینو نمیداد بره

آخرشم تحت فشارهای روانی قرارش دادیم به یک و صد داد رفت :D  ولی ماشینه خوبیه :D

مفت داده عمو خانتون!الان 1 میلیون و 100 تومن موتور هم بهت نمبدن چه رسد به 4 چرخ!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز

بنده هیچوقت در معامله کسی دخالت نکرده و نمیکنم! بعدا اگه احساس کردید پست بنده خللی در فروش شما ایجاد میکنه بفرماید تا ویرایش کنم.

به نظر بنده هم قیمت پیشنهادی شما مقداری بالا هست. بنده سه هفته پیش برا یکی از دوستام یک گالانت میتسوبیشی ژاپنی سوپر سالن بسیار تمیز فقط درب شاگرد یه تیکه رنگ داره مدل 94 خریدم 10.5 !

در مورد خرید موتور به قیمت 1100 هم همین یه ماه پیش یکی از دوستام یه bmw دو درب مشکی تیونینگ شده مدل 75 خرید 1.5 و البته فروختش 1.800 البته فول اسپرت بود و بسیار تمیز

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خب مگه یادتون نیست ماشین ر.ی.ی.س.جمهور  را چند خریدین  میلیارد

ولی دوست عزیز یک ماشین 504 که ما اصطلاحا به اصطلاح ما پژو *** (ویرایش مدیریت : شما نمی دنید این لحن مشکل ساز می شه ؟؟؟)، 10 میلیون میارزد

ارز رفته بالا ولی نه هرکس احساس کنه یک جنسی داره بیاد با ماشین نو مقایسه کنه

پراید 10 میلون نمیگم ماشین خوبیه من اصلا سوار پراید نمیشم ولی باور کن پژو 405 سال 86 خریدی 13 تا 3 تا افتاده 10 تا دادی رفته

حالا ماشین از عمر انقلاب بیشتر 35 سال گوشه پارکینگ بوده ، کاش گوشه پارکینگ بود 

ینی من پیکان مدل دهه 40 بیام بگم انگلیسی اصله به ماشینا کره ای  می ارزد .. 

فرانسوی باشه 206  که نمیدی بره 

جناب فتحی که میگه ماشین اسقاطی راس میگه باور کن بحث معاینه فنی نیست الان پیکان مدل 48 میخری شما . نگه دار بعدا به جای عتیقه میخرن بیشتر از 10 میلیون باور کن

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

درود

مطابق روال گذشته لطفا فقط کاربران خریدار در تاپیک فروش شرکت کنند و پست های اسپم مانند گذشته ممکنه مشکل ساز بشه و مجبور بشیم این قبیل پست ها رو حذف کنیم که موجب دلگیری و احیانا تنگ شدن سینه بعضی از دوستان وشکایت بشه .

لینک به دیدگاه

خطاب به تمامی عزیزانی که اینجا پست زدن.اولا طبق قوانین فقط خریداران محترم اینجا پست بزنن اونم بازم شامل مقررات و چهارچوب هایی هستش.(به دلیل اینکه اینجا یعنی این تایپیک محل فروش کالا هستش،نه حموم زنونه!)هر کی پا میشه هر طور دلش میخواد اظهار نظر در مورد هر چیزی میکنه!!یعنی که چه؟!!مگه این فروم خدایی نکرده بی صاحابه که این وضع رو راه انداختین؟!!!هی هیچی نمیگم بدتر میکنید!!!!یه جو انصاف هم خوب چیزیه!!!اینجا قوانین داره.لازم باشه طبق قوانین و در چهار چوب فروم باهاتون رفتار(برخورد)میکنم.ثانیا اگه بیخودی و الکی مثل ... ها پا نشید تایپ کنید و یا علی پست بکنید قبلش یه نگاه مینداختید به پست اول توش جلوی قیمت به فارسی روان و قابل درک نوشته شده ((((قابل مذاکره)))).خدایی نکرده نمیگم کور تشریف دارید نه اصلا منظورم این نبود.عمده منظور این هستش که شماها عادتتونه بزنید توو سر هر چیزی...کاملا مشخصه که نخونده!!!!!!تاکید میکنم پست اول رو نخونده ور داشتید اومدید پست زدید که چی؟!!بزنید توو سر مال.نگید نه که پست هاتون داره داد میزنه.شماها یاد گرفتید چند نفره بریزید رو یه تایپیک بزنید له لوردش کنید.و خطاب به اون دوستمون که میگه بی ام دبیو 1800 و نمیدونم فلان و غیره..=شما بدو برو بخر با این 1800 که پولت خوابیده داری ضرر میکنی دادا!!!!!میخوام بدونم همین شماها که پریدید وسط تایپیک ما زبون میریزید 4 متر واقعا همونایی هستید که تایپیک میزنید قطعه پی سی میفروشید 10 تومن زیر قیمت آکش هر کی هم بیاد توو تایپیکتون انگ کاربر متخلف و گزارش و ...نمیدونم امتیاز منفی  از این بند و بساطا راه میندازید شماها همونایید؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

ثالثا=یک سی پی یو 3770 1 میلیون شده تقریبا!!!!!به نظر شما این ماشین 4 چرخ با یه سی پی یو هم قیمت؟!!!!اصلا میشه؟!!!!این ماشین شاید به اون قیمتی که من زدم ناارزه ولی مطمئنم قیمتش همون حدوداست.الان هندا 125 برند کارخونه ی ایران دوچرخ توو بازار داره 1450 فروش میره!!!بعد این ماشین باید 1 تومن قیمت بخوره!!!!1 تومن فقط کارت سوختشه!!!!این ماشین رو اگه بشینم فلزاتش رو ذوب کنم و قطعاتش رو یدکی بفروشم کمه کم 6 تومن دستمو میگیره.فقط 400 تومن لاستیک زیرشه!کارت سوختش 1 تومن میارزه!!!

لینک به دیدگاه

سلام رفیق،

عزیز کافیه از جناب خسروی MR PC یا هرکدام از ادمین های عزیز بخواهید تمامی پست های دیگران رو پاک میکنند براتون. اصلا" نیازی به اوقات تلخی نیست. این تاپیک مال شماست و به درخواست شما و تشخیص ادمین ها پست های دیگران میتونند پاک بشن.

از مدیریت هم بابت این پست عذر میخوام. اگر مزاحم صاحب تاپیک هستش بی زحمت اینم پاک کنید. @};-  

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

خب مگه یادتون نیست ماشین ر.ی.ی.س.جمهور  را چند خریدین  میلیارد

ولی دوست عزیز یک ماشین 504 که ما اصطلاحا به اصطلاح ما پژو آخوندی ، 10 میلیون میارزد

ارز رفته بالا ولی نه هرکس احساس کنه یک جنسی داره بیاد با ماشین نو مقایسه کنه

پراید 10 میلون نمیگم ماشین خوبیه من اصلا سوار پراید نمیشم ولی باور کن پژو 405 سال 86 خریدی 13 تا 3 تا افتاده 10 تا دادی رفته

حالا ماشین از عمر انقلاب بیشتر 35 سال گوشه پارکینگ بوده ، کاش گوشه پارکینگ بود 

ینی من پیکان مدل دهه 40 بیام بگم انگلیسی اصله به ماشینا کره ای  می ارزد .. 

فرانسوی باشه 206  که نمیدی بره 

جناب فتحی که میگه ماشین اسقاطی راس میگه باور کن بحث معاینه فنی نیست الان پیکان مدل 48 میخری شما . نگه دار بعدا به جای عتیقه میخرن بیشتر از 10 میلیون باور کن

اولا بهتره بری و اطلاعاتت رو تصحیح کنی.پژو ***ویرایش مدیریت (از این واژه استفاده نکنید) به پژو 404 میگن نه این.شبیه اینه ولی همه فکر میکنن اینه.تفاوتش در حد پیکان چراغ بنزی و چراغ معمولیه.فرق داره با این ماشین.شما که خریدار نیستی واسه چی میای نظر میدی؟!!!مگه کسی از شما نظر خواست؟!!!چرا نخود هر آشی میشی که بهت اینطوری بگن؟!!!!شما برو اگه پولشو داری 206 بخر...405 بخر....داری بخری؟؟؟؟؟خوووووو نداری عزیز من نداری فقط حرفشو بلدی بزنی...از صحبتت مشخصه فقط هوا دادی بیرون هوااااااااااااا.تو اصلا میدونی 206 توو مملکت نیست!؟؟؟؟اخبار نگاه میکنی اصلا؟!!!!405 صفر چنده الان؟؟؟؟؟18 نقدی اگه از خود ایران خودرو ثبت نامی بخری.اگه از نمایشگاه ور داری 22 تا 23 پات آب میخوره پس ....الکی چی؟خودت تا تهشو برو...206 که فعلا نیست....هر وقت موجود شد جایی به قیمت 206 نه به قیمت بنز اون موقع بدو بیا وسط تایپیک ما صحبتشو کن بروو داداش برو همون پراید بخر اگه پولشو داری.ضمنا پست اول جلوی قیمت یه چیزی نوشته شده بو از قبل بدو برو اونم بخون بعد بیا نظر بده.

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

در پایان میخوام بگم بابا توو مملکت با 1 میلیون یا 2 یا 3 میلیون بنانسبت بنانسبت بنانسبت همه تف هم نمیدن بهت چه برسه به ماشین!

لینک به دیدگاه

کلیه ی دوستانی که اینجا پست زدید یا میزنید من یه آدم بی اعصاب معصابیم.چیزی توو دلم نیست.فقط یه کمی تند خوو هستم شما به بزرگواری خودتون ببخشید.توو پی تی هم حال ما رو همینجوری گرفتن دیگه اعصاب نموند واسمون قاااط زدیم به کلی.باور بفرمایید دوستان من الان این طوریم نگاه :) نگاه کن اینطوری :) نمیخوام یه وخ یه جایی از این فروم لیون یا پی تی چشمتون به این نام کاربری ما افتاد توو دلتون بد و بیرا بگید.از این جا روی گل همتون رو میبوسم و امیدوارم که از من دلخور نشده باشید

لینک به دیدگاه

سلام رفیق،

عزیز کافیه از جناب خسروی MR PC یا هرکدام از ادمین های عزیز بخواهید تمامی پست های دیگران رو پاک میکنند براتون. اصلا" نیازی به اوقات تلخی نیست. این تاپیک مال شماست و به درخواست شما و تشخیص ادمین ها پست های دیگران میتونند پاک بشن.

از مدیریت هم بابت این پست عذر میخوام. اگر مزاحم صاحب تاپیک هستش بی زحمت اینم پاک کنید. @};-  

اختیار داری.صاحب اختیاری..شما سروری.یه وخ ناراحت نشو از ما.من معذرت میخوام دست خودم نیست.تحمل ندارم ببینم طرفم بی منطق صحبت میکنه.این همه گرونی کسی صداش در نمیاد به ما که میرسن امت یاد گرونی میوفتن......خلاصه بگم این ماشین مال خود شما هم که بودا !!!حاضر نمیشدی قیمتی کمتر از حدودی قیمت ما تاکید میکنم حدود قیمت من بفروشی.چون واقعا ارزششو داره.حداقل 8 تا 9 سال ماشینه که باهاش بریو بیای(بین استانی منظورمه)اونقدر روو پا هست که بدونه کوچک ترین اذیتی از اهواز تا اردبیل یا جای دورتر بره

لینک به دیدگاه

درود

مطابق روال گذشته لطفا فقط کاربران خریدار در تاپیک فروش شرکت کنند و پست های اسپم مانند گذشته ممکنه مشکل ساز بشه و مجبور بشیم این قبیل پست ها رو حذف کنیم که موجب دلگیری و احیانا تنگ شدن سینه بعضی از دوستان وشکایت بشه .

تشکر بابت تذکرتون به کاربران :)

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیزm.miladalikhani گفتهArmin2012 کاملا صحیح هستش و شما هر وقت اراده کردید پستهایی که فکر میکنید باعث مختل شدن فروش مشا میشه کاملا حذف میشه عزیز

با تشکر از همه دوستانیکه در این زمینه همکاری میکنن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
درود

دوست عزیزm.miladalikhani گفتهArmin2012 کاملا صحیح هستش و شما هر وقت اراده کردید پستهایی که فکر میکنید باعث مختل شدن فروش مشا میشه کاملا حذف میشه عزیز

با تشکر از همه دوستانیکه در این زمینه همکاری میکنن

اول از همه سلام به آقای حسینی که من اصلا نمیشناسمشون ولی خوب توو این فروم کم از محاسن و فضایلشون نشنیدیم.شما صاحب اختیارید چون من فکر میکنم انصاف شما با بقیه بچه های فروم یه نمه که نه یه خروار فرق داره.هر طور سلاح میدونید.نظر من اینه که همه ی این پست ها بمونه تا هر کسی میاد ببینه که هر وقت حرف حقیقتی گفته میشه دوستان لطف میکنن اسمشو میزارن اوقات تلخی و سایر الفاظ نا مربوط.حالا شما صاحب اختیاری ریش و قیچی دست شما.فقط بی زحمت قبل از تصمیم گیری یه سر به بازار دوچرخه و موتور سیکلت بنداز ببین قیمتشون چقدره.بعد یه نگاه بنداز به پستای دوستان کارشناس که ماشین 4 چرخ رو 1 یا 2 تومن قیمت گذاری کردند.من شما رو قبول دارم.و السلام علیکم و رحمت ال.. و برکات.

لینک به دیدگاه

ضمنا خالی از لطف نیست که بازدید کنندگان این تایپیک این رو هم بدونن که موتور سیکلت (دو چرخ) سی دی آی ساخت کارخونه ی ایران دوچرخ با برند تجاری ارشیا(arshia) یا آزما (azma) فرقی نداره دو تاش یکیه 125 سی سی.صفر از مغازه 1750 هزار تومان بدونه بیمه ی 120 هزار تومانی.این ماشین ما 8 سال تخفیف بیمه داره که فکر کنم زیر 70 یا 60 تومن بیمش در بیاد.این رو عرض کردم به جهت اون دوستانی که 1 یا 2 یا 3 گاها 4 میلیون رو پیشنهاد میکنن.ضمنا موتور سیکلت باجاج آونجر هم 4 میلیون 100 هزار تومان معامله میشه.فکر کنم یه فرقی بین این اتل ما یه وسیله ی دو چرخ که هیچ حفاظ و ایمنی هم نداره هست!!!!  

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام.از مدیران تقاظای بستن و حذف تایپیک رو دارم به دلیل فروش کالای مذکور و همچنین عرض خسته نباشید و تشکر فراوان خدمت مدیریت.و همچنین اسپمر های زحمت کش که هیچ اسپمی رو از ما دریغ نکردند.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...