رفتن به مطلب

در جستجوی غول کولر مستر COSMOS II

Uranium
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

داداش های گل هر کسی این رو تو مغازه ای چیزی دیدو یا داشت به من اطلاع بده

حدود 350 دلاره

ممنون

post-10586-0-85899000-1356330126_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام داداش

اگه شما دیدی به ما هم خبر بده! :lol:

از این کیس شاید به تعداد انگشتان دو تا دست هم وارد نشده، اونم چیزی حدود 7 یا 8 ماه پیش!

اگه بخوای باید وارد کنی که خیلی گرون درمیاد، ولی برای یه کاربر حرفه ای و عشق سخت افزار مشکلی نداره، چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ دردسر.

امیدوارم پیداش کنی :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام داداش

اگه شما دیدی به ما هم خبر بده! :lol:

از این کیس شاید به تعداد انگشتان دو تا دست هم وارد نشده، اونم چیزی حدود 7 یا 8 ماه پیش!

اگه بخوای باید وارد کنی که خیلی گرون درمیاد، ولی برای یه کاربر حرفه ای و عشق سخت افزار مشکلی نداره، چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ دردسر.

امیدوارم پیداش کنی :)

اگر قرار باشه وارد کنم چقدر در میاد ؟

لینک به دیدگاه

برات حدودا 1 و نیم ملیون خرج داره اگر بخوای ورد کنی

البته من وارد کننده نیستما! ولی نرخشو میدونم:دی

لینک به دیدگاه

برات حدودا 1 و نیم ملیون خرج داره اگر بخوای ورد کنی

البته من وارد کننده نیستما! ولی نرخشو میدونم:دی

یعنی گمرک میخوره که میشه 1ونیم!!!!!

یا با د لار میشه 1ونیم؟!

لینک به دیدگاه

والا شاید بیشترم بشه

الان اونقدر این قوانین تبسره داره و راه های مختلفی وجود داره که.....!

ولی با حتساب دلار و وزن و اندازه یک و نیم تا دو تومن میشه

لینک به دیدگاه

من اين كيس آلترا تاور رو از نزديك زيارت كردم و سپس 100 رحمت فرستادم به چمدون سفرى. خيلى بزرگه - اصن كيس نيست ديگه داره ميشه سايز كمد هاى رك كامپيوتر هاى تو بانك.

البته از لحاظ كيفيت ساختش و امكاناتش عاليه، يكه! ولى ديگه خيلى خيلى بزرگه. من كه خودم عاشق اينم كه كيسم بقل دستم روى ميز باشه، متاسفانه اصلا روى ميز من كه جا نميشه و پنل پنجره اى هم نداره لااقل توشو ببينيم. اگر از واتركولينگ هاى 360 ميليمترى استفاده ميكنيد و بيش از 2 كارت گرافيك داريد شايد گزينه ى خوبى باشه وگرنه يك حلبى 2 ميليون تومنيه. دريا كامپيوتر سفارش اين كيس رو داده و منم پرسيدم گفتن كه تو راهه و مياد.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من اين كيس آلترا تاور رو از نزديك زيارت كردم و سپس 100 رحمت فرستادم به چمدون سفرى. خيلى بزرگه - اصن كيس نيست ديگه داره ميشه سايز كمد هاى رك كامپيوتر هاى تو بانك.

البته از لحاظ كيفيت ساختش و امكاناتش عاليه، يكه! ولى ديگه خيلى خيلى بزرگه. من كه خودم عاشق اينم كه كيسم بقل دستم روى ميز باشه، متاسفانه اصلا روى ميز من كه جا نميشه و پنل پنجره اى هم نداره لااقل توشو ببينيم. اگر از واتركولينگ هاى 360 ميليمترى استفاده ميكنيد و بيش از 2 كارت گرافيك داريد شايد گزينه ى خوبى باشه وگرنه يك حلبى 2 ميليون تومنيه. دريا كامپيوتر سفارش اين كيس رو داده و منم پرسيدم گفتن كه تو راهه و مياد.

داداش یعنی وارد ایران که بشه 2 تومن میشه ؟

میشه بگین از کجا باید آمارش رو بگیرم ؟

زنگ بزنم دریا کامپیوتر ؟

لینک به دیدگاه

داداش یعنی وارد ایران که بشه 2 تومن میشه ؟

میشه بگین از کجا باید آمارش رو بگیرم ؟

زنگ بزنم دریا کامپیوتر ؟

آخرين قيمتى كه داشتم 1250 بود،‌ حالا شايد نزديك عيد هستيم بالاتر هم بره. من ديگه قيمت ته بدبينى رو گفتم. :lol:  

از شركت دريا آمار بگير. شمارش رو برات پ خ ميكنم. بپرس از كجا بايد تهيه كنى. راهنمايى ميكنند.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینو من قبل از اینکه نمایندگی دریا کامپیوتر تو پاساژ ایران جا به جا بشه تو مغازشون دیده بودم قیمت هم حذوذ 4 ماه پیش 700 پرسیده بودم الان خدا عالمه که داشته باشن با چه قیمتی

لینک به دیدگاه

اینو من قبل از اینکه نمایندگی دریا کامپیوتر تو پاساژ ایران جا به جا بشه تو مغازشون دیده بودم قیمت هم حذوذ 4 ماه پیش 700 پرسیده بودم الان خدا عالمه که داشته باشن با چه قیمتی

نويد جان، اون موقع كه 700 بود، قيمت تروپر 300 بود. وقتى تروپر 600 شد، قيمتش اينم شد 1250

لینک به دیدگاه

رفیق من خودم وسوسه شدم ببینم میاد تو بازرا یا نه

اینه که به جای شما زنگ زدم دریا کامپیوتر

گفت یه 20 روز دیگه میاد

شایدم الان تو گمرک باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان منم خیلی وقته دنبال این کیس هستم داشتم آماده می شدم هفته دیگه سفارش بدم از خارج بیاد

اگه از اینجا بشه گرفت که خیلی بهتره وقتی اومد ممنون میشم اطلاع بدید

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوستان من عضو جدید هستم دیدم همه دنبال کسی کولر مستر CosMos II هستین الان من یه دونه دارم نو و پلمپ هر کی میخاد زود اطلاع بده منتظرم از دست بره دیگه نیست یه پست خصوصی برام بفرسته هر کی میخاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مغازه دو نبش پاساژ ایران دست راست وقتی میخوای وارد بشی,نماینده دریا کامپیوتر هستش و بیشتر محصولات کولر مستر هم داره. تا هفته پیش که تو ویترینش یک تروپر و یک Cosmos II داشت! گفت استرایکر هم میارم...

خلاصه Cosmos II اونقدر هم که فکر میکنید نایاب نیست و البته به نظرم ارزش هزینه کردن هم نداره.مگه اینکه سیستم 12 تومن به بالا هزینه کنی و Cosmos II هم مود حرفه ای کنی, اونموقع یه چیز منحصر به فرد میشه.

لینک به دیدگاه

یه موضوع دیگه اینکه اسم کیس (که من تو یه ویدیو خارجی دیدم و طرف اسمشو میگفت)

"کازموس 2" هستش نه چیزه دیگه

یه وقت چیزه دیگه نخونید  :D B)

خواستین بگین لینک بدم برین ببینید نگید از خودم میگم

چون چیز دیگه ای بخونید خیلی زشت و بد میشه  ;)

ویرایش شده توسط Dark Bloo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چون چیز دیگه ای بخونید خیلی زشت و بد میشه  ;)

مهم نیت هست برادر

لینک به دیدگاه

چون چیز دیگه ای بخونید خیلی زشت و بد میشه 

جهت اطلاع كاس موس يك كلمه روسيه (космос) به معناى فضا - معادل Space‌ در انگليسى.

در انگليسى S در ميانه كلمه گاهى ز خونده ميشه. ولى خوشبختانه در فارسى به راحتى ميتوان هر دو S را در اين كلمه س تلفظ كرد،‌ آنچنان كه در كلمه اصلى وجود دارد.  ;)

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به دلیل تعداد زیاد هاردهام دنبال این کیس هستم کیس فعلیم haf x هست هشتمین هاردم رو نمی دونم کجاش بزارم!

لینک به دیدگاه

من به دلیل تعداد زیاد هاردهام دنبال این کیس هستم کیس فعلیم haf x هست هشتمین هاردم رو نمی دونم کجاش بزارم!

چرا GREEN Z77 رو نميگيرى؟ خيلى به صرفه تره. خيلى هم خوشكله. 9 تا جاى هارد hot swap‌ داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
چرا GREEN Z77 رو نميگيرى؟ خيلى به صرفه تره. خيلى هم خوشكله. 9 تا جاى هارد hot swap‌ داره.

این مدل از همه نظر خوبه اما برای هارد به هارد کردن باید کل پنل بزرگ جلو باز بشه، برای من که روزانه باید از هاردهای مختلف بک آپ بگیرم و جایگزین کنم دردسر داره

لینک به دیدگاه

این مدل از همه نظر خوبه اما برای هارد به هارد کردن باید کل پنل بزرگ جلو باز بشه، برای من که روزانه باید از هاردهای مختلف بک آپ بگیرم و جایگزین کنم دردسر داره

چه كار سختى دارين. داشتم نگاه ميكردم ديدم مدل Fulmo GT  هم بد نيست جاى 10 تا هارد داره.

استورم تروپر كولر مستر 8 تا جا داره. ولى هيچ كيسى به پاى كاس موس 2 نميرسه با 13 تا جاى هارد. اميدوارم بهش برسيد. B) 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...