رفتن به مطلب

پاور سر و ته!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

کیس من قدیمیه.همونطور که می دونید پاور با 4 پیچ به کیس وصل میشه که سه پیچ در گوشه ها و یک پیچ کمی از یکی از گوشه ها فاصله داره.به این ترتیب اگه بخوام هر چهار پیچ رو ببندم پاور من سر و ته نصب میشه.الان هم سر و تهه.یه فن دوازده سانتی هم بغل پاور هست که الان به طرف سقف کیسه و با فاصله حدود 1 سانت هوا رو به طرف سقف کیس هدایت می کنه.می خواستم ببینم اگه پاور اینجوری سروته باشه مشکلی براش پیش نمیاد؟چون الان هم داره یه کمی بوش میاد.شاید هم به خاطر نو بودنشه (الان سیستمو بستم)البته روی پاور یه برچست هست که نوشته HI-POT test OK - Grounded test OK یه همچین چیزی.این یعنی در حالت عادی و سروته مشکلی نداره؟

ضمنا الان دمای سیستم رو چک کردم بعد از یک ساعت که روشن بوده و فقط هم تو این یکی ساعت تایپ می کردم دمای سی پی یو 39 دور فن سی پی یو 2900 و دمای سیستم 42 درجه هست.آیا این دما غیر عادی نیست؟ضمنا کیس من فن نداره و حتی روی در بغل جلوی سی پی یو هم باز نیست که سی پی یو هوا رو از بیرون مکش کنه.

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز دما که بالا نیست زیاد ولی اگر کیستون جا برای نصب فن داره فنها رو هم نصب کنید .

سر و ته نصب کردن پاور مشکلی نداره ولی میشه لطف کنید و مدل پاورتون رو بگید؟؟؟

اگر به این صورت باشه که فن پاور به طرف بالای کیس قرار گرفته باشه و هوا خوب جریان نداشته باشه میتونه مشکل ایجاد کنه .

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید یادم رفت

مدل پاور GB535 گرین هست.البته به نظرم هوا رو به طرف داخل می کشه و البته چون فن به طرف سقف کیس هست اصلا هوایی پشتش نیست که به داخل بکشه به همین خاطر بعد از چند دقیقه دور فن بالا می ره و صداش بیشتر می شه...

ممنون می شم راهنمایی کنید

مشخصات سیستمم:

main p43 biostar

ram 2*2gig patriot 800

cpu e7300

vga 4670 512mb

hard 250 sata

POWER: GP535 green

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید یادم رفت

مدل پاور gb535 گرین هست.البته به نظرم هوا رو به طرف داخل می کشه و البته چون فن به طرف سقف کیس هست اصلا هوایی پشتش نیست که به داخل بکشه به همین خاطر بعد از چند دقیقه دور فن بالا می ره و صداش بیشتر می شه...

ممنون می شم راهنمایی کنید

مشخصات سیستمم:

Main p43 biostar

ram 2*2gig patriot 800

cpu e7300

vga 4670 512mb

hard 250 sata

power: Gp535 green

سلام

دوست عزیز چون پاورتون در قسمت بالای کیس قرار داره باعث داغتر شدنش میشه و فن پاور هم هوا رو به داخل هدایت میکنه و از پشت پاور خارج میشه ولی اگر قرار باشه به این صورت استفاده کنید ممکنه به پاورتون آسیب برسه یا اینکه یه کیس دیگه بگیرید چون خودتون گفتید که کیستون قدیمیه.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز چون پاورتون در قسمت بالای کیس قرار داره باعث داغتر شدنش میشه و فن پاور هم هوا رو به داخل هدایت میکنه و از پشت پاور خارج میشه ولی اگر قرار باشه به این صورت استفاده کنید ممکنه به پاورتون آسیب برسه یا اینکه یه کیس دیگه بگیرید چون خودتون گفتید که کیستون قدیمیه.

الان پاور خیلی داغ شده و دمای سیستم و سی پی یو در بازی 50 درجه هست.

اگه پاور رو درست بذارم(یعنی سر و ته نباشه) اما فقط 2تا از پیچ هاشو ببندم اشکالی نداره؟

در کناری کیس رو هم برداشتم.اما باز دمای سی پی یو بالا هست.برای کاهش دمای سی پی یو باید چکار کنم؟در حالت عادی هم دماش 40 هست

ممنون

لینک به دیدگاه

ضمنا اگه ممکنه در این تاپیک منو راهنمایی کنید

ممنون

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?p=19099

لینک به دیدگاه

الان پاور خیلی داغ شده و دمای سیستم و سی پی یو در بازی 50 درجه هست.

اگه پاور رو درست بذارم(یعنی سر و ته نباشه) اما فقط 2تا از پیچ هاشو ببندم اشکالی نداره؟

در کناری کیس رو هم برداشتم.اما باز دمای سی پی یو بالا هست.برای کاهش دمای سی پی یو باید چکار کنم؟در حالت عادی هم دماش 40 هست

ممنون

معلومه خوب وقتی تهویه هوای داخل پاور درست انجام نشه باعث داغ شدنش میشه حتما باید فن پاورتون به طرف پایین باشه .

لینک به دیدگاه

برای کاهش دمای سی پی یو باید چکار کنم؟

برای کاهش دمای cpu شما میتونید از ایر کولینگ استفاده کنید و حتی تا حدودی هم اورش کنید ولی اگر قصد اور کلاک رو نداشته باشید خرید ایرکولینگ رو توصیه نمیکنم اگر اینکه روی مساله دما حساس باشید .

لینک به دیدگاه

اگه فن پاور به سمت بالا قرار گرفته شما میتونید برش گردونید و فقط سه تا از پیچهایی رو که میشه بست رو ببنید . اینجوری بهتره به نظرم

لینک به دیدگاه

برای کاهش دمای cpu شما میتونید از ایر کولینگ استفاده کنید و حتی تا حدودی هم اورش کنید ولی اگر قصد اور کلاک رو نداشته باشید خرید ایرکولینگ رو توصیه نمیکنم اگر اینکه روی مساله دما حساس باشید .

ممنون از اهنمایی همه دوستان

روی دما حساس نیستم ولی سی پی یو اینتله گارانتی نداره اگه مشکلی براش پیش بیاد باید بندازمش دور

الان در دوطرف کیس رو برداشتم و بجاش یه پارچه نازک زدم که که هوا جریان داشته باشه ولی گرد و خاک وارد کیس نشه

پاور رو هم درست بستم اما زیاد صدا می ده.

الان دما در حالت عادی حدود 35 و در بازی ها حدود 45 درجه هست.بازم کمی زیاده.شاید یه فن جلوی کیس گذاشتم

راستی اگه در مورد کانکتور Auxiliary Power for Graphic اطلاعی دارید ممنون می شم در این تاپیک منو راهنمایی کنید

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?p=19099

لینک به دیدگاه

دوست عزیز cpu قطعه ای نیست که به این راحتی مشکلی براش پیش بیاد مگر در اورکلاک سنگین خوب شما اگر اورکلاک نمیکنید نیازی به هزینه کردن برای ایر کولینگ ندارید و پاور 535 وات گرین یه خورده صدا داره و طبیعی و خدا رو شکر که مشکلتون حل شده.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...