رفتن به مطلب

Hd4830 & hd4830

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان.

چند روز پیش یکی ار بچه ها گفت من می خوام کارت گرافیک4830 ATI بخرم.منم بهش کارت گرافیک خودم رو توصیه کردم و گفتم از همون بگیره خوبه.(His HD 4830 fan) . حالا این بنی بشر رفته تو گوگل گشته عکس HIS HD 4830 IceQ4 رو دیده (کاری هم نداره که مشخصاتش چیه) به من گفت اگه واقعا قیمتش 170 تومنه یکی واسه من بگیر. منم نمی دونستم که این رفته عکس Icq4رو دیده.خلاصه کارت گرافیک رو خریدم پولشم دادم امروز کارت گرافیک اومد دستم این گیر داده میگه نه این اون کارت گرافیکه نیسته اشتباه خرید کردی:confused: حالا بیا بهش بفهمون که همونه فقط قیافش فرق می کنه.

حالا هم گیر داده یه کارت گرافیک 4830 می خوام ولی قیافش هم قشنگ باشه که با اون عوش کنم/کار کرده هم باشه اشکالی نداره من ماله خودمو می دم (کارت گرافیک جدید) اگه کار کرده قشنگ تره اونو می گیرم :confused: کارت گرافیک قبلیش XFX 8500 بوده میگه اگه XFXبود خیلی بهتره.

اگه کسی داره و قصد تعویض داره زورتر بگه بدبختم کرد این دیوونه.یادتون هم باشه کارت گرافیک نو هسته .

اگه کارت گرافیک دیگه ای تو همین قدرت و کارایی دارین که قیافش قشنگه بگین شاید بتونم راضیش کنم.مثل 9800

نکته : کارت گرافیک رو 1 ساعت روی سیستم نصب کردم تا کارایی کارت گرافیک رو نشونش بدم تا شاید راضی شه بگیره.ولی راضی نشد و می گه مطمئن هستم کارایی اون خیلی بالایه.کارت گرافیک رو الان جمع کردم گذاشتم استفاده نمی شه.

نکته 2 : کارت گرافیک با گارانتی شرکت کولینگ سیس (پلانر ) هسته.

ویرایش شده توسط AlleN
لینک به دیدگاه

سلام دمت گرم .حالا باز داری براش عوض می کنی خیلی خوبه (رفیقه با وفا ) براش من میگم یک 9800 بگیری بهتره

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام دمت گرم .حالا باز داری براش عوض می کنی خیلی خوبه (رفیقه با وفا ) براش من میگم یک 9800 بگیری بهتره

موفق و موید باشید

رضا مقدم

خوب 9800 رو از کجا بگیرم.اینو چی کار کنم دستم بمونه؟من خودم که یکی از این دارم یکی دیگه لازم ندارم وگرنه خودم می گرفتم.

در ضمن رفیقه دیگه چاره ای ندارم جز اینکه هواشو داشته باشم.چون می دونم اگه چیزی رو که خودش خوشش نیاد بخره می دونم کوچکترین اتفاقی بیفته یقه ی منو می چسبه.مثلا اگه توی یه سایت نوشته باشن 8500 جی تی بهتر از 4830 هسته میاد به من میگه این جه کارت گرافیکیه که دادی به من.حتی اگر 4830 رو خودش انتخاب کرده باشه.:confused:

لینک به دیدگاه

خوب 9800 رو از کجا بگیرم.اینو چی کار کنم دستم بمونه؟من خودم که یکی از این دارم یکی دیگه لازم ندارم وگرنه خودم می گرفتم.

در ضمن رفیقه دیگه چاره ای ندارم جز اینکه هواشو داشته باشم.چون می دونم اگه چیزی رو که خودش خوشش نیاد بخره می دونم کوچکترین اتفاقی بیفته یقه ی منو می چسبه.مثلا اگه توی یه سایت نوشته باشن 8500 جی تی بهتر از 4830 هسته میاد به من میگه این جه کارت گرافیکیه که دادی به من.حتی اگر 4830 رو خودش انتخاب کرده باشه.:confused:

با سلام

دوست عزیز من پیشنهاد میکنم به دوستتون بگید بیاد تو سایت عضو بشه من خودم راضیش میکنم که این کارت با اونیکه مد نظر خودش هست فرقی نداره.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز من پیشنهاد میکنم به دوستتون بگید بیاد تو سایت عضو بشه من خودم راضیش میکنم که این کارت با اونیکه مد نظر خودش هست فرقی نداره.

موفق باشید.

فکر نکنم بتونی راضیش کنی.به نظر من اون دنبال قشنگی کارت گرافیکه نه کاراییش.داره بازی در میاره تا یه کارت گرافیک قشنگ بگیره نه کارت گرافیک خوب.

این رو هم بهش نشون دادم.

emxx8p15h1r1woix44ja.gif

لینک به دیدگاه

حالا بین این دو تا صدای کدوم یکیش پایین تره؟

چه ربطی به صدا داره؟:confused:

لطفا از دوستان خواهش می کنم اگه کارت گرافیکی واسه تعویض دارن پست بنویسن.

لینک به دیدگاه

چه ربطی به صدا داره؟:confused:

لطفا از دوستان خواهش می کنم اگه کارت گرافیکی واسه تعویض دارن پست بنویسن.

سوال پرسیدم مهندس ، از اساتید

خواستم ببینم که کدوم کم صدا تره توی فعالییت.

ok

لینک به دیدگاه

با تجربه ایکه من با iceq4 دارم فقط نویز کمتر و دمای کمتری ایجاد میکنه .

لینک به دیدگاه

من یه گرافیک دارم می خوام عوضش کنم>XFX : 9500gt.512mb.ddr3

از نظر قیافم خوبه><یه هدسینگ خشگل حالت مکعب مسطتیل روشه با یه فن فانتزی><

لینک به دیدگاه

من یه گرافیک دارم می خوام عوضش کنم>XFX : 9500gt.512mb.ddr3

از نظر قیافم خوبه>

دوست من درخواست خودتون رو در انجمن زیر مطرح کنید لطفا :

http://lioncomputer.ir/forum/forumdisplay.php?f=32

ممنون از همکاریتون عزیز

لینک به دیدگاه

دوست من درخواست خودتون رو در انجمن زیر مطرح کنید لطفا :

http://lioncomputer.ir/forum/forumdisplay.php?f=32

ممنون از همکاریتون عزیز

پسر خوب اینو که میدونستم><

من برای این دوستمون pm دادم که کارتشون رو دستشون مونده><:D

لینک به دیدگاه

پسر خوب اینو که میدونستم>

من برای این دوستمون pm دادم که کارتشون رو دستشون مونده><:d>

سجاد جان این کلمه "پسر خوب" زیاد جالب نیستش . و توی این فروم کاربرد زیادی نداره . ممنون از شما .

و من فکر کردم که شما میخواید برای مشاوره فروش این کالا پی ام دادید .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ایشون دنبال 4830 یا 9800 بودند نه 9500

لینک به دیدگاه

پسر خوب اینو که میدونستم

دوست عزیز سلام

از استفاده کردن همچین لحن و کلمات جدا خودداری فرمایید.در صورت تکرار برخورد خواهد شد.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

خوب بهتر نیست به جای ضرر تعویض کارت به فن خوشگل مثل thermaltake duorb روش بندازید؟هم کارایی بالای داره هم خیلی خوشگله!:D

1201545576B7P3iVekyv_4_1.gif

duorb13xc9.jpg

و آقا سجاد ما تو فورم لیون از این مورد ها نداشتیم!!!!!!!!:D

لینک به دیدگاه

سلام

البته نظر آقا شایان هم جالبه واقعا هم زیباتر میشه و هم کلی دما رو پایین میاره ولی نسبتا هزینه هم بالاتر میره.

لینک به دیدگاه

سلام دوست خوبم ! بد نیست زیر یوزر ایشونو هم یه نیگاهی بیندازید ! سعید اقا مدیر این سایت هستند عزیز ! حتی اگه کاربر ساده ای هم میبودند بازهم استفاده از این نوع کلمات صورت خوشی نداره ! من مطمئنم که شما قلبا منظور بدی نداشتید ! ولی حداقل در این فروم تمام سعی ما بر مهربونی و احترام متقابل بنا شده ! از شمام خواهش میکنم از این پس کمی مهربونتر برخورد کنید !

اگه دوستان هم حرف از برخورد زدند به این دلیله که خاطر جناب حسینی برای تمامی کاربران این فروم خیلی خیلی عزیزه ! پس بدل نگیرید و با محبت بیشتر همراه ما باشید !

از تمامی دوستان عذر میخوام ! باور کنید قصد کش دادن موضوع رو نداشتم ! فقط میخواستم این دوست مون رو کمی با جو لیون اشنا کنم تا خدای ناکرده سو تفاهمی پیش نیومده و نیاد !

شرمنده شما / فرامرز

بسه بابا = پسر خوب :D :D

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

دوستان بسه بابا.چرا یه مسئله ی کوچیک رو انقدر بزرگ میکنید.

همتون هم می دونید که دوستمون منظور بدی نداشته.

ولی در هر حال خدا وکیلی خیلی بچه های باحالی داره اینجا.دم همگی گرم.=d>

لینک به دیدگاه

درود به همه دوستان

از همتون ممنونم ولی اقا سجاد منظوری نداشت بنده خدا . زیاد سخت نگیرید .

از ادب همه بچه های لیون متشکرم .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

یه سوال. یکی هست XFX 8800GT 512 DDR3 Alpha Dog داره.دست دوم 3 ماه کار کرده.

اولا ارزش داره با این عوضش کنم؟

دوما اگه ارزش داره چی قدر روش بگیرم؟(فعلا که گفت بعد از ظهر خبرشو می دم ولی فکر نکنم نوش بیشتر از 160 باشه واسه دست دوم چی قدر بگیرم)

لظفا سریعتر بگید چی کار کنم.

ویرایش شده توسط AlleN
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

یه سوال. یکی هست xfx 8800gt 512 ddr3 alpha dog داره.دست دوم 3 ماه کار کرده.

دوما اگه ارزش داره چی قدر روش بگیرم؟(فعلا که گفت بعد از ظهر خبرشو می دم ولی فکر نکنم نوش بیشتر از 160 باشه واسه دست دوم چی قدر بگیرم)

سلام

به نظر من ارزش داره که عوضش کنید و مقداری هم سر بگیرید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

یه سوال. یکی هست xfx 8800gt 512 ddr3 alpha dog داره.دست دوم 3 ماه کار کرده.

لظفا سریعتر بگید چی کار کنم.

بیشتر از 130 نمیارزه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...