رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد خرید گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و عرض ادب دوباره خدمت دوستان عزیز و گرامی

میخواستم برای مغازه 3 4 تا گرافیک خوب بخرم خواستم با شما مشورت کنم ببینم کدوم مدل به صرفه تره از لحاظ قیمت و کارایی

البته خودم مدل گیگابایت gigabyte gtx 660 oc 2g رو مد نظر قرار دادم با قیمت 860000 تومن البته نمیدونم این مدل ایا از گرافیک 7870 قویتره یا نه ؟؟ ولی فک کنم با این قیمت همون 660 گیگابایت بهتر باشه یا مدل gigabyte gtx 660ti oc 2g با قیمت 1100000 هزار تومن که فک میکنم کمی گرونه

به نظرتون تو مدلهای ذکر شده gtx 660 قویتره و مناسبتر یا مدل radeon hd 7870 ( البته هم برای گیم و هم فیلمو نرم افزار ) قبلا 7950 اورده بودم که به زور فروش رفت ایندفعه میخوام هم خوش قیمت باشه و هم قوی

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

660 کارت خوبیه . اما از 7870 کمی ضعیفتره . اختلاف زیاد نیست . اگر خوش قیمت میخوای ببین میتونی 650ti پیدا کنی . از 7770 قویتره . 650 معمولی هم در حد 7750 هست . البته قیمت ندارم . 660ti از 7870 قویتره . البته باز هم اختلاف زیاد نیست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حامد جان 650ti تو شرکت پیدا نمیشه تو نمایندگی دبی هم نیست ولی نمیدونم کدوم یکی همه فن حریف هستن ؟ 660ti هم که بیخودی گرونه اگه مثلا 900 بود خوب بود

ولی من خودم  msi gtx 660 hawck رو هم خیلی دوست دارم ولی چون نمایندگی گیگا هستم گیگابایت رو راحت تر و با قیمت خوب میارم و به مشتری تقدیم میکنم که هم مشتری راضی باشه هم خدا

لینک به دیدگاه

به نظر من یک مدل نیار . هم 660 بیار ، هم 7870 و هم 7850 . فکر میکنم تنوع داشته باشی بهتره . همه اینها هم تو محدوده قیمتی مناسبی هستن در حال حاضر . البته با توجه به قیمت بقیه مدلها .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
به نظر من یک مدل نیار . هم 660 بیار ، هم 7870 و هم 7850 . فکر میکنم تنوع داشته باشی بهتره . همه اینها هم تو محدوده قیمتی مناسبی هستن در حال حاضر . البته با توجه به قیمت بقیه مدلها .

اره خوب اینم حرفیه و میتونه جواب بده تا هم طرفدارای amd بی نصیب نمونن هم طرفدارای nvidia

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم 7850 چون هم کاراییش خوبه در حد 6970 و اینکه کم مصرف و کوچیکه و قیمتش هم مناسبتره بهتر باشه البته نظره منه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به چارت های تچ پاور اپ که نگاه می کردم 660 رو 2 درصد به صورت میانگین( در تعداد زیادی گیم و چند رزولوشن) از 7870 برتر نشون می داد.حالا این کارت مدل OC  هم هست که بهتر.از نظر دمای متصاعد شده و مصرف و انعطاف پذیری اورکلاک هم این دو کارت مشابه هم هستند.

ولی باید به کودا و فیزیکس هم توجه داشته باشی و از طرف نظر مشتری ها که میدونی اکثر ما ایرانی ها انویدیا فن هستیم.

من باشم 660 رو ترجیح میدم.

راستی 1 نکته؟من دیدم که 580 دست دوم رو دارن 800-850 خرید و فروش می کنند.اگر 660 با قیمت 860 تومان هست اونم اور شده و احتمالا فن غیر ریفرنس خیلی مقرون به صرفه تر از 580 هست.کارایی که مشابه 580 و مصرف و دما هم کمتر و خیلی هم بهتر اور میشه.

7850 هم اگر حدود 600 باشه خرید و فروشش منطقی هست.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

آقا سفارش قبول نیمکنی ؟؟؟واسه 3 ماه دیگه مثلا ... 660 میخوام ....دوستان کسی وارد کننده نیست ؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
به نظرم 7850 چون هم کاراییش خوبه در حد 6970 و اینکه کم مصرف و کوچیکه و قیمتش هم مناسبتره بهتر باشه البته نظره منه

تشکر از فرجام خان عزیز بله کاملا درسته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
به چارت های تچ پاور اپ که نگاه می کردم 660 رو 2 درصد به صورت میانگین( در تعداد زیادی گیم و چند رزولوشن) از 7870 برتر نشون می داد.حالا این کارت مدل OC  هم هست که بهتر.از نظر دمای متصاعد شده و مصرف و انعطاف پذیری اورکلاک هم این دو کارت مشابه هم هستند.

ولی باید به کودا و فیزیکس هم توجه داشته باشی و از طرف نظر مشتری ها که میدونی اکثر ما ایرانی ها انویدیا فن هستیم.

من باشم 660 رو ترجیح میدم.

راستی 1 نکته؟من دیدم که 580 دست دوم رو دارن 800-850 خرید و فروش می کنند.اگر 660 با قیمت 860 تومان هست اونم اور شده و احتمالا فن غیر ریفرنس خیلی مقرون به صرفه تر از 580 هست.کارایی که مشابه 580 و مصرف و دما هم کمتر و خیلی هم بهتر اور میشه.

7850 هم اگر حدود 600 باشه خرید و فروشش منطقی هست.

معین جان کاملا باهات موافقم و تشکر میکنم بابت نظری که دادین

البته معین جان این قیمت دبی هست که امروز گرفتم ولی اگر تغییر نکنه سه تا 660 و سه تا 7850 میگیرم و شاید یه دونه 7870 که به نظرم مختلف باشه بهتره ولی اکثر مشتریها که مراجعه میکنن برا گرافیک nvidia روطالب میشن

ولی در کل 660 نسخه او سی میتونه هم از نظر کارایی و هم از نظرمصرف و دما و پرفورمنس عالی باشه به نسبت قیمتش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
آقا سفارش قبول نیمکنی ؟؟؟واسه 3 ماه دیگه مثلا ... 660 میخوام ....دوستان کسی وارد کننده نیست ؟؟؟؟؟

سفارش که چه عرض کنم ولی فقط فردا خرید دارم چون خریدام زیاده و دبی خریدای تکی رو نمیفرسته ( من وارد کننده نیستم و یه فروشنده معمولیم که ماهی یکی دو بار از دبی خرید میکنم ) اونم فقط گیگابایت

لینک به دیدگاه

درود عطا جان از نظر بنده برای انتخاب بین 660 و 7870 میتونی 7870 گیگاهرتز ادیشن بخری . 

در مورد بوردش هم میتونی بری سراغ سافار که خودتم قبلا داشتیش فکر کنم .

دلیل اینکه میگم بری سراغ 7870 گیگاهرتز ادیشن اینه که ظرفیت اورکلاک بالایی هم داره نسبت به 660 .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود عطا جان از نظر بنده برای انتخاب بین 660 و 7870 میتونی 7870 گیگاهرتز ادیشن بخری . 

در مورد بوردش هم میتونی بری سراغ سافار که خودتم قبلا داشتیش فکر کنم .

دلیل اینکه میگم بری سراغ 7870 گیگاهرتز ادیشن اینه که ظرفیت اورکلاک بالایی هم داره نسبت به 660 .

سلام

بله علی جان کاملا درسته از طرفی مشتریهایی که مراجعه میکنن زیاد اهل اورکلاک نیستن(اصلا بلد نیستن) ولی اینم لحاظ میکنم و باید حداقل دوتا از این مدل بخرم ولی از شانس ما امروز کلا شرکت ب دلیل داستانهای باورنکردنی $$$ فروشش رو تا دوشنبه تعطیل کرد

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

بله دیگه اینم از زندگی و کاسبی و اوضاع بازار کامپیوتر .

حالا من فکر میکنم این تا 2 شنبه نباشه و شاید تا آخر هفته ادامه داشته باشه .

لینک به دیدگاه

در اینکه 660ti کارت خوبیه شکی نیست

اما خیلی گرونه

به نظرم همیشه باید قضیه ی Cost per frame رو تو خرید کارت گرافیکی دخالت بدیم.

در G3D Mark این رتبه ها به شکل زیره

GTX 650

GT 640

HD 7850

GTX 560Ti

GTX 650Ti

GTX 550Ti

GTX 560SE

GTX 660

HD 7870

HD 7770

GTX 660Ti

پس با این اوصاف،بهترین انتخاب ها یکیش GTX 650 هس. 640 هم که به دردتون نمی خوره.7850 هم انتخاب ایده آلیه

لینک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...