رفتن به مطلب

چطور بتوانیم بخریم و یا بفروشیم !!!!! تکنیکها و روشهای درست معامله

Recommended Posts

درود دوستان گلم

پیشنهاد میکنم وقتی برای کسی میخواید پولی واریز کنید در تاپیکش اعلام کنید که کالاش رو خریدید و میخواید مبلغ رو واریز کنید . میدونم که بعضی از شما میترسید شخص دیگه ای بیاد و کالا رو از چنگتون در بیاره ولی اگر کسی کالایی رو از چنگتون در بیاره بهتر از اینه که پول زبون بستتونو به دست گرگ بسپارید .

این پیشنهاد من بود حالا به خودتون مربوطه مسائلش

در ضمن میتونید برای جابجایی پول روی ما حساب کنید و مثل گذشته خریدار میتونه مبلغ رو برای ما واریز کنه بعد فروشنده کالا رو برای خریدار بفرسته وقتی کالا به دست خریدار رسید به ما خبر بده که کالا صحیح و سالم رسیده و بعد ما مبلغ رو برای فروشنده واریز خواهیم کرد . البته اینرو بگم که خریدارو فروشنده کاملا باید با هم شفاف بشن در غیر اینصورت مسائل و مشکلات معامله به بنده ربطی نداره و تا خریدار رضایت نده بنده به هیچ عنوان مبلغ رو برای فروشنده واریز نمیکنم

در کل مراقب باشید و طمع نکنید و هر وقت دید کالایی خوش قیمته بیشتر و بیشترو بیشتر دقت کنید

درود

زنده باد آقای حسینی بسیار کار باارزشی می کنین

آقای حسینی هم وقتتون رو میذارین هم اعتبارتون رو بدون هیچ چشم داشتی!

ان شاالله بچه ها قدرشما رو بیشتر بدونن!

ممنونم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
درود دوستان گلم

پیشنهاد میکنم وقتی برای کسی میخواید پولی واریز کنید در تاپیکش اعلام کنید که کالاش رو خریدید و میخواید مبلغ رو واریز کنید . میدونم که بعضی از شما میترسید شخص دیگه ای بیاد و کالا رو از چنگتون در بیاره ولی اگر کسی کالایی رو از چنگتون در بیاره بهتر از اینه که پول زبون بستتونو به دست گرگ بسپارید .

این پیشنهاد من بود حالا به خودتون مربوطه مسائلش

در ضمن میتونید برای جابجایی پول روی ما حساب کنید و مثل گذشته خریدار میتونه مبلغ رو برای ما واریز کنه بعد فروشنده کالا رو برای خریدار بفرسته وقتی کالا به دست خریدار رسید به ما خبر بده که کالا صحیح و سالم رسیده و بعد ما مبلغ رو برای فروشنده واریز خواهیم کرد . البته اینرو بگم که خریدارو فروشنده کاملا باید با هم شفاف بشن در غیر اینصورت مسائل و مشکلات معامله به بنده ربطی نداره و تا خریدار رضایت نده بنده به هیچ عنوان مبلغ رو برای فروشنده واریز نمیکنم

در کل مراقب باشید و طمع نکنید و هر وقت دید کالایی خوش قیمته بیشتر و بیشترو بیشتر دقت کنید

سلام و سپاس فراوان منو به خاطر این بزرگواری بپذیرید

میشه بفرمایید برای کمک گرفتن از شما در یه معامله (منظورم انتقال وجهه) به چه ترتیبی باید عمل بشه؟

من در حال خرید ازیکی از کاربران محترم هستم. اینه که خواستم از شما کمک بگیرم

متشکرم

لینک به دیدگاه

سلام و سپاس فراوان منو به خاطر این بزرگواری بپذیرید

میشه بفرمایید برای کمک گرفتن از شما در یه معامله (منظورم انتقال وجهه) به چه ترتیبی باید عمل بشه؟

من در حال خرید ازیکی از کاربران محترم هستم. اینه که خواستم از شما کمک بگیرم

متشکرم

درود دوست گلم

خریدار میتونه پول رو بریزه به حساب ما و فروشنده کالا رو ارسال کنه برای خریدار و وقتی خریدار تحویل گرفت سالم بود به ما خبر بده تا پول رو به حساب فروشنده واریز کنیم .

در کل تمام مسائل رو باید خریدار و فروشنده شفاف باشن با هم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

درود دوست گلم

خریدار میتونه پول رو بریزه به حساب ما و فروشنده کالا رو ارسال کنه برای خریدار و وقتی خریدار تحویل گرفت سالم بود به ما خبر بده تا پول رو به حساب فروشنده واریز کنیم .

در کل تمام مسائل رو باید خریدار و فروشنده شفاف باشن با هم

من با شما موافقم ۱۰۰٪

ویرایش شده توسط hani2
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من سه سال نمایندگی گیگا بایت واقع در خیابان ایتالیا مشغول بکار بودم و کارت گرافیکا و مین بوردای گیگا رو بسته بندی میزدم و اینم از تجربیات مهم و بسیار عالیه بنده برای شما خریدارا و خوره های سخت افزار :

درس شماره 1 : هر محصولی که میخواید بخرید اعم از نو یا دست دوم ابتدا به سایت یوتیوب برید و اسمه اون محصول رو در قسمت سرچ وارد کرده و آخرش بنویسد Unboxing

مثلا میخوایم یه کارت گرافیک asus r9 280x بخریم . پس میریم سایت یوتیوب و توی قسمت سرچ مینویسیم asus r9 280x unboxing که ویدیوهای آنباکس رو ببینیم که یه متخصص اون کارت گرافیکه مورد نظرمون رو از بسته در میاره . بدقت محتویات داخل بسته رو نگاه کنید ( اکثر شرکتای سخت افزار واسه راضی نگه داشتن مشتری روی محصولاتشون اشانتیون و باندل های جالب میزارن که ملته همیشه بووووق اون اشانتیونا رو از جعبه برمیدارن و جداگونه میفروشن ! امان از دست سود ) و وقتی خریدید و چیزی کم و کسر بود برگردید و از فروشنده کم و کسریایی که پیچونده از داخل جعبه محصول .... درخواست کنید !

درس دوم : روی گارانتیه جنس دست دوم حساب باز نکنید ! پنجاه یا حتی صد تومن ارزش نداره برید جنس دست دوم بخرید ! پس بهتره چند روز دندون روو جیگر بزارید و کار کنید و قطعه نو بخرید و اینهمه دل درده کامپیوتر نگیرید

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

من سه سال نمایندگی گیگا بایت واقع در خیابان ایتالیا مشغول بکار بودم و کارت گرافیکا و مین بوردای گیگا رو بسته بندی میزدم و اینم از تجربیات مهم و بسیار عالیه بنده برای شما خریدارا و خوره های سخت افزار :

درس شماره 1 : هر محصولی که میخواید بخرید اعم از نو یا دست دوم ابتدا به سایت یوتیوب برید و اسمه اون محصول رو در قسمت سرچ وارد کرده و آخرش بنویسد Unboxing

مثلا میخوایم یه کارت گرافیک asus r9 280x بخریم . پس میریم سایت یوتیوب و توی قسمت سرچ مینویسیم asus r9 280x unboxing که ویدیوهای آنباکس رو ببینیم که یه متخصص اون کارت گرافیکه مورد نظرمون رو از بسته در میاره . بدقت محتویات داخل بسته رو نگاه کنید ( اکثر شرکتای سخت افزار واسه راضی نگه داشتن مشتری روی محصولاتشون اشانتیون و باندل های جالب میزارن که ملته همیشه بووووق اون اشانتیونا رو از جعبه برمیدارن و جداگونه میفروشن ! امان از دست سود ) و وقتی خریدید و چیزی کم و کسر بود برگردید و از فروشنده کم و کسریایی که پیچونده از داخل جعبه محصول .... درخواست کنید !

درس دوم : روی گارانتیه جنس دست دوم حساب باز نکنید ! پنجاه یا حتی صد تومن ارزش نداره برید جنس دست دوم بخرید ! پس بهتره چند روز دندون روو جیگر بزارید و کار کنید و قطعه نو بخرید و اینهمه دل درده کامپیوتر نگیرید

درس سوم : وقتی میخواید معامله ی جنس دست دوم کنید و طرفتون یه شهرستان دیگس .... معامله رو صد درصد حضوری اوکی کنید تا فروشنده هم در حضورتون قطعات رو تست کنه تحویلتون بده تا بعدش نیاید داستان بلند کنید که فلانی و فلانی کلاهبردارن ! به پست هم اعتماد نکنید ! چون به یه پنشنبه جمعه بخوره سفارشتون اونوقت پست هم تعطیل میکنه و قطعه شنبه میرسه دستتون . و کیفیت تیپاکس و بسته بندی محصولات هم فوق العاده مزخرفه که به قطعه آسیب میزنه

درس چهارم : بالا رفتن دمای قطعات صرفا بدلیل این نیست که یاروو جنس خراب بهتون داده !؟ کمی دست توو جیبتون ببرید و یه واتر کولر حرفه ای و یه کیس حرفه ای بخرید و همچنین شرایط تهویه هوای مناسب و محل قرارگیری کیس میتونه باعث بشه که اتلاف حرارت جبران بشه ! وقتی کیستو گذاشتی کناره تلویزیون و یا کناره چراغ مطالعه یا کناره یه دیوار انتظار نداشته باش زمستون توی تابستون برسه !

درس آخر : در معاملات کمی رو راست باشید و دنبال خیر دو طرفه باشید نه خیره یه طرفه ! نفر سوم معامله خداس .... یا حق

سلام.با تشکر از این که تجربه خودتون رو در اختیار ما قرار می دهید @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...