رفتن به مطلب

فروش 6 عدد رایتر سامسونگ نو

m!dn!ght
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان عزیز

6 عدد DVD Writer سامسونگ نو موجوده

قیمت پایه 35

فوری 40

هیچ کدوم مشکل درب و ... ندارن کلا استفاده نشده هستن

جعبه شون موجود نیست

عکس تا 1 ساعت دیگه قرار داده میشه

لینک به دیدگاه

درود

جناب عامری اگر اصلا استفاده نشدن و کاملا نو هستن و گارانتی هم دارن هر 6 تا مال من

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی عزیز کاملا نو هستن 1سال پیش از خودتون گرفتم :دی ولی پروژه ام کنسل شد و بدون استفاده موندن

اگر گارانتی هم داشته باشن تمام شده جعبه هم ندارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عکس رایتر ها

اگر عزیزی هر 6 تا رو به قیمت فوری بخواد هزینه ارسال با بنده

post-8297-0-81458600-1356962203_thumb.jpg

post-8297-0-20501600-1356962264_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

جناب حسینی عزیز کاملا نو هستن 1سال پیش از خودتون گرفتم :دی ولی پروژه ام کنسل شد و بدون استفاده موندن

اگر گارانتی هم داشته باشن تمام شده جعبه هم ندارن

جناب عامری  با این شرایط اگر زیر قیمت پایه راه داره در خدمتم

لینک به دیدگاه

درود جناب عامری

DVD RW ها امروز رسید عزیز . شما فرمودید که همگی نوهستن ولی همگی توی کیس بسته شده و رد پیچ روی همشون هستش عزیز

ممنون میشم که بیشتر توضیح بدید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام جناب حسینی عزیز

این درایوها روی داپلیکتوری که خودتون گرفته بودم بسته شده بودن کاملا نو هستن و بدون استفاده حتی یک دیسک چون به صورت کامل همراه داپلیکتور فروش نرفتن تصمیم گرفتم جدا بفروشم

در آخر هم اگر مشکلی هست بنده با کمال میل هزینه رفت آمد رو پرداخت می کنم برای بنده پس بفرستید

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی عزیز

این درایوها روی داپلیکتوری که خودتون گرفته بودم بسته شده بودن کاملا نو هستن و بدون استفاده حتی یک دیسک چون به صورت کامل همراه داپلیکتور فروش نرفتن تصمیم گرفتم جدا بفروشم

در آخر هم اگر مشکلی هست بنده با کمال میل هزینه رفت آمد رو پرداخت می کنم برای بنده پس بفرستید

جناب عامری همه این توضیحات رو خیلی خوب میشد اولش میدادید عزیز . مثلا وقتی مادربوردی پیچ میشه به عنوان دست دوم خرید و فروش میشه . اینها کیلو متر ندارن که بدونیم چند تا کار کردن . فقط بر اساس اعتبار شماست که من قبول میکنم استفاده نشدن عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
جناب عامری همه این توضیحات رو خیلی خوب میشد اولش میدادید عزیز . مثلا وقتی مادربوردی پیچ میشه به عنوان دست دوم خرید و فروش میشه . اینها کیلو متر ندارن که بدونیم چند تا کار کردن . فقط بر اساس اعتبار شماست که من قبول میکنم استفاده نشدن عزیز

فرمایش شما کاملا درسته جناب حسینی 

بنده فکر نمی کردم چیز مهمی باشه چون این روزا اکثر کیس های اصلا دیگه سیستم پیچ ندارن همه گیره ایی شدن

این درایوها روی داپلکتور فقط بسته شده بودن تضمین می دم که حتی دیسک داخلشون گذاشته نشده

هرجوری که شما صلاح بدونی بنده کاملا در خدمتم

لینک به دیدگاه

فرمایش شما کاملا درسته جناب حسینی 

بنده فکر نمی کردم چیز مهمی باشه چون این روزا اکثر کیس های اصلا دیگه سیستم پیچ ندارن همه گیره ایی شدن

این درایوها روی داپلکتور فقط بسته شده بودن تضمین می دم که حتی دیسک داخلشون گذاشته نشده

هرجوری که شما صلاح بدونی بنده کاملا در خدمتم

اینجور مشکلات پیش میاد و بارها برای خودما و از طرف ما پیش اومده و عمدی نیستش جناب عامری . ولی این توضیح رو هم اولش میدادین خیلی خوب میشد

در کل حله و در پیغام حصوصی نوشتم که چه دستوری میفرمایید تا انجام بشه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
تموم شده ؟

دوست عزيز وقتى ميخوايد يه پست بديد به چند مورد دقت فرماييد:

1- زمان تايپيك

2- از صفحه اول ملاحظه كنيد ببيند تا كجا ادامه داره بعضى همون در صفحه اول بعضيا هم در ادامه مينويسن كه اجناس به فروش رفته..

3- ...

لینک به دیدگاه

حتما لحاظ میشه

این تاپیکم خوندم حتی تاریخ و هم دیدم

گفتم شاید خریدار خواست بفروشه

در کل شرمنده

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...